Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

mausy21
4. aug 2016

@nivea777 pretoze to neviem...preto iste preco si to robila aj ty,kym si sa nato nevykaslala 😊

nivea777
4. aug 2016

@mausy21 tak z vlastnej skusenosti viem,ze ked som si robila tie testy a videla tam len jednu ciarku tak som bola len smutna..akonahle som sa na to vykaslala tak som bola vo vacsej pohode,viac som si uzila pritomnost draheho,nemyslela stale len nato,vobec som sa nesledovala uz a tym viac som sa potesila,ked som si po 3 dnoch meskania spravila test.. myslim,ze keby sa neprestanem vtedy testovat,tak este stale nie som tehotna..

nivea777
4. aug 2016

@laurinka239 na tom teste nevidim nic..skus o 2-3dni.. hcg stupa obden,aspon co som citala

mausy21
4. aug 2016

@nivea777 urcite mas pravdu...ale nie je to jednoduchee

nivea777
4. aug 2016

@mausy21 tak ja mam co hovorit :D ked nemam vobec deti este... ale myslim si,ze to je lepsie a krajsi pocit ked si v pohodicke a zrazu bum,meskaju kramy a potom zrazu 2 ciarky.. kolko mesiacov po sebe sa takto uz testujes?

mausy21
4. aug 2016

@nivea777 no snazime sa 19mesiacov...ale medzitym som sa na tedtovanie aj snazenie vykaslala..nechala som to na nahodu..no teraz mi to zasa neda..takze asi 3 cyklus tak intenzivne..meram BT ovu testy a taaak...

nivea777
4. aug 2016

@mausy21 a si si ista,ze ovulaciu mavas? ze nemas len anovulacne cykly?

mausy21
4. aug 2016

@nivea777 no tak to dufam nie...lekar povedal ze vidi ze ovu prebieha...aj testy mavam pozitivne a aj teplota je taka aka ma byt...tak neviem...a nevies prosim ta ako ma byt krcok ked si tehu???

nivea777
4. aug 2016

@mausy21 ja som neni dobry radca v tychto veciach :D ja som si nikdy nemerala BT,len v jednom cykle som sirobila ovulacny test..to asi dva krat len.. ani raz som si neskumala krcok.. proste som to nechala plynut ,uzivala si draheho a za 4 mesiace som nasla //..ale na nete je pisane toto: Počas tehotenstva má krčok maternice zhruba tri centimetre, je zatvorený a vyplnený hlienovou zátkou - väčším množstvom hlienu, ktorý uzatvára pôrodné cesty a chráni plodové obaly pred infekciou.

vilma30
4. aug 2016

@beruska992 ahoj, no škoda. Ja som dnes mala dostať mrchu a už mi aj končí. Došla 5 dní skôr. Ale nevadí, budeme sa pokúšať ďalej.

hanelka1
4. aug 2016

@mbabika áno rozumiem,,, myslím že tvoja diagnóza je jasná 🙂 je na to test,rsp.vysetrenie ,, absolvovala som ho,,, možno vedieť, čo ti je a ako s tým môžeš bojovať by ti pomohlo,,, toto ochorenie,tetania sa zvykne spájať ešte s jedným, volá sa vestibularny syndróm,,, vyvoláva ho tiež stres, strach, vypate emócie,,,, príznaky sú tocenie hlavy, búšenie srdca, úzkosť, napinanie na vracanie, vracanie, aj akoby chvenie vo vnútri celého tela,,,, sú to ochorenia veľmi súvisiace so psychikou, treba sa naučiť ovládnuť stres, strach, vyhýbať sa vypatym situáciám a magnézium, to ti neuškodí aj keď by si hneď mala niečo iné,,, vyskúšaj magnézium laktici, 500 mg 2 x1 tbl. Aj mesiac, dva V období teda jar - jeseň keď to máš vtedy horšie, uvidíš či sa zlepsis,,, a neboj,,, kľud,,, keď nejde O život!!! Všetko bude dobre!

hanelka1
4. aug 2016

@zuzankao ak ti mešká 7 dní ešte nemusí byť vidno,, počkaj ešte 2-3 dní,,,,nemavas posunutu ovulku? aké dlhé mavas cykly?

mausy21
5. aug 2016

Ahojte takze ja takto test snehobiely a graf takto som 10 dpo...uz zasa nic z toho..teplota sa drzi..ale pravdepodobne z toho zasa nic nebude 😦

ajana1
5. aug 2016

@mausy21 vydrz este dva dni a testni znova. ja tam nejaky naznak ducha marim

mausy21
5. aug 2016

@ajana1 myslis??uz si druha co mi to napisala..no ved uvidim ale neverim uz...😯

nivea777
5. aug 2016

@mausy21 ja ta asi nepotesim,ale podla mna tam nic nie je. .doprajem ti to,ale nebudem ti davat nadeje..ber to tak,ze si neni tehotna a ked nahodou o 3 dni test ukaze ciarku tak sa budes tesit

mausy21
5. aug 2016

@nivea777 nie poho ved ja sama nic nevidiim a aj tak sme to urcite prepasli tento mesiac

nivea777
5. aug 2016

@mausy21 to sa da prepast? :P skonci ms a hned zacat..pekne kazdy druhy den aby spermie stihli dozriet,takymto sposobom musite vystihnut ovulaciu aj keby nechces

mausy21
5. aug 2016

@nivea777 ano daa...nie kazdy druhy den mozme byt spolu mm chodi aj do prace 😆

adusko123456
5. aug 2016

Ahojte baby ,mešká mi už 4 deň,zatiaľ som neuvažovala nad testom pretože pár mesiacov dozadu som tým bola posadnutá a tak som prestala sa sledovať, no už zase má to nejak zmohlo keďže to meska, raz sa mi stalo že mi meškalo , už týždeň, v januári,že by sa to znovu opakovalo. Necítim za ani nijak zvláštne, mám citlivé bradavky,ale to je pred ms,úplne normálne tak neviem či predsa mám testnut.Min.mesiac som si zabudla zapísať cyklus ,takže som to len tak odhadom, bolo to začiatkom mesiaca. Dnes som 34 DC . Mávam 28 dňový . No bude lepšie ak počkám do konca týždňa čo myslíte? Ďakujem

mausy21
5. aug 2016

@adusko123456 ja by som testla na tvojom mieste

nivea777
5. aug 2016

@adusko123456 tiez si podla mna sprav test..ked ti meska uz by ti malo ukazat,aj ked len slabo

nivea777
5. aug 2016

@mausy21 neviem tak aj moj chodi do prace..chodi na tyzdnovky?

mausy21
5. aug 2016

@nivea777 nie na zmeny na 3.a ja tiez pracujem takze nie vzdy sa to jednoducho da..a tak isto aj deturence mame takze nieco ine ak ste este sami.

butterfly333
5. aug 2016

@mausy21 moja nezufaj ešte je skoro testovat bt máš peknu tak možno to bude predsa len tehu no ak nie tak ide sa dalej.Ja viem že sa tl lahko píše my sa snažíme už cez 2roky brala som všetko možne aj nemožne bola som tento rok v apríli na laparke druhý mesiac nato sa zadarilo no v 6tt to skončilo,teraz už druhý mesiac beriem VMK a inofolic,no a už kašlem na to.Dva roky meriam Bt ovu testy a nič.Moja segra staršia 38r len pred troma mesiacmi si dala vybrat vnutromaternicove teliesko nič nebrala a pred včerom mi oznámila že je tehu.Tak ja tiež už kašlem nato príde ms a hotovo nič neberiem. 😒

mausy21
5. aug 2016

@butterfly333 asi aj ja dam infolic mm berie folandlor...ta teplota 37.4 ma prekvapila tak som duufala

mausy21
5. aug 2016

@butterfly333 mala som tsku len raz a to vtedy sa zadarilo ale neudrzalo...skysim v nedelu testnuut

hanelka1
5. aug 2016

Baby čím to viac sledujete, kadecim sa napchavate, tým horšie,,, prestaňte a uvidíte, že to príde samé.

nivea777
5. aug 2016

@hanelka1 ja to tiez tvrdim..vlastna skusenost s tym sledovanim..lieky som nebrala ziadne ale sledovala som sa,sice len 2 mesiac ale bolo to o nicom

barbarax9
5. aug 2016

@nivea777 nepisala si predtym na zaciatku, ze ste sa ani nesnazilo, ze nechces mat este babo? :O? Ma to prekvapilo ked som teraz citala, ze ako si robila tety a tak a pred asi dvoma tyzdnami si pisala, ze ani nevies ako to povies svojmu priatelovi ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre