Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

andrejta
12. jún 2016

@dominini k tomu aby sibola tehotna, by ste sa mali trafit aj do ovulacie, takze miesto testovania ste mali pokracovat v sexovani 😉. Ale tak mozes testovat kazdy den az do terminu menzes, ak to teda nevydrzis 😀

dominini
12. jún 2016

@andrejta no len problém je v tom, že priateľ je doma len 5 dní z mesiaca, niekedy 10 dní .. čiže vždy keď bude doma, sa snažiť budeme 🙂

dominini
12. jún 2016

@andrejta a akurát keď mi vychádzala ovulka - čiže tento týždeň, nieje doma .. a príde nab. týždeň, čiže to mám pár dní do ms.

andrejta
12. jún 2016

@dominini drzim vam palce, ale ak nechces, aby ti z toho preplo, tak testuj najskor v den menzes a hlavne sa nesnazte, ale sexujte pre potesenie 😉

dominini
13. jún 2016

Baby pozrite, dnes rano som si len skusila ze miniem ten posledny testik a nieco mi tam ukazalo.. Ten vrchny je dnesny...

1d1d
13. jún 2016
magic08
13. jún 2016

@dominini pockaj par dni a skus testnut znovu. ciarka by mohla byt silnejsia. Uz teraz je ju pekne vidiet. Kolky si DPO? Drzim palce

dominini
13. jún 2016

@magic08 asi len 3 DPO

bajana
13. jún 2016

@dominini nie je mozne, aby si 3 dni po ovulacii mala pozitivny test...ten tvoj ani pozitivny nie je...miesto bezhlaveho a zbytocneho testovania si radsej nieco precitaj o procese oplodnenia...a to myslim vazne, neurazaj sa

dominini
13. jún 2016

@bajana Ano, avsak nechraneny styk som mala s priatelom pred 13 dnami.. potom uz nic kedze je prec..

dominini
13. jún 2016

@bajana a samozrejme ze keby mam pred.3 dnami pohl. styk tak si test nerobim.. Ale je to uz 13 dni bolia ma prsia a picha v podbrusku ..

bajana
13. jún 2016

@dominini Ale 10 dni spermie nedokážu čakať na vajíčko, ktoré sa uvoľní ovulaciou. Ak teda vieš naisto, že si ju mala pred 3 dňami, tak zo styku pred 2 týždňami si neotehotnela

bajana
13. jún 2016

@dominini psychika...to pozná každá dlhodobá snažilka....vy sa snažíte prvý cyklus, keby si sa držala mojej rady, tak zistíš, že zdravý pár sa snaží priemerne 6m, takže na nejakú nedockavost máš ešte čas....treba trošku rešpektu k tomu celému procesu, nič sa nedá urýchliť

nikolienko
13. jún 2016

Neviete mi prosim poradit ? Dnes idem zenskemu na krv kvoli potvrdeniu/vyvrateniu tehu ale neviem ci ist nalacno ?? Volala som ale nik nezdviha.

bajana
13. jún 2016

@nikolienko na potvrdenie netreba nalacno

nikolienko
13. jún 2016

@bajana dakujem

magic08
13. jún 2016

@dominini takyto test nemozes mat 3 dni po ovulke. K uhniezdeniu dochadza okolo 7-meho dna od ovu, kedy sa zacne vylucovat do krvi HCG, a teda si mala ovulku pred 13-timi dnami, kedy bol aj posledny styk. spermie nepreziju 10 dni, aby pockali na ovu.

monikasel
13. jún 2016

Čo myslíte????

mimikas
13. jún 2016

@monikasel nieco tam aj vidiet, ale velmi slabulinko, takze skus pozajtra znovu. Kolko dni si po ovulke a kolko dni meska MS?

monikasel
13. jún 2016

@mimikas 11dpo a menzes mam dostat o 2 dni.

lusynka10
13. jún 2016

@monikasel myslím, že sa môžeš tešiť 😉 ....mne to presne takto ukazovalo 3 dni pre MS a teraz to mam na 100% potvrdené 😀

mimikas
13. jún 2016

@monikasel tak este vydrz a pozajtra zas testni a uvidis.

monikasel
13. jún 2016

@mimikas este si spravim urcite test. Som zvedava.... Ďakujem 🙂

zuzana256
13. jún 2016

@monikasel ja vidim sede nie ruzove a moze byt aj kanalik ja som mavala tiez taketo iste ale ak by to bolo tehu tak granulujem vopred

danielocka262
13. jún 2016

@dominini pokial viem tak zena moze ovulovat aj niekolko krat do mesiaca, takze mozno je to tvoj pripad 🙂 Kazdopadne drzim prsty, podla mna sa tam uz nieco crta 🙂

danielocka262
13. jún 2016

@nikolienko Daj potom vediet ako si dopadla 🙂

nikolienko
13. jún 2016

@danielocka262 zajtra mam volat na vysledky krvi tak hodim potom info 🙂

laurinka239
13. jún 2016

Baby co poviete?

baby24
13. jún 2016

Babulky vidite tam nieco??prosimmmm ☹

lili225
13. jún 2016

@baby24 nemáš viacej zaostrenú foto?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre