Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zafi
20. okt 2014

@kristinka28
@emdy789
ahojte, zajtra o 12:00 idem na sono tak potom vám poviem ako som dopadla, medzitým som si robila testy a všetky pozitívne, tak dúfam, že 5 testov rôznych značiek nesklame a bude mrne 🙂

@emdy789 rada by som ťa potešila pozitívnou správou na tvojom teste, ale ja tam nič okrem testovacej čiarky nevidím, no i tak ak mešká mrcha ešte sa môže zadariť za pár dní, držím palce

mirkaandrej
21. okt 2014

@emdy789 Ahoj na ja mám dostat az v nedeľu takze uvidime 🙂 inak ten test, čo ja viem, ja sa v tom ,,nevyznám" , aj ked niekde baby píšu ze tam vidia ,,ducha" a pod ja tam nič nevidím .... ved uvidíš, nebudeme robit unáhlene závery.

88martina88
21. okt 2014

@mirkaandrej ahoj ja by som to mala dostat v piatok dufam že nepríde tá mrcha a, že bude uzlíček. snažíme sa už rok a stale nič. test som skusila dnes ale samozrejme snehobielo ale mam take divne tlaky v podbrušku ako by som mala prechladnutý mocak ale neni to ono. pred ms ma vždy bolia aj prsia vzdy tak tyžden pred nastupom ms a teraz nic tak neviem.

mirkaandrej
21. okt 2014

@88martina88 Budem drzat palce, aby boli dve // 🙂

anitu
21. okt 2014

Caute.menzes mi meska 5dni,predvecerom som mala test negativny.nemam pms,ktory mam stale,len obcas pocitim podbrusko a mam navaly tepla.a to dost.skusim este testnut niektory den.tie ktore uz maju dieta,stretli ste sa na zaciatku s navalmi tepla?tie hormony...

zafi
21. okt 2014

@anitu ano ja som sa s tým stretla, mala som bolesti v podbrušku a občas riadne návaly tepla a potom zase chlad, že som musela pod deku (to bolo v ten týždeň jak mi meškala mrcha, potom to prestalo)....dnes som bola na sone a doktor mi potvrdil, že som tehu 5. týždeň. Jupííííí 🙂 Konečne....ten týždeň od minuleho sona som úplne tŕpla či sa dačo nestalo, ale sme v tom, tak sa strašne tešíme aj s mužíčkom 🙂

88martina88
21. okt 2014

@mirkaandrej jej dakujem ja tiež, to čakanie je nekonečné ale raz to určite príde 🙂

judita1989
21. okt 2014

@zafi tak gratuluuujem🙂 a si robila trst?mne meska skoro 2mesiace a 3testy som mala pozitivne len duchy ale vcera som robila a negativ..tak co teraz?☹ pomozte mi prosim

88martina88
21. okt 2014

@anitu ahoj ja mam rovnaký problém iba s tým rozdielom, že ms má dorazit (dufam že nedorazí) v piatok ale prsia ma bolia pred ms echt. naliaté tvrdé abolavé a teraz nič. tak potom daj vediet ako si dopadla držím palce aby boli // 😉

mirkaandrej
21. okt 2014

@judita1989 Ak nemáš menštruáciu, chod radšej k doktorke. Môzeš byt tehotná, len nemáš dostatok Hcg hormonu, preto Ti to neukazuje. Aby si bolo pokojnešia, chod k dr, nič zato nedaš.

judita1989
21. okt 2014

@mirkaandrej preto neidem k drovi lebo pri prvom tehu som isla skor a dr nic nevidel.tak si myslis ze mozem byt tehu?aj vtedy ked mi ukazal len jednu ciarku potom?

zafi
21. okt 2014

@judita1989 Dva mesiace je už dosť ak nemáš menštruáciu, choď radšej za doktorom nech ťa pozrie, prípadne ti dá dáku liečbu na upravu cyklu alebo potvrdí, že si tehotná.

a testy som si robila, 5 ich bolo celkovo, jeden je tu aj daný, nájdeš ho na strane 428

judita1989
21. okt 2014

Naposledy ked som bola v 1oktobra vtedy videl ze je sliznica zvacsena..6.septembra by mala prist ms ale mne stale meska..tak neviem..ako to pocita potom ze v kt tyzdni tt mozem byt?

zafi
21. okt 2014

@judita1989 mne povedal doktor, že sa to ráta od poslednej menštruácie, ale trochu o tom pochybujem, lebo by som už bola v 7. týždni nie ako mi dnes povedal, že som v 5

mirkaandrej
21. okt 2014

@zafi Neráta sa to od poslednej menštruácie, ale odo dna oplodnenia...inak gratulujem 🙂

judita1989
21. okt 2014

@zafi
@zafi ja som mala poslednu 9.augusta.a mala som dostat dalsiu 6.septembra..tak ja neviem..ale ten test..to nechapem..spm ztoho smutna☹

zafi
21. okt 2014

@mirkaandrej ouky, tiež sa mi to zdalo zvláštne....a ďakujem 🙂

zafi
21. okt 2014

@judita1989 ja by som na tvojom mieste išla k doktorovi, ak bude skoro nevadí, ale ak 2. mesiace už nemáš MS tak podľa mňa neskoro nieje, ja som tam šla po týždni jak mi meškala mrcha.

judita1989
21. okt 2014

@zafi ale podla teba preco ukazoval mi test uz posledny jednu ciarku?

mmarry
21. okt 2014

@zafi Gratulujem! Šetri sa, hlavne teraz zo začiatku nech všetko dobre dopadne!!!!! Po kolko? Po 3rokoch snaženia? Tvoje prvé tehotenstvo?

mmarry
21. okt 2014

@mirkaandrej
@zafi ráta sa od poslednej MS. pokiaľ je plod väčší menši viac ako 2 týždne, doktor udá tt na základe veľkosti.

zafi
21. okt 2014

@judita1989 netuším, ja niesom doktorka, ani s tým nemám moc skúsenosti

@mmarry Ďakujem, noooo ono ja som sa s manželom brala tento rok v júni a snažiť o bábenko sme sa začali až po svadbe. Len ja nemám funkčnú štítnu žľazu, tak ma doki začal dopovať liekmi (Clostilbegyt a Pregnyl) no a podarilo sa na prvý liečebný pokus.

judita1989
21. okt 2014

baby ako postupne mi vyschne test vidno labo druhu ciarku...podla vas to je mozne?

kstarina
21. okt 2014

Ahojte ja mám dostať koncom mesiaca ddúfam že nedôjde tá mrcha test som si robila dnes a nič neukázal snažíme sa rok a pol kútiku duše verím že to tam bude dám vám potom vedieť s držím vam vsetkim palce

88martina88
21. okt 2014

@judita1989 sa hovorí ze bez vetra sa ani lístok nepohne 🙂 skus rano alebo za 2 dni kamarátka takto videla a teraz má zdravého mrnouska

88martina88
21. okt 2014

@kstarina no ja v piatok a tiež dúfam v kútiku duše, že si dá niaku dobu pauzu 😉

julinka55
21. okt 2014

Dobrý chcem poprosiť o radu stretli ste sa stým už niekedy dnes mam 42 deň cyklu menštruácia nikde mala som iba dva dni slabé špinenie ale testy sú negatívne v podbrušku ma stále boli a bolia ma aj prsia trošku ma aj svrbia, môžem byť tehotná aj napriek negatívnemu testu ?

88martina88
21. okt 2014

@julinka55 no ja by som konzultovala s mudr. jak dlouhé más cikly? alebo si zajdi na vyšetrenie krvi ako samoplatca ak nechces hned plasit.

julinka55
21. okt 2014

@88martina88 no niekedy 39 niekedy 43 dnové nemám pravidelné

88martina88
21. okt 2014

@julinka55 kedy bolo to špinenie? mohlo ist prípadne o nidačné teda uhniezdovacie špinenie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre