Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

puhinka
22. okt 2012

@hanuska89 ,to je dobré,drž si nadhľad 😀

bambulkabambulka
23. okt 2012

ahojte nevydržala som a dnes som si urobila ďalší testík,ešte som jeden mala doma,znovu to bol mamatest a znovu tam mám slabulilinkú čiaročku,baby teraz už skutočne počkám aspoň týždeň a testnem znovu.... držte mi palčeky.....bože tá čiaročka aj keď len slabulinká mi dáva nádej....kiež by sme sa dočkali.... 🙂

baramborka
23. okt 2012

@hanuska89 ja som takto pravdepodobne otehotnela.... 🙂 že to dal von zo seba , a hned sme pokračovali 😅

angelsb
23. okt 2012

puhinka-ne hned né nedobrala jsem celé plato tobolek 4 tobolky mi zůstaly ale co jsem je nedobral jsem měla pohlavní styk pak se mi dostavily MS asi za 4 dny co jsem je vysadila po Ms o5 pohlavní styk skoro denně .tak že vlastně po prvním ms cyklu .

twistybaby
23. okt 2012

@bambulkabambulka pocuj a kolko ti mešká menzes ak sa mozem spýtat?

bambulkabambulka
23. okt 2012

no to ani sama neviem,či mi už vôbec mešká,mám staršne nepravidelnú mrchu,takže fakt netuším,ale posledný som mala 15.septembra a mávam úplne zhruba tak každých 5 až 6 týždňov,ale je to nevyspytateľné.... ☹

twistybaby
23. okt 2012

@bambulkabambulka aha... tak asi este malo hormonov preto len taka slaba... inak som kdesi citala ze ked vies zistit uz týžden po ovulke podla tehu testu ze si tehona tak budes mat pravdepodobne dievča,lebo dievčata zvyknu hned na zaciatku spôsobovat vysoke HCG. A ze naopak ked chlapec,tak ti pozitývny test ukaze az pár dni po MS... u mna to tak bolo 😀 neviem čo je na tom ale pravdy mozna len nahoda 🙂

hanuska89
23. okt 2012

@baramborka tak uvidim co ukazu 2 tyzdne 🙂 Potom uvidim....Aj ked si myslim, ze o chvilu uz dojde ms...

twistybaby
23. okt 2012

@hanuska89 nemyslim si,ked si mala raz pozitivne tak aj ked mas pocit ze dojde MS tak to je uz tehotenstvom.. ja si robim kazdy den mamatest ale furt nic ani len duch ☹ takze ja asi skôr dostanem tu MS ako ty ☹

hanuska89
23. okt 2012

@twistybaby ja som si test nerobila praveze, a ani si radsej nerobim, lebo neznasam ked tam potom vidim len jednu ciarku, tak si radsej pockam na MS

twistybaby
23. okt 2012

@hanuska89 prepáááác,to malo patriť @bambulkabambulka len som nejako zle klikla... 😒 ale ked sme uz pritom obdivujem tvoju vytrvalost...ja si robim test kazdy den a kazdy den som sklamana

cital
24. okt 2012

Ahoj holky, já už fakt nevím ... Včera jsem měla dostat MS, nic ... dneska zesílilo špinění, ale MS to fakt není. Špinění mi začlo před týdnem - 2 první dny silněji, ostatní dny bylo buď velmi slabé, nebo žádné. S doktorkou jsem obdobný problém řešila asi před půl rokem a výsledek byl, že jsem zdravá. Dala mi vitamíny a vše bylo v pohodě...až doteď.
Tak teď řeším jestli jsem, či nejsem těhotná ... pokud se dneska, či zítra nerozjede MS asi se testnu.
Jsem už z toho zmatená jak lesní včela, fakt 😒 .

ebi52
24. okt 2012

ahojte baby 🙂 kedze mam casto svoje akoze tehotenske pocity pred MS a vzdy to bolo len vsugerovane :( chcem pocut vas nazor, ovu som mala 16.10, s muzickom sme sa v ten den milovali, ale prerusovanou sulozou a od ovu ma neskutocne bolia prsia, su naliate a bradaviek sa nemozem ani dotknut, nehovoriac, ze je pre mna utrpenie dat si dole podprdu... podla mna aj keby sa nam nejaky zazrakom nieco podarilo, je este skoro na priznaky. MS mam dostat 2.11 a cyklus mam 30-31 dni... co myslite , z coho ma tak bolia? dakujem 🙂

twistybaby
24. okt 2012

Baby ja som uz na pokraji nervoveho zrutenia. Nedávno som vám tu písala Nikdy som ziadne cysty nemala a ani nemam podla ultrazvuku. Nasli mi vsak volnu tekutinu v malej panve 15ml....to bolo pred týždnom a ja som to až teraz objavila v prepuštacej sprave a nic mi ktomu nepovedali... a ja som sa aj kôli tomu mierne zvysenemu HCG docitala ze môže ist o rôzne tumory,nádory a podobne...uz nic nerobim len zo stresu placem. Menzes nikde,uz je to 10 dni co meska,tehu test negativny a len uuuplne slabe hnede spinenie asi týžden... zacinam si mysliet ze som nejako vaznejsie chora... doktorka mi povedala ze sa mam dostavit bud. týžden ale ja uz teraz nejem a nespim... poradte co moze byt tolko volnej tekutiny? docitala som sa o prasknutych cystach ktore to spôsobuju ale ja som nikdy cysty nemala ani nemam... tolko som sa tesila ze bude bejby a nakoniec.... ☹ ☹ ☹

cital
24. okt 2012

@twistybaby Tos mě hezky vystrašila ... i mě zlobí hnědý výtok. Ale neboj to určitě nic nebude a budeš určitě zdravá, jen nemysli na to nejhorší hnedka.

donna11
25. okt 2012

ahojte, potrebovala by som poradit od skusenejsich, ci ste mali biely vytok, ked ste ostali tehotne..dnes vecer, resp zajtra by som mala dostat, mam skoro vsetky priznaky tehu, len ten vytok nie je biely a uplne minimalne ho je..?? mate s tym niektora skusenost? testovat chcem, ak mi vynecha ms..aspon par dni po..dakujem

saallen
25. okt 2012

ahoj kocky len som sem tak zabludila,ale tak rovno sa aj spytam,ktory test je najlepsi a kolko priblizne stojia?dakujem

basulienka2
25. okt 2012

ahojte dievcata 🙂 chcem sa na par veci opytat. pred ms asi tak 2-3 dni mavam hnede spinenie no tento mesiac sa spin enie dostavilo na 20dc moj cyklus trva 29 az 30 dni. neviete co by to mohlo znamenat? občas ma aj tak jemne zaboli v podbrusku ako na ms abo pichne inak nic zvlastne. mam si urobit test alebo este pockat aby som sa vyhla sklamaniu?bo s priatelom sa uz 11 mesiacov snazime o dietatko a zatial som kazdy mesiac zazila sklamanie neslubujem si ani teraz od toho nejak vela ale co ak nahodou sa na nas stastie usmialo 🙂 vopred dakuje za odpovede 😉

timea88
25. okt 2012

@puhinka ahoj no ako dosla mrcha al. mas lepsie spravy ako ja 😀 ...mne mrcha prisla na 7 den meskania, neviem co sa to somnou deje 😒

puhinka
25. okt 2012

@timea88 ,dnes som bola u gyndy,prišla na to,že mi vajíčka dozrievajú,ale nepraskajú a preto sa to všetko deje,dostala som vyvolávačku ☹

timea88
25. okt 2012

@puhinka ....fuha no pekne ...a da sa to nejak liecit al.nieco s tym robit???

puhinka
25. okt 2012

@timea88 ,áno dá.teraz mám prísť 3-5 deň cyklu na krv,pak okolo stredu cyklu na folikulometriu a koncom cyklu zase na krv,pak sa uvidí,čo ďalej

katrinka123
25. okt 2012

ahojte , chcela by som sa opytat ci mala njektora z vas krami v tehotenstve pretoze ja mam proznaky teho a aj my krami meskali tyzden ale dostala som sice silnejsie ako inokedy co inokedy mam bezbolestne a slabe ... strasne by sme s priatelomchceli mimi .. prosim poradte dakujem pekne

ebi52
25. okt 2012

@twistybaby ahoj ja som mala taku tekutinu pred dvoma rokmi... doki mi dal tabletky aby sa vstrebala, bola to vraj krv, ktora sa nemusi vstrebat, ked ti praskne cievka a pod. a som ok 🙂 tak verim, ze aj Tebe bude dobre 🙂

timea88
25. okt 2012

@puhinka ...drzim palce nec vsetko dobre dopadne a nech si cim skor tehulka 😀

puhinka
25. okt 2012

@timea88 ,ďakujem,aj tebe prajem 🙂

dagmar25
25. okt 2012

Ahojte baby, potrebovala by som poradit s mm sa snazime o baby, ms mi meska uz 8. den, tehu test je negativny, inak mavam ms presnu ako hodinky, len raz v zivote mi meskala a to som bola tehotna po ivf...neviem co si o tom mam mysliet, pls poradte...dakujem

bambulkabambulka
25. okt 2012

ahojzte kočky,takže tehuľka nebudem,veľmi som sa sklamala,keď som si dnes ráno urobila digitáolny testík a ten bol negatívny,už som sa aj začala tešiť a teraz to takto dopadlo,mrcha síce ešte nedorazila,ale nedávam tomu už nejaký súvis s tehotenstvom.....hcg by už určite stúpalo a test je negat.takže tak.... zatiaľ sa majte krásne a snáď sa aj nám konečne zadarí.... 🙂)pekný dník všetkým....

dagmar25
26. okt 2012

@bambulkabambulka ahoj a ked sa mozem spytat, kolko ti uz meska, mne dnes 9. den, test tiez negativny...uz som trocha z toho na nervy...

michaela8981
26. okt 2012

ahojte chcem sa spýtať mam 4 dni pred ms ale už par dni pocitujem silne pichanie v podbrušku tieto príznaky pred ms som nikdy nemala v noci pred 4 dnami som sa prvý krat zobudila na silne pichnutie v podbrušku, potom sa to v roznych intervaloch ukazovalo cez den, včera nič a dnes pocitujem také zvlastne pulzovanie akokeby na lavej strane podbruška. na test je este asi skoro myslíte že to možu byť príznaky tehotenstva? ine problemy nemam ani výtok ani nič ciže z prechladnutia by to nemalo byť. čo vy na to?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre