Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

slunce3
9. nov 2015

@aber pozeram ze my sme susedky 😂

bersi757
9. nov 2015

baby a mali ste na začiatku tehotenstva jeden z príznakov zväčšené prsne dvorce? lebo všade čítam že majú stmavnúť ale ja mám akési väčšie dvorce a celkovo iné prsia

slunce3
9. nov 2015

@bersi757 zatiap nie, som v 4 tyzdni a pri malej vôbec ale dudy mi hned naradtli,aj teraz ich uz mam vacsie naliate, pekne 😄😂 a tym padom aj dvorec sa roztiahol. Takze u mna nie tmavsie ale vacsie,krajsie,hebkejsie a pevnejsie, hm... Keby to tak aj zostalo 😂

bersi757
9. nov 2015

@slunce3 ja by som bola radšej keby nerástli :D lebo sú dosť veľké aj bez tehotenských zmien :D

slunce3
9. nov 2015

@bersi757 vymenim 😂 a tak ja mam 47 kg,fo chem velke kozy? 😂

aber
9. nov 2015

@slunce3 vieš čo ti poradím? Ináč gratulujem ,vitaj, počkaj cca do 7 týždňa, lebo už vtedy by malo srdiečko biť, teraz neviem či dačo na sone uvidí, lebo je to veľmi skoro, aj tak ťa objedna za mesiac či Je tam akcia srdca, aby ťa zbytočne nesonovala, viem ťažké vydržať ale si tehu, čo je super, tak počkaj. Určite ti aj krv zoberie. Moc ti držím palceeee

aber
9. nov 2015

@slunce3 hej aj ty bývas vo vrakuni?

aber
9. nov 2015

@termoska15 keď budeš veriť tak áno

slunce3
9. nov 2015

@aber no jak je zastavka dudvazska 😄

aber
9. nov 2015

@slunce3 pri tescu 😊

slunce3
9. nov 2015

@aber aňooo

kace22
9. nov 2015

Ahojte zeny!Potrebujem sa spytat na jednu dolezitu vec.Beriem antikoncepciu avsak stalo sa mi ze som nevzala 2tabletky po sebe v 1.tyzdni.Ked som si na to spomenula bolo uz neskoro ale aj tak som vzala hned 2tabletky naraz.Avsak asi hodinu potom sme mali s priatelom nechraneny sex s ejakulatom do mna.Je tam velmi vysoka sanca ze mozem otehotniet vsak?Tie vynechane tabletky ktore som vzala boli uz asi zbytocne.Nevadilo by mi vsak keby otehotniem.

lusynka4444
10. nov 2015

@kace22 ja osobne si myslim ze antikoncepcia v tele ostava dlhsie...takze mas malu sancu ze mozes otehotniet ale moze sa stat...

steinarka
10. nov 2015

@kace22 ZIADNA antikoncepcia nie je 100%.. su zeny, ktore ju brali kazdy bozi den a otehotneli 😉 ak si nechcela riskovat, nemala si dovolit, aby sa urobil do teba 🙂 a ak ti to je jedno, tak potom to nemusis riesit.. drzim palce, nech to dopadne tak, ako chces ty.. 😵

slunce3
10. nov 2015

Blbost, ja som vysadila hak a o 14 dni sme zamiesili, a trt mam dve ciarky 😂😂 a ak vymechas viac ako jednu je to pruser lebo sa ti zmeni hormonalna linia, da sa aj s hak otehotniet tak preci nie ked vynechas tabletku. Vzdy je to len 50:50 nastastie 😂

kikuska12396
10. nov 2015

Ahojte.. ms mi mala prísť 7.11. ale neprišla.. dnes ráno som si robila test a bol negatívny myslíte že je ešte skoro na test?

steinarka
10. nov 2015

@kikuska12396 ak ti skutocne meska ms, test uz by mal byt pekne pozitivny.. je mozne, ze ti len meskala ovulacia, a teda ti ms vobec nemeska 🙂
to znamena, ze este moze byt pozitivny.. skus o par dni

dada30
10. nov 2015

Ahojte... s priatelom sme sa začali prvý mesiac snažiť o bábätko...mám 10 DPO, v sobotu 14.11 by mal byť menzes... včera som si robila prvý testík Gravitest 10 a vyšiel mi malý duch pozitívny (prvý test na foto) a dnes druhý a ten sa mi zdá trošku tmavší. Myslíte si, že sa môžeme tešiť?

momkomonika
10. nov 2015

@dada30 Gratulujem 🙂 aj ja som to takto mala a bola som tehotná. Dnes už mám 5 mesačného Lukáška

gooobi
10. nov 2015

@dada30 gratulujem

dada30
10. nov 2015

ďakujeeem... my sa už tešíme, ale nechceme to zakríknuť.. dúfam, že čiaročka bude už len silnieť . keďže mám už 38 rokov, tak nás t aj milo prekvapilo, že by sa to podarilo na prvý krát 🙂

kikuska12396
10. nov 2015

@dada30 gratulujem ti 🙂 aj ja by som si už rada našla na teste // 😒

dada30
10. nov 2015

ďakujem, nebojkaj, aj ty sa dočkáš.. možno skôr ako myslíš 🙂

kikuska12396
10. nov 2015

@dada30 snažíme sa od marca a zatial sa nepodarilo, tak uvidíme či tento mesiac to víde 🙂

dada30
10. nov 2015

tak držím palčeky 😉 .. daj potom vedieť 🙂

anndy001
10. nov 2015

Ahojte vsetky dakujem vam za rady ..tak mam to potvrdene som tehotna ale mam problem musím brat
Hormony inak oto pridem... 😢 beriem utrogestan a nospu je my stale zle ak mate skusenost napiste.

aber
10. nov 2015

@anndy001 ahoj krvacala si, že musíš brať dufaston? 😢😢😢😢😢

aber
10. nov 2015

@anndy001 ja ti napíšem z mojej skúsenosti, keď som krvacala ja, spinila,brala som mesiac dufaston... Keď som bola na morfo ultrazvuku zistili, že malá je chorá, je to kruté čo napíšem, ale vtedy som mala asi potratit, príroda to tak chcela, len ja som umelo predĺžila tehotenstvo, a potratila som 24 týždni..... A náhodou nemáš hematom? Jediné čo ti viem povedať, napísať že ti držím palceky

anndy001
10. nov 2015

Ahojte nie nekrvacam..len to boli .
mam strach...

aber
10. nov 2015

@anndy001 vieš len pre bolesti lekári nepredpisuju hormóny, tam bude iný problém hmmm, neboj sa, všetko bude ako má byť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre