Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

simka03
8. aug 2016

Ďakujem vám za odpovede velmi si to važim, najbližšie si kúpim ten testík. Taktiež aj bradavky ma velmi boleli asi tak 2 tyždne pred ms a to ma prsia bolia zvyčajne len 3 dni pred ms ale bradavky nie. Som z toho nervozna. Príde mi to také všetko zvláštne a veľká náhoda, pretože s priateľom sme už 5 rokov a teraz po 5 rokoch sa nam stala prvykrat táto ,,nehoda" a zrazu mám s ms problémy, pretože doteraz som mala ms ako hodinky. 😢

nivea777
8. aug 2016

@simka03 ked sa tak velmi desis..mala si si kupit escapelle...sprav test a budes mudrejsia..odporucam rovno clearblue..drahsi ale ukazuje aj tt

simka03
8. aug 2016

@nivea777 je pravdou, že tehotna byt neplanujem ale aj keby sa už stalo nebudem z toho robiť žiadnu tragédiu, dakujem ti za radu 😉

enusamt
8. aug 2016

@nivea777 môžem sa spýtať? ak by náhodou žena zistila, že je tehu cca v 7 týždni , tak ako ukazuje ten digitálny test týždne? 🙂 vždy tu vidno len 1-2 a 2-3 ale vyššie som ešte nevidela... ide to aj vyššie?

nivea777
8. aug 2016

@enusamt neviem presne lebo som ho nemala..ale je tam 3+...ci vyssie to neviem..

nivea777
8. aug 2016

@enusamt ked ti meska uz 2-3 tyzdne tak to ti staci aj obycajny za 1,5...uz musis mat silne ciarky

kotatko1232
8. aug 2016

dievcata v piatok mi skoncili ms a dnes mam hlien tuhy ako bielok nieje to skoro???

enusamt
8. aug 2016

@nivea777 ešte mi mešká len 4 dni 🙂 ale inak mi už dva testy ukázali slabšie čiarky v prvý deň meškania.. a zajtra robím kontrolný test či čiarky silnejú 🙂

simonkazga
8. aug 2016

@enusamt digitalny ukazuje max. 3+ akoze 6tyzdnov a viac (+/-) 😊

ivanka192192
9. aug 2016

@nivea777 Ahoj no dneska som bola na gynekologii a niesom tehotna ☹ som sklamana a povedala mi že mne robí problém testosteron bo mam zvýšený vo štvrtok si mam volat o výsledky tak som zvedava co mi znova zistili ☹

ivanka192192
9. aug 2016

@enusamt No tak tehotna niesom Dneska som bola pri gynekologičke ☹ mam problem z testosteronom vo štvrtok budem volat o výsledky ☹

scales
9. aug 2016

@nikolienko Ahoj, to ti nejak rýchlo test ukázal tehotenstvo v 23 DC, či si otehotnela minulý mesiac a nevedela si?

nikolienko
9. aug 2016

@scales nie nie normalne v tomto poslednom cykle, 8.7. som mala menzes a na 23DC mi uz vysli take ciarky ako boli na foto, potom som si robila este 2 testy vzdy s odstupom 2dni a ciarky krasne silneli 🙂 vela bab tu na MK mi vraveli ze ak mi uz tak skoro ukazalo take ciarky ze to budu dvojicky 😀 tak som zvedava 😀 😉

drobcek2510
9. aug 2016

ahoj koceny
chcea som sa spytat mam uz 4 dni take jemne pichanie v podbrusku a mam hnedy vytok ale len trosicka mam od soboty a menzes som mala mat vcera poradite mi ?

sumba
9. aug 2016

Ahojte chcem sa opýtať o váš názor.... s priateľom sme mali sex / s priamym vkladom 😀 / presne deň po skončení mojej menštruácie. Zhruba 4 dni na to som mala dosť silné pichanie v podbrušku, ako pri ovulácii...niekedy je to taká silná bolesť, že až plačem. Neviem či to v tomto prípade bola ovulácia, keďže zvyčajne ju mávam v strede cyklu. Tieto bolesti som mala také dva dni a potom ma začali bolieť prsia. Bolia ma dodnes a uplynulo už asi 18 dní. Test pred 6 dňami - negatívny. Môže to byť teda tehotenstvo ? Dnes som videla v sekáči krásne mini šatičky pre dievčatko 😀 😀

scales
11. aug 2016

@nikolienko Teda, to som nevedela, ze ak su silne 2 ciarky uz tak skoro, mozu byt dvojicky :-O zase som o nieco mudrejsia, to asi sa tvori dvojnasobne viac toho HCG hormonu... Ja som akurat dnes 23 DC, ale bojim sa test urobit, aby nebol biely :(

dadada8388
11. aug 2016

@sumba 4 dni je dost kratka doba na prve priznaky. Test po 12 dnoch od oplodnenia nema vyznam. Vajicko je tesne po uhniezdeni a hormon sa este nevyplavuje do tela. Takze este by som pockala par dni a spravila si test znova.

dadada8388
11. aug 2016

@drobcek2510 asi zaciatky menzesu... 😔

nikolienko
11. aug 2016

@scales no vraj to tak je 🙂 ja som predosly cyklus testovala ako splasena 😀 a teraz som tak nejak citila pokoj a klud tak som testla a za 2 zase a bolo to tam, ked sa bojis spravit si ho skus az v den ked bude mat prist MS, bud pride alebo sa ti ukazu ciarky kazdopadne drzim palce 😉

janie7
11. aug 2016

Ahojte dievcence, poprosim Vas o radu. Mavam nepravidelny cyklus no posledne 3 mesiace vychadza 34 - 35 dnovy. S manzelom sa pokusame o babo viac ako pol roka. Podla mojich vypoctov som mala mat ovulku od 2.8 -7.8 (nemala som pri sebe ovu test, kedze sme boli na dovolenke) no od 7.8. som zacala jemne spinit, najskor jemne svetlo ruzovo len par kvapiek a potom tmavo hnedo, tiez len trosicku so striedavymi pichavymi bolestami v podbrusku. Ovulacne krvacanie som nemala nikdy preto neviem co by to mohlo byt. Do ms mam este tyzden. Vopred dakujem vsetkym za rady 🙂

scales
11. aug 2016

@nikolienko Ďakujem, my sa snažíme teraz 2 mesiac a dala som si aj jonasovou metodou vypocitat ten den kedy je najvhodnejsi na pocatie, tak ked som sa spatne na to pozrela, tak presne v tento mesiac sme v ten den mali nechraneny, len podla jonasa sa to ma den pred tym najplodnejsim dnom, tak neviem ci sa podarilo... ja som tento mesiac uz mala slabu druhu ciarku na teste, ale to bol len 10 DC a jonasov den bol 3 DC, takze to mi za 7 dni nemohlo ukazat... ved este ani ovulka nebola prebehnuta :D

nikolienko
11. aug 2016

@scales my sme sa snazili od maja, vlastne maj jun a teraz jul sa nam zadarilo 🙂 a kedy by si mala mat MS ?

nivea777
11. aug 2016

@scales snazite sa kratko.. byt tebou tak sa nad tym nejak ani nezamyslam..uzivajte si a zatial to neries.. musis byt v pohode,nestresovat sa a nemysliet nato kazdu chvilu.. a drzim palce

scales
11. aug 2016

nikolienko takto, este raz, zle som to napisala...

29.7. (10-ty DC) mi vysiel takyto test:
https://mkskimg1-asmirasro.netdna-ssl.com/PAm7k...

Podla jonasa som mala plodny den 3.8. (15 DC)

takze nechapem ako som chvilu po ms mohla mat taku slabu ciarku este pred ovulkou... a ms som mala normalnu predtym... dalsi test co som si potom robila bol biely ako sneh a o 3 dni na to dalsi a tiez biely :( tak uz sa bojim

scales
11. aug 2016

@nikolienko takto, este raz, zle som to napisala...

29.7. (10-ty DC) mi vysiel takyto test:
https://mkskimg1-asmirasro.netdna-ssl.com/PAm7k...

Podla jonasa som mala plodny den 3.8. (15 DC)

takze nechapem ako som chvilu po ms mohla mat taku slabu ciarku este pred ovulkou... a ms som mala normalnu predtym... dalsi test co som si potom robila bol biely ako sneh a o 3 dni na to dalsi a tiez biely :( tak uz sa bojim

scales
11. aug 2016

@nivea777 Ja praveze nestresujem, momentalne sme v stadiu priprav na svadbu, ktora bude zaciatkom roka, cize cas mam dostatocne vyplneny, aj som cvicit zacala chodit, cize som uplne v pohode, len obcas na to pomyslim a rada by som keby neprisla ms 🙂

nivea777
11. aug 2016

@scales ked planujete svadbu tak to ti odporucam nebyt tehotna.. neuzijes si tu svadbu... je mozne ze ti to vyjde tak,ze ti bude stale zle.. budes unavena a tak.. nebudes moct poriadne ani tancovat... na jednej strane je krasne cakat babo.. na druhej strane to je pri svadbe obmedzujuce.. dajte si pauzu od snazenia a po svadbe pekne sup na to.. ;)

lauritkatesty
11. aug 2016

@scales to vvyzera skor ako kanalik na tom teste, to sa niekedy robi..

scales
11. aug 2016

@nivea777 bojim sa, ze by som si potom vycitala, ze mozno keby sa snazime uz predtym, tak by som otehotnela, mala som problemy s cyklom, ked som bola mladsia... svadba trva 1 den, nechcem prepast sancu na snazenie, hned keby som mala byt na izbe kazdu pol hodinu a vracat pocas nej :D to prehanam, mne asi nebude zle, ja som dost adrenalinova, co sa kolotocov tyka a aj hociakeho jedla, mne nikdy z nicoho nebyva zle 🙂

scales
11. aug 2016

@lauritkatesty a to co znamena? ano len tenucka ciarka to bola

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre