Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

sandralu
15. feb 2012

@bambi2 : lenže ak si celý deň v práci a tvoj šéf Ťa neuvoľní na jeden deň aby som si vybavila svoje veci, tak je to ťažké.A nie sme vždy v jednom štáte,dnes som ešte v Anglicku a nasledujúce dni Francúzsko.Takže to nie je o tom,že som mesiac v jednom štáte a mám čas kedkyoľvek kamkoľvek zájsť na vyšetrenie.Na tomto fóre som ešte nepísala.O tom chránení som už napísala dosť a nechcem sa dookola opakovať.

zuzkka88
15. feb 2012

vyzývám všechny na @sandralu NEREAGOVAT!!!! Buď je opravdu hloupá, naivní, má fobie nebo jiné psychické potíže, nebo podle mě její problémy nejsou vůbec reálné a jen se nudí a vymýšlí si. Stejně jak už tu někdo psal, i já mám dojem, že je to osoba, která už tu byla pod jinými nicky a pořád dokola se takto hloupě ptá, jestli nemůže být těhotná, i když je všem jasné, že nemůže být. TEČKA

bambi2
15. feb 2012

@sandralu sef ta musi uvolnit ak ides k dr... to je iba vyhovorka. neni problem zajst na par min. k dr. v nejakom state... 😉 viem to z vlastnej skusenosti... 🙂

sandralu
15. feb 2012

@megy : nerobím žiadnu štúdiu,ani si nerobím srandu.Mám normálne obavy,1x v našom vzťahu,a to sme spolu 2 roky.Ale doteraz som vždy užívala HA,no na jeden mesiac som prerušila a v tom mesiaci sme mali ten styk,kedy k niečomu došlo a ja mám strach či som vtedy nemohla otehotnieť.Nechcem Vás tu zaťažovať.Ak by som nemala žiadne problémy tak tu ani nepíšem,ale veľmi ma bolia vaječníky,tak som sa zľakla že je to znak tehotenstva.

desmodka
15. feb 2012

@sandralu ja si myslim ze by si sa mala poriadne ozrat, vyventilovat sa a potom pochopis ze si NENI tehotna

bambi2
15. feb 2012

@zuzkka88 uz tu raz pisala, presne taketo iste prispevky... tiez mala uz 3 mrchy a stale si nahovarala, ze je tehotna.. aj testy si stale robila.. uplne velmi podobne prispevky mala... uz neviem pod akym nickom ale tato je novoregistrovana tak predpokladam, ze je to ta ista osoba... a ak si dobre spominam, ta osoba tiez bola niekde v zahranici a mohla ist ku svojej dr az na sk o par tyzdnov. takze ja som si na 99% ista, ze je to ona...

koniarova
15. feb 2012

@sandralu No schválne nám sem potom napíš, po tých 2 testoch. Som zvedavá.

skeptik
15. feb 2012

@sandralu si ty normalna? Teba ako vystrasila bolest podbruska a najvacsi horor by bol tehotenstvo? Podla toho, co si tu opisala tehotna urcite nie si, ale mozes mat ine ovela zavaznejsie diagnozy nez tehotenstvo. S takymito symptomami by si mala ist co najskor k lekarovi na krvny obraz, crp pripadne ultrazvuk a nepytat sa tu blbosti na fore typu ci sa po 8 tyzdnoch moze uhniezdovat oplodene vajicko a zaroven prehlasit, ze mas znalosti o menstruacnom cykle. Oplodene vajicko sa uhniezduje medzi 6. a 8. dnom po oplodeni a niekedy sa stane velmi zriedkavo, ze este aj o den dva neskor.
S najvacsou pravdepodobnostou mas nejaky zapal bud mocovych ciest alebo vajecnikov, co treba urychlene riesit pokial si prislusne organy nechces nenavratne poskodit.

megy
15. feb 2012

@sandralu a my ti celou dobu píšeme ,že to není možné a ty si nedáš říct, promiň, ale tohle je na chocholouška

sandralu
15. feb 2012

@bambi2 : ano,ak pracuješ v danej krajine.My máme služobnú cestu po Európe do 2.3.Ja nepracujem v zahraničí trvalo.Nie som v jednom štáte,v jednom meste týždeň.

koniarova
15. feb 2012

@sandralu Bože, tak choď večer po práci na pohotovosť.

megy
15. feb 2012

@zuzkka88 souhlas 🙂

bambi2
15. feb 2012

@sandralu to nevadi, ze tam nepracujes trvale... to neni problem... ved ked si zaplatis tak ta neodmietnu!

skeptik
15. feb 2012

@sandralu A co ma ako byt? Na kliniku mozes ist vsade - bud zadarmo s kartickou poistenca co plati v celej EU pokial sa jedna o akutny stav (co sa jedna) alebo si jednoducho zaplatis, v Europe to nebude viac ako 100 eur na primarne vysetrenie.
Alebo ty nie si v EU? 😀

sandralu
15. feb 2012

Ok,ja to chápem.Len je iné keď niekto veľmi túžo po bábätku a modlí sa aby bola tehotná,ako keď je to naopak.Už Vás nebudem otravovať,proste mám strach,neviem prečo je to také nepochopiteľné.Keď neiktoré píšete,že máte aj 3 menštruácie,negatívne testy a ste 10 týždňov tehotné.Tak potom aj keď žena dostane menštruáciu,má negatívne testy môže byť tehotná?

desmodka
15. feb 2012

@sandralu namiesto toho co tu tolko vypisujes si uz mohla sediet niekde u lekara a da sa to aj ked si v tej krajine co i len 2 hodiny, tak sup sup

sandralu
15. feb 2012

Ach jaj,ja sa nebudem rozpisovať o svojej práci,že nemám cez deň čas ísť na hodinu,dve do nemocnice na vyšetrenie.Ale Vy mi tu vkuse píšete choď na vyšetenie,keďže neumieram,tak na pohotovosť nepôjdem.

maruja
15. feb 2012

@sandralu i tak se dá domluvit lékař, najdu na netu zavolám a domluvím schůzku na večerní hodinu!!! a už dost těhotná po styku před dvěma měsíci s menses a NEGATIVNÍM testem 😠

bambi2
15. feb 2012

neni ona nahodou ta lulucinka?? https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/myslite-ze-mozem-byt-tehotna/ ta mala tiez taky nejaky problem.. skusim napisat adminom nech sa na to pozru 😀

koniarova
15. feb 2012

@sandralu No keď nejdeš na pohotovosť, začni už pomaly výbavičku cez net kupovať. 😉

desmodka
15. feb 2012

@sandralu a ty nas tu v kuse presviedcas o tvojej tehotnosti, kebyze ja nechcem dieta a stane sa mi "nehoda" tak som davano u lekara a nie tu placem nad rozliaym mliekom, moja mala by si sa spamatat
vsetko sa da len reba chciet a vyhovorka tipy neda sa, to nie je vyhovorka
a nechapem naco tu potom vypisujes?? ako sorry mas u x krat povedane NIE a ty stale nechapes???
komu niet rady tomu niet pomoci

sandralu
15. feb 2012

Nechapem prečo toľko kritizujete človeka,ktorého nepoznáte.Ja Vás neodsudzujem,nič Vám nevyčítam.Mám pocit,že každý je po vojne generál a len radí,že mali ste sa chrániť,mali ste to a tamto,toot ste nemali...Ja som sa pýala na menštruáciu a tehotenský test.No potom ste začali písať o niečom úplne inom.Ja sa tiež nestarám prečo chcete, nechcete deti, či sa chránite, nechránite atď. Ak by se sa niečo konkrétne pýtali, tak konkrétne odpoviem a nepýtam sa dookola a nepoučujem.

bambi2
15. feb 2012

no mne by to pasovala, oba fotoblogy su rovnake. bez fotiek, bez kadejakych info... je to urcite ona... 😀

sandralu
15. feb 2012

@koniarova : vieš,buď rafa,že nie si a nikdy si nebola v situácii,že by si dieťa nechcela,nemohla mať atď.Tak sa prosím nevysmievaj,keď sa niekto normálne pýta.

desmodka
15. feb 2012

@sandralu sak si tu dostala odpoved typy NIE a ty stale rypes, sak testuj kolko chces, trap sa kolko chces

bambi2
15. feb 2012

@sandralu dostala si kopu odpovedi len ti ziadna nesedi... podla mna, budes mat problem v hlave. najlepsie by bolo navstivit psychologa...

koniarova
15. feb 2012

@bambi2 Jasné, je to ona 😉 😉 😉

megy
15. feb 2012

@bambi2 tak jsem si početla tu diskuzi a tak dlouho jsem se nenasmála - to je ona 😀

bambi2
15. feb 2012

aj ten styl pisania sedi.. takze na sto pro je sandralu a lulucinka ta ista osoba 🙂

katy1979
15. feb 2012

@sandralu dievca toho 5.3. najprv psychiatria potom gynekolog. Toto uz nie je zdrave a ani normalne. ked si mala mrchu test negativny a bolest vajecnikov. mohlo ist o zapal prechladnutie ci o hocico ine. jejda by som si myslela kazdy druhy mesiac ze som tehotna. povedz kolegom nech ta preplieskaju zprava aj zlava. toto co pises zavana paranoiou a ta sa lieco na inom oddeleni.

maruja
15. feb 2012

@sandralu jen píšeme, že pokud si nejsi jistá máš jít k lékaři. Nemůžeš a v tom případě ti nikdo neporadí, protože bez UTZ to nejde. A opravdu bych to řešila, protože zánět ti může pěkně znepříjemnit život

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre