• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Myslíte, že môžem byť tehotná?

(zamknutá)
31. augusta 2016 
jej, dakujem.. to mas pravdu, ze za vsetkym je psychika a negativne myslenie,ale musim tomu nejak zacat verit. Ale viem, ze aj ja si zasluzim mat babatko. Je to nespravodlive... Drz mi palceky... :slight_smile:
17. jan 2012 o 11:09  • Odpovedz
Děvčátka.. všechny si určitě zasloužíte mít krásná zdravá miminka a všem to moc přeju. Někdy to chce trochu víc času, ale určitě taky pohodu a radost a těšení se... na něco, co i když tady třeba teď není, jednou přijde. Nejsem nějaký až tak alternativní typ, ale věřím, že myšlenka nebo slovo..a taky přání mají jistou energii a tím pádem sílu. Mockrát se mi to už potvrdilo. Držte se.
17. jan 2012 o 11:20  • Odpovedz
@jessiekate A aky dlhy mavas bezne cyklus?28 dnovy? Tak uvidis, ci ti pride MS. Potom daj vediet.
17. jan 2012 o 14:29  • Odpovedz
@mmaattuuss no už sa stalo, že aj 32 dnovy bol, ale vacsinou 29, takže zatiaľ som čakateľka, snazim sa nerobit paniku... :slight_smile: A ty?
17. jan 2012 o 14:49  • Odpovedz
@jessiekate Ja mávam väčšinou 28 dakedy aj 27, alebo tak okolo :slight_smile:Teraz mam 22 den. Tak to je este tak tyzden cakania zhruba :slight_smile: Uvidime, co bude.
17. jan 2012 o 14:57  • Odpovedz
@mmaattuuss takveru, uvidime- tak dame vediet :wink: snad ten vysledok bude k nasej spokojnosti, vsak
17. jan 2012 o 15:05  • Odpovedz
@jessiekate tak ako neskusala si si robit test? MS este nedosla?
18. jan 2012 o 13:40  • Odpovedz
babenky mam bolest v podbrusku,raz pravy potom lavy vajecnyk az do krizov:(jeden test ukazal pozitiv a druhy negativ:(((dnes idem k lekarovy co to moe byt 14.01 2012 som mala prasknuty folikul,mozem bit tehotna????
23. jan 2012 o 07:20  • Odpovedz
@peteese 14.1 prasknutý folikul - to by bylo 9 DPO, což si já osobně myslím, že je ještě brzo na pozitivní těhotenský test :unamused: uvidíš, co ti řekne dr.,
23. jan 2012 o 07:26  • Odpovedz
@megy jooooj uz by nieco mohol dnes vydiet mam uz viac ako tyzden krce ako pred menzes a nemala som nikdy:((((
23. jan 2012 o 07:33  • Odpovedz
dievcata, aka by mala byt BT pred menstruaciou? ja som dnes 32 DC a merala som si iba vcera a dnes a bola 37,3. test si planujem spravit v stredu ak nedojde, pretoze uz asi 2 tyzdne ma pobolievaju prsia a asi 4 dni brucho... o babatko sa nesnazime, dokonca si davame pozor, aj ked sa nijak nechránime :wink:
23. jan 2012 o 09:35  • Odpovedz
@misulik.uk vacsinou klesne. ale presnu hodnotu ti nepoviem, kedze nevidim tvoj cely graf a nemerias :slight_smile:
ale na pocudovanie je vysoka, takze nadej je :wink:
23. jan 2012 o 11:22  • Odpovedz
@lauritka dakujem ti za odpoved. ved uvidime ci ano alebo nie. dnes som si dokonca aj vsimla stmavnutie bradaviek... ak to dopadne pozitivne, tak to bude riadne prekvapko :slight_smile:
23. jan 2012 o 21:02  • Odpovedz
ahojte dievcata, viem ze toreticky je mozne vsetko, ale pre pokoj v dusi sa musim spytat...
mohla som den pred menzesom, otehotniet? dakujem :slight_smile:
27. jan 2012 o 17:35  • Odpovedz
Ahoj mohla bych poprosit o názor? Normálně mívám ovu cca 15-16DC (při délce cyklu 27, na kterou se mi to asi ustálilo, aspoň poslední 4 cykly to tak bylo, HA neberu rok)... 18 DC byla ovu při délce cyklu 30 dní.. "styk" (nevím jak jinak to tu napsat :slight_smile: ) byl teď 18DC. ale den před tím (17DC) jsem byla na gyndě a na ultrazvuku doktorka říkala, že ovu už asi proběhla, asi prý z levého vaječníku.. nemáte s tím někdo zkušenost? Kdyby ovu teprve měla přijít, tak to pozná bezpečně ne? Děkuji za odpověď
27. jan 2012 o 17:47  • Odpovedz
@zuzkka88 Myslím, že by to dr. poznala, protože by viděla neprasklý rostoucí folikul, něco jako třeba cystu.
27. jan 2012 o 18:26  • Odpovedz
ahojte baby, prosím vás, nemáte niektorá podobnú skúsenosť ako ja? mala som dostať mrchu 21.1, ale dostala som len hnedý výtok a teraz skoro úplne vymizol...žiadne krvacanie....a dnes mi to nedalo, tak som si popoludni robila test Dr.Max a vyšla mi druha slabunka čiarka....možem byť tehu????? Ďakujem
27. jan 2012 o 19:41  • Odpovedz
ahojte maminky či těhulky mám na vás dotaz dnes jsem byla na gyndě na druhé kontrole po porodu jestli je vše vpořadku a dr našel něco v děloze(malinkou tečku-špendlík)řikal že je to možná těhu a možná ne odebral krev na hcg a musim čekat :frowning2: nevím co si myslet před 10-14dny sme měli nechraněnej sex ale že by to šlo poznat tak brzy?prosím skušenost názor
27. jan 2012 o 19:50  •  2 deti  • Odpovedz
@sabinar Po umělém oplodnění potvrzují těhotenství již 14 dní po zavedení, takže teoreticky by to možné bylo.
27. jan 2012 o 20:27  • Odpovedz
@anina32 manžel před vystřikem vytahnul je to možné i tak?vubec nemám skušenosti tak se nezlobte za blbé poznámky
27. jan 2012 o 20:33  •  2 deti  • Odpovedz
@suz2 No já myslím, že jo...:slight_smile: Však zkus testovat za dva dny, zda čárka bude silnější
27. jan 2012 o 20:40  • Odpovedz
@sabinar opravdu nevím, zkuste koupit těhotenský test, nebo kdy budete mit ty výsledky z krve? my je měli za 2 hodiny a 14 dní po zavedení jsem měla HCG 310.
27. jan 2012 o 20:41  • Odpovedz
@anina32 dnes mi brali krev takže v pondělí budu vědět je to pro mě nekonečné jen sem chtěla vědět zda je o možne
27. jan 2012 o 20:50  •  2 deti  • Odpovedz
@anina32 test je asi brzo dělat že?
28. jan 2012 o 12:19  •  2 deti  • Odpovedz
@sabinar nemyslím že by bylo na test brzy, já měla dvě čárky už osmý den.
28. jan 2012 o 12:54  • Odpovedz
Tak když už se to stejně dovíš z krve, tak proč neudělat test...a nebo naopak si můžeš říct, že v pondělí už to bude jasné, tak jestli vydržíš netestovat, ještě ušetříš:slight_smile:.
28. jan 2012 o 12:57  • Odpovedz
@suz2 no ahoj ja tu len tak citam clanky a vau na koho nenarazim. Dufam ze to vide :slight_smile: no a najlepsie na tom je ze aj mne uz meskaju niekolko dni :slight_smile: Budeme spolu kocikat :slight_smile:
30. jan 2012 o 09:46  • Odpovedz
@katarinkam jejda ahoj Kati :o) tak snad to vyjde aj Tebe :o) to by bola uplna pecka :o) ja som o tom este nikomu nepovedala ( teda okrem Mata, xixi), cakam az na potvrdenie od doktora... ale uz som ako na ihlach :o) a idem k nemu az 14.2. tak ma aj svihne dovtedy :grinning:
30. jan 2012 o 10:51  • Odpovedz
@suz2 ved aj ja som nervozna :slight_smile: A k doktorke este neviem kedy pojdem ked bude volno v praci asi. A Mato to ako berie? Minko sa akosi nestresuje asi sa zacne az ked ho bud drzat na rukach:slight_smile:
30. jan 2012 o 10:57  • Odpovedz
@supi ja som otehotnela presne týždeň pred menzesom,myslela som si,že je to nemožné cez neplodné dni, ale stalo sa :wink:
30. jan 2012 o 13:43  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.