Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

katrenkaa
6. mar 2016

@trinity246 no musíš ešte počkať...je to na nervy ale ničiné nemôžeš...

adria88
6. mar 2016

@trinity246 ahoj, ja to mám už takto asi týždeň, hlien, nafúknutá, prsia boľavé a ako 2 balóny 😀 dnes som robila test, negatívny a do stredy by som mala dostať ms, tak uvidíme, čo z toho...

trinity246
6. mar 2016

@katrenkaa moze byt ze teraz je negativny a potom ze bude pozitivny akoby to bolo mozne ved ak by son bola v tom ukaze to hned nie?

trinity246
6. mar 2016

@adria88 ja sa citim tak isto a este ktomu vymyslam co jest 🙂 no aj ja mam dostat ms o 5 dni tak uvidim 🙂

babatko2016
6. mar 2016

@trinity246 aha ten mam aj ja no ale ja aj meskam

adria88
6. mar 2016

@trinity246 hej a ešte aj tá pažravosť, papám jedno cez druhé :D

trinity246
6. mar 2016

@babatko2016 ja este nie len som sa stym este takto nestretla ze tak dlho...

trinity246
6. mar 2016

@adria88 no keby to nieco naznacovali ze nieco je ine ako kedykolvek ale ak si ma clocek robit nsdeje a sklamat sa :( hm

adria88
6. mar 2016

@trinity246 no kľudne to môže byť aj PMS... tak to berem aj tak, ale v kútiku duše dúfam 🙂 keď do stredy nič, spravím ďalší test...

trinity246
6. mar 2016

@adria88 este sa mi nestalo zeby som dostala chut na chleba s cibulov a kysla uhorka....🙂 ale tak som nane dostala chut 🙂 lubim velmi zavarane uhorky ale v takejto kombinaciii ?? :D

trinity246
6. mar 2016

@adria88 aj to moze byt 🙂

adria88
6. mar 2016

@trinity246 ako ono to nemusí byť zlé, ale takto som to ešte teda nejedla 😀 ja mám akurát tak chute stále na kyslé veci... od fazuľky na kyslo až po šťavu zo zaváraných uhoriek 🙂 to by som dokázala piť stále

katrenkaa
6. mar 2016

@trinity246 nie...mne pred MS negatívny...ked mi meškali už som mala pozitívny

trinity246
6. mar 2016

@adria88 no kombinacia to bola vtedy premna fantasticka 🙂 no ved uvidime ako vsetko dopadne 🙂

trinity246
6. mar 2016

@katrenkaa to fakt to by som nepovedala hm ze vtedy negativny potom pozitivny ale vsetko moze byt 🙂

katrenkaa
6. mar 2016

@trinity246 viackrát som to tu od báb čítala..podľa toho ako rýchlo ti stúpa HCG

trinity246
6. mar 2016

@katrenkaa jaj ja sa v tom moc nerozumiem 🙂 zato si necham aj poradit 🙂

babatko2016
6. mar 2016

Mne meskaju uz 14 dni a test bol tiez negativny a robila som Ho ked mi meskali 9 dni

zuzana256
6. mar 2016

@adria88 ahoj to presne aj ja jedno cez druhe jedavam som nafuknuta ako balon chodim stale na wc curat bolesti v prsiach to je asi tak vsetko

malepivo
6. mar 2016

Ahoj baby vidim ze tu diskutujete. Ja mam dnes 37 DC ovu bola na 27DC cize ak sa nezadarilo tak ms ocakavam v stredu. 4.den ma boli brusko tak divne, inak. No som zvedava, drzte palce. 🙂

kuku12345
6. mar 2016

Boleli niekoho uplne na zaciatku lytka (ako keby strasna svalovka) este pred vynechanim MS?

ukulela
6. mar 2016

@kuku12345 a ennosila si len opatky, alebo noe topanky? ;)
prepac, ale spajat bolest lytok s tehotenstvom mi uz pripada trocha mimo ... ale inac drzim palce.
... alebo (ale neuraz sa) sa ti len zapaluju lytka (to ozaj zo srandy)

kuku12345
6. mar 2016

@ukulela Rozosmiala si ma 😀. Posledne dni som stale v klude, mam samozrejme aj mnozstvo inych priznakov, ktore su u zien ovela beznejsie. Len ma to zaujimalo, nakolko som citala, ze je to v tehotenstve mozne, len si nie som ista, ci tak skoro. Kazdopadne sa to urcite dozviem v najblizsich dnoch 🙂

chmurkaxy
7. mar 2016

@kuku12345 čo si pamätám z tehu so synčekom,tak som bola taka celá unavená,ako mechom udreta, len som spala a spala. A keďže sme chodilo po výletoch, lebo sme boli v zahraničí, pamätám si, ze som mala stále svalovicu jak kon 🙂)) tak podľa mňa môže byť 🙂

adria88
7. mar 2016

@zuzana256 a už ti mešká ms, či ešte čakáš?

snilko77
7. mar 2016

ahojte žienky, chcem vas poprosit ako sa mam zbavit strachu z porodu....po babatku velmi tuzim tak sme sa aj parkrat pokusili o babatko...si vravim vsak ze uz mam aj vek na to aby som mala prve ditetatko bo mam 28 a s manzelom sme spolu 9 rokov....a ak to ma víst tak sa zadari a myslela som ze ten strach opadne ale ten strach je hrozny....niekedy ma chytí panika... a teraz mi menstruacia neprisla uz 34.den tak si myslim ze sa mozno podarilo ...len ked si predstavim ten porod mam aj pocit radosti..ale aj strachu (paniky) az normalne sa trocha bojim urobit si test....aj vy ste to takto prezivali?aj ze by ste sa tesili ale aj paniku?

mirkasan
7. mar 2016

Ahojte, chcela by som sa vás spýtať čo si myslíte - po vyradení hák sa mi každý cyklus postupne skracoval (zo 62na 56 a posledný 35 dni) dnes je to však už 37 deň a stále nič. Na 23 deň som mala výtok s primesou krvi, trval cca 2 dni. Bábätko by sme veľmi chceli. Myslíte že by sa uz mohlo zadarit a test by už ukázal?

babatko2016
7. mar 2016

Ja som nemala strach ziadny cele tehotenstvo som bola velka hrdinka a uz v porodnici to potom prislo ale neboj da sa to prezit vsetky zeny sme silne a zvladneme to a ta rqdost potom je taka velka ze hned zabudnes na tu bolest

snilko77
7. mar 2016

@babatko2016 tak to ta obdivujem...ze si nemala ziaden strach ja ho mam asi preto ze kamarattky, ktorych som sa pytala ze to ukrutna bolest...a ja sa teraz velmi bojím ze neviem čo mam cakat...

kuku12345
7. mar 2016

@chmurkaxy Tu unavu mam aj ja neskutocnu, aj ked spim dlho, aj 9-10 hodin, tak si poobede vzdy dam este skofika. Predtym som mala nevycerpatelny zdroj energie. A brucho ma stale boli ako pri MS, nie nutne krce, skor taky nepretrzity tlak, ale nic sa nedeje. To trva uz 5 dni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre