Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

janea234
1. jan 2014

@lilaahmmad ja som mala taku istu čiarku. Ja som zase vtedy čitala ze ked tam je aj naznak tak to tehotenstvo potvrdzuje. Urobila som si dodatočne este dva testy a vždy bola vidiet silnejšie a silnejšie.....no a nemylila som sa..drobec mal na vianoce tri mesiace emoticon Držím palčeky emoticon

janea234
1. jan 2014

@snazilka1983 jaj prepač,ten komentar som chcela poslat lilaahmmad 🙂

zaira301
1. jan 2014

@lilaahmmad ...zvedavá som, ako si dopadla, čítala som tvoj prípad...ja tiež čakám na menzes...už dva týždne, vyvolávačku som dostala a na sone nebolo nič vidieť...tiež mi zobrali krv...no až po 7 januári budem vedieť výsledky, kedže majú dovolenku...tiež to čakanie ma ubíja....mne testy neukázali nič...žiadný duch na teste...ale sliznicu mám veľmi vysoku...tak neviem, že do 10 dní buď príde menštruácia, alebo nie....neviem, či potom opäť dajú vyvolávačku, alebo ako to chodí.....čakanie je stresujúce....

milluska
1. jan 2014

@lilaahmmad tak si bola znova na krv?

nellaaa
1. jan 2014

prosim vas poradte mi niekto menstruaciu som mala dostat 23.12.2013 ale neprisla tak som si robila teho. test 30.12.2013 znacky pepino mala som tam jednu silnu ciaru a tu druhu vobec nebolo vidiet na prvy pohlad, iba ked som uplne dala pod silne svetlo tak uplne slabucke ako keby bolo vidiet predznacenie kade by mala ist ta druha ciara potom neskor som si v ten isty den robila zase test a vysledok taky isty. Uz som velmi nervozna sama nechapem ci som tehotna alebo nie s priatelom sme stale pouzivali kondom nikdy sa nepretrhol ani nic jedine ze by v nom bola niejaka dierka a tento mesiac som bola chora aj prezila som velky stres tak si myslim ze najskor je to tym lebo ked tak realne uvazujem tak po 7 dnoch meskajucej menstruacie uz by ta druha ciarka musela byt ako dialnica viditelna. Pritom s priatelom som nespala od 15.12.2013 tak vyjadrite sa prosim vas dakujem 🙂

tajnicka007
1. jan 2014

@nellaaa Ahoj, mne tiež meškal menzes ked som bola chorá, dokonca 10 dní.Ak si mala stresy, môže to byť aj tým.Možno by som vyskúšala ešte iný test alebo šup k lekárovi.

lilaahmmad
1. jan 2014

Tak dievčatá, všetkým Vám prajem len to najlepšie do Nového roku, a nech sa Vám túžba po bábätku naplní. Mne s príchodom Nového roka dorazila aj mrcha, takže som zrušila na sobotu lekára, pôjdem neskôr.
Aspoň viem, že je všetko v poriadku a začíname snažilkovanie nanovo. Dajte vedieť, kto máte čo nové

besnota
1. jan 2014

@nellaaa no neviem co sa teraz v decembri dialo, ale mala som presne ten istý problém, síce stres som nemala, ale mesiac pred som brala penicilin a MS meškala dva týždne, prišla na 43den, testy čiste, keb neboli sviatky tak idem dávno k Dr., takto som na MS čakala ako na spasenie 😀 skús este počkať a potom zájsť k Dr.

besnota
1. jan 2014

@lilaahmmad no tak mrska ta nechala chvíľu potrápiť a hor sa na snazilkovanie 🙂

lilaahmmad
2. jan 2014

@zaira301 skús sa nestresovať, to nám na zdraví nepridá 🙂 , či už je to tehu, alebo omeškaný ms, všetko bude určite v poriadku. Držím palce a daj vedieť

kristinka86
2. jan 2014

@lilaahmmad Vravela som to, že u Teba je jasný ten január. Ja sa načakám na výsledok, lebo mne má prísť mrcha až 8.1. Dnes ma asi po týždni akosi prestávajú bolieť prsia a to mám obvykle takto pred mrchou, tak už fakt neviem. 😔
@nellaaa Mne zo stresu meškala mrcha 10 dní a nebola som isto tehu.

zvolsiinylogin
2. jan 2014

zienky, ja som bola na utz so zlcnikom, pozrela aj maternicu a povedala, ze tam nieco mam, ze asi myomy, len ona sa v tom nevyzna...tak uvidim

lilaahmmad
2. jan 2014

@kristinka86 dúfam, ze budes mať pravdu a v januári sa podarí 🙂

smisulka21
3. jan 2014

Ahojte holky mnela 22.12 takove divne tlaceni na podbrisku jako pri MS ale bylo to zatim jen chvilkove MS mi mnela prijit 24.12 ale prisla as 26 a byla jen dva dny a treti us nic od te doby mi bylo tyden zle obcas i tet ale porad mne tlaci na podbrisku a boli mne brisko test mi vysel negativni je jeste brzo nato si ho delat nebo bude jiny problem diky za odpoved

teok
3. jan 2014

@smisulka21 jeee, to jsem měla taky :D, MS přišla pozdě a ještě to byla jen parodie na MS, ale těhu nejsem :'(

smisulka21
3. jan 2014

Teok-- ja ale dalsi ms jeste nechytla tak nevim od te doby mam ty bolesti a pali mne bradavky kdys mne prejede zima tak nevim

smisulka21
3. jan 2014

@teok --nojo ja ma dalsi chytnout as na konci ledna tak nevim 😒

teok
3. jan 2014

@smisulka21 fíha, tady bude někdo těhu 😝

maikkynna
3. jan 2014

Ahoj holky, tak si jdu pro Vaše názory. MS měla dorazit před dvěma dny, ale už týden mě bolí podbřišek a poslední dva dny tak silně, jako bych měla MS s tím rozdílem, že MS stále nikde. Pořád lítám na záchod, jestli jsem to nedostala, ale pořád nic. K tomu všemu se cítím nějak divně. Mám pocit, že na mě leze chřipka. Jsem unavená, nafouklá jako balón :D bolí mě hlava a na některé jídlo nemám vůbec chuť, klasicky, jako u chřipky. Včera i dnes ráno jsem si měřila teplotu v podpaží a byla v normě. Následně jsem si změřila BT a ta byla 37,2. Co myslíte? 🙂

missuulle
3. jan 2014

@maikkynna a testla jsi? a BT jsi měřila v jakou denní dobu?

maikkynna
3. jan 2014

@missuulle Test jsem ještě nedělala. Pokaždé jsem testovala jak střelená, tak jsem se zařekla, že nebudu testovat dřív, než je potřeba. Měřila jsem o pul 7 ráno v posteli

missuulle
3. jan 2014

@maikkynna tak to je nadějné:o) moc ti to přeju!!!urco najdes // 😉

maikkynna
3. jan 2014

@missuulle Děkuji moc 🙂

smisulka21
3. jan 2014

@teok no a to treba nevadi ze sem jimnela tu MZ dva dny a pak nic protoze tet nemam zadny priznaky ns MZ ale asi budu muset skusit jeste jeden testik🙂

smisulka21
3. jan 2014

@maikkynna to bych tekla ze bude lepsi udelat tesr a pripadne pri // carkach zajit pak na gindu ja ma BT 37
1-37.2 bricho mam taky jak balon a nejvice mne udivuje ze jsem v zivote nejedla plisnovy syri a tet se na nich muzu uzrat tak budu jeste par dnu hlidat BT a pak hupkajdy k panu doktorovy roztahivat nozicky

aknedz
3. jan 2014

Ahojte kočky, neviem do ktorého fóra napísať, tak skúsim sem. Viem, že na moju otázku mi odpovie tehotenský test ale keďže sa mi zdá, že tam mám ducha, tak ma to zaujíma, či niektorá nemáte skúsenosť....Mám 16 mesačnú dcérku a kojím - cez deň už asi len 1-2x ale cez noc častejšie....15 mesiacov som nemala MS a 20.novembra potom prišla 1x. S manželom sme sa zatiaľ chránili ale stalo sa, že nie - na 30 DC. Menštruáciu som nedostala. Tak sa teraz pýtam, či niektorá nemáte skúsenosť, že ste popri kojení otehotnela aj tak neskôr - keďže popri kojení sa veľmi cyklom riadiť nedá a koniec koncov aj dcérku sme počali na 23 DC a to som nekojila - takže aj normálne som mávala asi neskôr ovulku....

mirkakab
3. jan 2014

@aknedz tak možné to je. Moja mama otehotnela ked som mala 3 mesiace a kojila ma.

aknedz
3. jan 2014

@mirkakab vdaka, to mi je jasné, že sa otehotnieť dá pri kojení 😉 skôr som mala na mysli, či to bolo možné na 30ty DC - alebo či sa fakt popri kojení nedá riadiť DC

lilaahmmad
4. jan 2014

@aknedz ja som s prvou dcerkou otehotnela tuším 28 den cyklu, takze kľudne si mohla mat posunutu ovulku

lilaahmmad
4. jan 2014

@aknedz a druhu dcérku sme počali ked som ešte kojila prvú, to bolo tuším tri dni po menzese, ja si myslím, ze počas kojenia sa neda riadiť DC a aj ovulka je vtedy nejako poposuvana

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre