Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

melindaa
15. jan 2011

@lyongirl dakujem krasne zatial nic ale chcem pocitit ako je to byt matkov((

ivanabrezinova
16. jan 2011

Ja breriem antikoncepciu teraz 3. mesiac a akosi ma začali dost bolet prsia, aj ked tie prve 2 mesiace bratia antikoncepcie som tento problem nemala... je to prirodzené alebo si mam radsej spravit tehotenský test?

katuuska
16. jan 2011

@ivanabrezinova podla mojich vlastnych skusenosti je to normalne, lebo aj telo potrebuje nejaky ten cas kam si zacne na nieco nove zvykat...keby to ale malo byt pre teba velmi neprijemne, tak odporucam zmenit antikoncepciu...ja som takto menila 2x kym sm nasla to co mi vyhovovalo aj po zdravotnej stranke aj cenovo...a to ze ta bolia prsia este nie je priznak ze si tehu 😉 mna ani prsia na zaciatku tehu neboleli, az v takom tretom mesiaci ked zacali prudko rast...

lucqa18
17. jan 2011

ahojte babenky...tak uz mi to meska 9 dni...zajtra si robim test a kusok sa aj bojim ako dopadne...ja som vzdy chcela mat babo ale nie tak skoro....:(((....no uvidime ako to dopadne fuuu....mna inak prsia nebolia skor ma obcas pichne v podbrusku a minule sa mi cely den tocila hlava a bolo mi na odpadnutie...neviem ci je to uz znamenie ze som vtom...

lily81
17. jan 2011

Ahojte. Chcela by som vedieť či už niektorá z Vás mala niečo podobné....Mám nepravidelný cyklus raz 21 dni potom 28 a najdlhší 35....Lenže teraz mi menštruácia mešká 18 dní ak rátam 28 dňový cyklus....cítim sa stále ako pred menštruáciu...pobolieva ma bruško občas kŕče, prsia ma štípu, aj nafukuje, často chodím cikať , pobolieva ma hlava a som dosť unavená pobolievaju ma aj kríže ...Styk som mala 8 deň cyklu a potom deň pred očakávanou menštruáciou....Aka je pravdepobobnosť že by som mohla byť tehotná som zvyknutá na to 7 dňové meškanie ale teraz už 18 dní zdá sa mi to veľa viem že musím zájsť k doktorovi ale u neho som bola minulý mesiac kvôli špineniu miesto menštruácie aj mi robil sono a všetko a že to mám v poriadku tak ja neviem....´Ďakujem Vám za radu 🙂

frola
18. jan 2011

@lily81 jasne ze mozes byt tehotna. vsak si zajtra zbehni kupit test a mas to vyriesene

suzannaa
19. jan 2011

ahojte, tak píšem vám ako som sľúbila... pondelok som si robila test a vyšiel negatívny a hned na druhý deň ako na potvoru prišla mrška... bol to asi len stres, čo spôsobilo meškanie... tak veľa šťastia vám ostatným a taktiež bezproblémové tehotenstvo... 🙂)) držte sa žienky...

atap
19. jan 2011

Ahojte kočky, potrebujem poradiť. Mala som ovuláciu 6. 1. a v decembri 7. 12 (mávam pri nej bolesti podbruška, preto viem kedy som ju mala), s priateľom sme mali nechránený styk, keďže sa o bábätko snažíme. Už nejaké 2 týždne mám strašne nafúknuté brucho, občas mám pocit na zvracanie, bolí ma občas chrbtica cítim si podbruško (pri tom keď si sadám alebo pri väčšej námahe), a už nejaké 4 dni mám zväčšené prsia so žilkami... Máte niekto skúsenosti, mám 11 mesiacov po potrate cisársky rezom, preto neviem či si to namýšľam alebo.... Ďakujem za vaše názory

irisameerah
19. jan 2011

Ahojte žienky, prosím má niektorá z Vás skúsenosť s digitálnym tehotenským testom? Mohol by sa mýliť aj keď sľubujú skoro presný výsledok? Ja mám skoro všetky príznaky tehotenstva, ale ten test mi vyšiel negatívne. Ďakujem za odpovede

atap
19. jan 2011

ja som si robila teraz clearblue digital a vyšlo mi plus teda pozitívne, tiež neviem či ukazuje pravdivo

finda
19. jan 2011

@atap na clearblue sa mozes spolahnut, mne vysiel tie +, takze gratulujem 🙂

atap
19. jan 2011

finda: tak to sa teším, dakujem

irisameerah
19. jan 2011

@atap ďakujem ti za odpoveď. Ja by som tam radšej tiež videla plus :( Ale tebe blahoželám a želám vśetko dobré

marrcelkaa
21. jan 2011

Dobry den!mozem otehotniet hned po ukonceni menstruacie?dakujem

majulienka32
21. jan 2011

@marrcelkaa samozrejme ze mozes, poznam pripady co otehotneli aj cez menstruaciu 😉

marrcelkaa
21. jan 2011

@majulienka32 dakujem za odpoved aj som to cakala,tak uvidime,velmi by som to prijala 🙂

zuzanka2905
21. jan 2011

Ahojte ja som tu nova chcem sa s niekym poradiť v skratke pred 4a pol mesiac som mala zamlknutý potrat a teraz sme sa už z Manželom pokušali o tehotenstvo dnes je 15den cyklu a mna neskutočne bolia prsia aj mám nafuknute podbruško aj mám slabe bolesti ako na menštruáciu neviem čo si mám o tom myslieť na tehotenský test je podla mna skoro lebo ten HCG určite nemám taky vysoky aby mi niečo ukazal asi mi nič nezostáva len čakať či dostanem kramy alebo nie

strapco13
21. jan 2011

@zuzanka2905 15. den cyklu..skor mas ovulku..tak sups na manzela 😉

zuzanka2905
22. jan 2011

nie to nieje den cyklu lebo ja nemám pravidelnu menštruáciu ja už som mala plodne dni

wewerka000
22. jan 2011

no mne meska uz 10den mam uz bolesti 2tyzdne a to podbruskom,prsia,nechutenstvo,a zhorsila sa mi plet.....mam predmenstruacny syndrom tak neviem ci je to tehotens.alebo pms...ako skoro ste zacali mat bolesti a ako dlho trvali,prve tyzdne alebo??na tyzden kupim test ked mi nepride...sa mi nechce cakaaat

adka_pajerska
23. jan 2011

Ahojte zienky,

dnes som tu prvykrat,chcem sa Vas opytat,ci mozem byt tehotna?Minuly mesiac som mala normalnu 5 dnovu menstruaciu, no teraz, po dobrati 2mesiaca HAK mi menstruacia meskala 6 dni a potom trvala len pol dna a zvysok dna to bolo len take hnede spinenie.S priatelom spolu zijeme normalny sexualny zivot.Robila som si tehotensky test, ked mi meskala menstruacia 5 dni a teraz som ho zopakovala po 3 dnoch, no obidva ukazali negativne.No stale ma bolieva brucho,hlava a mam strasnu nechut do jedla :( Poradte mi prosim

anjelicek26
23. jan 2011

@adka_pajerska - ak ti 5 dni po meskani mrchy vysiel test negativny, tehotna asi nebudes. Hlavne, ak beries HAK. Ked si bola predpisat HAK, robil ti lekar aj prehliadku? Si si ista, ze nemas cystu? Tie priznaky mozu byt aj z bliziacej sa menstruacie..

adka_pajerska
23. jan 2011

nie lekar mi prehliadku nerobil a cysty som nemala.Len ja som tie priznaky mala pocas menstruacie (no ked som ju mala mat) ale trvala len pol dna. Neviem, co si mam o tom mysliet, ci mam ist k lekarovi alebo nie.Navyse ma strasne bolievaju nohy :(

anjelicek26
23. jan 2011

@adka_pajerska - ak ta bolievaju nohy a je to len novy symptom, urcite ruky pec od HAK, co ti predpisal. Aka to je? Isla by som rozhodne na pecenove testy pred tym, nez ti novu HAK predpise a trvala na ultrazvuku, nech ti pozrie, ci su vajecniky ok a ziadne cysty.

adka_pajerska
24. jan 2011

Tie HAk som uz vysadila,s priatelom sa za mesiac ideme brat a velmi by sme chceli babatko. Uvidim, ci sa nieco zmeni.Inak po akom dlhom case, mozem zistit,ci som tehotna?Kedy su citit prve priznaky?

adka_pajerska
24. jan 2011

Dnes som si merala teplotu vo vnutri a mala som 37.47 co to znamena???
Mozem byt tehotna ?

majloo
24. jan 2011

@adka_pajerska ta bazalna teplota zavisi aj od toho, v akej faze cyklu si. A kolko dni od ovulacie si a podobne. Ja ked som chcela otehotniet, tak som si v dany mesiac robila aj graf aj merala bazalnu teplotu a preto na chlp viem, kedy sme otehotneli. Mne vysiel pozitivny tehotensky test presne 7 dni od oplodnenia, ale skor si myslim, ze to bola nahoda, vacsinou ukaze slabunku ciarku aj na 10. den, aj neskor.. Najlepsie je ist k doktorovi a ten ti povie, ci si tehotna, alebo ci mas nejaky zdravotny problem a preto ti meska mrcha. Mozno si len tak namotana na to, ze chces byt tehu, ze ti preto meska. 🙂 V kazdom pripade ti drzim palceky. 😉

adka_pajerska
24. jan 2011

@majloo ja som si robila 2 testy ale vysli negativne boli to le take lacne testy.Robila som si ich ked mi meskala mrska 4 dni a potom o 2 dni.Mrska mi prisla ale to ani nebolo ono,pretoze to trvalo len pol dna a potom to bolo len take spinenie po zvysok dna.Citim sa tak zvlastne,neviem to ani opisat.Vsetko ma boli, no hlavne nohy aj sa na to v noci budim,bolieva ma hlava a byvam dost unavena.Mrsku som mala 18 januara a ta teplota je takata skoro stale od vtedy vzdy je to nad 37.3.Prosim porad mi.

adka_pajerska
24. jan 2011

@anjelicek26 predpisala mi tri-regol.A to jej mam normalne povedat ze chcem pecenove testy?

anjelicek26
24. jan 2011

@adka_pajerska - bez pecenovych testov ti nesmie predpisat HAK. A ak jej to nedocvakne, tak jej to povedz. Meras si bazalku? Teda kludovu rannu teplotu? Lebo len tak teplota pocas dna, to nema vypovednu hodnotu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre