Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

bambi2
15. feb 2012

@petkave 😀 😀 😀 😀 podla mna sandralu sa vratil problem, mozno vysadila prasky od psychologa... ktovie.. mala by ho znova navstivit...

@usacek, pamätas a na lulucinku?? nemala ona tiez problem s cerstvou krvou??? 😀 😀 😀

petkave
15. feb 2012

@bambi2 a inak, klobúk dolu, pani detektívka. Fakt to sedí. Trefa do čierneho! 😵

sandralu
15. feb 2012

@gepe : menštruáciu od toho styku 2x,3 mám dostať 29.2.Tehotenský test som si robila jeden,52dmí od styku.Užívam Yadine.Neviem,ktorý deň od vysadenia HA som mala ten styk.

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi2
15. feb 2012

@petkave ved to bolo iba nedavno... taketo pripady sa zaryju v pamäti ci chces ci nechces... 😀 😀 😀

petkave
15. feb 2012

@koniarova to ti sandra nenapíše, to je intímna vec 😀

petkave
15. feb 2012

@bambi2 asi sem budem chodiť častejšie 😲

sandralu
15. feb 2012

@koniarova : prvú menštruáciu od styku som dostala 4.1,druhú 1.2.Tretiu mám dostať 29.2.

megy
15. feb 2012

ty vo...e, co to je??? poslední stupeň slovenské těhotenské psychózy?? 😲 😲 😀 😀

bambi2
15. feb 2012

ach baby mala by som ist pomaly na nakup a balit kufre.. ale ked so sandralu je taka zabava, ze sa mi nechce odtialto... ☹ ☹ ☹

koniarova
15. feb 2012

@sandralu Dokelu, veď ty si mala ten nechránený styk, ak dobre rátam, práve cez plodné dni.

gepe
15. feb 2012

@sandralu muzu Te myslim uklidnit 🙂 pokud jsi mela menstruaci jiz 2x, beres Yadine - ten je dobry, tak tehotna nejsi i kdyby jsi mela vicero priznaku, neboj 🙂 i ten tehotensky test by Ti to ukazal. Necekej na 65 den, pro svoji jistotu si ho udelej jeste dnes ci zitra a pokud bude taky negativni, tak tehotna nejsi. Je vic nez mozny, ze jsi prochladla a boli Te vajecnicky, ci slepe strevo - ano to muze taky vyvolat bolest v podbrisku pri nachlazeni 😉 ci muzes mit pouze trosku zarazene vetry a od toho Te boli pod pupikem ci podbrisko 😉 Dle vseho jsi mela styk o par dni vice nez je 52 dni, coz uz je dost na to, aby se tehotenstvi prokazalo 😉 a i kdyby jsi byla tehotna, vzhledem k tomu, ze jsi jiz mela 2x menzes, tak zarodek - pokud byl, odesel s menstruacni krvi, takze z toho vyplyva ze nejsi tehotna 🙂
@koniarova mohla mit prave teorieticky skryte tehotenstvi, ktere za predpokladu ze mela menzes jiz 2x a mela ho standardne jako jindy, tak tehotna by nemela byt, kor kdyz si udelala test po 52 dnech od inkriminovaneho nechraneneho styku..

lvka
15. feb 2012

Otazka "myslite ze mozem byt tehotna??" ma pri vsetkej ucte dviha zo stolicky.... Ano, toto forum je zastup vestiacich gynekologiciek ktore na dialku riesia tento problem.... A diskusia ma 93 stran... Wow 🙂!

petkave
15. feb 2012

@koniarova No dokelu!
@gepe ale nechápem, kde prišla na tie dni, v ktorých testovala (chce testovať). A silou-mocou chce tie termíny dodržať. 😖

katy1979
15. feb 2012

@sandralu nikto so z teba neutahuje teda uz ano. lebo ty mas problem v hlave nie vo vajecnikoch ani nikde inde. tieto temy rozoberat dookola a ty sa sledujes dva mesiace ci nie si tehu. smrtelne vazne to nie je normalne. napis sem cislo na rodicov im zavolame nech ti zabezpecia odbornu pomoc.
Nie si tehotna ani si nebola jednoducho technicky nemozne ani v ramci zazraku. Chapes to? ci stale si myslis ze si tehu? kebyze sa tak strasne bojis neriesis to tu a aj kebyze si v amazonke najdes si lekara stoj co stoj a aj o polnoci. Su len dve moznosti psychicke problemy ci mas z tohto strasnu prdel. v oboch pripadoch to treba riesit.

gepe
15. feb 2012

@lvka nejsem vestici gynekolozka, prispela jsem az dnes pouze 2x 🙂 nehazej vsechny do jednoho pytle 😉 slecna je evidentne vynervovana a nejista, pouze se prisla zeptat a diky sve obave a nejistote se pta, ja to chapu. Nektere odezvy nechapu.
@petkave mam prave obavu, ze ji to nekdo rekl, ze to tak ma delat 😕 me kdysi taky prisel kluk s kabelem k telefonu, ze to ma kabel k pocitaci na pripojeni do site... ja na nej koukala jestli si dela srandu nebo to mysli vazne a on to myslel vazne, ze mu rekl kamarad ze je to spravny kabel
@katy1979 da se to napsat i jinak. Mj. pokud ma tak velkou obavu z tehotenstvi, ano mas pravdu, je dobre si o tom promluvit - s gynekologem. Mozna ma strach zajit k doktorovi, aby se to nahodou nepotvrdilo, i to se stava. Proto radsi prisla sem..

salomee
15. feb 2012

@lvka Náhodou...ani bys nevěřila, jak jsem si diskusi hladově pročítala právě ve svých "nalhávacích záchvatech"...tolik ujištění, že "můžeš být těhotná" na jednom místě se hned tak nenajde🙂.

lvka
15. feb 2012

@gepe
@salomee 🙂 nehadzem vsetkych do jedneho vreca.. Moj prispevok bol ironicky ale nie urazajuci 🙂 ja len proste nerozumiem tej otazke, resp nerozumiem ako dospela zena moze toto riesit na fore... Ano, ked si zdrava a spavas so zdravym muzom tak tehotna mozes byt, ale na to su tehotenske testy, krvne testy, a hlavne doktor, nie virtualne kamaratky ktore mozu spekulovat a velmi sa mylit 🙂 a to naozaj myslim v dobrom ;)

bambi2
15. feb 2012

@gepe citala si viac stran dozadu?? ona nepise prvykrat jej problem... ona uz pisala a stale pise dookola to iste... mala by sa iste liecit k psychologovi. ona totiz nechce pochopit co jej tu vysvetlujeme... ona ma panicky strach z tehotenstva, tu jej nepomoze gynekolog!!! tu treba psychologovi!!!!!

sandralu
15. feb 2012

@gepe : styk som mala presne pred 56 dňami.Chcem si urobiť ešte aspoň 2 testy.Ak dostanem aj 3 menštruáciu a budú aj ďalšie 2 testy negatívne,môžem byť pokojná?
@koniarova : ty si myslíš,že si asi veľmi vtipná,nie?

lvka
15. feb 2012

No 🙂 moja segra mala pre mna raz taku radu..ked v ziadnom pripade ani vo sne a za ziadnu cenu nechces byt tehotna - treba si brat na rande acylpirin - dat medzi stehna a udrzat ho tam aby nespadol za ziadnu cenu ;)
@bambi2

salomee
15. feb 2012

Myslím, že jsme snažily odpovídat fakt seriózně a s pochopením a věcně,....nemám pocit, že by jsme se na někoho hned vrhly a hodily do jednoho pytle..to přišlo až v návaznosti na reakce tazatelky.
Už je to asi ztráta času...ale já ho mám na neschopence dost🙂.

bambi2
15. feb 2012

@sandralu teraz nam povedz pravdu, ze ty si lulucinka???? uz si sem pisala koli tomuto istemu problemu!!! treba zajst k psychologovi s tvojim problemom!!! iba ten ta zbavi panickeho strachu z tehotenstva a vysvetli co a ako... my ti tu bohuzial pomoc nevieme...

koniarova
15. feb 2012

@sandralu Mne to nepripadá ako vtipné, je mi z teba skôr do plaču.

gepe
15. feb 2012

@lvka ja to chapu v pohode 😉 jen proste taci lide existuji a ruzna temata nejen tady na MK to potvrzuji 🙂
@bambi2 ne necetla, nepovazovala jsem to za dulezite - nabyla jsem dojmu po cca 5ti poslednich stranach, ze je to to iste. 🙂 ja kdysi taky mela strach z otehotneni a to i pri hak, ze jsme pouzivali i kondom, nekdy jsem nechtela ani nic, takze ja to chapu. Vysvetlil mi to gynekolog 🙂

@sandralu Tak si ty testy udelej dnes a zitra, ci zitra a pozitri. Jakmile Ti skonci dalsi menstruace, muzes si pak udelat jeste ty 2 testy a pokud vsechny budou nadale negativni, ano, muzes byt pokojna a klidna ;)

bambi2
15. feb 2012

a okrem toho, nejde mi do hlavy, k dr. ju sef nepusti ale na internet ma cas pisat... to sa moze cez pracovny cas??? co by tak povedal sef, keby o tom vedel 😉

bambi2
15. feb 2012

@gepe treba si precitat, pochopis potom o com je rec, je to dolezite aby si vedela, co tu riesime a preco na nu takto reagujeme... 😉

katy1979
15. feb 2012

@gepe ano da sa to napisat aj inac. Ale toto tu uz naozaj riesila pred nejakou dobou. ale ona nema 15 ma vlastne mozgove bunky nie chlapec ktoremu kamarat povedal. moze si byt neista ak nema menstruacie no dobre aj ked ju ma tak po jednom teste. Ale bat sa po troch mesiacoch to nie je vsetko s kostolnym poriadkom

gepe
15. feb 2012

@bambi2 @katy1979 asi jsem moc liberalni a taky jsem asi zazila moc takovych, ktere fakt veci normalne nepobiraji - tim nemyslim vas prave 🙂 a to nezavisle na veku.
Chapu jeji obavu a taky jeji postoj i presto si myslim, ze pokud je slusna, tak je zbytecny ji "krizovat" 😉

sandralu
15. feb 2012

Lenže po ďalšej menštruácii to už bude viac ako 12 týždňov a už by som v prípade pozitívneho test nemohla ísť na potrat.Preto si potrenujem byť istá do 12 týždňa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre