Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ashary
16. máj 2011

@lulucinka Vopred sa ospravedlnujem.
Vsetci ti tu normalne a slusne odpovedali (minimalne prvy krat) a ty to stale ignorujes. Ak nechces pocut to, ze nie si tehotna, tak vyskusaj sex a nie taketo nezmyselne teorie..
Teraz tehotna nie si. Ak ti nestaci to, ze ti to tu povedali X-krat zajdi si za tym lekarom, alebo mu len zavolaj a on ti povie, ze tehotna nie si.

annalena
16. máj 2011

@lulucinka Strana 12 v tejto diskusii....

terrs
16. máj 2011

Tato osoba, je mi z nej do placu ☹

katy2
16. máj 2011

@lulucinka akoze si nic neriesila? vo februari si tiez riesila, ci nie si tehu a ci ti dr. vezme krv na hcg a potom, ked vsetko vyslo neg, aj tak si mala problem, ci fakt nie si tehotna..... Mam to vsetko sem skopirovat? Tiez to bolo stale dookola o tom istom.... 😠
A co ti este ine mame odpisat ako to, co ti pise kazda, ze NIE SI TEHOTNA..... Ak chces mat istotu, pockaj, skus test a chod zasa k dr. Ale ja byt na jej mieste, neviem.... Asi by ma pepka klepla... Stale riesit to iste dookola....
Neviem, co tu stale tocis dookola.... Nevidis, ze uz nikto nema zaujem ti slusne odpovedat? Kazda sa o to viackrat pokusila a ty stale neprijimas odpovede... Neviem, co chces pocut.....
A mimochodom si aj zalozila o tych svojich kvazi tehotenstvach temu.... Ale ti ju zamkli....

aduskatt
16. máj 2011

@lulucinka ak s vodou, tak okrem ineho, co ti tu uz ostatne napisali, tak chlor zabija spermie........takze tak ci tak by to neprezili..

lulucinka
16. máj 2011

Ospravelnujem sa,neignorujem Vase odpovede a fakt dakujem,ze mi odpisujete.Vazne mam 25 ale som proste taky typ,panikarim,rozmyslam ci sa nieco nemohlo stat atd.Ja viem,ze to vsetkym ludom okolo mna potom ide na nervy.Dobre upokojili ste ma a dakujem Vam za odpovede.Len ma vystrasili nejake diskusie na nete kde pisali baby o tom,ze otehotneli lebo im ejakulat stiekol na vaginu a nemali ziadny styk.Preto som sa zlakla.

strihalka
16. máj 2011

😲 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀

suzaaanka
16. máj 2011

zdravim Vas, chcem sa len opýtať po akom čase sa vam preukazali niektore z priznakov tehotenstva ako napr roôzne chute atd..resp.môžu sa ukazať už tyzden po tom čo mi meška menzes?dakujem za rady... 🙂

veronicka1901
17. máj 2011

Ahoj Suzaanka, u mna urcite velmi citlivy zaludok na jedlo a pachy v 4 tyzdni tehotenstva, zaroven aj napinanie na vracanie. Ale uz zacali aj trochu pobolievat prsia. Len napr. niekto nema priznaky ziadne, takze mozes byt tehotna bez priznakov 🙂 .

suzaaanka
17. máj 2011

dakujem pekne...Tak ja počkam do piatku a ked nic tak urobim test, lebo sa mi to vsetko nejako nezda..neznesiem akosi tie vypary pri vareni čo by nic nerobilo inokedy..trochu citlivy zaludok mam..ale radsej si nic nenahovaram...pockam a uvidim..a dakujem este raz..celkom sa mi paci to forum ze tu mozme takto komunikovat a aj poskytnut nejake rady kto ma..🙂))pekny den 😉

veronicka1901
17. máj 2011

Suzaaanka, tak teda drzim palce 🙂 . Test by mal napovedat, ja som si ho robila, ked mi meskala menstruacia tyzden a boli tam uz zretelne 2 ciarky.

vierka0
17. máj 2011

@suzaaanka mna napriklad iba palila zaha, zacalo to asi v case ked som cakala mrchu..inak vobec nemam ani citlivy zaludok, ani ma nenatahuje na vracanie, iba obcas ta zaha..kazda ma ine priznaky, ak vobec..

lucka87
17. máj 2011

ahojte...chcela by som poznat vas nazor....citala som si uz vela priznakov tehotenstva ale stale si niesom ista ci ich mam aj ja....mam bolesti v podbrusku ako pred mrchou uz asi 5 dni a zvykne ma boliet aj v oblasti pupka....mam zvysenu teplotu 37 nikdy pred tym som taku nemala kym som nebola chora...som 10 dni po ovulke a v piatok by som mala dostat mrchu....bola by som rada keby neprisla 🙂 myslite ze si mozem skusit urobit test uz zajtra alebo mam pockat?velmi by som chcela vediet ci sa to podarilo....co myslite? dakujem za odpovede pekny dnik 🙂

strihalka
17. máj 2011

ahoja, no ja si myslim, ze si muzete gratulovat, ze se podarilo, ale test ti to potvrdi, mozna ze uz ted by tam mohl byt minimalne duch
@lucka87

lucka87
17. máj 2011

@strihalka no ja budem len rada len sa bojim ze mi este nic neukaze a uz som bola par krat v solarku kym som si to uvedomila...dufam ze ak to vyslo tak to nebude mat ziadny vplyv na babo...dakujem za odpoved a zajtra ho vyskusam spravit ...len sa uz neviem dockat... 🙂 dufam ze nebudem sklamana...

anjelicek26
17. máj 2011

@lucka87 - tvoje babo je zhluk buniek prave sa zahniezdujuci v maternici, este ani len na tvoj krvny obeh nie je napojene. Prosim ta ako by mu mohlo ublizit tvoje solarko??? Solarium sa neodporuca v pokrocilom stadiu tehotenstva, lebo uz aj tak napnuta koza na brusku tymto velmi trpi + moze sa tym podporit tvorba strii.

Podla mna pockaj do piatku, nic ti neujde a nebudes na teste pod lampou hladat nejakych duchov 😉

lucka87
17. máj 2011

@anjelicek26 no nemam ziadne skusenosti co sa tyka tehotenstva takze preto som sa obavala...

lucka87
17. máj 2011

@anjelicek26 ale dakujem budem aspon pokojna...🙂 to cakanie je to najhorsie tak dufam ze vydrzim...🙂

irriss
17. máj 2011

@lulucinka Ahoj! Tak jak je dneska? Presla panika? 😨
Vcera jsem ti nekolikrat odepisovala, ale neslo na Tebe nemyslet i dnes... 😀
Mam otazku:
Proc ten priserny strach z tehotenstvi?
1. Jsi vdana
2. Jsi plnoleta
3. Ze tys byla na zaletech? A proto ta panika.... 😉

lulucinka
17. máj 2011

@irriss : nie som vydata, som plnoleta a nie som s priatelom dlho,takze nechcem byt v ziadnom pripade tehotna.
Ale ved odpoved bola,ze z toho sa otehotniet neda.

irriss
17. máj 2011

@lulucinka 😉 ahoj..tak to je fajn, ze to uz beres jako realnou situaci s teckou. Tak hodne stesti 🙂

lulucinka
17. máj 2011

@irriss : No gynekologicka mi povedala,ze raritne sa da otehotniet aj zatecenim ejaklatu do posvy.No je to realne aj ked ejakulat nestecie samotny,hned po ejakulacii ale zena si brusko namydli a oplachne to cistou vodou a az vtedy dojde k steceniu tej peny s ejakulatom po vagine?

strihalka
17. máj 2011

@lucka87 urcite pak dej vedet🙂))at vim🙂

lucka87
19. máj 2011

@strihalka ahoj tak samozrejme som to nevydrzala a urobila si test...no bohuzial bol negatívny ☹ asi to bolo este skoro,alebo to nevyslo...ale aj tak dufam ze sa mrcha nedostavi 🙂

strihalka
19. máj 2011

hmm, skoda, takze by si to mela vlastne zitra dostat ze?

lucka87
19. máj 2011

@strihalka no ano mala by som ...tak uvidim ci dostanem alebo nie...ak nepride pocas vikendu tak urobim buduci tyzden dalsi....este by tam mala byt pravdepodobnost ci ani nie? a na prsiach smerom k bradavkam mi vysli take zily zelene dost viditelne....moze to nieco znamenat?

strihalka
19. máj 2011

jaj, to nevim,a el ,yslim, ze sanci jeste mas, nekdomu muzete hormaon stoupat pomalu

lucka87
19. máj 2011

@strihalka dakujem za podporu 🙂

strihalka
19. máj 2011

ty mas aspon adej🙂))ja zatim nic☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre