Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

happymia
29. aug 2016

@snazilka19993 a vidis ake vysli mne ... ms nikde, stale mam bolesti podbrusku a som zvedava co ztoho nakoniec zide .. sa bojim aj dalej testovat , bud nech uz pride , alebo vobec haha
viem uplne ako sa citis.. ja som v 12/2014 potratila babatko a pd vtedy sa nam nejako nedari , bola som na tej spominanej laparke a ja som uplne v poriadku .., viem ze smutna si aaj budes lebo uz si sa tesila , ale ja zmojich skusenosti sa uz pozeram nato trosku inak .. neviem cim to je , ze niekto ma hned a niekto kym kniecomu pride prejde vela casu trapenia .. , mne moj dr povedal ze to nemam ani pokladat za tehu ... lebo to bola len nejaka reakcia krpcek sa neudrazal a basta , lahko sa vravi nooo
a neries uz vobec ze si nic skoro nerobila , nie vtdy natom zalezi... lebo niekto dviha tazke veci leti lietadlom ma vela stresu a udrzi uplne vpoho a niekto sa setri a aj tak .. ja si uz zacinam mysliet te ked ma byt tak bude nech aj furiky padaju .. hlavu hore , a skus sa nato pozriet zhladiska pre nieco sa neudrazalo ... lepsie skor ako neskor .. potom to uz je viac na "hlavu "

enusamt
29. aug 2016

@snazilka19993 ja sa síce snažím od februára tohto roku, ale už dva nezdary mám za sebou... prvé MA v 8tt so spontánnym potratom až v 10tt.. a teraz biochemické...
ale zatiaľ to nevzdávam... síce neviem koľko sa vy už snažíte, ale nevzdávaj to 🙂 hlavne, keď máš 2 týždne pred MS.. čiže je reálna možnosť, že ovu ešte bude

snazilka19993
29. aug 2016

@happymia vies co? Ja to este prekusnem nejako lebo som si ako tak nato aj zvykla.. To si mala vidiet mojho priatela.. Uplne nervozny bol.. Normalne bolo z neho vidite ze sa v nom nieco zlomilo .. Povedal ze kazdemu vsetko vychadza to len my sa nemozme z nicoho tesit .. Toto povedal a suhlasim snim.. Ma pravdu.. Pan vsetko vidi a pocuje a vie kolko sme sa trapili kolko som ja plakala ked som dostala .. Nikto o tom nevie lebo som plakala tam kde ma nikto nevidel.. Vecere boli moje.. Vecer som zaspavala s placom a rano s usmevom aby si to na mne nikto nevsimol.. Myslis ze je lahke pozerat sa na okolie ako su stastny lebo maju v brusku babätko? A ja? Skoda reci .. Toto ai uz dost dlho hovorim ze mozno to neni spravny cas ze mozno nabuduce .. Ale to nejde lebo mesiace roky idu a ja stale cakam .. A najhorsie natomto vsetkom je to,ze vidim na teste 2// a zrazu su fuc.. To je horsie ako keby som testovala stale a s negativnym vysledom aj keby som vedela ze to tak nieje..

snazilka19993
29. aug 2016

@enusamt hm mozno :( .. Tento mesiac to uz neriesim mozno nabuduce .. A tych potratov mi je straaaaaasne luto :(

happymia
29. aug 2016

@snazilka19993 tak sme na tom podobne..., mam podobne pocity, len clovek stale zdvihne hlavu a ide dalej ...co ine ostava

snazilka19993
29. aug 2016

@happymia veru.. Ja uz prestanem dufat :( ..

nivea777
29. aug 2016

@snazilka19993 kolko mas rokov,ak smiem vediet? urcitre nic nie je stratene.. netreba sa viazat len na jeden den v cykle kedy sa trena milovat.. jeden mesiac sme mali taky ze kazdy druhy- treti den sex aj tak sa nepodarilo ,tak som uz kaslala na to uplne ze si budeme len uzivat.. a akurat v tom cykle sme mali len 2x sex s moznym pocatim...vela babam zabral clostilbegyt ale tam je riziko viacpocetneho tehu. ak ti to nevadi tak skus to

kotatko1232
29. aug 2016

babulky skusam si merat zase Bt ale len od 23.8 zatial do dnes som mala stale vyssie nez 37.2 a vyssie 😉

06lienocka
29. aug 2016

@snazilka19993 to ma mrzí

nivea777
29. aug 2016

@kotatko1232 baby pisali,ze mali taku teplotu pred MS ale budem drzat palce..kazda je ina.. ja som absolutne nemala zvysenu teplotu ani raz odkedy som tehu

kotatko1232
29. aug 2016

@nivea777 mne uz meska 4 den

nivea777
29. aug 2016

@kotatko1232 a test?

kotatko1232
29. aug 2016

@nivea777 pred 3dnami tam bol duch

nivea777
29. aug 2016

@kotatko1232 a kedy ides skusat znovu?

kotatko1232
29. aug 2016

@nivea777 asi az vo stvrtok lebo lekaren mame az vtedy otvorenu.ovsem ked do vtedy nedostanem MS

nivea777
29. aug 2016

@kotatko1232 kup si pepino,to kupis aj v drogerke a je spolahlivy

katulienka34
29. aug 2016

@snazilka19993 Ahoj,tak dnes si testovala a bol čisty? Tak to ma mrzí..pravdepodobne to bolo biochemicke,jak tu uz bolo spomenute,keby si netestovala,tak ani nevieš ze si bola tehotna..ale nevadí hlavu hore a len prosím ta nehovorte si,ze vam sa nič nedarí atd..lebo ked budeš takto negativne naladená tak sa aj dariť naozaj nebude,len vy pekne skusajte dalej a raz to určite pride ani to nebudeš čakať,ale zle som napisala..nie skušajte,ale len tak pre radosť a ono to príde..🙂

kotatko1232
29. aug 2016

@nivea777 no mi tu nemame.nebyvam v meste 😉

mi99
29. aug 2016

Prosim vas po kolkych dnoch mi ukaze test? Niekde som citala ze po 10

mausy21
29. aug 2016

@mi99 ano to by ti uz mohol nieco ukazat

mi99
29. aug 2016

@mausy21 mam otazocku este stalo sa to vcera moze byt zeby ma uz dnes pobolievalo sem tam podbruskom?

mausy21
29. aug 2016

@mi99 co sa stalo vcera???

mi99
29. aug 2016

@mausy21 blbo som napisala 😀 vcera sme mali styk pozrela som si menstruacny kalendar a vyslo mi ze prave vcera som mala silne plodne dni 🙂

mausy21
29. aug 2016

@mi99 brucho ta boli z ovulacie nie z toho zeby si bola tehotna.a podla kalendara sa az tak neriad...treba odsledovat sevmba aby si poznsla svoj cyklus nie nejaky kakendar....😆

ivetasucha
29. aug 2016

Dobrý deň mohli by ste mi poradiť mala som mencest ako mi skocili mala som sexuálny styk po troch dňoch , prešlo dva týždne začalo mi chudit jesť potom nie ako začala jesť po dvoch lyžiciach má ťahalo na vracanie . bolia ma kozy ,a bradaviek mi ide biele ďakujem

mi99
29. aug 2016

@mausy21 tak doteraz vsetko mi presne islo preto som podla toho 😀 doteraz ma nikdy nebolievalo akurat pred ms

mausy21
29. aug 2016

@mi99 ovulaciu by si mala citit.je to ako menzes..

mi99
29. aug 2016

@mausy21 no prave ze nie :-\ preto mi je to take nezvicajne

ivetasucha
29. aug 2016

Mňa práve ani neťahá vraciat na wc iba ma naduva bolia ma kozy bruško bolí

mius86
30. aug 2016

Ahoj, chcela by som sa opytat, ci sa moze stat, ze aj ked som mala v danom mesiaci ovulaciu, tak mi nepride ms? liecim sa na stitnu zlazu uz vyse roka beriem aj lieky, ale nestalo sa mi zeby ms meskala, praveze sa mi upravila a mala som pravidelne 26. v mesiaci. teraz som brala lieky aj na anginu + este stale mam problemy s mandlami. teraz mi to meska a dnes som sa zastihla, ze mi je nejak nie velmi dobre. s manzelom mame nechraneny sex, ale davame si pozor. uz od piatku mam bolesti a pocit, ze kazdu chvilu dostanem a zatial nic, preto chcem iba vediet, ci moze byt, ze ovulacia bola, ale menstruacia nikde? dakujem pekne za kazdy nazor + radu. urcite ked nepride este zajtra, tak si urobim aj test, ale neverim, ze mozem byt tehotna, skor to pripisujem tej angine.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre