Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

prdelka123
7. feb 2013

@tijana ted nerouumím jsem tehotna myslíš si ze jo zítra jdu doktorovy

prdelka123
7. feb 2013

@tijana jo jeste jsme zaúpomela bolí me prsa a pod bríškem a chodím hodne na Wc

wilagrande
7. feb 2013

@prdelka123 si urcite tehotnaaaa

tijana
7. feb 2013

@prdelka123 Podla mna si tehotna 🙂

19mirka24
8. feb 2013

@eviku28 no tak to sme na tom rovnako este aj rovnaky den cyklu mame 🙂 no tak uz len cakat co z toho ... 🙂

tremonti
8. feb 2013

@eviku28 ak posledne snazenie bolo 27.1. Tak od vtedy preslo uz13 dni co znamena ze ak si tehotna aj ten slabsi test by ti to ukazal tak sup do lekarne a testuj

tremonti
8. feb 2013

@prdelka123 akoze velmi dufam ze to nie je twn karcinom co spominala tijana a isto ta vystrasila!! Chod k dr nech ti vezme krv,na usg zrejme este nic nuevidi ale krv isto ukaze tak daj vediet ako to dopadlo🙂

prdelka123
8. feb 2013

@tremonti Děkuji tak ja už jsem pripravena apomalu pujdu tak dam vedet

eviku28
8. feb 2013

tremonti no oplodnenie mohlo byť aj nesôr, ta chcem ešte počkat troška. A tebe držím veľmi palce, aby Ti to vyšlo 🙂

eviku28
8. feb 2013

19mirka24 držím Ti teda palce, aby to bolo tak ako si praješ.

tremonti
8. feb 2013

@eviku28 ako to myslis ze k oplodneniu kohlo dojst neskor?kedy?

tremonti
8. feb 2013

@prdelka123 no ako to vyzera? Co povedal dr?

prdelka123
8. feb 2013

@tremonti Tak mě obědnaly na stedu takže budu vedet az ve stredu

tremonti
8. feb 2013

@prdelka123 oooo a to ti ani krv ani usg nespravil?

prdelka123
8. feb 2013

@tremonti nene ja sla k tomu poprve vymenila jsme ho a nehtel me vzít ale pak me obednal ve stredz 🙂

ajriska
8. feb 2013

Ahoj holky,

jsem taková rozpačitá..máme doma 19-ti měsíční holčičku (po IVF), od porodu mi menses chodí cca po 33 - 35 dnech, antikoncepci neberu a už v životě brát nechci...cca 4 dny mě pobolívá podbřišek, včera mi bylo ráno i trochu nevolno, ale nezvracela jsem..dnes kolem poledního taktéž. Včera mě navíc chytla šíleně záda. Minulý cyklus jsem měla ovulaci 16.DC (o mimi se nesnažíme) jen jsem to zkoušela vyzjistit...
ale co mě zajímá...dnes opět bodavá bolest v podbřichu, chvilková, ale opakující se - jsem 21.DC - myslíte, že by to mohlo být k ovulaci i takhle pozdě, nebo že by to mohlo značit těhotenství 😨 ? Já opravdu nevím. S manželem se nechráníme, ale nesnažíme, prostě neřešíme, volnoprůběh bych tomu řekla. Ale jsem taky pěkně rozežraná a unavená.. tak třeba i menses? Já fakt nevím. Každopádně testovat zatím nechci a nebudu, protože přesně nevím kdy to tento měsíc dorazí. Zkusím to nejdříve 35. - 36.DC, ale zajímá mě váš názor, díky a hezký víkend 🙂

livocka21
8. feb 2013

@ajriska 🙂 v podstate si sa sama opytala a aj si si sama odpovedala 🙂 mozne je jedno i druhe...ty musis poznat svoje telo a vediet ako sa sprava ked ma prist menzes... 🙂 drzim palce

ajriska
8. feb 2013

@livocka21 No to já právě nevím, protože první holčičku máme díky IVF, měla jsem anovulační cykly, takže žádná ovulace - nasazeny hormony, po té jsem řekla nikdy více, když jsem viděla, jak dokáží lidské tělo rozbourat, fakt. Lékaři řekli, že bude zázrak otěhotnět přirozeně, ale já právě nikdy nezažila, aby moje tělo "fungovalo" tak nevím jak to má vypadat, když je ovulace atd...🙂

livocka21
8. feb 2013

aha 🙂 tak a naucila som sa co je IVF 🙂 tak podla mna je mozne ze budes tehotna...treba len cakat...test by ti to mal ukazat uz 2 dni pred menzesom...nech uz si prajes cokolvek trak ti drzim palce a daj potom vediet 🙂

19mirka24
8. feb 2013

@eviku28 aj ja tebe nech to vyjde podla tvojich predstav .... no my sme tento cyklus skoro vobec nemali sex tak to by musela byt poriadna nahoda .... cize ja to na babo nevidim

eviku28
8. feb 2013

tremonti teak vieš spermie dokážu nejaký čas prežiť a počkať si na vajo, takže nemuselo opladnenie nastať hned 27.

eviku28
8. feb 2013

19mirka24 tak ale boli by to krásne náhody, nie? 😉

tremonti
8. feb 2013

@eviku28 aha tak si to myslela uz rozumiem,tak prezit mozu max 4 dni ak sa nemylim teda tie ,,superspermie,, aj tak by to vychadzalo na 9 dni.kedy budes testovat? a ak si babo velmi prajes tak to urcite vyjde.len treba pozitivne 🙂

tremonti
8. feb 2013

@19mirka24 tak ja ti poviem ze po troch rokoch snazenia jednom potrate, vystreni na genetike,hematologiu imunologii, v centre umelej reprodukcie,vysetreni mm spermii, jeho astenoteratozoospermii, 96 % patologii jeho spermii, vysetreni krvi na infekcnom, zisteni ze mam v tele protilatky co vsetko cudzie zabiju teda aj babo a ze cele tehu budem na onjekciach sme uz nevladali a v mesiaci kedy sa podaril nas teraz uz 14 mesacny zazrak sme sexovali iba raz...

eviku28
8. feb 2013

tremonti hej hej, presne ta. ved ja tým malilinkým potvorkám verím, že to zvládli. 😀 Neviem ešte kedy to vyskúšam, ale velmi túžim po bábetku, tak uvidíme, či bolo dopriate 😉 .

19mirka24
9. feb 2013

@tremonti uuuuuf tak to si si teda zazila toho dost .... tak to potom musela byt ta najkrajsia nahoda .... no ja sa necham prekvapit .. ja som taky pesimista skor :-/ .... asi 3 mesiace do zadu sme mysleli ze uz sa to podarilo kramy nechodili 2 tyzdne a potom dosli ... tak uz sa radsej predcasne nevytesujem .. aj ked mi rano je uz 4 den statocne zle

19mirka24
9. feb 2013

@eviku28 no to by bola ....ale radsej sa neradujem predcasne a nejak nad tym ani nerozmyslam ze by som mohla byt tehu 🙂

eviku28
9. feb 2013

19mirka24 mysli pozitívne, ja som dnes skúšla, no zatiaľ tam nič nebolo, tak si ešte počkám.

19mirka24
9. feb 2013

@eviku28 a kedy mas dostat MS ?? to si este skoro robila testik 🙂

eviku28
9. feb 2013

19mirka24 no cca 14-17.2. podbruško ma ale stále pobolieva, no nie už tak často, ale inak nič, ani prsia, iba včera ráno mi prišlo hrozne zle, tak som utekala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre