Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

arwen181
26. apr 2011

@vierka0 dakujem za odpoved, hormonmi to bude urcite... kiezby som bola v tom...moj este len priatel je so mnou uz pomaly 8 rokov, ja uz chcem svadbu ale on este caka..neviem naco... ma slusnu pracu, mame prerobeny byt, ja sice nemam pracu ale daco sa uz crta, no mam 24 a uz chcem deti velmiii ;)) 😲 😝

arwen181
26. apr 2011

@vierka0 inac ci som mala ovulku alebo nie to uz netusim, este tieto veci neriesim, neratam, atd... ale tak, stat sa mohlo aj tak predsa... no ved uvidime zajtra ci pozajtra....

vierka0
26. apr 2011

@arwen181 tak ono ovulacia je priblizne 12-16 dni pred menstruaciou, takze ak mas pravidelne a ovulacne cykly, odhadnut sa to da..no na to rodicovstvo musite byt dvaja 🙂 drzim prsty 🙂

kendra73
26. apr 2011

mohla nemohla sprav si tehotensky test nie su drahe a su lahko dostupne to je jedina moznost ako sa to jednoducho a lahko dozvies.

arwen181
27. apr 2011

@kendra73 ako ved jasne,no ako som pisala, mrcha ma prist dnes, takze este je skoro robit test ked ani neviem ci meska... ja som len chcela vediet, ci niekto mal tiez taky problem s oneskorenou bolestou v prsnikoch ... proste mna vzdy zacnu boliet prsia, sa mi naleju asi tyzden a pol pred mrchou, tentokrat sa ale stalo, ze ma zacali boliet den pred mrchou... tak som skusala tuna sa pytat, ci niekto nieco podobne nemal, a ci to nema suvis s tehotenstvom.... 🙂

kendra73
27. apr 2011

@arwen181 :D ja som to pisala k inej diskusii a neviem preco mi to skocilo sem nebola to odpoved na tvoju otazku prepac 🙂

monty777
29. apr 2011

Ahojte, chcem sa opýtať, či je pravdepodobnosť, že som tehotná, menštruáciu mávam pravidelnu, ale tento mesiac som ju mala len dva dni potom nič, potom som zas chviľu mala výtok a pomedzi to sme sa s priateľom milovali naplno, od vtedy mám dosť bolesti v podbrušku, bolí ma hlava a stále som hladná, robila som si test a vyšla mi len jedna silno rúžová čiarka. Prosím poradte mi.Ďakujem.

16katka16
30. apr 2011

Ahojte, chcela by som radu, stalo sa mi nieco zvlastne. Snazilkujeme s mm ale menzes mi prisiel, uplne normalny, ako inokedy. Stale mi bolo tak zvlastne, dnes som 9DC, teda stvrty den odkedy mi skoncil menzes (ak neratam slabucke jednorazove spinenie po skonceni menzesu). Meriam si BT, ktora sa mi zda pomerne vysoka na zaciatok cyklu. Menzes som dostala pri dost vyssej teplote ako zvyknem a to pri 36.8. Na 7DC som teraz mala 36.65 a vcera a dnes 36.7. To sa mi zdalo cudne, nakolko ma aj dost svrbeli a svrbia bradavky- da sa to vydrzat, nic neznesitelne a intenzivne. Tak som si vcera skusila spravit tehu test- teda to som mala tri dni po menzese a nic tam nebolo. Ale ked som mala aj dnes vyssiu BT tak som aj dnes spravila test, ale z ranneho mocu a je tam taky dusik (neskor pridam do albumu), ktory je celkom dobre viditelny volnym okom. Ale robila som si aj ovu test, lebo som pocula, ze aj ten vie potvrdit tehu, ale musia byt obe ciarky rovnako silne, alebo testovacia silnejsia (neviem co je na tom pravdy) ale na ovu teste bola testovacia slabsia ako kontrolna. Myslite, ze to moze byt tehu?Samozrejme pojdem lekarke a v pondelok chcem kupit druhy test este-lebo dnes odchadzame na zajtrajsiu velku oslavu. Ten menzes som mala fakt uplne normalny, dokonca islo zo mna take kusky, akoby sopel. Nie vela, ale bolo tam toho zopar krat. Mohlo sa stat ze som aj tehu bola ale potratila som?Ale zas ked vcera bol test neg. a dnes tam bol duch. Ako to je? Mate niekto skusenosti?Podelte sa so mnou, poradte prosim.Prave som na nete citala, ze mnohym kockam ukazal test az dva tyzdne po ms-a boli tehu. Strasne tuzime po babatku, ale teraz sa toho obavam a bojim. Pretoze som raz vzala nalgesin a chodim cvicit, dvihala som tazke veci a vcera som prvy raz uzila Femi kvapky ,ktore sa vraj v tehu nemozu.....

piacere
30. apr 2011

@16katka16 myslím, že ak by si bola tehu, tak toľko dpo, koľko už si, kedže si už mala aj menzes by mal byť test pozitívny, nie len duch... ale netvrdím, že možné to nie je. Záleží od toho, aký ten duch je... pozerala som foto v albume a zdá sa mi sivý, nie ružový. Pokiaľ je sivý, je to len kanálik druhej čiarky...

Toto napr. urobil mne pepino (a tehotná som nebola).... aj po uschnutí tam bola čiarka viditeľná okom, ale sivá....

16katka16
30. apr 2011

@piacere Moc dakujem za odpoved. Myslim, ze to bude asi aj moj pripad;( nevadi, bojujem dalej v novom kole ;)

magdalenka22_
1. máj 2011

Ahojte Babenky..porebujem poradit,,uz 2den mi meska MS,,, mozem mat uz priznaky? smadi ma,velmi ma svrbia a palia bradavky, a v podbrusku mam taky zwlastny pocit ako keby som mala ovulaciu a bolest ako keby som mala svalovicu v podbrusku..robila som si test 3dni do zadua bol negatyvny..babenky co si otom myslite?

munu
2. máj 2011

🙂 ahojte.. myslite, ze sa mozu dve tehu testy mylit? Kupila som si dvojbalenie, ale len take lacne testy.. a obe mi ukazali dve palicky.. mam aj priznaky ako pobolievaju ma trochu prsia, sem tam pocitim brucho, ale len jemne.. mam uz synceka a toto by bolo druhe babo, na ktore by sme sa velmi s manzelom tesili 🙂 druha palicka na oboch testoch mi nabehla tak do minuty..
jaaaaj som taka zvedava a k lekarovi sa dostanem az niekedy v stredu a navyse este cakat za vysledkami..
myslite, ze tie lacne testy sa mozu takto velmi mylit a ukazat dvakrat tehu, ak by som aj nebola? potrebujem utesit, lebo som nedockava hrozne... 😝

munu
2. máj 2011

@magdalenka22_ urob si este jeden test z ranneho mocu.. mne pri prvom babu v piatom tyzdni ukazalo este negativny test a to som robila v den, kedy som mala dostat kramy.. a ked som spravila o tri dni neskor, tak uz tam bola aj druha ciarocka🙂 vela stastia

elebe
2. máj 2011

@munu ahoj....no podľa mňa sa dva testy nemôžu mýliť....to už čo by bolo....však kúp ešte jeden a uvidíš.....a skús inú značku,ale rovnakú citlivosť.... 😉

ingrid77
2. máj 2011

...no neviem, mne 2 krat test ukazal, ze nie som tehotna a bola som uz v 7 tyzdni, no nakolko som mala nepravidelnu ms, ked som prestala uzivat antikoncepciu/tak raz za 3 mesiace 😒 😒 , bolo mi dost blbo, no uplne inak ako pri prvom tehu, tak som sa vybrala ku gynekologicke a tam mi dokonca uroblila prve sono, tak hlavu hore, treba navstivit lekara, to je asi jedina istota 🙂 🙂

munu
2. máj 2011

@elebe no rozhodla som sa, ze sa zahrajem na trpezlivu a vydrzim kym pojdem ku doktorovi a dam mu vzorku mocu a potom pockam na vysledky... ale si ma potesila, ze dva testy by sa zmylit nemali 🙂
@ingrid77 no ja som prave opacny pripad.. ja som mala dve testy pozitivne a dufam, ze tomu aj tak je 🙂 tu v anglicku je iny postup ako na svk, skoda.. tu mi ultrazvuk urobia najblizsie az ked budem v nejakom 10-12.tyzdni, skor urcite nie..

rea92
3. máj 2011

Ahojky...Ak mám bazálnu teplotu 37,4 znamená to, že som tehotná? 🙂

elebe
3. máj 2011

@rea92 ahoj no teplota nie je smerodajná.....môže to byť tehu,ale nemusí.....kedy máš dostať mrchu?

katkarv
3. máj 2011

baby uz sa vam stalo ze vam zacali tvrdnut prsia uz pred ovulaciou?Nechapem to,menzes som mala aj ked trosku slabsi ako inokedy,bazalka je ako by bolo vsetko o.k. cize pred ovulkou 36,4t ale prsia sa mi nalievaju uz od vcera a ovu ma byt zajtra,este sa mi to nestalo,nalievaju sa mi tak tyzden pred menzesom.Testy v den menzesu som mala negat.

munu
4. máj 2011

tak som nevydrzala a urobila este jeden test, poriadny, drahy, kvalitny a druha palicka nabehla o 10 sekund a taka silna, ze uz ani silnejsia nemoze snad byt.. tak je to jasne 😀 jupiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

drobik1
4. máj 2011

ahojte neviem ci som tehu ale uz tyzden ma boli ako keby maternica,podbrusko a vcera vecer mi bolo uz na vracanie.. ☹ sex bol naposledy minuly tyzden a v sobotu..tak neviem a mrcha ma byt az 15-17.5 dakujem.. 🙂

katkarv
4. máj 2011

@drobik1 a ovu nevies kedy bola?Myslim ze to je este velmi skoro aby ti bolo zle.Maternica ta moze boliet aj ked mas ovu alebo zapal,ale doprajem ti aby to bolo tehu 😉 Mna ked bolela maternica nebola som tehu a v cykle ked ma nebolela som bola tehu 🙂

katkarv
4. máj 2011

@munu tisko gratulujem,posli aj nam take tehu bacili 🙂

drobik1
4. máj 2011

@katkarv hm no neviem kedy bola ovu ale nikdy ma takto nebolela ani nic a prechladnuta nie som azapal no neiem mam pocit ako keby som tam mala kamene..a maly ked po mne skoci..no des.. 🙂 ja tmu ze som tehu tiez neverim ale tak nikdy nevies.. 🙂

katkarv
4. máj 2011

@drobik1 tak ako opisujes zvykne mna boliet pri ovu.Ked mas mat ms vtedy jak pises tak to moze byt este len ovu

drobik1
4. máj 2011

@katkarv hm no neviem ani sama ale tak uvidime.. 🙂 a dakujem

katkarv
5. máj 2011

vazne sa vam este nestalo ze sa vam naliali prsia uz pred ovulaciou?Som z toho vykolajena.

tinara23
5. máj 2011

@katkarv ahoj, tak mne sa stáva, že začnem mať dosť bolestivé a naliate prsia v deň ovu a trvá to až do ms, ale už sa mi aj stalo, že ma začali bolieť jeden deň pred ovu. Uˇmňa sa to tak strieda, raz v deň ovu začnú, potom od 3DPO, momentálne som 4DPO a prsia nebolia, takže kto sa v tom má vyznať 🙂 😒

katkarv
5. máj 2011

@tinara23 mna zvyknu boliet az tyzden po ovu preto som bola vedla,ale som rada ze si mi napisala ze je to mozne 🙂

ashary
8. máj 2011

Ahoj 🙂
Pred mesiacom som zo zdravotných dôvodov musela vysadiť HAK a keďže predtým bol môj cyklus nepravidelnejší ako nepravidelný (stalo sa mi dokonca, že som mala ovuláciu 2x za jeden cyklus) ani teraz som nedúfala, že to bude inak. Vyzerá to tak, že som mala pravdu.🙂 Po vysadení HAK sa moje libido veľmi rýchlo zvýšilo natoľko, že som asi 2 týždne prakticky presexovala. :D No a teraz k veci. Od piatka (6.5.2011) je mi hrozne zvláštne, ani to presne nedokážem popísať. Stáva sa mi, že mi zostane hrozne zle (kedykoľvek počas dňa) a trvá to tak hodinu a potom to prejde a je to zase akoby sa nič nestalo. Tiež som nedokázala zjesť moje obľúbené jedlo lebo mi "smrdelo". A stále mám hnusne kovovú chuť v ústach. Ešte pár ďalších vecí, ale tie nedokážem popísať. Myslíte si, že môžem byť tehotná? Cítila by som to už takto skoro? Ovuláciu som mohla mať kedykoľvek medzi 19.4. až do teraz. Ak by som mala aj po vysadení HAK 28 dňový cyklus (o čom veľmi pochybujem), tak menštruáciu by som mala dostať 13.5.2011.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre