Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

aber
13. sep 2015

@1234lubka tebe nič nebude písať, lebo nemás meno ako hovno, tuším to pisala, nepamätám sa, keby vedela, že urazila skutočnú osobku, je tak sa volá moja švagriná 😘

agathachristie
13. sep 2015

@aber že si tucna a hnusna niečo v tomto duchu...trapnosti iba. Ona je hotová miss 😄

aber
13. sep 2015

@agathachristie nevadí 😉no a čo keď som čakám bábo a nič neriešim, vieš nad čím rozmýšľam, už sa nám vyhrážala, že sa ide baliť a ide do Dubaja a nemá čas na nás a nakoniec stále je tu... Stále píše, nech si precvičuje písanie, to jej ide,aj tak mi na tejto kauze niečo nesedí.. Hm

agathachristie
13. sep 2015

@aber počkaj o chvíľku napíše, že už píše z Dubaja a jak sme úbohé, že tam nie sme 😄

aber
13. sep 2015

@agathachristie 😉😉😉pochybujem, že sa ozve, nech si užíva dovcu 😂😂😂,aké ticho 😯 zrazu keď tu nie je 🙂

aber
13. sep 2015

@simonaparis ahoj pre teba som si zmenila fotku dúfam, že sa ti páči, kôli tebe som ju vymenila, nech ulahodim tvojmu kritickomu ocku,lebo čo mi je nesmierne ľúto ale nestihla som si prečítať tvoje už zmazané príspevky a povedali mi, že sa ti nepáčim, ja nie som dokonalá, prepáč mi, snáď táto už bude top pre teba a peknú dovolenku ti prajem a nech sa vrátiš ako vymenená, kľudnejsia, oddýchnuta s novým slovníkom, aspoň prejdi z tretej cenovej do prvej, ver mi, veľa ľudí tu bude za to vdacnych 😂😂😂😂😂

aber
13. sep 2015
lubka1983
13. sep 2015

@aber uz dost.......vieme cim sme si presli a este sa rozculujes ?chces si nieco privodit??je mi z toho zle co vsetko ti popisala,ale pre tvoje dibre a dobro babätka dost!!!!

corepera
13. sep 2015

Dámy, čo je toto za test prosím? 🙂)))

looola
13. sep 2015

Myslím si že áno, inak by sa na testovacom mieste neobjavil ružový prúžok 😊

1234lubka
14. sep 2015

@looola radsej zopakuj, tento je nejaky rozpity.

veronka033
14. sep 2015

@aber urcite to dobre dopadne a ano to jej vystupovanie bolo naozaj take doktorske 😀
A hlavne klidek,nie ze si uskodis kvoli nejakej zakoplexovanej krave,viem ze sa ta to muselo dotknut,ale ser sa na nu,hlavne aby bol drobec v poriadku,drzim palceky nech je vsetko TIP-TOP 😉

aber
14. sep 2015

@lubka1983 ahoj lubka ja už ju neriešim má nejaký problém a vybila na mne, už som v pohode a si zlatá ďakujem 😘

aber
14. sep 2015

@veronka033 teraz už bude, tak to cítim, posledné jej príspevky som nestihla prečítať, boli sme na návšteve ☺akurát čakám na výsledky z Triple t.dúfam, že mi sestrička nezavola ☺☺☺☺☺☺

looola
14. sep 2015

@1234lubka , to nie je môj test , ale pýtala sa coopera či moze byt ten test pozitívny . Ja som písala že moze byt , lebo aj ja ked som si robila testy, tak na niektorom bola tá druha čiarka trosku rozmazaná, ale nie až takto. Ale aj tak ten test bol pozit.

aber
15. sep 2015

@looola ahoj a keby si radšej kúpila druhý a zopakovať ho? Mne skôr pripadá, ako neplatný výsledok, keď test nebol prevedený správne, určite by som ho zopakovala

aber
15. sep 2015

@veronka033 a máme negatívne výsledky, všetci sme šťastní, je to super pocit ☺☺☺☺☺ďakujem za podporu

looola
15. sep 2015

@aber Ahoj, to nie je môj test , dala to tam Corepera, ja som len komentovala 🙂. Ale súhlasím, treba si spraviť druhý a záhada bude vyriešená 😊

veronka033
16. sep 2015

@aber joj teším sa s tebou 🙂 a ak ti mám pravdu povedať, vobec som o tom nepochybovala, ze by si inak dopadla 🙂 😉 prajem ti, aby si uz len taketo spravy dostavala 😉 drzkajte sa 😀

aber
16. sep 2015

@veronka033 ďakujem pekne, dosť som sa bála, minulý rok som mala zlé výsledky a teraz sa velmi tešíme všetcia a ešte raz ďakujem 🙂

cinderella821
21. sep 2015

Caute, s manzelom sa snazime o babo...beriem Duphaston kvoli nepravidelnej menstr. Teraz mi to uz dva dni meska, mala som vytok s primesou krvi uz som si myslela ze pride menzes ako vzdy pred menzesom sa mi robi takyto vytok, aj brucho ma bolelo cize 100% menzes... Ale on NIKDE 😃 dnes som si robila test na treti den co mi to meska... Ale test Negativny... No ja uz neviem, moze byt, ze ovulacia sa mi posunula a tehotenstvo je este v ranom stadiu a teda nemozno ho este testovat? Poradte 😊😊

steinarka
21. sep 2015

@cinderella821 ak mas nepravidelnu menstruaciu, tak ako vies, ze ti meska tri dni?

cinderella821
21. sep 2015

Odkedyberiem duphaston tak pravidelna samozrejme je, neupresnila som to. 🙂 @steinarka

steinarka
21. sep 2015

@cinderella821 no moze byt, ze sa ti len posunula ovulacia, a teda ti ms vobec nemeska.. ak by ti realne meskala 3 dni, tak s najvacsou pravdepodobnostou by uz bolo vidiet minimalne nejakeho ducha..

cinderella821
21. sep 2015

Tak neviem, cakam cakam co sa z toho vykľuje... @steinarka 🙂

maminka1986
21. sep 2015

@cinderella821 neviem aku máš diagnozu a prečo máš nasadený Dufaston???
ak si mala nepravidelný menzes Dufaston to nevyrieši..ja som ho brala a zablokoval mi na pol roka ovulaciu... cyklus som mala sice 28-30 ale BEZ OVULACIE..ked sa podá dufaston pred OVULACIUO zablokuje ti ju lebo je to progesteron a ten sa tvorí len po ovulácii... ja som mala PCO a lekár mi to dodrbal ešte viac ako som bola...vysadila som dufaston bez jeho vedomia lebo mi nepomahal cykly som mala sice 40-50 dnové ale s ovulaciuo!

steinarka
21. sep 2015

@cinderella821 a vies vobec, ci si mala ovulaciu? niektore cykly mozu byt aj anovulacne.. a ak si mala problem s nepravidelnym cyklom, tak to samo osebe nie je OK..

steinarka
21. sep 2015

@maminka1986 lekari velakrat dodrbu organizmus este viac ako bol 🙄 pre nich je to biznis

maminka1986
21. sep 2015

@steinarka on sa vobec nezaujimal o to čo mi je...prešla som k inemu gynekolgovi a ten hned z fleku ked uvidel na sone vaječniky mi povedal mate PCO ...krv to potvrdila... takže tak je lekár a lekár..smutné že som k tomu mojmu ex lekárovi chodila na folikulometriu a bral za každu 7e!!!! počas jedneho cyklu som tam nechala 50e a nepovedl mi nič dokopy hajzel

steinarka
21. sep 2015

@maminka1986 ano, tiez som mala podobnu skusenost ako ty.. svoju terajsiu lekarku si neviem vynachvalit.. mas pravdu, je lekar a Lekar, ale smutne je, ze tych Lekarov s velkym L je u nas tak malo..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre