Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lusindaaa
12. jan 2014

@bajana ja viem ale aj tak tak sme sa tesili ale len jeden jeden den mi bolo dopriate sa tesit a dakujem za tip zajtra pojdem do lekarne

zuzicek88
13. jan 2014

Ahojte rada by som sa spytala,ak mi viete poradit 18 teho mam mat Ms no uz niekolko dni som unavena,trosku ma bolelo podbrusko,ale len trosku,vcera mi bolo cely den zle,ako keby som bola ozrata a rano o pol piatej ma tak priserne bolela hlava,to som este nikdy nezazila,musela som si dat ibalgyn a stale mi je zle ,moze byt aj silna bolest hlavy priznakom tehotenstva,alebo uz vela namyslam?

zvolsiinylogin
14. jan 2014

@pata3256 v piatom mesiaci?

adadi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
egiginka
14. jan 2014

@zuzicek88 , zbytocne este riesis, najskor 18, ale odporucam az par dni, tyzden po 18, zbytocne sa takto stresujes, aj test ti nemusi este vyjst , keby si bola. Ja som nap priklad 3 menstruacie pred otehotnenim, mala tehotenske priznaky, meskanie, unava , bolest prs a nebola som a ked uz konecne som bola, tak som sa smiala, ze to urcite nie zase a bola som a test som si robila zo srandy, ze ci mi fakt nesibe🙂 A nesibalo, tka odporucam dat tomu cas, ak si tehotna to zistis🙂

zuzicek88
14. jan 2014

@egiginka dakujem,si zlata,ze si sa ozvala,no dnes som dostala MS,sice nechapem,lebo vzdy mavam dva dni krce,ked dostanem ms ale teraz napodiv nemam,ale je to normalna silna ms,takze snazilkovanie pokracuje,no co uz

egiginka
14. jan 2014

@zuzicek88 , jak hovorim, nesnazilkuj, to pride neboj, ja si uplne pamatam , ako som okolo minulych Vianoc, vsetko meskalo, este manzel sa ma pytal ci nie som tehotna, lebo som bola taka citliva , unavena a nic a dalsi mesiac tiez mi meskala, ale my sme babatko niak extremne neplanovali, ale ked v decembri , ze by to mohlo aj byt, tak nas to niak nabudilo a potom sme to radsej neplanovali dalej, nechali tak, ze ono vie kedy ma prist a 4.4. moja posledna menstruacia,,,, a teraz prenasam🙂))... davaj si kyselinu listovu a uzivaj si sex a a zrazu ti pride divne preco ti tak strasne treba cikat a ide ti puknut mechur ked si pred 15 minutami bola🙂

zuzicek88
14. jan 2014

@egiginka si zlata dakujem,len vies ja uz mam 37 rokov aj ked si sama nato nepripadam,ale obciansky nepusti no a 37 je uz teda dost na mimi

egiginka
14. jan 2014

To ano, ale verm mi, strasne sa nesnaz ( to zase radim zo svojej profesie psychologa) ak pri sexe myslis len na babo a babo a babo tak nie si uvolnena, ani partner,,,, a to neni ono🙂 Jenoducho telo ma stres, nevylucuje hormony, ktore by malo. Povedz si babo pride a klud a uvidis. ( zdrava strava, pohyb, skus cviky na spevnenie panvoveho dna, cviky pani Mojzisovej, popripade schudnut, pribrabrat, vela zeleniny, ovocia , ryby, vynechat , vela cukru muky, MC donaldy)....

Jeden moj kamos doktor gynekolog svojej kamoske, ktorej tiez uz tykalo a stresovala a nemohla dlho otehotniet, lebo strasne sa snazili, tak dal specilanu medicinu a povedal jej ze par ( tusim 5) mesiacov nech vela sexuje, ale ze to nepojde a nech lieky uziva kazdy den. Do 3 mesiacov otehotnela, neverila, tomu , ze jak je to mozne, ved este nemoze otehotniet,,,, A on jej povedal, ze jej dal kyselinu listovu a s tym nemoct otehotniet to bola blbost, len chcel aby sa uvolnila a nemysela na to . ( bola jeho kamoska a ona a jej partner boli zdravi)

tak skus aj ty, vela sexovat z lasky a uzivat si to🙂 a potom daj vediet urcite to vyjde. A aj tie cviky odporucam🙂

adadi
14. jan 2014

Neviete mi poradit? To cakanie je strasne :( ale zas nechcem hned bezat k lekarke🙂. Neviem kedy treba ist na vyvolavacku.

axnelez2
14. jan 2014

@adadi ahoj, no ja ti neviem 44je dosť . Ci si tehotná to neviem, myslim ze uz by to malo byt vidiet ale možné je vsetko. Každopádne by som urcite šla k lekarke. Buď ti potvrdí tehu alebo len pozrie ci nie je niekde nejaky problémik , ale snad nie... Ak by bolo vsetko ok a nebola si tehu asi ti hned nesupne vyvolavacku.

misskate1
14. jan 2014

@adadi po 2 tyzdnoch meskania by si mala ist k lekarke. nemusi ti hned pichnut vyvolavacku ak by si mala pochyby, ze si tehotna...

adadi
14. jan 2014

@axnelez2
@misskate1 vdaka, tak teda zbehnem, sice zajtra robi az poobede ale vo stvrtok pojdem, snad to nebude nejakyproblem. Uz som sa celkom naladila na babo aj ked sme planovali este pol roka pockat. Uvidime teda co da deje, lebo ms mi nezvykla meskavat

axnelez2
14. jan 2014

@adadi veď uvidis, mozno sa krpec len usádza a ty uz cez vikend budes vediet ze budes mamina. Každopádne daj vediet ako si dopadla...držím palceky

adadi
15. jan 2014

@axnelez2 no jasne dam vediet, uz len to do zajtra vydrzat, kym pojdem k doktorke. Dik 🙂

zvolsiinylogin
15. jan 2014

@zuzicek88 ahoj, a idete iba na prve? aj ja mam 37, a uz vyse dvoch rokov sa nedari, este nemame ziadne.. 😒

zuzicek88
15. jan 2014

@zvolsiinylogin ahoj ano my prve,snazime sa od konca maja,ak chces poosli mi spravu,popiseme lepsie aj si mozme poradit

smokenakova
15. jan 2014

dobry den mam takyto problem menzes som dostala 2januara a pretrvava do dnes test vyšiel ze niesom tehotna test som robyla 3tkat poradi mi niekto dakujem

besnota
15. jan 2014

@smokenakova sup k doktorovi, nie je to normálne mat tak dlho Ms

smokenakova
15. jan 2014

dobry den chcem sa spitat dostala som menzes 2januara a mam ho do dnes robila som si 3tehotenske testy na všedkych bola 1 palička čo to može znamenat može to byt atehotenstvo ked test vyšiel že niesom dakujem vopred za odpovede

23petka
15. jan 2014

@smokenakova myslim,ze urcite nie si tehotna,ale mala by si ist k lekarovi,lebo nie je to v poriadku,ze mas tak dlho menzes

smokenakova
15. jan 2014
modrypitrisek
15. jan 2014

@besnota @macetka @helulik Tak už jsem tady zas 😒 . Zpoždění ještě větší než minulý měsíc, tt negativní a teplota na půl žerdi. Co vy, holky, jak jste na tom?

smokenakova
15. jan 2014

@23petka neviem co mam robyt 3testy višly ze tehotna niesom ale test som robila ked je menzes neviem ci mozem byt aj tak tehona

smokenakova
15. jan 2014

@23petka tak berem aj antikoncepciu tri-regol 21+7 berem to asi 2mesiace nikdy som ich nebrala chcem sa spitat este ked mam menzes a robim si test ukazuje aj v tedy pravdivo

23petka
15. jan 2014

@smokenakova ty teraz beres antikoncepciu a mas menzes?

smokenakova
15. jan 2014

ano ten tri-regol 21+7 mi kazala brat furt aj ked je menzes

smokenakova
15. jan 2014

@23petka ano ten tri-regol 21+7 mi kazala brat furt bez prestavky

axnelez2
15. jan 2014

@adadi som zvedava na výsledok 🙂

adadi
15. jan 2014

@axnelez2 zajtra rano ifem k tej lekarke tak uvidime, ale urcite zajtra napisem ako som dopadla🙂. Ms neprisiel a test bol aj dnes negativny tak aj ja som zvedava

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre