Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

neube
7. feb 2014

neube Ahoj holky,chtela bych vas poprosit o nazor. Dneska jsem 25DC. Nejsem si jista,kdy presne byla ovulace. Testy nedelam,vzdy to poznam podle bolesti bricha. 14dc me trochu zacalo bolet bricho,ale 17 dc to byly vetsi bolest,takze ovulka nejspis 17 dc. Snazili jsme se 14 dc a 18 dc. Posledni 2 dny me pali zaha,jsem neskutecne unavena,mela jsem posledni dva dny vytok,takovy bily vodovy,bolest za stydkou kosti a obcas citim vajecniky,ale neni to zadna velka bolest. Dneska ale jsem cca ve 2 hodiny odpolko zacala spinit,tmave hnede spineni a ted uz jsem utrela i cerstvou krev,ale neni to vubec silne,ta krev byla pouze pri utreni. Beru proveru uz 3.mesic a nikdy se mi tohle nestalo. Ms mam dostat v utery,tj. Za 4 dny. Nevite,co to spineni a trocha cerstve krve znamenalo??? :(
Testik negativni dnes odpoledne. Ale byla to citlivost 25. Nebite,co to je? Mimi bychom s mamzilkem chteli.

axnelez2
9. feb 2014

@neube ahoj, ako si dopadla ? Uz sa spustili? Ci nic ? Na tvojom mieste (ak sa nespustili ) by som zašla kúpiť citlivejši test a vyskúšala . Držím palce 🙂

macinka92
9. feb 2014

ahoj baby prosim poradte mi priatel chcel dieta potom nie potom ano a nakoniec povedal ze nie a pred vyvrcholenim to vzdy vzdal a dal mi to na brusko kedze priatel hned odbehne tak ma napadla jedna sialena myslienka ked ty nedas dam si to sama hahaha myslite ze mozem takto otehotniet?

neube
9. feb 2014

@axnelez2 zatim nic noveho. Dneska jsem 27dc. Od patku do dnesniho dopoledne jsem porkatdy na zachode mela na papiru krev,ale rakovou svetlou,ale jen pri utreni,na intimce minimum.Ted odpolko uz nic,jen takovy svetle ruzovy az bily na papire. Jsem z toho jelen,vubec nebim,co to je. Mela bych to dostat zitra nebo v utery. Vubec nevim,zda ma smysl delat zitra nebo v utery test :(

axnelez2
9. feb 2014

@neube vyskusaj za to nic nedáš. Ale kúpila by som si citlivý 10 a skúsila v utorok ráno. Uvidis co a ako. 😉

axnelez2
9. feb 2014

@macinka92 pekná myšlienka . Aj mna to napadalo pred par rokmi ked este nevedel 😀 ... Neviem však ci to ma zmysel nakolko začínajú na vzduchu spermie dochnut po chvíľke. Vraví sa ze do 30min su všetky k.o.

neube
9. feb 2014

@axnelez2 asi jo,vyzkousim v utery. Uvidim co a jak bude 🙂

kristinka28
9. feb 2014

@axnelez2 ahoj a co uspelo ti to pred rokmi,,,ja som pocula ak su na vzuchu su uz mrtve

kristinka28
9. feb 2014

@macinka92 ahoj vies ja som tiez tak urobyla a pocula som ze hned umru jak sa dostanu na vzduch,,

axnelez2
9. feb 2014

@kristinka28 neviem, bola to len myšlienka, nakoniec som to ani neskusala 😀

macinka92
9. feb 2014

ved kocky do pol hodiny ze su mrtve ale ked to stihnem do 5 minut.-DDD myslite ze to nevyjde ci?dakujem za nazory neskusila to niektora???

macinka92
9. feb 2014

kocky pripadne mi poradte ako na toho mojho chlapa uz mame 2 rocneho synceka a opat chcem babatko

axnelez2
9. feb 2014

@macinka92 chlapi su divný , na každého platí nieco iné. Asi by som to zahrala na to ze chceš predĺžiť materskú teraz (teda ak na nej este si) a nie ze sa vrátiš do prace a o pol roka, rok pôjdeš zasa... 😀

macinka92
9. feb 2014

nie to nezabera jeho to nezaujima

bellisperennis
10. feb 2014

ahojte 🙂 kedy vas zacalo pobolievat brucho? v kolkom tyzdni asi? mne testy vysli negativne,tento tyzdne este skusim, podla poslednej ms toto je 10. tyzden (ak som tehotna), ale podla styku si myslim,ze tak 7. tyzden, alebo len 6ty. je mozne,ze kvoli tomu mi este testy nevysli do teraz? ale znepokojuje ma,ze uz 3. den ma boli brucho, prevcerom to bolo celkom dost 😒

sissi92
10. feb 2014

@bellisprennis v 10 tt by ti uz mali vyjst poz. Testiky aj ked citala som uz kadejake pripady a dr co???

bellisperennis
10. feb 2014

@sissi92 k nemu idem az v piatok,lebo som mimo mesta do vtedy 😒

ssuzankaa
10. feb 2014

Ahoj holky. Nevím co to má být. Ale od včerejška mě strašně bolí podbříšku, jsem nafouklá a bolest jak při MS a je mi na zvracení. Před 8 dny jsem měla nechráněný sex. Poslední Ms jsem měla 27.1. Takže MS to být nemůže. I když Ms nemám pravidelnou. OVU jsem nějak neřešila nikdy ani nehlídala kdy ji mám mít. Ale podle kalkulačky vychází na 9.2. Prý se, ale OVU pozná podle táhnutého hlenu a ten už mám několik dní. A dodám, že nikdy mě takhle břicho nebolelo. Jen při MS. Teďka nevím jestli se bát? Nebo jestli můžu být těhu. Co si myslíte? dneska chodím pořád na malou. A je mi zvláštně. Vím, že je asi brzy. Ale připadám si úplně jiná.

axnelez2
10. feb 2014

@macinka92 neboj, povolí , a mozno sám od seba a za chvíľku

misulka8
10. feb 2014

Holky prosímvás.. dneska je to 17 dní co mám zvýšenou BT, poslední tři dny neklesne pod 37,1 C - ba naopak každý den ještě stoupná...a to bych to zítra ráno měla dostat 😵 Kromě ohromné žravosti, pnutí v podbřišku a citlivosti žádné jiné příznaky. Už to nemůžu vydržet, to čekání je hrozný!! Jak jste to měly vy? Ještě dodávám že děložní čípek je velmi vysoko, tvrdý a zdá se uzavřený...

luckagelienova
11. feb 2014

Baby drzte dnes palce,idem si po vysledok HCG z krvy,dnes je to 5 den co mi meska mrcha,tehu test co som si robila v den ked mi prvy den meskala mrcha bol negativny,po dvoch dnoch co uz boli 3 dni na teste bol jasny viditelni jemny dusik (volnym okom viditelny,cez fotku to nebolo). No uvidime co mi povedia dam vediet baby ci ideme oslavovat :D

luckagelienova
11. feb 2014

Tak baby,vysledok hcg je 29 ,tehotenstvo potvrdene ale ze podla toho by som mala byt este len na zaciatku tehu ( ze skoro zistene),moze byt ,posledna mrcha 5.1. den ovulacie to bolo 23.1. co bolo 19dc ,podla toho to vychadza pekne co vy na to,bududci tyzden pojdeme este na krv kedze ma moj gyndos dovolenku a uvidime ci nam povie 😀 ale verim ze sa ujme 😀 😀 😀

bublinka74
11. feb 2014

ahojky holky,vidíte prosím něco na testu ...děkuji 🙂

bublinka74
11. feb 2014

holky prosím vidíte něco,kamarádka říká,že ducha ...já nic 😀 děkuji

misskate1
11. feb 2014

@ssuzankaa podla mna to mas ovulaciu

lenka4569
11. feb 2014

ahojte myslite ze mozem byt tehotna ? ked mam bolesti brucha mierne krce a castejsie ma bolieva hlava ? s mojim priatelom sme spolu spali asi pred 3 tyzdnami ked som mala plodne dni ale pouzili sme kondom a po sexe sme nasli na posteli podozrivy bledy flak ale nerobili sme si tazku hlavu pretoze sme pouzili kondom ale robia mi starosti tie tazkosti moze sa to prejavit uz teraz ?

axnelez2
11. feb 2014

@bublinka74 ja tam nevidím nic 😅 skus dat inú fotku alebo iný testik 😀

lenocka84
12. feb 2014

@bublinka74 nechcem ta sklamat, ale ee ani duch tam nie je ☹

bublinka74
12. feb 2014

@lenocka84 to nevadí 🙂 začali jsme zkoušet minulý měsíc teprve 🙂 ale příznaků mám požehnaně 😀

bublinka74
12. feb 2014

@axnelez2
zkusím tak za týden je asi brzy 🙂 ,co myslíš ..měla jsem MS 22.1. a mívám jí 6 dnů,sex jsme měli 2.2. a 6.2.jsem začla špinit divné že

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre