Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

elkie
9. mar 2012

@vejula Bohužiaľ, žiaden nemám a do lekárne sa dostanem až v pondelok. Aj ja si to myslím, tak dúfam, že to bude pravda. 🙂 Ďakujem

misulik.uk
9. mar 2012

@siss_sz no tak my sme cervika este nevideli, ale povedal, ze je to tehotenstvo. nijako sa k tomu este nevyjadroval viac... vravel, ze som tehotna, ale nechce zatial nic predbiehat, ked tam nic nebolo vidno iba prazdnu bublinku. objednal ma na 5.4. potom mi urobi uz vsetky vysetrenia, tak sa neviem dockat a tebe gratulujem 🙂

radka89
9. mar 2012

Ahojte. Už som tu raz písala ohľadom otehotnenia po vysadeni antikoncepcie. Po vysadeni sme mali s partnerom nechránený PS. Menštruácia mi mešká už 11dni. Včera som si robila poobede test a vysiel pozitívny. Sice druhá čiarka bola slabšia ale bola dobre viditeľna. Dnes som si spravila ráno ešte jeden na potvrdenie a výsledok bol negatívny☹ a teraz som si robila znova a opäť negatívny ☹ Stále však myslím na ten včerajší pozitívny. Máte niekto podobnu skúsenosť? Ďakujem za každú odpoveď.

siss_sz
10. mar 2012

@misulik.uk tak snad aj u vas bude vsetko ok... a ved nikto z nas nema nic vyhrane, takze vsetky si drzme palce!!! 😉

alitomk
10. mar 2012

ahojte, čo si myslíte, môže mať žena nevoľnosti, síce nie výrazné, len také napínanie na zvracanie, pichanie v podbrušku, celková nevoľnosť tak 6 dní po oplodnení? asi to nie je možné čo... to by bolo moc skoro... čo si myslíte? 😅

alitomk
10. mar 2012

fíha, tu to žije... 😠

salomee
11. mar 2012

@alitomk No..asi je to dost brzo, nevím, já osobně jsem k těmto velice časným příznakům dost skeptická..ale ten šestej den po oplození už se asi vajíčko začíná zahnizďovat a opatrně už cosi produkuje..tak kdoví, jestli některé hypersenzitivní osoby už nemůžou něco zachytit.. co by tam píchalo a napínalo, to fakt nevím... Za víc dní určitě budeme chytřejší.

brisalek
11. mar 2012

me bylo pri prvnim tehu "spatne"= prave jen tak malinko jak kdyz nevite, jestli nebudete mit prujem nebo strevni chripku....v aute a motala se mi hlava 9 az 15 den po ovulaci , pak to uplne preslo (a cele tehu bylo vpohode a bez zvraceni...) i kdyz na testu byla carka sylnejsi nez testovaci az jsem se bala, ze neco spatne. U druheho tehu, ktere skoncilo potratem jsem si az zpetne uvedomila 33DC, kdyz mi vysel pozitivni tehu test, ze jsme chodila posledni tyden casto curat a prestoze dcera uz asi 2 mesice (tehdy ji bylo 15 mesicu) vstava jen 2x za noc ja jsem v6 hodin vecer zrala jit spat🙂. U obou tehu 15 DPO byl tes 25ka uz nadherne pozitivni. Ale pokud mimi clovek chce a ceka jestli ano nebo ne urcite se vic sleduje a dava vahu necemu, ceho by si jinak ani nevsim😨).

eliza999
12. mar 2012

Dobry den-s manzelom sa pokusame uz rok o babatko.zatial sa nedari.minuly tyzden som navstivila lekara,pretoze uz ma asi 2-3 tyzdne pobolieva v podbrusku a bolia ma aj prsniky a menzes nikde.co sa tyka menstruacneho cyklu,mam ho dost nepravidelny,a po vysadeni HAK(cca pred 2 rokmi),som uzivala lutenyl a posledny rok nic,len na vyvolavanie mi pichaju agolutin.chodim posledne 2 mesiace na odbery krvi aby zistili ci a kedy mam ovulaciu.lebo menzes bez nejakej pomoci liekov mam tak mozno 2-3 krat do roka prirodzenou cestou.z vysledkov krvi mi zistili,ze ovulaciu som vdany mesiac nemala.preto pri tychto tazkostiach co som opisala hore,som uz cakalala ze menzes sa dostavi a nic.som sa bala ci nejde o cystu,ale doktor povedal ze je vsetko v poriadku-robil mi sono,nemam ani zapal ale na sone zbadal,ze vo vnutri nieco je,pristroj mu vyhodil ze by som mala byt 5-6 tyzdni tehotenstva,co samozrejme hned vylucil a poslal ma este pre istotu dnes na krv.z krvi zistili,ze tehotna nie som.lenze ani po agolutine co som dostala-uz to bude zajtra 10 den-menzes nikde-tak sa chcem spytat,ze preco tie bolesti a ci nemohla niekde nastat chyba?-respektive,ze ci je sanca ze mozem byt tehotna aj napriek negativnym testom z krvi??alebo ci treba testy opakovat?..viete niekto poradit?uz som z toho zufala dakujem

eliza999
12. mar 2012

Dobry den-s manzelom sa pokusame uz rok o babatko.zatial sa nedari.minuly tyzden som navstivila lekara,pretoze uz ma asi 2-3 tyzdne pobolieva v podbrusku a bolia ma aj prsniky a menzes nikde.co sa tyka menstruacneho cyklu,mam ho dost nepravidelny,a po vysadeni HAK(cca pred 2 rokmi),som uzivala lutenyl a posledny rok nic,len na vyvolavanie mi pichaju agolutin.chodim posledne 2 mesiace na odbery krvi aby zistili ci a kedy mam ovulaciu.lebo menzes bez nejakej pomoci liekov mam tak mozno 2-3 krat do roka prirodzenou cestou.z vysledkov krvi mi zistili,ze ovulaciu som vdany mesiac nemala.preto pri tychto tazkostiach co som opisala hore,som uz cakalala ze menzes sa dostavi a nic.som sa bala ci nejde o cystu,ale doktor povedal ze je vsetko v poriadku-robil mi sono,nemam ani zapal ale na sone zbadal,ze vo vnutri nieco je,pristroj mu vyhodil ze by som mala byt 5-6 tyzdni tehotenstva,co samozrejme hned vylucil a poslal ma este pre istotu dnes na krv.z krvi zistili,ze tehotna nie som.lenze ani po agolutine co som dostala-uz to bude zajtra 10 den-menzes nikde-tak sa chcem spytat,ze preco tie bolesti a ci nemohla niekde nastat chyba?-respektive,ze ci je sanca ze mozem byt tehotna

petkave
13. mar 2012

@eliza999 ahojky, tak ty si teda dobre komplikovaný prípad. Ako je to s tebou dnes? Je niečo nové?

svetllana
13. mar 2012

@alitomk Je to mozne. Ja som to citila presne tak isto + taky zltkavy vytok..😉

svetllana
13. mar 2012

@salomee Tak ja mam od hypersenzitivnej osoby na mile, a predsa som mala priznaky uz tak skoro :o)) Je to indivindi a ne od senzitivnosti..kebyze som taka precitlivela, asi tazko by som dala tri porody bez epiduralu a mala na to najlepsie spomienky ;o)))

laurica123
14. mar 2012

@svetllana no ja mam zatial za sebou len jeden...vlasne za par mesiacou bude druhy a na ten prvy mam tiez pekne spomienky ale bez epiduralky by som nesla 🙂 🙂 stacilo mi raz 😀

eliza999
14. mar 2012

no nove zatial nic-menzes nikde-ani po tom agolutine 😖 😖 ..uz fakt neviem co mam robit 😒

eliza999
14. mar 2012

@petkave no nove zatial nic-menzes nikde-ani po tom agolutine ..uz fakt neviem co mam robit

moni1007
14. mar 2012

Ahojte. pisala som sice aj do inej temy,ale tam mi zatial nik neodpisal, tak by som sa chcela vas spytat na vas nazor. s manzelom sa snazime o dietatko od augusta. dnes,ale s vacsou pravdepodobnostou zajtra by som mala dostat menstr. Samozrejme dufam,ze ju nedostanem emoticon a teraz k tej otazke. Necele 2 tyzdne pocitujem nevolnost od zaludka, nie je to pravidelne a ani kazdy den,stane sa, ze v priebehu jedneho dna mi je niekolkokrat dost blbo, ale len chvilkovo, z nicoho nic to pride a potom zmizne a napr.na druhy den mi je v pohode, mohlo by sa to povazovat za tehotensku nevolnost? okrem toho som jedenkrat zvraciala mam uz niekolko dni slabu hnacku,co som citala,ze niektore baby to mavaju na zaciatku tehu.dnes som niekolkokrat pocitila take zvlastne pichanie v podbrusku,ako by mi tam ihlou niekolkokrat nieco pichlo. inak,pocitujem slabe bolesti v podbrusku a aj krize ma bolia, pobolievaju ma prsia,ale to moze byt priznakom prichadzajucej menstr. Tak myslite,ze uz sa nam mohlo zadarit?uz sa neviem dockat zajtrajsieho dna. test si nechcem robit,lebo vzdy som bola sklamana... dakujem za nazory emoticon

petkave
14. mar 2012

@eliza999 a chystáš sa zase k mudr? Mňa by asi doma porazilo, keby som mala iba čakať a nevedieť, čo sa deje. ☹

@moni1007 V deň očakávanej MS som mala všetky príznaky, žeby mohla prísť, dokonca som aj slabo špinila, ale to bolo asi uhniezďovanie. Čakala som ďalšie 3 dni a až potom som si urobila test. Čiarka bola slabá, ale bola tam. Príznaky som najskôr necítila žiadne, iba prsia sa mi veľmi naliali a vystúpili mi a nich žilky. A nevoľnosti som mala oveľa neskôr, medzi 8-12 tt. Držím palce. Daj vedieť, ako si dopadla. 😵

moni1007
14. mar 2012

dam vediet, 🙂

moni1007
15. mar 2012

tak napriek tomu,ze menstruacia nebola vitana, dorazila..snad si nabuduce vstupi do svedomia a necha ma na pokoji 😠

laurica123
16. mar 2012

ahojte dievcata viem ze akurat tato tema sem nepatri ale musim to niekomu povedat,,,,pred casom som sem pisala ze som asi tehotna a predstavte aj som bola som stastna najstastnejsia na svete a teraz po vysledkoch hcg ktore mi stuply za tyzden asi len o 40 smutna...som v nemocnici a nikto nevie preco no jedno je jasne babo nebude potracam alebo mmt stale len placem pytam sa preco prave ja ved som zdrava pravdepodobne pojdem na kyretaz...citim sa strasne a najhorsie je ze tu musim byt a neviem ani preco ani doktory to nevedia to je na tom smutne len mi hovoria co vlasstne asi moze byt a nic konkretne a tak som sa tesila..je mi hrozne dufam ze sa s tym dokazem vyrovnat 😢

siss_sz
16. mar 2012

@laurica123 drz sa!!! je vela zien, co tym preslo, ale ver!!! a ak nahodou to predsalen nedopadne dobre, ver, ze sa stretnete este niekedy, niekde... a ze budes mat svojho anielika... a neboj sa, podari sa znovu!!!
teraz sa hlavne drz a neopustaj sa, aj ked je to tazke..asi nikto z nas by t nechcel (znovu) prezit... ☹

moni1007
16. mar 2012

@laurica123 joj, tak to mi je naozaj luto, drzim palce,aby to predsa len este dobre dopadlo. a ked nie, urcite to zvladnes a nakoniec bolest prejde a budete sa snazit o druhe, z ktoreho sa budes uz moct tesit.

laurica123
16. mar 2012

jeej kocky dakujem 🙂 ale jasne ved to bude v pohode len keby to uz aspon zistili lebo takto nicia cloveka ...ale ste super

moni1007
16. mar 2012

niet zac 🙂 verim,ze sa coskoro vsetko dozvies a das sa aj do poriadku 🙂

arabelaa
16. mar 2012

Dobrý večer... chcela by som sa s vami poradiť... menštruácia mi mešká vyše 2 týždňov a nikdy sa mi to nestáva... mám len akýsi žltý výtok.... som stále unavená... ale nič ma nebolí a nezda sa mi žeby som mala nejako citlivé prsia... ani zle mi nebýva... a robila som si 3 testy a boli negatívne myslíte si žeby som bola napriek tomu tehotná? dakujem za odpoveď 🙂

katarina822
17. mar 2012

@arabelaa ak ti meska 2tyz chod na gyn. urobi sono a budes vediet nacom si. 🙂

salomee
17. mar 2012

Souhlas, ty negativní testy po dvou týdnech...jako může být, slyšela jsem takový případ, ale je to hodně málo pravděpodobné. A výtok...no, jestli je vyloženě žlutý, jakože víc než jen lehce nažloutlý, tak tím spíš bych běžela k dr. Vždycky můžeš být příjemně překvapená, ale raděj nic nezanedbat.

petkave
17. mar 2012

@arabelaa žltý výtok by som tiež nezanedbávala, podobne ako píše @salomee - mne to príde ako nejaká infekcia alebo zápal...

slinka3
17. mar 2012

ahojte baby ja som mala dostat mrchu včera a nič je mi dosť čudnu ako na zvracanie a v ustach mam tolko slin ako by som jedla voňave mydlo vydno mi aj žilky na prsiach ale test som si nerobila som dosť unavena možem byt tehu????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre