Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

majuszka87
27. máj 2013

@akvy 😉 takže aj ja môžem mať také špinenie?

akvy
27. máj 2013

@majuszka87 není se čeho se bát, jenom víc odpočívej a nech se obskakovat. 😵

akvy
27. máj 2013

@majuszka87 ano, může být slabounké špinění.

siska765
27. máj 2013

@majuszka87 no vidis krasny pristup 🙂 ja ani nemam moc odpor k nejakym veciam, aj by som s dala ked sme na nejakych oslavach ale viem ze nemozem a v tom som zasadova,a hlavne sa snazim vyhybat zafajcenym priestorom.Prve tri mesiace su najdolezitejsie a rozhodujuce, ak je vsetko ok potom to uz zvycajne ide v pohode.Davaj si veru pozor, nic tazke nenos a bude vsetko ako ma byt 🙂

majuszka87
27. máj 2013

@akvy takže to môžem očakávať každú chvílu?

majuszka87
27. máj 2013

@siska765 no s tým kludom to bude ťažšie kedže robim vychovávateľku v družine a v poslednom čase kedže idu už prázdniny tak tie deti su akési dive už. No budem sa snažiť myslieť viac na seba aj ked ideme sa sťahovať o týžden takže bude zábava. Ale už teraz sa veeeľmi teším na toľko zmien čo má v najbližšom období čaka 🙂

tinnky
27. máj 2013

@majuszka87 urcite ano, viem aky je to pocit, vsak ked pozries domojho albumu uvidis, ze som testovala ako diva

majuszka87
27. máj 2013

@tinnky no tak ty si teda testovala osto šesť. Tento bol môj prvý test v mojom živote a snád aj šťastný 🙂

tinnky
27. máj 2013

@majuszka87 urcite ano,uvidis o par dni uz budes diskutovat v teme tehuliek 🙂

akvy
27. máj 2013

@majuszka87 ???? co myslíš?

siska765
27. máj 2013

@majuszka87 fuuuuuha tak to ta vela zmien caka 😉 a vsetky take pekne , tak nech vsetky su krasne a plne radosti.

majuszka87
27. máj 2013

@akvy že kedy sa objavuje také špinenie po akom čase?

majuszka87
27. máj 2013

@siska765 ďakujem,.. 🙂 sa mi ani nesnívalo že všetko sa udeje tak naraz 😉

siska765
27. máj 2013

@majuszka87 🙂 hehe no pekne 🙂 vidis niekedy sa osud s nami pekne zahra , no hlavne je dobre ked su pozitivne spravy 🙂

majuszka87
27. máj 2013

@siska765 tak to áno,..konečne po čase idú veci pekne a tešíme sa z nich 🙂

akvy
27. máj 2013

@majuszka87 může a nemusí! Rozhodně to neznamená nic špatného a není to pravidlo. 🙂 Když se objeví, tak hnedka ze začátku těhu. Prostě, když se neobjeví, super pro Tvůj klid, když se objeví slabounké zašpinění trvající krátkou dobu , jedná se pravděpodobně o zahnizďování. 😉

majuszka87
27. máj 2013

@akvy dakujem 😉 za oboznámenie a informovanie, kedže ide o moje prvé // čierky veľa informácii neviem,...preto sa pýtam

akvy
27. máj 2013

@majuszka87 neblázni, to je jasný 😵 úplně si vzpomínám na své první dvě čárky, super pocit, nedá se popsat. I ty druhé byly skvělé. Já prostě tohle období považuji za své nejšťastnější, nejhezčí. Užívej si to těhu maximálně 🙂 😵 Moc Ti to přeju 🙂 . Byla bych ráda, kdybych to zažila ještě po třetí, tak uvidíme.

ejkapod
27. máj 2013

@alceola , no mne akosi navečer ostava zle a dnes som bola na dome robiť a vadilo my všetko prach a smrad z omiedky, hned som šla gr... 😀

ejkapod
27. máj 2013

@katyrozy , nezufaj, skus o dva dni zas a uvidíš...

kikasi
27. máj 2013

@luci452 bola som nakoniec na pohotovosti..nedalo mi to a mila pani doktorka ma vysetrila a povedala,ze vsetko je ok a n neni dovod na hospitalizaciu,tak som kludnejsia.vdaka za podporu

luci452
27. máj 2013

@kikasi za malinko...tak uz si to len uzivaj 😉 ... nohy v teple a nejaky cajicek, dobry filmik.. 😉 .. ja som si prave Particku pustila 😎

kikasi
27. máj 2013

@akvy jeej,dakujem ti moc za tieto infos o spineni..tiez ide o moje prve tehu,tak ma to vystrasilo.ale po kontrole a citani tvnjich prispevkov som kludna.vdaka..;-)

majuszka87
28. máj 2013

@akvy od dnes sa teším a myslím len pozitívne,..dakujem 😉

akvy
28. máj 2013
akvy
28. máj 2013

@kikasi 😵 jsem ráda, že jsem přispěla ke klídečku 😉 ach jo, já chci ještě taky 😀

mimi1435
28. máj 2013

Ahojte,mozem byt tehotna ak som mala normalne menstruaciu?

maria1989
28. máj 2013

@mimi1435 urob si testik 😉

mimi1435
28. máj 2013

Urobila som si a vysli negativne

kikasi
28. máj 2013

@luci452 Particka je super...vzdy sa na tom zasmejem, minule boli u nas v nasom meste..tak sme na nich boli a boli super 🙂 . prave som prisla od dokiho do prace...a vnutromaternicove TEHU je oficiaalne potvrdene.. 😀 , vsetko je OK, bublinka je malilinka - asi ze 1cm, takze kontrola za mesiac a potom uz uvidime viac. juuj..ale som stastna.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre