Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

leniknumber11
30. júl 2013

@tatranocka taky bych měla v sobě ještě naději..já mám cyklus pravidelný takže tolik dní zpoždění by u mě vyvolal hodně nadějí 😀 a jiné příznaky nemáš??nic tě nebolí??

tatranocka
30. júl 2013

@leniknumber11 ..jedno tehu mam uspesne za sebou a to bolo absolutne bezpriznakove,teraz ma troska obcas pobolieva brucho,brutalna žrava choroba a asi raz mi prislo zle ked som maleho krmila vyvarom.. 😕

jenyska4
30. júl 2013

@leniknumber11 a v kolik ti manžel přichází domu?Já se nenudím vubec, pořád něco vždyt to znáš 😉 Uklidím, uvařím, něco upeču...poštím si u tohoo nějaké filmíky, nebo brouzdám po netu...hodně se stýkám se ségrou. Toho je moc a co děláš celé dny ty? Kdyby jsi měla skype písneme . Ale já mám ještě chlapečka coo chodí do školky, ve tři vždy pro něj pádím, ale to je už většinoou doma muž tak jdeme spolu, koupila jsem si pejska jorkšírka je to mé druhé miminko jo a ted se snažíme o mimi takže si o tom hodně čtu a řešíme s holkama🙂

aluska11
30. júl 2013

@leniknumber11 sa priznám ma testovať zlákala tá fotka povyše kde je dušík 😀 celý mesiac som v poho, ale uváž...ak mešká 3 dni tak začneš uvažovať či to náhodou nevyšlo 😀...a zas nevyšlo...takže pri dalšej príležitosti hup nato 😀

leniknumber11
30. júl 2013

@jenyska4 tak my máme taky pejsky...dokonce dva 🙂 a ještě i kočku..taky pořád vařím, uklízím, vymýšlím nové jídla..na pečení moc nejsem, asi tím že nejsem na sladké...takže ty už prcka máš??taky brouzdám po netu a pročítám zajímavosti..včera jsem objevila článek o látkových plenách a chtěla bych to zkusit...jakmile se teda zadaří 😠 manžel je sportovec, al ted si našel i normální práci..jeho první zaměstnání 😀 jinak celý život ho živí sport...takže když není v práci tak jede na trénink a nebo trénuje mladé...tak i proto se musím zabavit protože toho má prostě moc no...a tvůj dělá co??

leniknumber11
30. júl 2013

@aluska11 chápu to by mě taky zlákalo 😀 taky bych testovala...u mě by to bylo velmi podezřelé protože to mám opravdu skoro na den...ale tak ještě nevíš zda to ještě nevyšlo...že tam nemáš ani ducha ještě nic neznamená ???

aluska11
30. júl 2013

@leniknumber11 tak posledné 3 cykly som mala pravidelné aj ja...ale myslím že sa mi posunula ovu o 4 dni a s ňou aj ms...takže ms zajtra alebo štvrtok...uvidím...ale najradšej by som ju už 9 mesiacov nevidela 😀 ale radšej s tým nebudem počítať lebo budem sklamaná...

leniknumber11
31. júl 2013

@aluska11 a nebo budeš mile překvapená... ja už piju kontryhelový čaj zase do ovulace, tak snad se zadaří tento měsíc...řekla jsem si řekla že budu v pohodě, budu si užívat krásné léto a ono to určitě přijde 🙂

aluska11
31. júl 2013

@leniknumber11 tak mrcha zatial nedosla ale uz sa hlasi...krize a podbrusko.tiez çipok otvoreny ...takze snazime dalej

leniknumber11
1. aug 2013

@aluska11 tak to je mě líto...tak se můžeme dál podporovat tady 😀 ono to určitě přijde..navíc dítko už máš a to je taky určitě úleva, že víš , že to jde jste zdraví....pokud bych měla zůstat bezdětná je to horší..aspoň myslím že se to dá vnímat jako úleva pro tebe...možná se pletu??nevím 😕

hecatecat
1. aug 2013

Ahoj, chtěla jsem se zeptat v pátek jsme měli poměr s manželem a večer jsem to dostala...Zajímavé na tom je, že MS mi tvala jenom 3 dny, půl dne jsem špinila a pak uplně silný bílý hlen se ze mně odpudil...od té doby nic...pořád mě pobolívá v podbříšku jako při MS, ale do toho mě bere kříž. Jsem utahaná, taky mám změny nálad...ale spíš to přiložuji ke svému synovi, že z něho jsem tak utahaná...Dneska ráno mě bolela nehorázně hlava, že jsem nemohla ani vstát! Měla jsem i průjem. Když jsem byla těhotná s prvním dítětem tak sem to zjistila mezi 4-5 týdnem ale to jsem byla utahaná, a boleli mě prsa a měla jsem je nateklé...s manželem spolu spíme vždy před MS a po MS a vždy se přírodně udělá 🙂...protože mám ovulaci...chceme miminko...!S prvním synem jsem otěhotněla před MS a pak jsem to měla taktéž jenom 3 dny 🙄 tak nevím...ale test jsem si dělala a vyšel zatím negativně 🙄 🙄

aluska11
1. aug 2013

@leniknumber11 dik...podpora je fajn...ditko mame a tiez trvalo dlho...muz ma pomale spermie a doktor mu pred12rokmi povedal natvrdo ze deti mat nebude...a kratko potom som otehotnela...niekedy staci aj jedna spermia...teraz sme starsi a ci sa to zlepsilo alebo nie tazko povedat.aj ja na tom uz mozem mat svoj podiel.mam uz 33. dohodli sme sa ze po doktoroch uz behat nebudeme...proste to len skusime.

mysicka_lb
1. aug 2013

Ahojky, vím, že se ptá každý, ale přesto mi to nedá a musím se zeptat taky: Cyklus mám 24 - 26 dní. Poslední menstuace začala 4.7., takže dnes už "přesluhuju". Sex byl 16.7. a pak ještě několikrát v minulém týdnu, kdy už bych podle svých výpočtů plodná být neměla. Po třech dnech - 19.7. jsem se mi po břiše rozlévalo velikánské teplo. Něco jako pocity před menstruací, ale asi tak třikrát silnější. Byl to příjemný pocit. Pak mi 20. 7. bylo strašně špatně - podobně mi bývá den před menstruací, ale toto bylo opět tak třikrát silnější a hlavně úplně mimo to pravidelné období, kdy se mi to stává. Dělala jsem si dva testy, ty nejcitlivější s tolerancí 10 (mg? - nevím přesně ty jednotky). Jeden hned 21., druhý asi 27. Oba jasně negativní. Dnes (1.8.) jsem si dělala další test, tentokrát ten méně citlivý s tolerancí 25. Slabounká čárečka tam byla! Dělala jsem si hned vzápětí druhý test a ten opět vyšel jasně negativní. Všechny ty testy jsem dělala ve večerních hodinách, ráno před prací bohužel nestíhám. Tak co myslíte? Já vím, že nikdo nemá věšteckou kouli, ale holt jsem se alespoň vypsala.....

jenyska4
1. aug 2013

@mysicka_lb Ahojky, nevím jestli ti pomužu, ale mě vyšel pozitivní test právvě ten 25 🙂 je to už ppět let zpět, ale vyšel. HCG se jednou tak zvýší obden tak zkus pozítří udělat, ale udělej ráno vstan prostě o pár minut dříve 😉

mysicka_lb
1. aug 2013

@jenyska4 Jo, když už "jde do tuhého," tak těch pár minut spánku obětuju ráda🙂)

jenyska4
1. aug 2013

@mysicka_lb přesně, pak hned písni budu na Tebe myslet 🙂 jak dlouho se snažíte?

mysicka_lb
1. aug 2013

@jenyska4 Právěže se snažíme přesně od toho 16.7.,:-)

terry658
2. aug 2013

Dievcata potrebujem poradit. Ten najvrchnejsi test je z obdobia ked mi pichali Hcg hormon. Tie dva pod nim su 11 a 12 DPO. Myslite ze su pozitivne, ci nie?

cinkatko
2. aug 2013

@terry658 Promin, mozna se pletu - ale ja tam druhou carku nevidim ☹

lentilka28
2. aug 2013

@terry658 já tam slabounkého ducha u obou vidím

terry658
2. aug 2013

@cinkatko
@lentilka28
Je to fakt dilema. Nenavidim duchov........!

lentilka28
2. aug 2013

@terry658 tak ještě vyčkej a udělej si test pozítří...to už by mělo být jasnější

cinkatko
2. aug 2013

Moje tety predtim tehotenstvim vypadaly podobne, ten " ruzovy duch" 😀 tam byl, ale druha carka uz ne ☹ Tehotna jsem nebyla 😢

terry658
2. aug 2013

@lentilka28 Toto neustale cakanie ma ubija. Uz 9 mesiacov cakam na druhu ciarku a nikde nic...

lentilka28
2. aug 2013

@terry658 tak to mě mrzí! Snad už se dočkáte

terry658
2. aug 2013

@lentilka28
@cinkatko
Holky pridala som kontrast,lebo nas fotak je biedny. Co poviete teraz?

cinkatko
2. aug 2013

@terry658 Muzu si monitor vykroutit 😀 - ale nic nevidim... ☹

cinkatko
2. aug 2013

@terry658 Zkus to vyfotit na svetle - mas jeste ty testy?

andyj
2. aug 2013

Dobrý den, ja si myslím že su pozitívne. Určite! Moja skúsenosť bola že ak je test negatívny, tak druhá čiarka nie je vidno ani po hocijakom natočení alebo nasvietení.

snazilka1983
2. aug 2013

@terry658 teda ja to tam vidim a riadne 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre