Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

pipinulkaa
4. máj 2013

Ahojte. mozem byt tehotna ak som mala mrchu 13.04. a nechraneny styk 26.04 ? robila som si uz aj testy ale raz tam vidim dve ciarky inokedy nie ☹

darazv
4. máj 2013

@pipinulkaa a nieje ešte skoro na test? 🙂 urob si ho cca dva dni pred ocakavanou mrchou..inac testy robia aj duchy a prd z toho ,,preto ja uz netestujem iba ak by mi mrcha meskala 😠

pipinulkaa
4. máj 2013

@darazv tak ano urobila som si tri a na vsetkych som videla aj druhu palicku ale su strasne slabucke tie druhe palicky ☹

darazv
4. máj 2013

@pipinulkaa chce to klud a hlavne trpezlivost 😉

pipinulkaa
4. máj 2013

tak to veru ano 🙂 pockam si do buduceho tyzdna. clovek si uz nevyberie. bud alebo ☹

pipinulkaa
4. máj 2013

@darazv tak to veru ano 🙂 pockam si do buduceho tyzdna. clovek si uz nevyberie. bud alebo 🙂

qzabkaq
4. máj 2013

@petka811
som taka stastna,ze ti vidim take krasne palicky 🙂 🙂 🙂 🙂,tak potom ma informuj ako co,ale aspon sa budem mat s kym porozpravat o tych tehulkovskych veciach 😵 😵 😵 😵 ....vravela som ,ze drzim,drzim palceky 🙂 😵

petka811
4. máj 2013

@qzabkaq joooj, ďakujem, aj ja som rada, že aspoň nebudem sama 🙂 no, uvidím ako to pôjde ďalej, testovať samozrejme budem tiež ďalej, už len pre ten pocit ako bude čiarka ešte silnieť...
...začiatkom týždňa sa objednám k Dr. asi na štvrtok, v utorok je ten deň,kedy by (ne)mala prísť ms, nech tam nejdem ešte pred meškaním 🙂 dúfam, že aj na sone už bude niečo vidieť 😵 😵

kristinka28
4. máj 2013

ahojte baby ja uz neviem co si mam mysliet ,,,menzes som mala taku slabu nikdy predtym som nemala taku dva dni menzes potom take hnede spinenie a jeden nic druhy den malo biely krvavy vytok ,,bolo mi aj zle vracala som ,,,testy som si robyla vic a dva mi ukazalo ze som take slabe ciarky ostatne nic terz tomu nerozumiem co to moze byt,,som alebo nesom,,,je mi aj zle,,,menzes som mala 13,4,poslednu ,,no viem musim cakat ,co si myslite ked som tehotna by uz ukazalo silne ciarky alebo nie dakujem

darazv
4. máj 2013

@kristinka28 ahojky tažko povedat či si alebo nie 😒 inač kludne to može byt cysta nechcem ta samozrejme stračit ale tá robí testy slabo pozitivne ...

kristinka28
4. máj 2013

@darazv ahoj ojej vies uz sama neviem ja viem ze je naj ist ku doktorovy ale objednana som az v juli,,,,no boli ma aj v krizoch,,nohy mam opuchnute a je mi aj zle zvracam skoro kazdy den je to nenormalne ,,a este plus mam taky biely vytok husty ze by to robyla cista tie priznaky 😕

darazv
4. máj 2013

@kristinka28 no mojka neviem ale zase bolo by dobre ist na pohotovost 😒 toto by som nepodcenovala..

kristinka28
4. máj 2013

dakuejm vies ja som v zahranici a je tu trosku drahe dufam ze mi uspeje ak zavolam aby ma preobjednala trochu skvor som na nervy neviem uz co si mam mysliet ,,,ta psychika roby vela joj

lulkala
4. máj 2013

ahojte, baby stalo sa vam niekedy ze ste mali niekedy v podbrusku alebo na pravej strane tak vyssie stahy/krce, take kratke sekunda-dve, nebolia ale vidno to ked lezim. Nikdy sa mi to nestalo,mrchu mam mat dalsi tyzden.. neviem, co to moze byt, co mi to sposobuje 😒

samanta2208
4. máj 2013

@simca1258 no to já teda nevím ale kdyby si šla k doktorovi a řekla mu že máš tušení že jsi těhotná a že to miminko nechceš on by tě první poslal na testy hcg z krve za druhé hned jak by přisli (následující den) by z hodnoty hcg poznal zda jsi či nejsi těhotná a mohla by se udělat jen miniinterupce. Jinak pro příště radím brát antiko tak jak máš,pokud nechceš miminko a pokud máš pocit že selhala, existují prášky jméhem postinor. musíš si je ale vzít tuším nejpozději do 2 nebo 3 dnů od pohl.styku. předepíší ti je na každé pohotovosti.

vivienkaaa
5. máj 2013

Dobry den potrebujem radu ☹ Mrcha mi uz meska 17 Dni
Menstruaciu nikdy nemavam na cas... Testy su stale negativne pred 2 dnami som robila bol negativny asi pred 3-4 dnami som..zacala spinit zacalo to slabo hnedym vytokom stupnuje sa to .. neska rano som...mala silnu krv na gatkach..mno potom opet nic zase len bud ruzovy vytok alebo slabulinko hnedy vytok... neviem co si otom mam mysliet myslite ze testy po takej dlhej dobe klamu?.. a to spinenie,,co to moze znamenat?mozem byt tehotna?

alchemilkazltozelena
5. máj 2013

@vivienkaaa chod ku gynekolovi....mozes mat polyp na maternici, z toho sa spini

pipi909
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
qzabkaq
5. máj 2013

@petka811
tak ti budem staale drzat palceky..........a ked som ja bola na sone to bolo 5den meskania,tak uz mi ukazal taku krasnu gulocku 🙂 🙂 tak ti prajem ten pocit 😵 😵 ,ale hlavne je teraz ze su tam krasne 2 ciarocky,ale ja som tomu stale verila,ze to vide 😉 ........

vierockanm
5. máj 2013

ahojik,mozete mi poradit,mala som danu menzes som dostala 18 marca danu som dala von 22marca. do dnesneho dna som nedostala menzes brusko ma boli a dnes som zacala mierne spinit bola som aj u lekara povedal ze mam sliznicu 14mm zvacsenu zemam prist v piatok ze mi zobere aj krv povedal mi ze na 80 percent mozem byt tehotna ale ze mi to v piatok potvrdi testy negativne.Nemate skusenost:? dakujem

stanka11111
6. máj 2013

ahojte potrebujem pomoc,uz sest dni mi meska menzes a ma boli v podbrusku nie moc,a pred dvoma tyzndami ma boleli prsniky strasne a svrbia ma doteraz mozem byt tehotna ae chcem este pockat aby mi test nieco ukazal dakujem ☹

bodka13
6. máj 2013

@stanka11111 😕 a ako ti máme pomôcť 🙂

ratatooy
6. máj 2013

@stanka11111 test i ukáže už den před vynechanou ms natož 6dní po to už musí být dálnice pokud jsi tehu

stanka11111
6. máj 2013

@ratatooy neviete na kolkaty den mi kúkaze sono ci som alebo som neni tehotna dakujem

ratatooy
6. máj 2013

@stanka11111 pokud bude hcg nad 1000UI tak to uvidí klidne prvni den po vynechání

qzabkaq
6. máj 2013

@petka811
ahojkaj aky si mala dnesny testik? 😉

petka811
6. máj 2013

@qzabkaq ahoj, aj dnes pekné dve čiarky, aj keď testovacia zatiaľ neprekonala kontrolnú 😀 , ale vzhľadom na to, že mám 1 deň pred ms a etše teda ani nemešká, tak sú to pekné čiaročky....až som normálne začala uvažovať, či tam nebudú tie "guľôčky" dve, keďže niekomu ukáže slabé čiarky až v deň vynechania alebo neskôr... a aj zle mi býva už, tak divne od žalúdka, že musím predýchavať riadne, ale nevracala som 😉

qzabkaq
6. máj 2013

@petka811
tak tu uz niet pochyb,ja som mala tiez krasne dve ciarky pred MS a bala som sa aby neprisla...a....neprisla 🙂 🙂 🙂 🙂 tak sa uz nebojkaj a smelo kukaj vybavicky pre mimi 😵 😵 😵 😵

katttka1981
6. máj 2013

@qzabkaq
@petka811 ahojte dievčatá. najskôr chcem obom srdečne zablahoželať. 🙂 chcem sa spýtať qzabkaq, kedy si bola na sone keď vravíš, že ti už bolo vidieť malinku guličku? Ja som mala dostať 03.05, ale 01.05. som si zo zvedavosti spravila testík a mala som pekne // paličky. No 02.05. som bola objednaná na preventívku k lekárovi tak som mu povedala že pravde podobne som tehu, ale na sone ešte nič nebolo vidieť, tak v piatok som bola na krv a o 15min volám o výsledky. Držte palčeky aby sa nám to potvrdilo 🙂

iva04
6. máj 2013

Dievcata poslednu Ms som mala 18.4. A aktualne nafuknute brusko a toci mi zaludok ako na vode, pobolieva podbrusko... mozem skusit test tyzden pred ms? Myslite ze ukaze trosicku alebo je to skoro? Prve tehu som mala v 2003 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre