Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzannaaa
11. aug 2015

@nynyky to je 100%kanalik

nynyky
11. aug 2015

@flavia1 nevadi radsej tak ako dalsi potrat. ved raz sa to musi uz podarit

sara34valentina
11. aug 2015

@nynyky podari sa bud mesiac nevesaj hlavu 😉

nynyky
11. aug 2015

@sara34valentina beriem ta za slovo 🙂 bud mesiac patri nam ;)

blairgossip
12. aug 2015

Ahojte menstruacia meska tyzden. V den menzesu som si spravila digitalny test ktory ukazuje aj tyzdne a nic, velke minus ( ked som fotila uz sa test vybil) horny a v ten den si spravila aj pásikovy( pod nim) potom som si robila dalsie dni testy a vsetko negativneespodny je z dnes rána. Vsetko negativne. Ziaden duch ziaden naznak druhej palicky. Co na to hovorite? Moze mi meskat koli tomu ze som zobrala tabletku po Ellaone? ( po prerusovanom styku do 10 hodín) a tabletka je do 5 dni.

steinarka
12. aug 2015

@blairgossip mozno sa ti len posunula ovulka, alebo je tam iny problem..

danna85
12. aug 2015

@blairgossip je velmi pravdepodobne, ze ms ti meska prave kvoli tej tabletky, hormon(y) v nej obsiahnute mozu rozhadzat ms cyklus...

blairgossip
13. aug 2015

Caute baby dnes je uz siedmy den meskania a dnesn ranny test negativny . hmm :/ mam ist k doktorovi na vyvolavacku?

steinarka
13. aug 2015

@blairgossip skus skocit za lekarom 🙂 nie je to na skodu

blairgossip
13. aug 2015

@steinarka ach jaj az v pondelok príde teraz ma dovolenku :( dnes ráno som si robila pasikovy pepino 10tkovy a nic snehovobiely test.. Aj vcera rano.. A predvcerom digitalny clearblue co ukazuje aj tyzdne a nic mínus.. Moze to byt z tej tabletky po ? :/

steinarka
13. aug 2015

@blairgossip no tehotna s najvacsou pravdepodobnostou nebudes, nakolko pri tyzdnovom meskani ms by uz boli poriadne ciarky.. mohli nastat rozne situacie - bud sa ti len posunula samotna ovulacia a ms kazdu chvíľu dorazí, alebo si tehotná, hoci testy sú negatívne - aj také situácie sa stávajú, no je ich veľmi málo.. alebo ti telo zblblo kvôli hormónom..
kažodpádne tú "tabletku po" ti absolútne neodporúčam.. pre farmaceutický priemysel ide o výhodný biznis, no ty anilen netušíš, čo za svinstvo si si natrepala do svojho tela.. ani sa nedivím, že niečo zblblo.. ak ešte nechceš otehotnieť, tak navleč tomu svojmu kancovi na penis vecičku zvanú kondóm 😉 predíjdeš tak zbytočným stresom.. a okrem toho taký kondóm je neporovnateľne lacnejší, než drahé digitálne tehotenské testy, takže investuj s rozumom 😉

janka0276
13. aug 2015

@blairgossip určite to máš s tej tabletky rozhádzané, je to riadne hormonálne svinstvo

steinarka
13. aug 2015

@janka0276 najhorsie na tom je, že "násťročné" slečny to jedia ako kukuricu.................. 🙄

janka0276
13. aug 2015

@steinarka presne a potom sa čudujú, ked majú problémy,

steinarka
13. aug 2015

@janka0276 no keby to malo za nasledok len rozhadzanie cyklu, tak to prekusim.. no ono to ma oveľa vážnejšie, naoko neviditeľné následky.. predsalen hormóny sú hormóny.. 🙄

elenita
13. aug 2015

No dievčatá, ja keď som čakala dvojičky, od začiatku som si bola istá, že som v tom, po týždni! meškania ms totálne snehobiele testy...
Prvé dve čiarky som mala snáď, keď mi ms meškala 10-14 dní.
A stále som mala ten pocit, že mám už--už dostať. Jemné akoby menštruačné bolesti.
Dokonca ma posielali na kyret, že to je asi MA...nesúhlasila som...a bum! po týždni v nemocke 2 bublinky 😵

steinarka
13. aug 2015

@elenita tak to sa ti s najvacsou pravdepodobnostou posunula ovulacia 😉 preto si nemala ciarky, a preto ta posielali na kyret, lebo pravdepodobne si podla ms bola vo vyssom tyzdni, co sa nezhodovalo so sonom, pravdepodobne videli len prazdne vaky 😉

lili225
13. aug 2015

@elenita presne tak som to mala aj ja teraz...a môj lekár ma presviedčal, že to tehotenstvo určite nie je...no a v nemocnici zistili, že je 🙂 len sa mi posunula ovulácia a dosť...takže stáva sa 🙂

flavia1
13. aug 2015

Moja kamarátka, si už ani testy nerobí, pretože jej nič neukazujú, keď má vážne podozrenie na tehotenstvo, ide rovno na krv. Pri jej prvom tehotenstve testy biele stále a bola tehotná🙂
@steinerka veď toto tie mladé baby si neuvedomujú aké je v tom svinstvo
Akurát včera som manželovi hovorila, že ako poriešime, keď naše baby budú puberťáčky... keďže za antikoncepciu nie som... Ale to je patrí pravdaže do inej témy...🙂
@blairgossip skôr to bude rozhádzaný organizmus

steinarka
13. aug 2015

@flavia1 tiež som nikdy nebola za antikoncepciu, hoci za mojej pubertálnej éry to ešte nebolo tak rozšírené.. mojím šťastím však bolo, že s manželom som sa zoznámila ako 16 ročná a vždy bol rozumný, nikdy sme nešli "naplno" a stále si vedel dať pozor.. nechápem dnešné baby.. majú pomotané hlavy s kadejakých frajerikov s účesom a la "žaluď na hlave", dovolia im hocičo, a potom zbytočne stresujú a robia paniku.. keby ich otcovia vedeli, hneď by ich skrotili......................

flavia1
13. aug 2015

@steinerka ja som brala antikoncepciu, ja som bola v tomto tiež dosť rozumná, určite som nechcela otehotnieť... no vtedy tých informácií bolo veľmi málo, teraz je to iné... už by som to riešila ináč a tiež zodpovedne, veď v podstate už aj dlho neberiem a otehotnela som len keď sme chceli, verím, že aj moje deti budú rozumné🙂))

moncici67
15. aug 2015

Baby mate skusenosti s tym ze by sa vam dve ciarky ukazali az po 2 tyzdnoch meskania mrchy? Alebo dokonca este neskor? Ze dovtedy boli testy cisto biele?

aber
15. aug 2015

@moncici67 môže ak si mala posunutu ovulku a gratulujem 🎊

moncici67
15. aug 2015

Viesco mam taky kalendarik v telefone ktory mi vsetko vyrata a teraz mi ukazuje ze 12 dni kramy meskaju.sex bol asi dva dni pred ovulaciou,teda podla toho kalendarika.v obdobi mrchy som mala krce aj spinenie ako keby uz mala prist trvalo to asi dva dni.teda to spinenie .pichanie v podbrusku som mala asi tyzden ale nic neznesitelne.obcas mi kramy meskali ale nikdy nie tak dlho max 6 dni. Testy som robila.z ranneho mocu ale stale su ciste. Tak preto ma zaujima ci su zeny ktorym to test ukazal neskor 🙂

lili225
15. aug 2015

@moncici67 určite sú 🙂 ale môže tam byť aj nejaký iný problém...šla by som k lekárovi

majorosovalucia
15. aug 2015

@moncici67 ak mas nepravidelnu MS moze ti ukazat test neskor, mne ukazal neskor. Na 35 den cyklu, cize predbezne 21DPO. Trosku pockaj este, k lekarovi som sla skoro 10 dni meskania MS a potvrdil tehot. uz na utz.

majorosovalucia
15. aug 2015

@moncici67 este ma napadlo,ze niektorym zenam vychadzaju lepsie tehot testy vecer.Skus si urobit vecer jeden, nie rano.

moncici67
15. aug 2015

@majorosovalucia dakujem skusim vecer 🙂

aber
15. aug 2015

@majorosovalucia tak v rannom moči je najvyššia hladina Hcg, sorry väčšiu blbosť som ešte nepočula

majorosovalucia
15. aug 2015

@aber no mojej kamoske to tak vychadzalo,ano studie ukazuju tak,ale su aj vynimky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre