Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zara_24
25. aug 2016

Ahojte 🙂 snad mi poradite.Pred 3 mesiacmi som bola na kyrete(prestalo bit srdiecko). Cakali sme 3 menstruacie ako nam bolo povedane.Predtym som mavala 29 cyklus a ovulku na 9-11 den.Minuly mesiac som mala ms 26 dnovy cyklus a posledna ms 5.8 ...Snazili sme sa od 13.8 az 21.8..Od pondelku mam biely husty leskly vytok a bolesti brucha stale.V pondelok som nasla po hodinovej bolesti brucha taku malu krvnu zrazeninu.Dnes som si robila test a neviem ci na nom nieco nevidim.Prve nevydarene tehu som zistila testom uz 8 DPO.Mali ste niektora na zaciatku tehu ten vytok alebo to je len normalny stav pred ms ..Dakujen za pomoc

danielocka262
25. aug 2016

@zara_24 ja som mala asi 5 dni pred ocakavanou MS slabo krvavy vytok a to som si bola na 100% ista ze prebieha uhniezdovanie a potom som mala aj vytok ako pises. A este som citila pichavu bolest v bruchu. Ak mas foto testu tak ho sem supni 🙂

mausy21
25. aug 2016

@zara_24 hod sem test..no je dost pravdepodobne ze sa vam teda zadarilo...😆😆😆

zara_24
25. aug 2016

Dakujem za ochotu baby.Posielam fotky ..na svetle sanozrejme vidim viac.Nie som ten typ co hypnotizuje testy a vidi nieco na kazdom.Plus dnes sa mi posunul krcok uplne hore ...Dakujem este raz😉

nivea777
25. aug 2016

@zara_24 no ja som mala pred kazdou MS biely vytok ako pises a bolesti brucha .ale to neznamena ze nemozes byt tehu..pridaj test,drzim palce

andrejta
25. aug 2016

@zara_24 nič tam nevidím, možno na obyčajných by bolo viac vidieť

danielocka262
25. aug 2016

@zara_24 no veru, skus dat original foto bez negativu 🙂

zara_24
25. aug 2016

A neukamenujte ma baby.Ked tam nebude nic vidiet aspon budem vediet ze som sa seskla

kotatko1232
25. aug 2016

@zara_24 ja tam nieco slabucke vidim 😉

kotatko1232
25. aug 2016

@zara_24 a este blizsie nevies odfotit??to bude este lepsie vidiet

zara_24
25. aug 2016

@kotatko1232
Uz su rozmocene.Robene pred dvomi hodinami ale spravila som creen😂

kotatko1232
25. aug 2016

@zara_24 a kedy mas mat MS??ja tam vidim nieco ☺

zara_24
25. aug 2016

Ak budem mat taky ako minuly mesiac,tak mam aj s dneskom za 6 dni ..Ja som sa len chcela opytat ci nieco vidite aj vy lebo mam ist na chatu dnes oslavovat statnice mojej najlepsej kamaratky..a nerada by som nieco zanedbala

kotatko1232
25. aug 2016

@zara_24 ahaa.no tak tak decentne si mozes dat jeden pohar vinka 😉

zara_24
25. aug 2016

A dakujen za ochotu moc :-* teraz ked nieco vidis ale neviem co urobit 🙂 lebo ak sa mylim tak by ma to hnevalo ze neoslavim s nou

kotatko1232
25. aug 2016

@zara_24 taak je to ma tebe ... 😉

snazilka19993
25. aug 2016

Ahojte baby mam na vas prosbicku 🙂.. Vcera som si spravila mamatest10 ktory som ponorila do nadobky a nechtiac sa cely pomocil.. Za 2min som mala uz vysledok s 2// ciarkami.. Za asi 10 min som spravila ten druhy testik,na ktorom uz nic nebolo vidiet.. Na pociatku ako zacala prebiehat testovacia ciarka,tak sa objabili obe ciarky,ale ako sa ususil tak hned zmizla 🙂.. Co myslite? Testik si teraz moc neplanujem robit .. Dneska som 16 dc.. S priatelom ze mali styk ppsledny den ms (mala som iba hnede spinenie na intymku).. A dneska je 12dpo.. Neviem co a ako

kotatko1232
25. aug 2016

@snazilka19993 je tam // 😀

danielocka262
25. aug 2016

@snazilka19993 no ja to tam vidim 🙂 je tam pekny dusik 🙂

snazilka19993
25. aug 2016

Baby ale mne sa uplne ponoril do mocu .. Tak neviem ci to neni skresleny iba :( ten druhy ktory som uz spravila ako sa ma ten tiez ukazal 2// ale po case zmizla.. Mam strach robit si dalsi test kedze babo planujeme..

kotatko1232
25. aug 2016

@snazilka19993 a ukaz ten prvy..

snazilka19993
25. aug 2016

Ten je uz po vcerajsku negativny :(.. Tento je prvy a takto aj ostal.. S dvoma //

sense
25. aug 2016

@zara_24 ak si po kyrete robili ti aj krvne testy ci uz sa ti telo zbavilo hormonov? lebo ja som po potrate mala hcg hormon cez dva mesiace v krvi

zara_24
25. aug 2016

@sense
Vies co nerobili ale asi su dufam OK ..lebo minuly mesiac som nemala ani naznak ciarky ..tal neviem..To ze sem pisem neznamena ze sa prehnane snazim ako si tu jedna osoba mysli...Prvy raz vlastne taketo nieco pocujem..ale robili mi ho 5.5 tak snad je to uz dost davno

sense
25. aug 2016

@zara_24 nepisem ze sa prehnane snazis, skus pocakt ci ti ms bude meskat, inak ja ked som bola druhy krat tehu tak som treti den meskania , a to som mavala ms na den presne, mala takeho ducha ze som si tiez myslela ze len chcem aby tam nieco bolo ....a v 4tt a 5 dni bol vidiet vacok, u lekara som bola kvoli krvacaniu, teraz ma ten neviditelny duch 3,5 roka, pri prvom tehu co bol vlastne MA som mala na treti den dve kolajnice ale po aborte som este dva mesiace mala hcg v krvy som chodila pravidelne na krv kym hormon z krvi nezmizol

kikuskaschw
25. aug 2016

Baby pomooc...mám boľavé prsia dosť boľavé a včera pri stlačení mi tieklo s oboch tekutina ...tehotná nie som

mausy21
25. aug 2016

@kikuskaschw urcite nie si tehotna??ak nie tak to moze byt zapal..mala by ist hned ghndakovi

kotatko1232
25. aug 2016

@kikuskaschw Nic zvlastne, mas zvyseny hormon prolaktin. Jedine, co to robi je ze znemoznuje otehotnenie.

kikuskaschw
25. aug 2016

Bola som včera u gyn...ak by som aj bola co asi nie testy negatívne...bolo by to max 13 dpo...gyn..povedal že ak to nezapacha zápal to nieje ...Ze asi niečo s hormonami to je všetko co viem ..
@kotatko1232
@mausy21

kotatko1232
25. aug 2016

@kikuskaschw hmmm a kedy mas dostat MS??par dni skus pockat a sprav si este raz testik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre