Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

maikkynna
4. jan 2014

@smisulka21 Dnes ráno jsem měla BT 37,1. Ty jsi těhu test nezkoušela? Já test doma nemám a musela bych letět do obchodu, ale nechci to uspěchat a být zase zklamaná .

aknedz
4. jan 2014

@lilaahmmad aha, vďka za skúsenosť 😉 tak potom môže byť, nechcem sa tešiť predčasne, tak uvidím, či bude čiarka silnieť o pár dní, keď tak bude medzi detičkami dvojročný rozdiel - to je tak tak akurát

aknedz
4. jan 2014

@zuzuliatko1989 takto vyzera ten moj duch, tak neviem...

zuzuliatko1989
4. jan 2014

@aknedz ja to tam vidim,nieco take som mala par dni dozadu...myslim,ze z toho nieco bude.... 🙂 ale test je to iny ako ten moj....teda iny druh

aknedz
4. jan 2014

@zuzuliatko1989 tento na fotke je robeny vcera rano, tak uvidim o par dni

zuzuliatko1989
4. jan 2014

@aknedz ja idem testovat v pondelok zas...nastastie uz doma ziadny nemam,lebo by som to iste nevydrzala do pondelka 😀

aknedz
4. jan 2014

@zuzuliatko1989 ja som vcera kupila Dr.Max a brala som dva, tak mi jeden pribalil zadarmo, ze maju akcu 2+1 😀 dnes som samozrejme nevydrzala rano a robila ale ciarka je rovnaka, chce to vacsi odstup, takze tiez az v pondelok, zajtra rano sa budem musiet ovladnut 😀

lusindaaa
4. jan 2014

Ahojte...robila som si 2.1 tehotenske testy lady max a pepino a vysli pozitivne teda druha ciarka je tam sice slaba nie je taka vyrazna ako ta kontrolna ci testovacia ale je tam a od vtedy si robim jak sibnuta testy každý den tie pepino tie su lacne a zevraj dost spolahlive...avsak zvlastne je že menstruaciu mam dostat v pondelok ...myslite si, že sa možem už tesit? dakujem za odpoved

zuzuliatko1989
4. jan 2014

@lusindaaa ak to je ciarka, nie len nejaky duch, tak sa tesit mozes...rovnako vyrazna nema este preco byt 🙂 mas len pred ms...
inak ja som pred ms robila test tiez pepino a neukazal mi nic...cize myslim, ze tesit sa mozes 😀

alica2424
4. jan 2014

Ahojte dámy, potrebovala by som vašu radu nakoľko už pár dní stresujem a preto nespím. S priatelom sme mali nechráneny styk, dostala som menzes, ktorý mám už tri dni, ale veľmi slabí v porovnaní s predchádzajúcimi mesiacmi. Cítim veľku bolesť pŕs a nemyslím si , že sa podobá bolesti v čase menzesu. Bolia ma keď niečo robím, keď ležím a pretáčam sa zboka na bok jednoducho celý deň. Ďakujem za vašu odpoveď

alica2424
4. jan 2014

zabudla som dodať, že keď sa mi začala menš. tak sa mi začala hnedým špinením nie krvou a celé"moje dni" sprevádza hnedý výtok s prímesou krvi

alica2424
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvetulienka253
4. jan 2014

ahojte maminky, priatelky, poprosim Vas o radu. Som trosicku zmatena, tak luskam forum... Moze syndrom PCO skreslit vysledky teh. testu? Totiz, PCO mam uz niekolko rokov potvrdene. V septembri som zacala s Duphastonom. V Decembri 17. som mala dostat ms, ale dodnes nic. Tak som si kupila 2 testy. Prvy som si spravila vo stvrtok rano - jasne 2 ciarky, druhy vcera poobede - a tiez 2 ciarky... tak neviem, ci si to len prajem, alebo to moze byt realita. K dokimu som objednana vo stvrtok 9. Apropos, mam dost strach, pretoze posledne 2 mesiace som takmer vkuse chora, a brala som dost liekov, co sa s tehu nemozu. Neviem, ci by to teda mohlo byt mimko, a ak ano, tak ci som mu nejako paradne neuskodila :(
Prosim, poradte, nech to do toho stvrtka nejako vydrzim. Dakujem velmi

zabka79
4. jan 2014

@alica2424 ahojky, mala som niečo podobné, slabší menzes a sklamanie že asi tehotná nie som , mala som silné bolesti pŕs, avšak neprešlo to do klasického krvácania. Teh. test ukázal že som tehotná a doktorka mi to o ďaľší týždeň potvrdila. Na tvojom mieste urobím si test.

lilaahmmad
4. jan 2014

@aknedz ja mám medzi dievčatami rozdiel 20 mesiacov, a je to super

smisulka21
4. jan 2014

@maikkynna --jo skousela 1.1 a odpoledne byla tam1 carka ale bolesti podbrisku mam porad a na vecer mne poboliva hlava tak to skusim o vyplate a dis nic tak pujdu na gindu no nudu doufat zetonebude nic vaznyho ale nevite jaka normalni teplotanBT

aknedz
4. jan 2014

@lilaahmmad áno? tak to je super, hovorím to manželovi, že detičky by si aspoň rozumeli, aj sa ti pekne spolu prehrajú, však?

kasanova123
5. jan 2014

@lilly19 chapem ta a viem ako sa citis kamoska mala taki podobni pripat zalubela sa a opustel ju ten isti den ako ju dostal a stala sa mamickov a takties studovala ale prajem ti nech ti dopadne to dobre vela stastia

alica2424
5. jan 2014

@zabka79 ahojky, ďakujem ti veľmi pekne 🙂 uvidííme čo výjde 🙂 v utorok rovno navštívim lekára mám dohodnutú schôdzku 🙂

lilaahmmad
5. jan 2014

@aknedz aj sa pekne vyhrajú, aj sa občas vykvákajú za vlasy 🙂 , ešte by som k ním prijala jedno malinké, tak snáď sa zadarí

aknedz
5. jan 2014

@lilaahmmad tak želám veľa šťastia, nech je to "co by dup" ! 😉

zvolsiinylogin
6. jan 2014

@kvetulienka253 ahojki, daj foto...pokial viem, PCO neovplyvni teh.testy, mozno len ovulacne, ani dufaston...drzim palceky...

kristinka86
6. jan 2014

Takže nie som tehu! 😔 Vôbec tomu nerozumiem. Včera došla mrcha, predčasne, veľmi silná a bolestivá. Všetky tri body sú u mňa absolútne nové. 😔 A všetky tie príznaky si neviem ani vysvetliť, lebo toto nebolo vôbec o tom, že som si niečo utvorila v hlave. 😔

@kvetulienka253 Pokiaľ viem, tak v prvom štádiu, pri uhniezďovaní, atď. by lieky škodiť ešte nemali.Mne dokina vravela pri prvom tehu, že do 2 mesiacov ešte nie je dieťa prepojené s matkou (nevyživuje sa, či čo), takže aj keby mamina napr. pila alebo niečo, tak to ešte dieťatku neškodí. Ale sú tu isto väčšie odborníčky na to, tak nech sa radšej vyjadria ony. 😉 PS: Svokra, keď bola tehu, jej dali silné atb, lebo museli. A švagor je úplne OK, nič mu nie je. Známa musela brať skoro celé tehu tiež silné atb a dcérku má už teraz dospelú a tiež jej to neuškodilo. 😉
@alica2424 Možno si si to vsugerovala. Ja som mala posledné 2 týždne tiež 100% príznaku tehu a včera došla mrcha. 😔

kvetulienka253
6. jan 2014

@zvolsiinylogin no testik vyzera takto, ako na fotecke (nie moc krasnej 😅 )

@kristinka86 fuu, celkom mi odlahlo. Musim sa nejako upokojit a s usmevom vojst vo stvrtok do ambul. 🙂

kristinka86
6. jan 2014

@kvetulienka253 Pri prvom tehu som vôbec nevedela, že som tehu, až v 8.tt sme si to potvrdili. Mala som veľké výčitky, lebo som si dala občas pivo. Nie veľa a nie často, ale aj tak ma to mrzelo. A vtedy sa doki smiala, že zbytočne stresujem, že bábo si len hľadá ešte miesto. Jasné, že najlepšie je nepiť, nebrať lieky, atď., ale ona ma vtedy ukľudnila, že bábu to uškodiť nemohlo. 😉 Takže hlavu hore a šup k dokine v kľude a pohode. 😉
PS: Takto si ja predstavujem potvrdený pozitívny testík. 😉 Držím palce!

alica2424
6. jan 2014

@kristinka86 snáď len to je domnenie 🙂 uvidím zajtra 🙂 Mám isť na kontrolu tak tam zistíme čo je vo veci. Svoje telo veľmi dobre poznám . Nemyslím si, že to je žiadná vsugerácia. Cyklus mávam pravidelný, a menzes veľmi silný ako som už spomínala, začal sa mi špinením nie klasicky, že sa mi menzses spustí a na vložke mám červenú "kalužku"a tak to bolo počas ďalších štyroch dní.mrchu mávam 7 dní a veľmi silných a tie bolesti prsníkov boleli viac násobne ako pred a cez menzes. Nejaké signály sú. preto som sa chcela spýtať či má tu nektorá s týmto skúsenosti 🙂 pekný deň želám

kristinka86
6. jan 2014

@alica2424 Tak držím palce, aby to dopadlo tak, ako si želáš. 😉

emma83
6. jan 2014

ahojte , chcela by som Vas poprosit o radu :\ od marca sa snazime o babatko, zatial nic, mam spraveny HP, je ukazkovy, na spermiogram je partner objednany.. beriem femibion 800, snazili sme sa na 24 dc, 25 den a na 27 dc menzes.. mavam ho cca 25 az 28 dnovy... dnes 9 dc vytok, taky slabo ruzovy, by som aj povedala, ze som videla aj oranzovu farbu.. neviem ci je to ovulacia, alebo? vie mi niekto poradit? uz som zufala :( dakujem za kazdu odpoved

emma83
6. jan 2014

chcem dodat, ze sa snazime aj v strede cyklu , kedy je ovu, uz aj na konci a aj pred menzes sme sa snazili a nic :\

nikol666
6. jan 2014

Ahojte dievcata som tu nova potrebujem poradit uz 10 dni mi meska menzes robila som si dva testy posledny v piatok 3.1 vysli mi negativne je to prvykrat co mi takto dlho meskaju mam viac menej pravidelny cyklus tak preto som z toho zmatena mam take slabucke bolesti v podbrusku ako take stekleniea na dotyk je citlive ale ine priznaky nemam ani bolest prs nic.........tak neviem co myslite mozem byt tehotna?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre