Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

niki928711
10. máj 2014

@vveronicka aj ja vidím druhú čiarku. 😉

aalexandraa
10. máj 2014

@satanka1 no predsa ten digi clearblue ukazujeplusko a 2-3 (pocatie) a vedla na letaku je ze to znamena 4-5tyzdnov tehotenstva 🙂

bambulka1988
11. máj 2014

Ahojte,prosim piradte mi,mala som pohlavny styk,moj priatel sa vo mne spravil, bolo to vcera a mam 3dni do menstr.mozem otehotniet?dakujem

anuskaaprazko
11. máj 2014

@bambulka1988 otehotniet mozes vzdy, aj cez kramy... takze cakaj

enka28
11. máj 2014

Ahojte, poprosím vás o názory: s manželom sa snažíme dva mesiace otehotnieť, prvý mesiac mi meškala mrcha dva....dni testy negatívne, tak som si z toho nič nerobila...aj ked som to dostala nevyčajne poobede a nie ráno ako stále....ale tento mesiac mi to meškalo znova, test opat negatívny...ked mi vsak meškala už štyri dni, tak som si v duchu vravela, že možno sa to podarilo, kedže meškať mi velmi nezvykli....no včera som to dostala, ale večer...silné jak svina, je mi fest zle, všetko ma bolí....tak neviem, či sa so mnou niečo deje...alebo sa to deje len v mojej hlave....dakujem

denda90
11. máj 2014

už nech vieme na com sme 🙂 tak drzim palce 🙂 !!!

tulam
12. máj 2014

ahoj snažilky, minulý týden jsme měla ovulaci a v ten den jsme se snažili o miminko - koncem minulého týdne mě začali bolet prsa, bradavky zvětšené a takové pnutí v břiše, dneska výtok...myslíte, že můžu být těhotná? menstruace by měla dorazit v sobotu, což je za 5 dní...vím, že je brzy, ale sami to znáte 🙂 nebo je to tím, že jsme měla první měsíc Clostík a je to jen reakce...

denda90
12. máj 2014

@ssarula ahoj .. tak ja sa už môžem pochváliť... dnes som si roobila 2 tehootenské testy a oba vyšli poozitívne 🙂 v stredu idem ešte aj doktorovi... tak a teraz este viac drzim palce tebe aby ti to tiez vyslo 🙂

ssarula
12. máj 2014

@denda90 a po jak dlouhé době ti konečně vyšel pozitivně? Já jsem si musela poslední MS přepočítat (moc dobře si to pamatuji, kámoš měl svátek a byl u nás s fenkou na skok 🙂 )ale to jsem jen špinila, ale já už si to zapsala jako MS, ale ta se rozjela až 24.3., takže si pořád říkám, že mám naději, že když to teď vychází podle poslední MS 7tt a bylo by to jako minulé těhu, tak bych vlastně byla jen 5tt.Ale hrozně mě to štve, už bych chtěla vědět na čem jsem (prsa citlivý, pnutí v podbřišku a občas mě bolí/píchne jakoby děložní čípek) Ale pokud ani příští týden test nic neukáže tak budu muset zavolat dr.ale vůbec se mi tam nechce. ACH JO, už aby se fakt něco dělo.... ☹

denda90
12. máj 2014

@ssarula aj ja som mala poslednu menstruaciu 24.3. a ako si vlastne vypocitam v kolkom som asi tyzdni ? a neboj drzim palce, vyjde to lebo mam presne aj ja tieto priznaky co mas aj ty 🙂

simonkazga
12. máj 2014

@denda90 http://www.tehotenstvo.academy.sk/index.php tuto naťukaj dátum poslednej MS

milca111
13. máj 2014

holky tak teď jsem vážně zmatená ☹ už 3 týdny mě bolí břicho, mám v něm tlak,prsa bolí no myslela jsem,že jsou to příznaky těhu tak jsem si zkusila test,no kdyby jeden,byla jich fůůůůra..... jenže výsledek jak bratří držme se, polovina jich dvě čárky ukázala (dlouho po limitu) a polovina negativní. Pak jsem měla dostat ms, mívám zpoždění tak max 6 dní,spíš tak 3-4 dny, těch 6 dní,jsme měla jen minulý cyklus. Teď po 7 dnech lehce špinění, další den to stejné až třetí den,tj po 8 dnech zpoždění se konečně dostavila milospaní MS. Jenže ta zas po 2 dnech skončila ☹ už jsem fakt z toho blázen, nevíte co to může být? Mám zkusit zas test či to nebylo těhu v začátku? je možné po 3 týdnech od oplodnění abych pak ještě dostala ms a ty testy tak haprovaly??? Nikdy se mi to neslalo ještě a vždy mi na určení těhu stačili tak 2 testy a teď už jsem jich udělala snad 20 a vím pořád kulové ☹

ssarula
13. máj 2014

počkej týden a pak zkus test. Těm // po limitu bych moc nevěřila, ale taky záleží jak moc po limitu to bylo... Ale fakt možné že se jen uhnízďovalo vajíčko

milca111
13. máj 2014

a je možné aby několik testů bylo po limitu pozitivních a nebyla jsem těhotná? Měla jsem to tak u druhého syna, tam jsem po limitu až po celé noci objevila druhou čárku a pak další testy negativní a jeden pak ještě s půlkou druhé čárky jen a pak až při vynechání ms se tam ty pěkné dvě čárky oběvily dva dny po sobě,ale to už pak ms nepřišla a teď tohle. No blázinec na entou 🙄

lienka4567
13. máj 2014

Zdravim, pohlavny styk som mala naposledy 22.4.2014 - mali sme kondom ale ked do mna vnikal poslednykrat tak praskol, nevosiel do mna uplne ne viem ci vobec len viem ze som jeho penis citila niekde pri posve. Nespravil sa, takze islo ako keby o prerusovanu suloz v neplodne dni. 24.4.2014 mi prisla mrcha - zvycajna 7dnova. Ovulaciu som mala v strede cyklu - charakteristicky vytok a tyzden bolesti vajecnika. Az mrcha skoncila onedlho ma zase zacalio boliet vajecniky a mala som vytok ako zvycajne pri ovulacii - predpokladam ze ovulacia prebehla normalne,pred vcerim skoncil vytok a aj bolest vajecnika, ale kedze sa bojim tak som si dnes spravila test. Presne 3 tyzdne po styku. Mrchu mam dostat 26.5.2014. Nepocitujem na sebe ziadne zmeny alebo nic nezvycajne. Vidite nieco na fotkach ? Nemyslim si, ze som tehotna ani to teoreticky skoro nie je mozne ale tak chcem pocut vas nazor

tu su fotky testu
https://www.dropbox.com/sh/flcn8jwjqmyhszx/AADb...

lucinka0503
13. máj 2014

@lienka4567 Nie nie si tehotná.Nie je tam ani len dúšik.

mirisel
13. máj 2014

@lienka4567 tak ja si myslim ,ze po 3tyzdnoch by test ukazal riadne dve ciarky,takze si nemyslim ze si tehotna aa dufam ze ja budem 🙂

1valeria1
13. máj 2014

Ahojte,aj ja prosiim o radu....po vysadeni Hak, ktoru som nasadila kvoli cistam na mesiac...tak mrcha dosla normalne,7dni a potom po 6tich dnoch od skoncenia som zacala slabucko krvacat....trvalo to 2 dni dnes uz skoro nic....snazime sa s manzelom o druhe babatko uz 8mesiacov... viete mi poradit ci to mohlo byt sposobene tou hak? Uz som niekde citala aj o uhniezdovani ale zeby tak skoro? A az tak ? Dakujeem

siska53
13. máj 2014

@lienka4567 podla mna skoro na,test...sprav si az vtedy,ked ti v ocakavany termin nedojde... Ja som,si robila az 4dni po ocakavanom termine..

lienka4567
13. máj 2014

@siska53 mrchu som praveze dostala 2dni po danom styku presne na cas ako som mala a bola normalna, toto uz je dalsi cyklus od styku. A su to presne 3 tyzdne od toho takze nemyslim, ze je skoro na test. Skor mi islo o nazor na ten vysledok testu a prakticky ten styk nebol pocas ovulacie a partner nevyvrcholil tak neviem no

siska53
13. máj 2014

@lienka4567 tak podla mna negativny. (aj ked..ja som prve dieta pocala asi 2dni pred ms a este som,mala jeden menzes,taky sice iny,prijemny,takze tehotenstvo som nepredpokladala a mylila som sa,bolo..;)) ).

lienka4567
13. máj 2014

@siska53 ano ja viem, ze to je mozne ... preto som robila aj ten test, ale tak myslim ze po 3. tyzdnoch je test negativny nemam ziadne priznaky ani nic, tohto mesiacu bola zrejme normalna dalsia ovulacia a ta mrcha co bola, bola tiez uplne normalna zvycajna aj dlzka aj intenzita krvacania. Myslim si, ze nemam preco stresovat

soja24
14. máj 2014

Ahojte. Pred dvoma tyzdnami som mala pregnyl a potom iui. Ta testiku
som mala po tyzdni //, ale to bolo asi z pregnylu lebo sa potom
jedna stratila. A dnes mam opat // ale jedna je veeelmi slabucka
uz treti den. Co myslite? Som ci niesom tehu?

soja24
14. máj 2014

@lucinka0503 ja tam toho dusika vidim, ale asi by som este pockala

klaras26
14. máj 2014

@katrin Tak tady v Nemecku mame takovy prasecek ktery si vezmes maximalne do 3 mesice tehotenstvi a potratis po nem samovolne.

denda90
14. máj 2014

@simonkazga dakujem , ale dnes som bola u lekára a ten mi povedal, že už som v 5 týždni a 2 dni 🙂

ssarula
14. máj 2014

@denda90 tak to gratujuji, tak to bys podle poslední MS měla být 7tt a jsi v 5tt, tak to máš jako já u prvního. No snad už se mi brzo ukážou také //, když jsem poslední MS měla stejně jako ty a první jsem měla také o 2 týdny jinak. Moc gratuluji a závidím, já bych za // i s úsměvem objímala záchod až mi bude zle 😀 teda jestli...

simonkazga
14. máj 2014

@denda90 gratulujem 😀 nech bublinka pekne rastie a maminka si užíva tehotenstvo 🙂

denda90
14. máj 2014

@simonkazga dakujem ... tesime sa vsetci 🙂 chvalaboohu som rada, ze mi nie je zle ale mam opačny proooblém zjedla by som celu ladničku :D :D

denda90
14. máj 2014

@ssarula budem velmi drzat palce aby ti to vyslo a tesila sa z tych krasnych // 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre