Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lavinis
24. mar 2015

@zdencaaaa vôbec sa neplaš, možno má len staršiu mašinu 🙂 ak by bolo niečo v neporiadku, určite ťa upozorní 😉 v tých začiatočných štádiach aj tak nie je moc čo riešiť - najskôr, či je gestačný vak v maternici, potom, či vidno plod a nakoniec srdiečko.

zdencaaaa
24. mar 2015

@lavinis vseto sme videli, od vaku po plod az po bijuce srdiecko, dokonca miesto 0.5 cm sme uz mali 1 cm 🙂

lavinis
24. mar 2015

@zdencaaaa tak potom ruka nad hlavou, nohy na stole 🙂 všetko je, ako má byť, možno chce len presnejšie zmerať veľkosť plodu, alebo ti dopriať lepšiu fotečku 😎

zdencaaaa
24. mar 2015

@lavinis dakujem 🙂

janlucka
24. mar 2015

Ahojte. Mám velmi tvrde prsia a dnes som skušala jeden hmatať lebo zabolel a ako som stlačila vyšla taka priesvitna tekutina len ako keby po kvapkach. Myslíte že to može byť aj priznak že som tehu???

lili225
24. mar 2015

@janlucka na začiatku tehotenstva určite nie...tá vodička sa robí až v neskoršom štádiu tehotenstva...na tvojom mieste by som šla k lekárovi aby ťa vyšetril a poprípade zistil čo to spôsobuje

janlucka
24. mar 2015

@lili225 berem duphaston, mohlo by to byť hormónmy? niekde som aj niečo take čítala

lili225
24. mar 2015

@zdencaaaa no to je normálne tá slabá bolesť, to mám občas aj ja...tak daj niekedy vedieť ako sa vám vodí 😉

lavinis
24. mar 2015

@janlucka šla by som k lekárovi, neviem si predstaviť dôvod tvorby tekutiny v tak rannom štádiu tehotenstva

lili225
24. mar 2015

@janlucka fuha...to ti neviem povedať...ja som teraz tehu a tiež ho beriem a nemám vodičku...

janlucka
24. mar 2015

@lili225 počkam či príde ms a určite pojdem teda k lekarovi...dufam že nič zle to nebude ale ms by nemusela aj tak prísť 🙂

janlucka
24. mar 2015

@lili225 a dakujem...

lili225
24. mar 2015

@janlucka nie je začo 😉 ... budem držať palce, nech to je v poriadku...a ako dlho sa snažíte?

janlucka
24. mar 2015

@lili225 viesčo par mesiacov no ale len tak zvolna žiadne sledovanie bazalnej ani nič podobne...len podla intuicie a samozrejme času na ovu 😉 no ja dufam že to vyšlo,zatial všetko nasvedčuje tomu žeby to mohlo vísť...inulý týžden som mala pichlave bolesti v podbrušku a odvtedy ma trapi vytok no testy su negativne stale ,ms ma prísť až v piatok...tak sa modlím aby si dala na par mesiacov oddych 😎

lili225
24. mar 2015

@janlucka to si ani pred ms nerob...až keď ti bude meškať aspoň dva dni 🙂 ..aj keď záleží na tom kedy si mala ovu, viem, že niektorým babám to ukáže aj pred ms, ale po je to skôr už istota...a aký dlhý cyklus mávaš?

janlucka
24. mar 2015

@lili225 cyklus mavam 30 dnový...poslednou dobou mi nezvykne meškavať ale stane sa že tak hodne začínam už na 29 den špiniť ale tiež som pracovala v chladiarni tak to bolo skor asi tým...teraz je to tých 30 dní a podla vypočtov a s pozorovania som mala ovu 11.-13.3 ...a vlastne 12.3 sme sa aj pokúsili o mimčo 🙂

steinarka
24. mar 2015

@lavinis
@zdencaaaa ked vas tak citam tesim sa na tehu "starosti" 😵 fajcite niektora? zaujima ma, kedy, a ci vobec, ste prestali.. ja som nefajciarka, len sa pytam

lavinis
24. mar 2015

@steinarka nefajčím 🙂 akurát si dám jedno kafe denne ale vraj je to OK, čítala som aj som sa radila s kamošmi doktormi 🙂

steinarka
24. mar 2015

@janlucka podla mna tak skoro isto nie :-O chod k lekarovi.. hoci, ked som mala 18, strednu na krku a vysku pred sebou, boleli ma prsia a doktor ma poslal na uzv prs.. tam mi povedali, ze sa mi aktivovali mliecne zlazy. Skoro ma porazilo od strachu.. ale nakoniec som nebola tehu.. veci medzi nebom a zemou 😀

steinarka
24. mar 2015

@lavinis hej, to je v pohode, mna skor zaujimaju fajciarky, lebo predsalen, je to "silnejsia droga" :D kavicka v poho a ked je k tomu kvalitna a vo vhodnu dobu, tak nie je o com.. 😀

bombulka666
24. mar 2015

ahojte babulky ... chcem sa spytat .... mam 9 dni do predpokladanej menstruacie ... a dnes som zacala spinit .... co to moze byt?

zdencaaaa
24. mar 2015

@steinarka ja som fajcila, aj krabicku denne ale akonahle som zistila ze som tehotna prestala som, ano je to droga, zavislost, ale to malinke je tisickrat silnejsie, nedovoli ti to 🙂. A casom mi fajcenie neskutocne zacalo smrdiet, priatel si chudak pravidelne umyva zuby 🙂

steinarka
24. mar 2015

@zdencaaaa cize si fajcila aj ked vajko bolo uhniezdene a este sii o nom nevedela?

zdencaaaa
24. mar 2015

@steinarka asi ano, nefajcila som sice ani dva dni pred zistenim tehotenstva lebo som bola chora ale v case uhniezdenia asi ano, ja neviem, ake su vypocty?

lavinis
24. mar 2015

@zdencaaaa ja som zas stiahla s bratom fľašu červeného...mňa ani nenapadlo, že v mojom veku by to mohlo hneď vyjsť bez sledovania ovulácie 🙂) a krámy mi meškali aj mesiac predtým.

zdencaaaa
24. mar 2015

@lavinis budeme mat odolne deticky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

steinarka
24. mar 2015

@lavinis
@zdencaaaa ono aj tak prve tyzdne dieťa nie je vyzivovane cez matku, takze to je ok 😵 kolegyna stresovala, ked zistila ze je tehotna a den predtym dobrala silne antibiotika.. lekarka ju ukludnila, ze do 8tt dieta nie je napojene na to, co matka prijima /tekutiny, jedlo, .../

lavinis
24. mar 2015

@steinarka hej hej, tiež sa mi niečo marí...príroda to dobre zariadila 🙂

steinarka
24. mar 2015

@lavinis presne tak 😵

adulienka92
24. mar 2015

@steinarka je to táááám....dneska ráno kolajničkýýý 🙂 ale má to velké ALE,teraz som bola na wc a trocha krvičkujeme,dáš radu? lebo neviem čo to je :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre