Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

nivea777
27. aug 2016

@adusko123456 bude to dievcatko

nivea777
27. aug 2016

@snazilka19993 nekupuj si tie mamatesty,strasne duchuju.. kup si pepino a keď ti ten ukaze // tak si tehu..vela babam ukazal mamatest // a neboli tehotne

adusko123456
27. aug 2016

@nivea777 bolo by super :D ,aj ked je to jedno , len nech je zdravé , práve som objímala wc, som šťastná a zároven ma štve,že nič nemožem ani jesť , ale priala by som si dievčatko :D

nivea777
27. aug 2016

@adusko123456 aj ja som chcela babu..ale bude to chalan.. drahy da tesi..nech je hlavne babo zdrave..dnes sme boli kuk postielku s mojim tatom kedze chlap moj je do decembra prec,tak rodicia so mnou prezivaju..200€ s matracom,obliecky,paplon vankus,hniezdo,baldachyn

snazilka19993
27. aug 2016

@nivea777 necham to na pana ;) on vie co robi 🙂

adusko123456
27. aug 2016

@nivea777 ja mám po prvom dietati ,ale ak to bude baba chcem všetko iné :D chalana mám :D aj ked trošku iného,ale mám, už dr,vypočítal aj termín ? či si ešte nebola,-,

nivea777
27. aug 2016

@adusko123456 tp mi povie az v 12tt asi..este by bolo skoro..ked som bola tak sme videli malinku fazulku

dominini
27. aug 2016

@nivea777 ako vies ze budes mat chlapceka?

nivea777
27. aug 2016

@dominini citim to tak..aj priznaky take su ze to bude chalan.. nemam problematicku tvar ani nic

snazilka19993
27. aug 2016

@nivea777 fotoportrét
darinkazv 1 000 000%. najlepší test, aký je. mne ukázal tehu už 8dpo. ostatné testy boli vtedy snehobiele. 2 mamatesty pozitívne a 4 testy iných značiek totálne biele. a tie čiaročky z mamatestu mali včera 3 mesiačiky emoticon

Toto som nasla prave na nete kde sa pise o spolahlivosti mamatest10 a presne toto je moj pripad :D 2 pozitivne a ostatne ine znacky negativne :D

nivea777
27. aug 2016

@snazilka19993 preto ti odporucam kupit ten pepino...ma citlivost 10 a mozes sa nan spolahnut..velmi vela bab pisali ze mamatest duchuje,dokonca aj z namocenia do vody.. su pripady,kedy mamatest ukazal pekne..ale vacsinou citam len o falosnosti

cammille
27. aug 2016

@snazilka19993 nechcem ti uberat nadej - ale toto plati o starych mamatestoch, ktore este tak 2 roky dozadu boli ozaj top...potom ich zial "vylepsili" a tieto nove su uplne ine- uplne zle, duchuju aj z vody...ale drzim ti palce, nech su tie tvoje ozaj pozitivne😊

kvetka6390
27. aug 2016

Mam otazku snazime sa o uz 7 rokov o babetko 3 tyzdne som brala inofocil a kyselinu listovu rano a vecer sex sme mali dva tydne dozadu ms ma prist az zaciatkom mesiaca ale boli ma brucho tak ako keby mi uy mala prist dva krat ma pichlo do vajecnika svrbia ma prsia co to moze byt?

dominini
27. aug 2016

@nivea777 tak ale velakrat to moze byt inak. Ja mam par vyrazok raz ustupia potom schovaju. Iba prsia sa mi riadne zvacsili. Chut mam aj ked vacsiu nechut. Netrufam si zistit co to bude... 🙂

nivea777
27. aug 2016

@kvetka6390 ked si tyzden pred MS moze to byt aj PMS..ale skor si myslim, ze sa asi zadarilo.. skus si kupit test s citlivostou 10 a nejake 3 dni pred MS sprav test..nekupuj radsej mamatest,duchuju..skus pepino alebo rovno digitalny-stoji 8 eur ale tam mas istotu,napise ti aj v kolkom tt si.. ;) drzim palce

nivea777
27. aug 2016

@dominini prsia sa mi vobec nezvacsili.. ani im to neodporucam,to by som uz furik musela tahat za sebou :D fotku mam kde ? :D

kvetka6390
27. aug 2016

@nivea777 uz som testovala dnes aj dva dni dozadu test bol negativny ale to bolo asik prislis skoro testovat nie?

dominini
27. aug 2016

@nivea777 no tak to ak sa ti naleju mliekom tak ich aj vacsie mat budes 😀 ... coho myslis ? fotku prs?😀

nivea777
27. aug 2016

@dominini preboha nie prs :D bruska

nivea777
27. aug 2016

@kvetka6390 kedy mas mat MS? v tom pripade pockaj s tym digi-boli by to zbytocne peniaze zatial..

kvetka6390
27. aug 2016

@nivea777 MS mam tak okolo 5

nivea777
27. aug 2016

@kvetka6390 tak 3.9 si podla mna mozes urobit test,uz by malo ukazat...

snazilka19993
27. aug 2016

@cammille však posúdte sami ;)

nivea777
27. aug 2016

@snazilka19993 sprav si teda test o 2 dni. z ranneho mocu ak ciarka bude silniet si tehotna.. ak nebudu silniet tak neviem.. jedna baba tu raz pisala ze mala silne 2 ciarky a nebola tehu ale ze mala vela nejakeho hormonu

dominini
27. aug 2016

@nivea777 ved to som srandovala 😀

katulienka34
27. aug 2016

@snazilka19993 Ked sa mozem sapojiť..To tie dva testy boli spravene dnes?Trošku si moj pripad,este pred par rokmi,tiez sme sa s priatelom dlho snazili a raz som ako vzdy uz neviem koľkí krát robila test a bolo to tam,take slabučke čiarky ako maš ty,ja natešena ako nikdy,tak som testla este dalši den,ale čiaročky uz pomaličky mizli,tak som hned isla k svojmu dr..a ten mi vravel,ze tehotenstvo tam určite je ked test bol pozitivny,aj mi vzal krv a hcg tam bolo svýšene,ale nizke..ale prevdepodobne to pomaličky odchadza,tak som nakoniec skončila v nemocnici na vyčistenie..Nechcem tým povedať,ze to je tvoj pripad,ale určite chod k svojmu dr.nech to skontroluje..Drží veelmi palce,aby ti vyšlo to čo si praješ...🙂

katulienka34
27. aug 2016

@snazilka19993 Na tvojich testoch,uplne jasne vidieť,ze su pozitívne..🙂

snazilka19993
27. aug 2016

@katulienka34 ahoj no vidis.. Tak prave toto som hladala ktora mi napise ze ano prezila a ma skusenost atd.. Tie testy su zo stredy a piatku.. Ten menej viditelny s robila v stredu a ten spodny vcera 🙂.. Uz iba pondelok budem testovat a uvidim co ukaze..tentoraz ked som tehu tak by to malo uz vyjst lebo pijem prasok ktory skvalitnuje vajicka a pomaha k lepsiemu uhniezdeniu.. Po styku som mala bolest vajecnikov,podbruska a potom zrazu prsia ma zacali boliet tak som skusila a vyslo mi tk takto 🙂..

katulienka34
27. aug 2016

@snazilka19993 Na tom druhom,to pekne vidieť a ked si ho robila včera,tak to vyzera slubne,určite v pondelok testuj a uvidiš čo ti ukaze,ale k tomu dr.,určite chod,nech ta skontroluje,lebo pozitivny test nemoze byť len tak..ja osobne,nejak neverim,ze testy mozu len tak ukazať dve čiarky,ked tam nie je tehotenstvo..A ten prašok sa vola inofolic?Ja som brala,aj všeliake tablety,aj planovaný pohlavny styk sme mali nariadený..atd..Ale aj ked nam to vtedy nevyšlo,dnes nam chvála bohu v spalni spinka naše vytužene 14mesačne chlapčiatko...🙂

snazilka19993
27. aug 2016

@katulienka34 hej inofolic..tak nebudem tlacit na pilu..ked to ma dojst,dojde.. Necham to zatial tak 🙂.. Gratulujem vela zdravicka prajem malemu nech rastie do krasy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre