Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

mimi511
23. mar 2011

😀

lenka767
23. mar 2011

Doktor mi bral v pondelok krv na HCG, kedy asi mozem ocakavat vysledky? Povedal, ze mi zavola.. Kolko dni to trva kym sa vysledky dostanu k lekarovi?

elebe
23. mar 2011

@mimi511 ahoj moja tak tu je naša mafia.... 😀 😀 tri sučky a dvaja pimpasi 😀

9adka9
23. mar 2011

Ahojte babule,mam taky mensi problemik. V pondelok 14.3. som bola na gynde a povedali mi ,ze v stredu,svtrtok(16. a 17. 3.) mam plodne dni,tak sme troska snazilkovali...v stvredu vecer ,vo stvrtok a aj v piatok rano.No a potm v piatok na obed som zistila ,ze mi prisla menstruacia. Je mozne aj tak,ze som mala plodne dni,alebo ja neviem ze by sa nam aj zadarilo,len sa to akosi neudrzalo,ale to by bolo moc skoro na spontanny potrat. Inak mam dost rozhadzany cyklus. Posledne 3 som mala 20.novembra 2010,potom dlhooo nic,az v nemocnici ked som bola na zlcnik mi prisla to bolo 16.februara 2011,a teraz dnes 18.marca...Pred tym som mala 40 az 42 dni a teraz bum po 30 dnoch a dokonca hned po plodnych dnoch, Mi to nejak nejde do hlavy.Uz stvrtok vecer ma bolelo brucho a som myslela,ze to je ovu. Aj lekar mi povedal ,ze som asi v polovicke cyklu. Vazne neviem co to moze byt. Bolo to viac menej slabsie krvacanie v sobotu a potom mi uz stacila aj intimka a tvalo to do pondelka.A brucho ma este stale troska pobolieva. A pri tom mrcha mala prist az o dva tyzdne. Robila som si aj test v pondelok ale bol negativny,ale to bolo este velmi skoro,no skusim za tyzden. 🙂

katkarv
23. mar 2011

@lenka767 moj doki zvykne mat na druhy den rano tak o 9tej

elebe
23. mar 2011

@9adka9 fuu ono je to ťažko takto radiť....skús skočiť k dokymu a povedz mu aké máš cykly a nech ti dá niečo na upravenie.....a k tej MS...niekedy sa stáva že žena má MS aj keď je tehotná,ale to zistíš až za nejakú dobu a momentálne sa nedá robiť nič len čakať.... 😉 😉

lenka767
24. mar 2011

No sestricka na mna zabudla, dnes som jej rano volala. Bola som tak v strese z toho co mi povie, ze ani neviem co mi poriadne povedala. Povedala, ze mam vysledky v poriadku (mam chore srdce). Len neviem co si mam z toho vydedukovat, ze ci som alebo nie... Hmm..
Zajtra tam na obed idem.. Bude to zaujimave. Uz to bude asi 4tyzden co mi to meska, to uz bude daco na sone aspon vidiet?

anjelicek26
24. mar 2011

@lenka767 - to uz bude aj srdiecko vidno 🙂

lenka767
24. mar 2011

nie nie, ziadne srdiacka nechceme 🙂

lenka767
24. mar 2011

robil mi sono v 3tyzdni a nebolo vidiet nic, moc skoro?

lenka767
25. mar 2011

Dnes sa mam dostavit doktorovi o 14.00...
Dostala so strasne krce a bolesti brucha :'(

bobulka9
25. mar 2011

Ahojte, viete mi poradit? porodila som pred 9 mesiacmi a stále dojčím, pred vyše mesiacom som mala krvácanie zo spádu, lebo som zabudla je antikoncepciu, cakala som dalsiu menštruáciu teda pred týždnom ale namiesto toho som mala 2 dni len slabé špinenie - bola som minulý týžden aj nachladená, tak som myslela že z toho, ale už 2 týždne mi neklesla teplota pod 37°C - tak teraz neviem či by som mohla byt tehu alebo nie... a kedže bývame v takej diere, musim počkat na manžela až sa vráti zo služobky aby ma vzal do lekárne kupit si test ....

bianus
25. mar 2011

Bobulka9: myslim si , že můžeš byť tehotná...mne sa takto prejavili obe tehotenstvá....ja som síce špinila jeden deň, ale kámoška špinila dlhšie....akurát včera som si robila test a sme tehotný...🙂

sofinka18
25. mar 2011

@bianus blahozelam 😀 my sme mali negat zasa... 😔

bobulka9
25. mar 2011

@bianus dakujem za odpoved. tak som si robila test,také dve čiariská tam su že to nemoze byt negatívne... teraz neviem aké mam mat pocity.... je to strasne skoro...

baramborka
25. mar 2011

ahojte baby 🙂 ja uz som sem kedysi chodila , zalozila som skupinu tehotne - nastročne ..po bolestivom( hlavne po psychickej stranke) spontannom potrate to vypada tak ,ze sa po dvoch rokoch zacalo namna usmievat stastie 🙂 mam take malicke podozrenie ze cakam babatko 🙂 uvidime , 29.3 cakam MS , snad nepride :D

lenka767
26. mar 2011

moj pribeh skoncil mikropotratom...

nck1951
26. mar 2011

Užívam HAK vyše dva roky a teraz som mesiac nebrala lebo som prechádzala na nový.Menzes som mala 21 až 24.2.Bola som u gynekologičky 8.3. na preventívke a ona mi povedala že nech si dávam teraz pozor lebo mám plodné dni.Mala som nechránený styk 11teho pričom však priateľ ,,neodišiel do konca,,. Teraz by som mala dostať menštruáciu 24.-ho ale ešte stále nič. Mám bolesti v podbruší a niekedy cítim ako keby som práve vtedy dostala ale keď sa pojdem pozrieť nič.Môžem byť tehotná podľa Vás?

nada.hope
26. mar 2011

mam taky mensi problem,...................menzes mi meska uz 10 den v pondelok som si robila test a samo dve ciarky, no v stredu bola ciarka slabsia, tak som si myslela, ze to bol mikropotrat, lenze aj dnes v sobotu tam ciarka stale je menzes stale nikde, bolest v podbrusku, nezazili ste niektora nieco podobne? co by to asi mohlo byt................

denisa87
26. mar 2011

Gratulujem,podla mna malá bude mat surodenca 🙂

bosoriak
26. mar 2011

@nada.hope Silna alebo slaba ciarka je podla mna nepodstatna, pokial nemas ine problemy (spinenie, krvacanie), podla mna tehotna si. Ved chod k lekarovi, ten ti povie najlepsie.

mimka11111
26. mar 2011

ahojte,tiež mi mešká menštruácia 11 dní a ešte som nikdy nerodila, mám všetky možné príznaky, len som asi v skorom štádiu tehotenstva..včera som si robila test a vyšiel negatívny... ☹ ,ale dnes som skúsila zase,samozrejme iný s citlivosťou 25, výsledkom bola slabučká čiaročka,tzn.+... 🙂 ,tak sa kúštik vytešujem.. 😉

denisa87
26. mar 2011

@mimka11111 ahoj,mne mešká 4-tý den,neviem ci som si nerobila skoro ten testík,mám tam strašne slabulinku ciarku,tu druhu,pockam par dni a spravim druhý,pravda ak nepride tá Mrcha 🙂

mimka11111
26. mar 2011

@denisa87 presne tak,treba skúsiť o pár dní urobiť si nový testík 😉 a želám,nech vám to vyjde... 😉

denisa87
26. mar 2011

@mimka11111 Dakujem 🙂 aj pri prvom tehu som mala slabu ciarku,a to som uz bola 5 tt,ked ma napadlo spravit si test 🙂, musim ist,malí sa zobudil,ozvem sa a dufam ze s dvoma // maj sa. a teším sa s tebou,nech vám čiarky silneju 🙂

lucka.lucy
26. mar 2011

Ahoj baby, uz je to desat dni co mi meska mrcha... a stale neviem ci som tehotna... pobolievaju ma vajecniky tak trosku a dost spim... tak neviem... pred dvoma dnami mi ukazal test,ze EE ☹

gazovicka
26. mar 2011

@lucka.lucy no 10 dni je dost na meskanie, ale este to nemusi nic znamenat... musis moja teda vydrzat este... na teste sa to vobec este nemuselo ukazat ...

wieruss
27. mar 2011

@baramborka ahojkaj, aj ja (ne)cakam mrchu presne ten isty den 😀 a napadlo ma, mala si oba testy rovnakej znacky a testovala si to z ranneho mocu ? lebo ak nie tak to moze sposobovat tie vykyvy medzi intenzitou ciarociek 😉

baramborka
27. mar 2011

@wieruss ahojjjik no ja som si este nerobila test , cakam do mrchy a potom sa uvidi 🙂 nejdem nic nahlit, pretoze to je zbytocne 🙂 ale pamatam si , ked som bola 1x tehu , tak som si robila testy rovnakej znacky ...2v 1 v baleni 🙂 a oba // ...snad sa to ukaze aj teraz tak 🙂

wieruss
27. mar 2011

@baramborka prepaaac, ja som zabudla vsunut do prispevke este menu druhej babule 😅 😀 a jasna vec, neni sa kam ponahlat, test neujde 🙂 drzim palcek moc 😉

@nada.hope napadlo ma, mala si oba testy rovnakej znacky a testovala si to z ranneho mocu ? lebo ak nie tak to moze sposobovat tie vykyvy medzi intenzitou ciarociek 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre