• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Myslíte, že môžem byť tehotná?

(zamknutá)
31. augusta 2016 
@snazilka19993 a vidis ake vysli mne ... ms nikde, stale mam bolesti podbrusku a som zvedava co ztoho nakoniec zide .. sa bojim aj dalej testovat , bud nech uz pride , alebo vobec haha
viem uplne ako sa citis.. ja som v 12/2014 potratila babatko a pd vtedy sa nam nejako nedari , bola som na tej spominanej laparke a ja som uplne v poriadku .., viem ze smutna si aaj budes lebo uz si sa tesila , ale ja zmojich skusenosti sa uz pozeram nato trosku inak .. neviem cim to je , ze niekto ma hned a niekto kym kniecomu pride prejde vela casu trapenia .. , mne moj dr povedal ze to nemam ani pokladat za tehu ... lebo to bola len nejaka reakcia krpcek sa neudrazal a basta , lahko sa vravi nooo
a neries uz vobec ze si nic skoro nerobila , nie vtdy natom zalezi... lebo niekto dviha tazke veci leti lietadlom ma vela stresu a udrzi uplne vpoho a niekto sa setri a aj tak .. ja si uz zacinam mysliet te ked ma byt tak bude nech aj furiky padaju .. hlavu hore , a skus sa nato pozriet zhladiska pre nieco sa neudrazalo ... lepsie skor ako neskor .. potom to uz je viac na "hlavu "
29. aug 2016 o 10:44  •  čaká bábätko, termín má v júli 2017 (17. tt)  • Odpovedz
@snazilka19993 ja sa síce snažím od februára tohto roku, ale už dva nezdary mám za sebou... prvé MA v 8tt so spontánnym potratom až v 10tt.. a teraz biochemické...
ale zatiaľ to nevzdávam... síce neviem koľko sa vy už snažíte, ale nevzdávaj to :slight_smile: hlavne, keď máš 2 týždne pred MS.. čiže je reálna možnosť, že ovu ešte bude
29. aug 2016 o 10:44  •  čaká bábätko, termín má v máji 2017 (24. tt)  • Odpovedz
@happymia vies co? Ja to este prekusnem nejako lebo som si ako tak nato aj zvykla.. To si mala vidiet mojho priatela.. Uplne nervozny bol.. Normalne bolo z neho vidite ze sa v nom nieco zlomilo .. Povedal ze kazdemu vsetko vychadza to len my sa nemozme z nicoho tesit .. Toto povedal a suhlasim snim.. Ma pravdu.. Pan vsetko vidi a pocuje a vie kolko sme sa trapili kolko som ja plakala ked som dostala .. Nikto o tom nevie lebo som plakala tam kde ma nikto nevidel.. Vecere boli moje.. Vecer som zaspavala s placom a rano s usmevom aby si to na mne nikto nevsimol.. Myslis ze je lahke pozerat sa na okolie ako su stastny lebo maju v brusku babätko? A ja? Skoda reci .. Toto ai uz dost dlho hovorim ze mozno to neni spravny cas ze mozno nabuduce .. Ale to nejde lebo mesiace roky idu a ja stale cakam .. A najhorsie natomto vsetkom je to,ze vidim na teste 2// a zrazu su fuc.. To je horsie ako keby som testovala stale a s negativnym vysledom aj keby som vedela ze to tak nieje..
29. aug 2016 o 10:52  • Odpovedz
@enusamt hm mozno :( .. Tento mesiac to uz neriesim mozno nabuduce .. A tych potratov mi je straaaaaasne luto :(
29. aug 2016 o 10:55  • Odpovedz
@snazilka19993 tak sme na tom podobne..., mam podobne pocity, len clovek stale zdvihne hlavu a ide dalej ...co ine ostava
29. aug 2016 o 10:55  •  čaká bábätko, termín má v júli 2017 (17. tt)  • Odpovedz
@happymia veru.. Ja uz prestanem dufat :( ..
29. aug 2016 o 10:58  • Odpovedz
@snazilka19993 kolko mas rokov,ak smiem vediet? urcitre nic nie je stratene.. netreba sa viazat len na jeden den v cykle kedy sa trena milovat.. jeden mesiac sme mali taky ze kazdy druhy- treti den sex aj tak sa nepodarilo ,tak som uz kaslala na to uplne ze si budeme len uzivat.. a akurat v tom cykle sme mali len 2x sex s moznym pocatim...vela babam zabral clostilbegyt ale tam je riziko viacpocetneho tehu. ak ti to nevadi tak skus to
29. aug 2016 o 11:02  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (30. tt)  • Odpovedz
babulky skusam si merat zase Bt ale len od 23.8 zatial do dnes som mala stale vyssie nez 37.2 a vyssie :wink:
29. aug 2016 o 11:03  • Odpovedz
29. aug 2016 o 11:04  • Odpovedz
@kotatko1232 baby pisali,ze mali taku teplotu pred MS ale budem drzat palce..kazda je ina.. ja som absolutne nemala zvysenu teplotu ani raz odkedy som tehu
29. aug 2016 o 11:05  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (30. tt)  • Odpovedz
@nivea777 mne uz meska 4 den
29. aug 2016 o 11:13  • Odpovedz
29. aug 2016 o 11:15  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (30. tt)  • Odpovedz
@nivea777 pred 3dnami tam bol duch
29. aug 2016 o 11:17  • Odpovedz
@kotatko1232 a kedy ides skusat znovu?
29. aug 2016 o 11:18  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (30. tt)  • Odpovedz
@nivea777 asi az vo stvrtok lebo lekaren mame az vtedy otvorenu.ovsem ked do vtedy nedostanem MS
29. aug 2016 o 11:21  • Odpovedz
@kotatko1232 kup si pepino,to kupis aj v drogerke a je spolahlivy
29. aug 2016 o 11:37  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (30. tt)  • Odpovedz
@snazilka19993 Ahoj,tak dnes si testovala a bol čisty? Tak to ma mrzí..pravdepodobne to bolo biochemicke,jak tu uz bolo spomenute,keby si netestovala,tak ani nevieš ze si bola tehotna..ale nevadí hlavu hore a len prosím ta nehovorte si,ze vam sa nič nedarí atd..lebo ked budeš takto negativne naladená tak sa aj dariť naozaj nebude,len vy pekne skusajte dalej a raz to určite pride ani to nebudeš čakať,ale zle som napisala..nie skušajte,ale len tak pre radosť a ono to príde..:slight_smile:
29. aug 2016 o 11:54  • Odpovedz
@nivea777 no mi tu nemame.nebyvam v meste :wink:
29. aug 2016 o 11:58  • Odpovedz
Prosim vas po kolkych dnoch mi ukaze test? Niekde som citala ze po 10
29. aug 2016 o 18:59  •  snaží sa  • Odpovedz
@mi99 ano to by ti uz mohol nieco ukazat
29. aug 2016 o 19:16  • Odpovedz
@mausy21 mam otazocku este stalo sa to vcera moze byt zeby ma uz dnes pobolievalo sem tam podbruskom?
29. aug 2016 o 19:21  •  snaží sa  • Odpovedz
@mi99 co sa stalo vcera???
29. aug 2016 o 19:25  • Odpovedz
@mausy21 blbo som napisala :grinning: vcera sme mali styk pozrela som si menstruacny kalendar a vyslo mi ze prave vcera som mala silne plodne dni :slight_smile:
29. aug 2016 o 19:27  •  snaží sa  • Odpovedz
@mi99 brucho ta boli z ovulacie nie z toho zeby si bola tehotna.a podla kalendara sa az tak neriad...treba odsledovat sevmba aby si poznsla svoj cyklus nie nejaky kakendar....:laughing:
29. aug 2016 o 19:31  • Odpovedz
Dobrý deň mohli by ste mi poradiť mala som mencest ako mi skocili mala som sexuálny styk po troch dňoch , prešlo dva týždne začalo mi chudit jesť potom nie ako začala jesť po dvoch lyžiciach má ťahalo na vracanie . bolia ma kozy ,a bradaviek mi ide biele ďakujem
29. aug 2016 o 19:32  • Odpovedz
@mausy21 tak doteraz vsetko mi presne islo preto som podla toho :grinning: doteraz ma nikdy nebolievalo akurat pred ms
29. aug 2016 o 19:33  •  snaží sa  • Odpovedz
@mi99 ovulaciu by si mala citit.je to ako menzes..
29. aug 2016 o 19:36  • Odpovedz
@mausy21 no prave ze nie :-\ preto mi je to take nezvicajne
29. aug 2016 o 19:37  •  snaží sa  • Odpovedz
Mňa práve ani neťahá vraciat na wc iba ma naduva bolia ma kozy bruško bolí
29. aug 2016 o 19:40  • Odpovedz
Ahoj, chcela by som sa opytat, ci sa moze stat, ze aj ked som mala v danom mesiaci ovulaciu, tak mi nepride ms? liecim sa na stitnu zlazu uz vyse roka beriem aj lieky, ale nestalo sa mi zeby ms meskala, praveze sa mi upravila a mala som pravidelne 26. v mesiaci. teraz som brala lieky aj na anginu + este stale mam problemy s mandlami. teraz mi to meska a dnes som sa zastihla, ze mi je nejak nie velmi dobre. s manzelom mame nechraneny sex, ale davame si pozor. uz od piatku mam bolesti a pocit, ze kazdu chvilu dostanem a zatial nic, preto chcem iba vediet, ci moze byt, ze ovulacia bola, ale menstruacia nikde? dakujem pekne za kazdy nazor + radu. urcite ked nepride este zajtra, tak si urobim aj test, ale neverim, ze mozem byt tehotna, skor to pripisujem tej angine.
30. aug 2016 o 10:36  •  1 dieťa  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.