Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

cinderella821
21. sep 2015

Duphaston beriem od 15. DC, cize ovulacia by nastat uz mala tak ci tak, lebo to nie je kratkodoby proces. S mojou lekarkou som nadmerne spokojna a co sa tyka tej "blokacie" ovulacie, povedala, ci spolupracujem s forom na internete, alebo s nou? Vidim ze moje otazky asi nemali ziaden zmysel, pekny den, ak by som nahodou tehotna bola, tak vam to este pridem oznamit ;)

steinarka
21. sep 2015

@cinderella821 drzim palce.. ale este jedna rada - do 15 dc vobec nemusi nastat ovulacia 🙂 zvlast nie, ak si mala nepravidelne cykly.. napriklad ja som mavala ovulacie az na cca 18 den cyklu.. a vela zien ich mava napriklad az na 20 den cyklu.. je to v zavislosti od zeny.. najprv by som ti radila spoznat vlastne telo meranim bazalnej teploty, pripadne robenim si ovulacnych testov.. az tak nasadit chemiu.. alebo ak mas taku super lekarku, tak ta moze odsledovat folikumetriou..
kazdopadne drzim palce, aby k vam babatko zavitalo co najskor 🙂

cinderella821
21. sep 2015

Duphaston beriem od 15. DC, cize ovulacia by nastat uz mala tak ci tak, lebo to nie je kratkodoby proces. S mojou lekarkou som nadmerne spokojna a co sa tyka tej "blokacie" ovulacie, povedala, ci spolupracujem s forom na internete, alebo s nou? Vidim ze moje otazky asi nemali ziaden zmysel, pekny den, ak by som nahodou tehotna bola, tak vam to este pridem oznamit ;) @steinarka @maminka1986

alexko33
21. sep 2015

@cinderella821 duphaston ovulaciu urcite neblokuje,toho sa bat nemusis,vela zien ho berie prave preto aby vobec otehotneli,vela zien si mylne mysli,ze brani ovulacii ale neni to pravda,je tu vela tem o tom

cinderella821
21. sep 2015

Tiez si to myslim, take reci ze blokuje ovu su len nepodlozene argumenty domyslavych zien ...pekne napisane 🙂 inak by ho lekari nepredpisovali... @alexko33

klaudinka363
21. sep 2015

No dnes dom bola zasa u lekara, a som 8tt. 🙂 neskutocna radost 🙂 🙂

mary333
21. sep 2015

Ahoj, nemáte skúsenosti s týmto: Mešká mi menštruácia 8 dní, mávam tak raz za deň silný hustý biely výtok a mám pocit že akoby mi prišli krámy ale je to len ten výtok. brucho ma pobolieva sem tam presne ako ked mám krámy. TT dnes rano Dr. MAX bol negatívný.

aber
21. sep 2015

@mary333 ahoj mohla sa ti posunúť ovulka, prípadne príčinou môže byť aj cysta, aj stresy, radšej choď ku gynekológovi iba on ti povie príčinu, tu len dohady sa dozvieš a držím palce 👌 👌 👌

maminka1986
21. sep 2015

@cinderella821
@cinderella821 baby neorbte zo mna debila kedže mam zdravotnu a ked sa dufatson poda pred ovulaciuo-ktorá nenastane na 14 DC automaticky ju blokne možete sa nato opýtať odbornikov a nie gynekologov ktorí si tvrdia svoje... zaujimave že mne moj gyndoš potvrdil že mi ju blokovalo lebo ovulaciu som nemavala na 14 dc ale na 30 den cyklu lebo som mala PCO a tam je nepravidelná ovulacia...
ak je pravidelný cyklus 28 dnový ani to nezaruči že ju neblokne museli by ste ho mat presný ako hodinky o dieťa soms a snžila 4 roky a prešla som si hocičím tak mi tu netvrdte bludy že ju neblokuje!
blokuje ju ak nedojde k ovulacii na 13-14 a ak bere od 15 a a JE POTVRDENA sonom že ju mala tak ok inak ho bereš nadarmo a neotehotnieš to je totálna hluposť že je na podporu počatia :D :D

mary333
21. sep 2015

@aber ahoj dakujem za odpoved. Len sa chcem uistiť ten výtok ktorý mám dosť silný môže byť aj príznakom tehu? či je to blbosť? Vidím že si tehotná nemala si to ty na začiatku tehu? 😉

maminka1986
21. sep 2015

@cinderella821 domýšla a a hlupa si jedine ty! človek ti chcel pomocť a píšeš tu bludy! si ozaj trapna

maminka1986
21. sep 2015

@steinarka netrap s anou človek jej chce pomoct poradit a nakoniec sme hlupane a domýšlave kašlem na taku ženu čo ani nevie čo ej to otehontie a nepozna ani svoje telo nanajvýš nevie čo je ovulacai :D

maminka1986
21. sep 2015

@cinderella821
@alexko33
nech sa vam páči MUDRLANTKY treti článok z vrchu a nabuduce robte blbca z niekoho iného!! ked mate blbcov doktorov nepomože vam ani dufatson ani doktor ktorý sa nevyzna vo fachu
http://www.sanatoriumhelios.sk/diskuze/ovulacia

maminka1986
21. sep 2015

a aby ste mali čo čitať tu je diskusia kde NORMALNE zmyšlajuce a rozumné baby vedia čo je ovulacia a kedy prebehne a že ju dufaston blokuje
https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/ovulacia-po-douzivani-duphastonu/
končim tu debatu lebo su tu dve mudre ženy čo neovladaju základy bilogie a endokrinologie 🙂
@cinderella821
@alexko33

alexko33
21. sep 2015

@maminka1986 ja niesom žadna mudrlantka,píšem z vlastnej skúsenosti,užívam duphaston od 10,dna cyklu a ovulaciu mam 15 den cyklu,precitaj si viacej for,všade píšu ženy inak,píšes,že sa máme spýtať odborníkov a nie gynekologov,ktorí si tvrdia svoje a zároveň,že tebe to povedal tvoj gynekolog tak asi on nie je odborník a zdravotnú školu mať môžeš to ti nikto neberie aj ja mám farmaciu a kvantum seminarov a skoleni a pisem na zaklade svojej skusenosti a pripajam ti aj ja fora kde píšu,že ovulaciu neblokuje aby si si prečítala

http://www.livedoctor.cz/home/detail?id=12193

https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/duphaston-a-ovulacia-ako-na-seba-vplyvaju/

http://poradne.rodinka.sk/topic6985.html

http://www.mamaaja.sk/poradne/poradna-gynekolog...

cinderella821
21. sep 2015

@maminka1986 neviem co si tu teraz dokazujes? Akoze ja som povedala, ze neviem cin mam ovulaciu? To si kde nabrala? A vraj nie si domyslava... Pocuj ak sa nevies spravat a normalne rozpravat s ludmi tak neviem naco sa na taketo fora zapajas...fakt ti gratulujem za tvoje vyrazy, ze hlupana... 😃👍🏻

cinderella821
21. sep 2015

@maminka1986 vidno, ze čerpaš len z fór, tak za taketo rady ti fakt dakujem. Uz som sa na 100% presvedcila, ze fora su len dristy. Pekny den ti prajem, sorry ale ty si zacala s vulgarnostami 🙂

aber
21. sep 2015

@mary333 mala som výtok ale normálny, nebol hustý a chcem sa opýtať či ti chodí pravidelne menštruácia.. Keď ešte nechceš ísť k Dr, tak si urob zajtra jeden test a potom by som išla ak bude negatívny. Ale zase možno aj si, len si mala všetko posunuté a za pár dní by sa dačo mohlo objaviť ☺ja som si na 7 deň robila a bola čiarka ale slabá, ale určite držím palce a daj mi vedieť ☺

mary333
21. sep 2015

@aber ahoj, menstruaciu mávam pravidelnu. ja ešte pockam tento jeden tyzden a spravim jeden test. Lebo citala som ze niekomu test ukazal po 2 tyzdnov. tak preistotu este nejdem k lekarke lebo ešte by mi asi ani ona nevedela povedat ci som alebo nie 🙂 vsetko chce cas, aj ked ja neviem mam taky zvlastny pocit a nie tento posledný tyzden co mi uz meska, ale uz aj 2 tyzdne predtym. stale mi vrta v hlave ta myslienka ze mozno som tehotna. ale este nic mi to nepotvrdilo. nikdy predtym mi ani nenapadlo ze som tehotna a teraz cista katastrofa so mnou. 😒

katrenkaa
22. sep 2015

aj ja mávam pravidelnú....ale teraz mi mešká cca 2 týždne...lekár v piatok nič nevidel,tak mi dal vyvolávaciu injekciu...zatial nič...testy negatívne...som sfúknutá,unavená a podráždená...a hlavne na nervy

katrenkaa
22. sep 2015

@mary333 a robila si si test?

aber
22. sep 2015

@mary333 tak počkaj ešte týždeň a dúfam, že tvoje pocity sú pravé a každé telo Je Iné tak uvidíš 😉😉😉držím palce 😊

mary333
22. sep 2015

@katrenkaa test som robila vcera bol negaívny. aj ja som dosť podráždena, moje hormony si robia co chvu 😀

mary333
22. sep 2015

@aber ešte dávam mojej menštruáciíí týžden aby došla sama, ked nie tak gynekologycka jej pomoze 😵

katrenkaa
22. sep 2015

@mary333 však to je to...test negatívny ale pocity mám neskutočné....a to som si o sebe myslela,že veci zvládam v pohode...

mima22
22. sep 2015

Ahojte.mozeme mi poradit pred 11 dnami sme mali pohlavny styk dnes som mala dostat menzes .vcera som mala trochu rano len take spinenie cely den nic a dnes tiez nic.myslite ze mozem byt tehotna ? Na test je asi priskoro?

aber
22. sep 2015

@mima22 ahoj počkaj pár dní a potom si urob test, môže to byť aj uhniezdovanie, držím palce 😊

mary333
23. sep 2015

@katrenkaa ahoj no ako mrcha ti došla? ja ešte stále nič ale ani som netestovala 😀 v nedelu budu 2 tyždne to spravím posledný test, ak bude negativny v pondelok na vyvolavacku 🙂

rysavka55555
23. sep 2015

Ahojte baby 🙂
Dnes mam 9dni do ms, od nedele ked som mala este 12dni do ms ma straaasne bolia prsia ale to nie, ze tak pred kramami, ale tak ze ani pohnut sa neda a len tak slabo sa dotknut, no hrozna bolest ... A vcera strasne krciky som mala, take divne ...moze to byt pms len? Len mi to pride skoro, alebo nieco ine?

steinarka
23. sep 2015

@rysavka55555 ked si mala 12 dni do ms, je mozne, ze si prave ovulovala, preto ta boleli prsia ;)
dovodov, preco si mala krce, moze byt mnoho.. ale z toho, co uvadzas predpokladam, ze to este nic neznamena, nakolko je este velmi skoro do menstruacie.. to sa este ani vajicko uhniezdovat nemoze.. moze sa jednat o klasicky pms, ktory prisiel skor.. pripadne si mala skor ovulaciu a aj menstruacia pride skor.. alebo si mala skor ovulaciu a toto moze byt uhniezdovanie.. a moze sa jednat aj o iny problem.. ako pisem, dovodov je mnoho.. kazda jedna zena ti moze napisat iny pohlad na vec, ale tu ti nezostava nic ine, len cakat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre