Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

katka.gzd
17. jún 2015

@lexale23 ja byt tebou by som ten kratky cyklus riesila s gyndosom, zvlast ak mas ovuklu neskor ako na 14ty den...vajicko potrebuje svoj cas na uhniezdenie a danie sygnalu telu, ze uz menzes nema spustat a ked to nieje aspon 12 dni tak mozes o babo v pohode prist a ani o tom nevediet.... ved 5 dni trva len od ovulacie kym sa dostane do maternice a zacne sa uhniezdovat, to znamena ze ak ovulujes na 14ty den, sme na 19-20 a ak o dalsie 4 dni uz mas menzes, telo ani nema kedy zistit, ze k nejakemu uhniezdeniu doslo...a ak ovulujes na 18ty den nahodou tak sa ani nestihne zacat uhniezdovat...
riesit sa to da uplne jednoducho, dostanes duphaston na bratie po ovulke na 14 dni a potom ho vzdy vysadis....ak sa nic nestalo tak pride menzes ako obvykle, len v neskorsiu dobu....das babatku sancu....

luta13
17. jún 2015

@micak no je mi luto, ze si dostala MS...neboj, nabuduce to pride...sleduj si plodny hlien a pripadne skus ovutesty...ja som ich pouzivala 3 cykly, ale teda spali sme spolu vzdy cez plodne dni - vtedy som mala aj velku chut na sex...a podarilo sa...aj ked posledny styk nam vysiel 2-3 dni pred ovulaciou - udrzalo sa...drzim palceky, aby si dalsie testy mala s krasnymi // ...😉

luta13
17. jún 2015

@zuzannaaa ...Zuzi, no nevidim tam ja osobne nic, ani maleho dusika...skoda veru...drzim palceky, aby si nabuduce mala krasne //...🙂

zuzannaaa
17. jún 2015

@luta13 este som len 8 dpo

luta13
17. jún 2015

@zuzannaaa tak testuj za tyzden...drzim palce...daj potom vediet, pripadne hod sem foto testiku...snad tam budu //...😉

zuzannaaa
17. jún 2015

@luta13 diky .....

gabriela69111984
17. jún 2015

@peha uz davno som necitala tak inteligentne napisany komentar, vacsinou tu zeny , maminy hned osocuju, rozculuju, poucuju svojskym sposobom, ale toto bolo podla mna velmi milo, povzbudivo napisane. palec hore. a lilly19 tebe zelam len klud a rozvahu, a pekne krok za krokom ako ti to tu peha napisala. drz sa .

luta13
18. jún 2015

@lenlucia2 ahoj Lucia...neda mi to nenapisat Ti, kedze som tu precitala od Teba mnozstvo otazok a vela odpovedi od inych zien...suhlasim so zenami, ze mala by si si pozorne nastudovat temu pohlavneho styku, moznosti otehotnenia a moznosti ochrany pred nezelanym tehotenstvom...poviem Ti teraz moj nazor...ako si pamätam, tak otehotniet je mozne aj pri pettingu (maznanie sa bez pohlavneho styku), ak pritom muz dosiahne orgazmus...no staci, aby mu ubehla kvapocka lasky (obsahuje spermie) napr.na jeho ruky a potom by Ta prstoval a zaniesol by Ti to do posvy - mozes zostat tehotna...to, ci si PANNA musis vediet najlepsie Ty sama...nie kazdu z nas to boli a krvaca, ked prideme o panenstvo!!!...tzn., ze ak Ty citis pri styku (neuplnom, ako uvadzas) bolest a pocit napnutosti vchodu do posvy, ze dalej (hlbsie) penis nejde, tak som presvedcena, ze si stale panna!...ja ked som prisla o panenstvo, tak som zacitila akoby povolenie blany - bolest a neskor som zistila, ze mam pokvapkane nohavicky od krvi...ked som sa pozrela do zrkadla, videla som blanu roztrhnutu...a zacervenanu...dalsie asi 2-3 pohl.styky este boleli, no do tyzdna sa mi to uplne zahojilo...a odvtedy viem, ze nie som panna...co sa tyka toho, ci mozes byt tehotna, ak sa muz do Teba nespravi, tak si myslim, ze nemozes, pokial nezavedie prstom cast semena do Tvojej posvy - ci uz prstom, alebo spickou penisu...ak mate styk a on ma vyvrcholenie mimo Tvojho tela, utrie sa a potom znova do Teba vnikne, tak mozes zostat tehotna, pokial na jeho penise zostali zvysky ejakulatu a vnikom do Teba ich obtrie o sliznicu posvy...je to velka tema o vela nazoroch, pretoze niektore zeny, ako som tu citala Ti napisali, ze ak si PANNA, tak nemozes otehotniet...je to uplna BLBOST, kto taketo nieco tvrdi...takze na Tvojom mieste by som si jednoznacne nastudovala info na nete - nie na forach...a podla toho by som sa zariadila...najdolezitejsie pre Teba a pre Tvojho partnera je, aby ste sa vazne porozprvavali o ochrane pred otehotnenim...bud aby on pouzival VZDY kondom, alebo si daj predpisat antikoncepcne tabletky, ako to robi vela mladych dievcat...a popritom vsetkom si pravidelne zapisuj cyklus, aby si vedela kolkodnovy mavas, ci pravidelny, alebo nie a sleduj si po menzese hlien...ak je tahavy ako vajecny bielok, mas plodne dni a k tomu prisluchajucu aj nastavajucu ovulaciu...blizsie o tomto sebapozorovani si najdes urcite na googli...to je asi tak vsetko, co som Ti chcela povedat...a pamätaj...vela zien sa tu snazi otehotniet!!!...bolo by maximalne nezodpovedne pocat nechcene dietatko...ak by saVam to predsalen stalo, pamätaj: "Nasledky si musite niest sami s partnerom"...a keby sa tak stalo, v konecnom dosledku mas dost rokov na to, aby si sa stala matkou...prajem Ti krasne a bezpecne chvilky s partnerom...uzivajte si svoju lasku, ale budte opatrni...obaja...😉

zuzannaaa
18. jún 2015

@luta13 ahoj prave som zistila ze spinim slaboruzove ,,,,, mr mam dostat az v nedelu pondelok teraz mam 25dc nejako skoro

luta13
18. jún 2015

@zuzannaaa no neviem, co to znamena, ci je to tehu - uhniezdovanie vajicka, alebo predzvest MS...pockaj do nedele - pondelka a uvidis, ci dostanes MS...aky mas pocit, ze by si mohla byt tehu?

zuzannaaa
18. jún 2015

@luta13 neviem netusim , ja mam uz mam take zmiesany pocit ako miesany šalát 🙂

zuzana256
18. jún 2015

ahojte opytam sa nepoculi ste od niekoho alebo necitali ste snar kamaratke sa snival hrozny sen a nevie co to znamena ze sa jej narodili rovno dve deti a nemala cumle neviete mi prosim pomoct co to asi znamena

zuzannaaa
18. jún 2015

@luta13 spinim cely den taka ruzova krv ale velmi malo....... Mozno zajtra uz budem mat uz normalnu mr.....

nikkikke
19. jún 2015

@nevesta uplne suhalsim ja som tak otehotnela presne 🙂 jak pišeš

luta13
19. jún 2015

@zuzannaaa pockaj este a uvidis, ci nedostanes normalnu MS...musis cakat, ja viem, ze clovek je nervozny, no musis to vydrzat...drzim palce zatial...🙂

ninika29
19. jún 2015

Ahojte chcem sa spýtať môže test ukazovať jednu čiarku aj keď je žena tehotná ?

gabriela69111984
19. jún 2015

@ninika29 moze, mne vysli dva testy negativne a uz som bola v piatom tyzdni tehotenstva.

sibalka21
20. jún 2015

@ninika29 záleží od okolnosti

ninika29
21. jún 2015

Baby vidíte tam niečo ?

andrejta
21. jún 2015

@ninika29 slabý dúšik, ale myslím, že tam je

andrejta
21. jún 2015

@ninika29 dala som ti to do negatívu, ak nevadí 😉

sibalka21
21. jún 2015

@ninika29 Ja neviem ci mi sibe :D ale ked si zvacsim tu foto tak tam vidim tri ciarky :D :D

ninika29
21. jún 2015

@andrejta takže je tam. ..som tehotná

luta13
22. jún 2015

@ninika29 ja tam tiez vidim "dusika", takeho polovicneho...skus testovat za 2-3 dni - uvidis....drzim palce...🙂

laurinka239
22. jún 2015

2 dni mi meskaju 🙂 co poviete? :D

zuzana256
22. jún 2015

@laurinka239 no tak ako vidim tak ti moze pogratulovat budes mamou

zuzana256
22. jún 2015

@andrejta aj tebe gratulujem

zuzana256
22. jún 2015

nam sa to stale nedari a chystam sa kupit inofolic a uvidime ci to pomoze

zuzana256
22. jún 2015

ahojte opytam sa mozem bit tehotna aj ked mam mrchu?

zuzana256
22. jún 2015

uzivam kazdy den kyselinu listovu, a alchemilku caj -na bolesti ms

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre