Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

mysga
26. aug 2016

@snazilka19993 a meskaju ti? Tak netestuj. :(

lauritkatesty
26. aug 2016

@snazilka19993 ze vraj tie mamatesty duchuju aj z vody

snazilka19993
26. aug 2016

@lauritkatesty myslis zeby az tak duchoval?

kotatko1232
26. aug 2016

@lauritkatesty aj women secret to iste...

nivea777
26. aug 2016

@snazilka19993 ked si vcera mala ovulku tak nemozes byt 12dpo.

nikolienko
26. aug 2016

@nivea777 tiez sa v tom stracam..

@snazilka19993 vcera si pisala ze si 16dc a 12dpo, dnes si pisala ze si mala ovu vcera a cykly mavas 30dnove a dnes robis tehu testy, tak neviem nepomylila si sa niekde v tom co si pisala ? nemyslim nic v zlom len nejako to nesedi

nikolienko
26. aug 2016

@snazilka19993 po niekolkych precitaniach tvojich prispevkov mi z toho vychadza nasledovne :
dostala si ms (to je 1dc) a na posledny den ms ste sa snazili (to bol 4dc) a odvtedy ratas dpo (to vychadza na tych 12) ale ovulaciu si mala vcera ? spravne ?

nivea777
26. aug 2016

@nikolienko ked mala ovulaciu vcera. tak tym padom nemoze mat pozitivny test..jedine ze by bola tehu z minulemu cyklu

nikolienko
26. aug 2016

@nivea777 ved prave to vravim ze to nesedi, snazim sa tomu porozumiet a pochopit to aby som jej vedela poradit pokial je to v mojich moznostiach, mne z tych prispevkov zatial vychadza to ze @snazilka19993 si ratala dpo nie dni po ovulacii ktoru mala vcera ale dni od mozneho oplodnenia ked sa snazili po ms

nivea777
26. aug 2016

@nikolienko vyzera to tak,ze ovulacia prebehla skor cize na 4dc

nikolienko
26. aug 2016

@nivea777 ano ako vravis, aj to je mozne, ja sa len uz nevyznam v tych prispevkoch lebo dnes pisala ze mala ovu vcera a boleli ju prsia atd a ze to cez ovu nemava az pred prichodom ms. ved uvidime ked nam napise ci sa teda niekde v nasom chapani stala chyba 🙂

nivea777
26. aug 2016

@nikolienko ja ani nevien kedy som mala ovu :D podla sona to vyzera tak ze sme maleho splodili na 12DC .. po prichode z dovolenky

nikolienko
26. aug 2016

@nivea777 mne to tiez tak vychadza, podla kalendara mala byt ovu tusim 22.7. ale posledny sex sme mali 3dni predtym lebo manzel vtedy odchadzal prec do zahranicia, tak neviem ci tam jeho fesaci 3dni oddychovali 😀 alebo bola ovu tiez skor

nikolienko
26. aug 2016

@nivea777 dokonca odo dna kedy mala byt ovu som mala 38teploty skoro 4dni v kuse 😀

snazilka19993
26. aug 2016

@nikolienko od 1dc do 4dc som mala normalne ms.. Na 5dc som mala iba spinenie a zacali sme sa snazilkovat.. To sme sa snazili 5,6,7 dc naplno.. Odvtedy s citila bolesti vajecnikov a podbruska.. Neviem ci to bolo z inofolicu,alebo z toho,ze si hladalo miestecko.. Na 11 dpo to bolo 15dc som si spravila mamatest10 ktory vysiel pozitivny hned jak prebehla ciarka,tak ostala.. Nechala som tomu volny priebeh a dalej som netestovala.. Dneska som skusila zas to 13dpo a 17dc a vysiel mi pozitivny tiez mamatest10 ale uz silnejsia ciarka.. Priatel nevydrzil a isli sme kupit dalsie testy.. Women secret baby a mybebaby.. Po 2 hodinach som skusila tieto testy a boli jednoznacne negativne.. Mam bolesto prs co ja pri ovulke absolutne nikdy nemavam.. Tak z toho hladiska si myslim ze by mohlo ist o tehu.. Na gyndu sa teraz nechystam ani na odber ani na vysterenie.. Mozno buduci tyzden skusim digitalny a podla toho sa budem riadit 🙂

snazilka19993
26. aug 2016

@nikolienko este som zabudla vysvetlit ze mam menstruacny kalendar ktory mi vypocitava ovulku od poslednej ms.. Takze podla tej appky by som mala mat ovulku ale ci prebehla netusim ... Bt ani testy si nerobim na zistenie ovulky.. Takze ja netvrdim ze som mala ovulku,ale ze by som ju mala mat podla kalendarq

nikolienko
26. aug 2016

@snazilka19993 ahaaa a robila si si aj ovu testy ked si vedela ze mas ovu tak skoro ? na tie mamatesty vela bab nadava ze duchuju (za mna povedat nemozem ja som mala iba pepino a ten mi pekne ukazal prvu slabu ciarku uz na 7dpo), urcite skus tak za tyzden ten digi ked ti budu tak nejednoznacne ukazovat tie palickove testy 🙂 tak ci tak drzim palce aby to vyslo

nikolienko
26. aug 2016

@snazilka19993 najprv som odpisala az potom mi vyskocil tvoj druhy prispevok 😀

lauritkatesty
26. aug 2016

@snazilka19993 ano niekto spominal, ze aj muzovi dal ocikat a vyšiel duch 😀
z lekarne su najspolahlivejšie dr. max

kotatko1232
26. aug 2016

@lauritkatesty dr.max som si ja dnes kupila...
mala som tam ducha ale nedal sa odfotit...iba volnym okom bolo slabo vidiet.
mala by som byt 12-13 dpo.ak bola ovulka vtedy ako mala a 30dc

lauritkatesty
26. aug 2016

@kotatko1232 tak urob zase zajtra či bude silniet 😉

angela5
26. aug 2016

@snazilka19993 urob si zajtra z ranneho mocu

snazilka19993
27. aug 2016

Minuly cyklus sok si merala BT na polke cyklu som mala 36,7-8 a pocas ovulky do ms sa drzala pekne na 37,5 a ta neplota kazdym dnom klesala a az ked bola 36,8,dosli kramy.. Teraz som to tiez skusila ze kolko mi ukaze ale ukazal mi 36,7 .. Pocas ovu a tehu by mala byt vyssia nie?

nivea777
27. aug 2016

@snazilka19993 u kazdeho to je inak..niektore maju vyse 37 ..ine menej..

snazilka19993
27. aug 2016

@nivea777 tebe ktory test ukazal pravdu?

nivea777
27. aug 2016

@snazilka19993 ja som testovala len pepinom..za 1.5 kupis hocikde.. 3 dni meskania mi ukazalo..kedy cakas ms?

snazilka19993
27. aug 2016

Ooh ja az za 2 tyzdne .. Som v strede cyklu :D @nivea777

nivea777
27. aug 2016

@snazilka19993 jaj zabudla som.. vela ludi na MK :D ved si kup ten digital. ak ti test ukazuje // mal by aj digital. . je pisane ze 5 od oplodnenia tusim.. obetuj tych 8€ a mas istotu

adusko123456
27. aug 2016

Ahojte som cca 8tt , ale mám hroznú pleť , hlavne bradu ani make up nepomáha, dá sa s tym niečo robiť? je to normálne ,? citim sa ako pri menzese , tie vyrážky.

snazilka19993
27. aug 2016

@nivea777 jaaj draha neviem mozno skusim buduci tyzden..ked mamatest ukazal 2// a ostatne nic..tak ma odradza uplne si mysliet..vcera ked som isla do lekarne a mam tsm jednu znamu tak som sa ju opitala ze ci sa moze objavit falosne pozitivny tehu test..tak mi povedala ze ano moze vyjst a ukazala som jej fotku co som pridala aj sem a povedala ze to je normalna druha /.. Ze to nevidi zeby sa az tak skreslil.. Viem ze by som mala ist na gyndu ale este skoro.. Podla mojich vypoctov mozem mat tyzden a nieco.. Mamatest ukazal pozitiv ale ostatne vobec nic.. Na gyndu by som mohla ist jedine az tak za 2 tyzdne v case ms .. Jedna baba mi pisala ze nie vsetky testy zachytia hned hormon .. Kazda znacka je ina ze mozu mat citlivost 10 ale nemusia to zachytit.. Mama tiez hovorila ze mozno tento mamatest je najcitlivejsi a zachytil hned.. Som tak 50 na 50.. Zatial tomu necham volny priebeh a buduci tyzden skusim bud digi,alebo mamatest.. Ak by som len bola v tom,tak mamatest buduci tyzden by mal ukazat uz // silne ked teraz ukazal uz silnejsie..toto je moj nazor tak neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre