Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

adka8570
17. jan 2012

jej, dakujem.. to mas pravdu, ze za vsetkym je psychika a negativne myslenie,ale musim tomu nejak zacat verit. Ale viem, ze aj ja si zasluzim mat babatko. Je to nespravodlive... Drz mi palceky... 🙂

salomee
17. jan 2012

Děvčátka.. všechny si určitě zasloužíte mít krásná zdravá miminka a všem to moc přeju. Někdy to chce trochu víc času, ale určitě taky pohodu a radost a těšení se... na něco, co i když tady třeba teď není, jednou přijde. Nejsem nějaký až tak alternativní typ, ale věřím, že myšlenka nebo slovo..a taky přání mají jistou energii a tím pádem sílu. Mockrát se mi to už potvrdilo. Držte se.

mmaattuuss
17. jan 2012

@jessiekate A aky dlhy mavas bezne cyklus?28 dnovy? Tak uvidis, ci ti pride MS. Potom daj vediet.

jessiekate
17. jan 2012

@mmaattuuss no už sa stalo, že aj 32 dnovy bol, ale vacsinou 29, takže zatiaľ som čakateľka, snazim sa nerobit paniku... 🙂 A ty?

mmaattuuss
17. jan 2012

@jessiekate Ja mávam väčšinou 28 dakedy aj 27, alebo tak okolo 🙂Teraz mam 22 den. Tak to je este tak tyzden cakania zhruba 🙂 Uvidime, co bude.

jessiekate
17. jan 2012

@mmaattuuss takveru, uvidime- tak dame vediet 😉 snad ten vysledok bude k nasej spokojnosti, vsak

mmaattuuss
18. jan 2012

@jessiekate tak ako neskusala si si robit test? MS este nedosla?

peteese
23. jan 2012

babenky mam bolest v podbrusku,raz pravy potom lavy vajecnyk az do krizov:(jeden test ukazal pozitiv a druhy negativ:(((dnes idem k lekarovy co to moe byt 14.01 2012 som mala prasknuty folikul,mozem bit tehotna????

megy
23. jan 2012

@peteese 14.1 prasknutý folikul - to by bylo 9 DPO, což si já osobně myslím, že je ještě brzo na pozitivní těhotenský test 😒 uvidíš, co ti řekne dr.,

peteese
23. jan 2012

@megy jooooj uz by nieco mohol dnes vydiet mam uz viac ako tyzden krce ako pred menzes a nemala som nikdy:((((

misulik.uk
23. jan 2012

dievcata, aka by mala byt BT pred menstruaciou? ja som dnes 32 DC a merala som si iba vcera a dnes a bola 37,3. test si planujem spravit v stredu ak nedojde, pretoze uz asi 2 tyzdne ma pobolievaju prsia a asi 4 dni brucho... o babatko sa nesnazime, dokonca si davame pozor, aj ked sa nijak nechránime 😉

lauritka
23. jan 2012

@misulik.uk vacsinou klesne. ale presnu hodnotu ti nepoviem, kedze nevidim tvoj cely graf a nemerias 🙂
ale na pocudovanie je vysoka, takze nadej je 😉

misulik.uk
23. jan 2012

@lauritka dakujem ti za odpoved. ved uvidime ci ano alebo nie. dnes som si dokonca aj vsimla stmavnutie bradaviek... ak to dopadne pozitivne, tak to bude riadne prekvapko 🙂

supi
27. jan 2012

ahojte dievcata, viem ze toreticky je mozne vsetko, ale pre pokoj v dusi sa musim spytat...
mohla som den pred menzesom, otehotniet? dakujem 🙂

zuzkka88
27. jan 2012

Ahoj mohla bych poprosit o názor? Normálně mívám ovu cca 15-16DC (při délce cyklu 27, na kterou se mi to asi ustálilo, aspoň poslední 4 cykly to tak bylo, HA neberu rok)... 18 DC byla ovu při délce cyklu 30 dní.. "styk" (nevím jak jinak to tu napsat 🙂 ) byl teď 18DC. ale den před tím (17DC) jsem byla na gyndě a na ultrazvuku doktorka říkala, že ovu už asi proběhla, asi prý z levého vaječníku.. nemáte s tím někdo zkušenost? Kdyby ovu teprve měla přijít, tak to pozná bezpečně ne? Děkuji za odpověď

salomee
27. jan 2012

@zuzkka88 Myslím, že by to dr. poznala, protože by viděla neprasklý rostoucí folikul, něco jako třeba cystu.

suz2
27. jan 2012

ahojte baby, prosím vás, nemáte niektorá podobnú skúsenosť ako ja? mala som dostať mrchu 21.1, ale dostala som len hnedý výtok a teraz skoro úplne vymizol...žiadne krvacanie....a dnes mi to nedalo, tak som si popoludni robila test Dr.Max a vyšla mi druha slabunka čiarka....možem byť tehu????? Ďakujem

sabinar
27. jan 2012

ahojte maminky či těhulky mám na vás dotaz dnes jsem byla na gyndě na druhé kontrole po porodu jestli je vše vpořadku a dr našel něco v děloze(malinkou tečku-špendlík)řikal že je to možná těhu a možná ne odebral krev na hcg a musim čekat ☹ nevím co si myslet před 10-14dny sme měli nechraněnej sex ale že by to šlo poznat tak brzy?prosím skušenost názor

anina32
27. jan 2012

@sabinar Po umělém oplodnění potvrzují těhotenství již 14 dní po zavedení, takže teoreticky by to možné bylo.

sabinar
27. jan 2012

@anina32 manžel před vystřikem vytahnul je to možné i tak?vubec nemám skušenosti tak se nezlobte za blbé poznámky

salomee
27. jan 2012

@suz2 No já myslím, že jo...🙂 Však zkus testovat za dva dny, zda čárka bude silnější

anina32
27. jan 2012

@sabinar opravdu nevím, zkuste koupit těhotenský test, nebo kdy budete mit ty výsledky z krve? my je měli za 2 hodiny a 14 dní po zavedení jsem měla HCG 310.

sabinar
27. jan 2012

@anina32 dnes mi brali krev takže v pondělí budu vědět je to pro mě nekonečné jen sem chtěla vědět zda je o možne

sabinar
28. jan 2012

@anina32 test je asi brzo dělat že?

anina32
28. jan 2012

@sabinar nemyslím že by bylo na test brzy, já měla dvě čárky už osmý den.

salomee
28. jan 2012

Tak když už se to stejně dovíš z krve, tak proč neudělat test...a nebo naopak si můžeš říct, že v pondělí už to bude jasné, tak jestli vydržíš netestovat, ještě ušetříš🙂.

katarinkam
30. jan 2012

@suz2 no ahoj ja tu len tak citam clanky a vau na koho nenarazim. Dufam ze to vide 🙂 no a najlepsie na tom je ze aj mne uz meskaju niekolko dni 🙂 Budeme spolu kocikat 🙂

suz2
30. jan 2012

@katarinkam jejda ahoj Kati :o) tak snad to vyjde aj Tebe :o) to by bola uplna pecka :o) ja som o tom este nikomu nepovedala ( teda okrem Mata, xixi), cakam az na potvrdenie od doktora... ale uz som ako na ihlach :o) a idem k nemu az 14.2. tak ma aj svihne dovtedy 😀

katarinkam
30. jan 2012

@suz2 ved aj ja som nervozna 🙂 A k doktorke este neviem kedy pojdem ked bude volno v praci asi. A Mato to ako berie? Minko sa akosi nestresuje asi sa zacne az ked ho bud drzat na rukach🙂

paula80
30. jan 2012

@supi ja som otehotnela presne týždeň pred menzesom,myslela som si,že je to nemožné cez neplodné dni, ale stalo sa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre