Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

sikuliacka
20. feb 2016

@vik_i poznam ten pocit ked som uz lezala a robil mi sono a stale jeho odpoved bola NIE STE TEHOTNA ☹ aj po roku ☹ co nechapem lepsie je netesit sa vopred

stevvvka
20. feb 2016

@zenuska11 ak by si si rano po zobudeni zmerala a mala nad 37, pravdepodobne ovulacia v tomto cykle prebehla, pretoze maloktora zena ma predovulacne hodnoty nad 37. Resp. 36,9 sa uz da povazovat za poovulacnu teplotu, a ak sa bude takato teplota drzat hore 18 dni, mas potvrdene tehotenstvo. Je to sice komplikovane, lebo ju napriklad mozes mat zvysenu uz desat dni....

vik_i
20. feb 2016

@sikuliacka veď preto...😕

lanci23
20. feb 2016

@sikuliacka dakujem, to iste mi povedala doktorka. Mam sa vykašľať na testy, na meranie teploty a pod veci a len skusat. Menstruaciu mam pravidelnu. 30,31,29 ako kedy.

lanci23
20. feb 2016

@sikuliacka dakujem, to iste mi povedala doktorka. Mam sa vykašľať na testy, na meranie teploty a pod veci a len skusat. Menstruaciu mam pravidelnu. 30,31,29 ako kedy.

zenuska11
20. feb 2016

@miska_hryzka zabudla som zmerat 🙂 ale neva

zenuska11
20. feb 2016

@stevvvka chapem, asi to meranie necham tak 🙂 ms meska 3ti den zatial

miska_hryzka
20. feb 2016

@stevvvka ja mám poovulacne 36,6

zenuska11
20. feb 2016

@stevvvka pozeram, ze ty mas termin oktober, ktory tt si? Kedy ti test ukazal // ?

zunajda
20. feb 2016

@matulikm ja som už po aborte a aj pôrode...mám skoro 7 ročnú dcéru a nemala som problém s MS...len teraz ...približne od leta mi hapruje

michaela_lm
20. feb 2016

Ja uz tomu nechapem uzivala som inofolic meska mi menstruacia 6 dni test ukazal jednu ciarku asi to rozhadzalo cyklus:(

stevvvka
20. feb 2016

@zenuska11
@zenuska11 som 6 tt, test mi ukazal dve ciarky 12 dpo, 6dpo bol uz prvy duch

stevvvka
20. feb 2016

@miska_hryzka to je normalne, predovulacne su od 35, 9 do 36, 7......... a poovulacne od 36, 4 do 37,5. Niekto, kto ma 36,6 moze to byt aj predovulacna, aj poovulacna, ide o ten vzostup, su aj vynimky samozrejme, ale v principe, ked mas 36,0 - je predovulacna a ked mas napr. 37,0 je to na 98 percent poovulacna.

zenuska11
20. feb 2016

@stevvvka kolko ti meskala ms ked ti ukazal 2?

stevvvka
20. feb 2016

@zenuska11 to ja neviem, ja mavam aj 40 dnove cykly, aj dlhsie, ovulacia bola az 27.dc. ak by som ratala dlzku lutealnej fazy 14 dni, co si nie som ista, niekedy je u mna dlha 7 dni a bola uz aj 16.......tak pri 14 dnovej lutealnej faze to bolo cca dva dni pred vynechanim.

zuzana256
20. feb 2016

@michaela_lm ahoj kolko si uzivala inofolic

zenuska11
20. feb 2016

@stevvvka aha, tak ja mavam 28-29dnove cykly, tak mala by meskat dbes treti den.

miska_hryzka
20. feb 2016

@stevvvka ja mám takto:

miska_hryzka
20. feb 2016

@stevvvka lutealna dlhá iba 7 dní? Sa ti stihlo vajíčko zahniezdit? Ja mám s týmto problém, že mám krátku LF.

michaela_lm
20. feb 2016

@zuzana256 cele balenie som zjedla mozno zavcasu test som robyla skusim o par dni ani zle mi neny na menstruaciu neviem

gustako
20. feb 2016

@michaela_lm aj ja som jedla inofolic uz mesiac a teraz mi meska MS uz 5 den robila som si test a jedna ciarka vysla,este rano urobim jeden test a uvidim....
Dufam ze nepojdem zase na vyvolavacku a objavia sa dve ciary

stevvvka
20. feb 2016

@miska_hryzka podla grafu si dnes 4 dpo, ak si vo stvrtok urobis test, uz by ti mohol ukazat slabeho ducha, ak sictehotna. Lutealnu fazu treba v tvojom pripade riesit s doktorom. Ja som mala raz sedem dni, raz sestnast, mne to skakalo. V priemere ale tych desat dni vacsinou bolo....

michaela_lm
20. feb 2016

@gustako ja sa tiez bojim ja uz nemam ani odvahu robyt testy ked potom iba placem smutna drzim palce nech mas dve ciarocky🙂

gustako
20. feb 2016

@michaela_lm aj ja sa bojim toho sklamania, uz som prestala merat,sledovat sa nechala som to vsetko tak snad sa podari

michaela_lm
20. feb 2016

@gustako ja som uzila cele balenie inofolicu som zvedava hadam nerozhadzalo cyklus

miska_hryzka
20. feb 2016

@stevvvka myslíš, že už vo štvrtok ukáže ducha? No uvidíme. S doktorom som to ešte neriešila snažíme sa len 8 mesiacov to je asi ešte málo.

mishelita
21. feb 2016

@matulikm no co.robila si test?

zenuska11
21. feb 2016

Taaak meska 4dni 🙂 este pockam do utorka fuuu 🙂 ak nic, spravim testik

adela232
22. feb 2016

@vik_i Jasne tehotenstvo gratulujem 🙂

adela232
22. feb 2016

@vik_i Nam sa podarili obidve na prvy pokus ver tomu si tehotná je tam jasna ciarka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre