Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

depi
3. aug 2012

@ebi52 dik ebi ale uz som si myslela ze by som mohla byt ale ten pan doktor utopil nadeje 🙂 ale tak po svadbe bude casu a casu s manzelom pracovat dalej

nikushka323
3. aug 2012

@ebi52
@depi no ved to, ze psychika je strasne mocna vec... baby, ak aj nie sme tehu, isto sme v poriadku, len sme sa tak namotali, ze teraz nevieme kam z konopy 😀

ebi52
3. aug 2012

@nikushka323 @depi a este ma napadlo, ze co je to za lekara, ked v piatok neordinuje ale diskutuje na internete 🙂 to len tak na okraj a drzim Vam palce stale 🙂 ja uz viem na com som a konecne mozem pracovat 🙂 ale ako na potvoru som si vcera nasla taku hrcku nad dasnom, tak som hned volala zubarovi a on ma tak vyplasil...ze hned mam prist ze to moze byt nieco vazne...debil...tak dnes o 14,00 idem... tak sa bojim, neznasam zubarov... 😒

nikushka323
3. aug 2012

@ebi52 boze niektorym lekarom by mali robit kurzy komunikacie s pacientami, lebo to je nehorazne ako oni robia z komara somara a potom clovek moze zomriet od strachu ze co s nim je....drzim palce ebi, ale verim ze to tiez nebude nic vazne, mozno nejaky zapal dasna iba 😉

depi
3. aug 2012

@ebi52
@nikushka323 to mi odpisal myslim nejak v noci asi mimo sluzby ....odpovedal mi jednou vetou 🙂 takze nic konkretne som sa nedozvedela iba o hormonalnej poruche....ale ruku do ohna samozrejme za neho nedam... zblba som riadne uz sme sa aj troska s drahym tesili no neva....
Ebi a zubar je moja nocna mora nemusis mi to hovorit..teraz som k nemu naobjednavana az az lebo chcem si este pred tehu dat zuby do poriadku...a to ta len zbytocne vyplasil a to by dobry doktor nemal a obzvlast nie zubar...

ebi52
3. aug 2012

@nikushka323 hej... ze iba..boze fuj ja ked pocujem ten zvuk a citim ten smrad z vrtacky umieram a to sa ma nemusi ten zubar ani dotknut 🙂

ebi52
3. aug 2012

@depi no lenze to je este k tomu aj "kamarat" 😎

depi
3. aug 2012

@ebi52 ked to vie ze sa bojis nema ti to hovorit 🙂 moj zubar uz je nauceny..nic nekomnetuje umrtvy a robi co treba..ja sa ani nepytam radsej ..zavrem oci

nikushka323
3. aug 2012

@depi @ebi52 aj ja u zubara detto, nech robi co chce, hlavne nech mi to nehovori 😀

nikushka323
3. aug 2012

@depi jednou vetou cez internet... 😠 to je diagnostika jak svina fakt

depi
3. aug 2012

@nikushka323 ved to ...napisala som mu tam vsetko o mojej menstruacii a odpovedal mi ze ,,moze ist o hormonalnu zmenu ci jak to tam napisal .....

nikushka323
3. aug 2012

@depi ja si myslim, ze pokial vie ze nemoze urcit diagnozu len tak, tak by mal povedat, ze treba vysetrenie aby zistil presnu pricinu, a nie z brucha nieco povie a ty sa potom zozieras ze co to moze byt

depi
3. aug 2012

@nikushka323 ani sa nezozieram alen teda uz som sa chcela tesit ..ale este som skusila inde poslat otazku co so mnou je....a boli ma podbrusko zasa....

nikushka323
3. aug 2012

@depi ja skor citim taku vnutornu nervozitu, podbrusko ma bolelo vcera celyyyy Boží den, od rana az kym som nezaspala. mrcha zatial nikde, stale taky vytok akysi. no nevim nevim.

ebi52
3. aug 2012

@nikushka323 kupi si ten 10 test a urob 🙂

nikushka323
3. aug 2012

@ebi52 kupim, ale spravim ho ked tak az v nedelu 🙂 ak tam nejako to HCG mam, tak nech sa stihne rozmnozit 🙂 zevraj sa zdvojnasobuje asi kazde 2-3 dni

depi
3. aug 2012

@nikushka323
@ebi52 Dievcata prave som to dostala....takze piseme si trable zasa o mesiac....

nikushka323
3. aug 2012

@depi
@ebi52 no co baby, ze by "do tretice vsetko dobre"? ja som to este nedostala, tak som zvedava ci pokracujem v hre 😀

depi
3. aug 2012

strasne ti drzim palce 🙂 ostava to len na tebe ..ja uz sa pomaly stahujem do skupiny prvosnaziliek 🙂

ebi52
3. aug 2012

@depi jaj ha... no aspon vies na com si a mozes sa sustredit na ine veci 🙂 dufam, ale ze si sem tam napiseme este ale v sutazi mame este jednu zastupkynu 😎 @nikushka323 drzime palce 🙂

depi
3. aug 2012

@ebi52 to si pis 🙂 uz tu budem mat nos stale strceny 🙂

nikushka323
3. aug 2012

@ebi52 @depi ste zlaticka, najviac ma na tomto cakani bavila debata s vami 🙂 dam vam vediet hned ako bude hocijaka novinka 😉 ci uz dobra, alebo negativna.

depi
3. aug 2012

@nikushka323 aspon to mame s kym prezivat...do okoloia takuto spravu kamoskam vypustit je horsie ako rozhlas a potom tie otazky 🙂

nikushka323
3. aug 2012

@depi presne tak, a potom ked to nevyjde, tak potom clovek si pripada ako debil ze uz to niekomu hovoril a zruzu nic z toho

depi
3. aug 2012

@nikushka323 ja to radsej nehovorim nikomu az ked budem mat knizku vypustim do do okolia nech to mozu vrabci cvirikat 🙂

nikushka323
3. aug 2012

@depi napodobne....beztak do tretieho mesiaca by sa to nemalo moc rozsirovat, nikdy nevies ci to samovolne nepotratis ☹ moja mamina napr potratila 3x. a aj tak sme tri segry a chvalabohu vsetky zdrave 🙂

alitomk
3. aug 2012

ahojte baby, môžem sa pridať? ja som tento mesiac začala brať Clostilbegyt... veľa od neho očakávam... dnes mám 27. deň cyklu a menzes nikde... čo vy na to? minulý mesiac som ho dostala na 23. deň. mám si robiť test, či radšej čakať napr. do nedele?? čo mám podľa vás robiť?

lucia2505
3. aug 2012

@alitomk radšej počkaj ešte, nemuselo by ti ešte ukázať, aj keby si bola tehotná. Ale ten cyklus máš asi upravený kvôli tomu clostylu.

penelope111
3. aug 2012

@alitomk Vyskúšať môžeš najlepšie ráno a keď nič neukáže ešte to nič neznamená zopakuješ o dva dni 🙂

dadkaabarino
3. aug 2012

Ahojte babulky myslite ze mozem byt tehu? 🙂 meska mi ms 6den cize 34DC ale nemám ziadne priznaky se tam a pobolieva v podbrusku no na test je est eskoro a nechcem sa zase sklamat 😒 a prsia ma tak zvlastne pobolivaju zozrala by som aj nemozne a hlavne sladke co ja obvykle vobec nemusim 😀 Ďakujem za odpovede 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre