Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

gabikamicka
18. júl 2015

@zuzanka3381 ďakujem dám na vaše rady ....

gabikamicka
18. júl 2015

@zuzanka3381 😉 jeeeeej no ďakujem ja len potrebujem radu od skúseného a uz hned som kludnejsia Prajem ti vela štastia

zuzanka3381
18. júl 2015

@gabikamicka V pohode, veď všetky sme si tým prešli 🙂 Neboj, ono to príde, ani nebudeš vedieť kedy. Ja som sa tiež veľmi sledovala a keď som prestala tomu venovať pozornosť a riešila niečo úplne iné, prišlo to 🙂
Ďakujeme, aj tebe veľa šťastíčka a pevne verím, že čoskoro nám tu oznámiš radostnú novinu, a určite v inej skupine 🙂

gabikamicka
18. júl 2015

Ja by som najradšej vymazala tuto skupinu otázka ci mozem byt tehotna preto vela dievčat si potom namysla .... Ďakujem urcite sa ozvem

zuzanka3381
18. júl 2015

@gabikamicka 🙂)) tak teraz ti veľa báb nebude vďačných za túto odpoveď 🙂 Ale zas na druhej strane, aspoň sa stále niečo nové dozvedia tuto.

gabikamicka
18. júl 2015

@zuzanka3381 mozno nie no komicky som to myslela urcite je to dobrá stránka inak by som tu nepísala 😋 j som sa tu toho tiez vela naučila skoro vsetko

lemra123
19. júl 2015

@luta13 neprisiela mi menstruacia bojim sa :(

sibalka21
19. júl 2015

@lemra123 a coho sa bojis?

gabikamicka
19. júl 2015

@lemra123 testni

lemra123
19. júl 2015

Ze mozem byt tehotna..robila som si test pred MS vysiel negativny ale menzes mrmeska takze sa bojim :(

steinarka
19. júl 2015

@lemra123 zase si tu? 🙄 uz si trapna

baja28
19. júl 2015

Boze .. dievca ty si tu robis len srandicky radsej sa vymaz odtialto lebo si daka mimo
@lemra123

lemra123
19. júl 2015

Zase 🙂

baja28
19. júl 2015

Uz ti tu radili
.mas pouzivat ochranu ak ju nepouzivas a nevies sexovat tak nech sa paci ale neotravuj tu s takymi sprostostami toto neni Bravicko ...tu sa zeny snazia poradit si takze tu nekaz uroven ...

steinarka
19. júl 2015

@baja28 nevysvetlis.. je to este dieta, aspon teda rozumovo urcite

baja28
19. júl 2015

@steinarka musI to byt tak ako hovoris lebo toto je nepochopitelne .

lemra123
19. júl 2015

Raz sme nepouzivali ochranu vy momoriane nenadane zeny ze len toto hovorite furt do okola ked ss pytam nieco ine 🙂

steinarka
19. júl 2015

@lemra123 ved chod ku gynekologovi a budes mat istotu, ked uz sa tak bojis, ci nie si tehotna.. alebo sa zdover mamke 🙂 🙂 🙂 🙂

baja28
19. júl 2015

@lemra123 a preco nejdes ku gynekologovi nemozes cakat ze ti poradia nenadane zeny

steinarka
19. júl 2015

@baja28 hej.. sme nenadane na "sex bez ochrany a nasledne stresy" 😀

baja28
19. júl 2015

@steinarka 😀 skoda co? Ktora by to predsa zazit nechcela??? 😀

lemra123
19. júl 2015

Lebo vam sa to urcite nikdy nestalo :D vy mozete vsetko

baja28
19. júl 2015

@lemra123 nie moja ak som nechcela otehotniet brala som Hak 🙂

sibalka21
19. júl 2015

@lemra123 ty nevies trtkat a my sme nenadane? och dievca pred par dnami si tu pisala ze ste boli vo vode a ze ti ho tam strcil a hned vytiahol a potom si stresovala ze mozes byt z toho tehotna.... A teraz tu vypisujes ze ste nepouzili ochranu... Bud pouzivaj kondom alebo netrtkaj

baja28
19. júl 2015

@sibalka21 no a taketo potom maju deti ....

ajka103
19. júl 2015

Ahojte baby vidím že tu riešite nejakú tému , ale trošku vám to pokazím . Ja sa snažím s priatelom a baby pol roka , naposledy sme ale išli naplno pred mesiacom , teraz je bohužial v zahraničí pracovne ☹ .Ale od posledného sexu som mala menzes , ale stále som mala také zvláštne pocity , robila som si test na 21 a 23 DPO a negatívne. Tento piatok som bola u gynekologa na preventívke , robil mi vaginálne sono . Bola by som už v 9 týždni . To by asi len tak neprehliadol že ? .. Velmi by som bábo chcela ☹ .. Nemmám ani príznaky žiadne , len nafúknute bruško ale možno sa mi to zase len zdá . ☹

baja28
19. júl 2015

Ak si bola u gynda a nic nevidel tak nie.. tiez som takto velmi myslela a le potom mi z toho uz sibkalo neboj sa pride to ;) snazte sa dalej
@ajka103 🙂

steinarka
19. júl 2015

@ajka103 ak si mala ms, tak to nevyslo, posnazite sa nabuduce.. nezuvaj, polrok je velmi kratka doba.. 😉 drzim palce

ajka103
19. júl 2015

@baja28 Hej bola a nevidela som na sone ani ja nič , a asi v 9 tt by som dosť videla 🙂 ..A on povedal že je to čisté . aj ked s mojim gynekologom niesom spokojná ale toto by asi videl každý ..Tak dúfam že máš pravdu 🙂
@steinarka Budeme sa snažiť to určite ano , len som čítala že niektoré majú menzes aj 3 mesiace ešte 🙂 . Nevadí priatel sa vráti o 2 dni a akurát budem mat ovulku tak snád by to mohlo prísť 🙂

lemra123
19. júl 2015

@sibalka21 bolo to tak ako si to napisala...Je tam mala pravdepodobnost...Ale menzes mi meska aj ked test vysiel negativny pred ocakavanou menstruaciou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre