Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

alceola
18. dec 2012

@enigma7 ved ano nic sa nedeje.. ja by som len chcela male babo🙂)

angelsb
18. dec 2012

@carmmen my 3 Měsíce v záři jsem vysadila Ha. Tak také uvidím zda 27 dorazi

luciekas
18. dec 2012

Ahoj holky,
ráda bych se zapojila k vám do diskuze. S manželem jsme na začátku tohoto měsíce prosince přestali používat "pláštěnku" a rozhodli jsme se udělat si miminko. Spíme spolu ob den. MS čekám až kolem nového roku, myslíte, že pokud se zadařilo, můžu už pociťovat nějaké příznaky těhotenství ? začla jsem být strašně unavená, v práci nemůžu vydrže sedět u počítače a mám takové divné stavy, kdy mi je blbě od žaludku a motá se mi hlava, ale nezvracím.. díky za nějaké příspěvky 🙂)

jamajka357
18. dec 2012

@azmuk no test som si pre istotu spravila ale duch na nom nebol zatial 😒 tak asi este pockam spravim si este jeden...a necham sa prekvapit 🙂

jamajka357
18. dec 2012

@janicka38 ved aj ja ale teraz ju mat nemozem az koncom mesiaca ju mam dostat ved preto som sa ,,zlakla,, 🙂

azmuk
18. dec 2012

@jamajka357 u mna boli 2 ciarky az po vynechani ms.. predtym som ani netestovala, zdalo sa mi to zbytocne 😉
treba si pockat. drzim palce!

dianka16
18. dec 2012

@alceola ano mam vacsinou mam riedku ako keby hnacku po spineni som teraz krvacala ,ale taku akokeby staru krv urcite zasa ta hlupa mrcha bodaj by to bolo prekvapko a bolo to tehotenstvo 😠

karin363
18. dec 2012

Ahojte, rada by som sa vas spytala na vas nazor. Neviem, ci mozem byt tehotna, no brala som HAK a bola som na antibiotikach a s priatelom som mala pohlavny styk. Vsetko prebiehalo ok, v termine ako som mala dostat mrchu, tak som o den skor zacala krvacat. Bola to vsak cista svetla krv, vobec sa to nepodobalo na menstruacnu krv. Pouzivam menstruacny poharik, a v sobotu ako som dostala, proste mala som tak na dno, v nedelu to iste ale v pondelok uz mi krvacanie preslo, ba dokonca som v pohariku mala trosku bieleho vytoku. Dnes som uz uplne bez akehokolvek spinenia. V podstate mi mrcha trvala len 2 dni. Lenze dnes v praci rano mi prislo zle, strasne ma rozboleli krize, svaly, sotva sedim, tak ma bolia, prsniky mam zdurene, mam v nich pocit plnosti a bradavky ma neskutocne bolia na dotyk, obcas mam v ustach kovovu pachut a navyse, v praci aj pocas dna som mala slabe nevolnosti, zavraty a boli ma cele podbrusko, ako keby som mala este mrchu mat a chodim skoro kazdych 10 min. na wc-ko. Nepozdava sa mi to, zajtra budem testovat, len som zvedava na vas nazor. Dakujem

angelsb
19. dec 2012

@karin363 Ahoj Karin podle toho kdy jsi HA dobrala (VYSADILA) ,ale všechno je možné antibiotika tě nechrání .

alceola
19. dec 2012

@dianka16 ahoj, ja som si vcera urobila aj test a biely ako sneh...a prsia ma zacinaju boliet, takze prekapenie z mojej strany nebude...musim to nejak predychat..nepokazit si vianoce a celej rodine..a ty uvidis, kedy cakas mrchu?

enigma7
19. dec 2012

alceola moja citala som si tvoj prispevom... je mi luto ze si sa sklamala ale nepoddavaj sa tomu nevzdavaj sa... musis sa odosobnit od toho lebo si pod obrovskym tlakom a tvoja psychika robi vela velmi vpliva na nase zdravie... uvolni sa a neber tomu vaznu pozornost a ver ze to pride... :o) to chce cas... viem ze to je tazke.. ale rezignuj... totalne

alceola
19. dec 2012

@enigma7 vies ja som rezignovala, ved to bude pomaly 3r co sa snazime o babo..a to sme s mm 8rokov..ale ved ked sa neda, tak sa neda..a niekedy si vycitam, ze aka som sprosta, ze si myslim ze to vyjde..ale ved zivot ide dalej, su omnoho horsie veci, nam nic nechyba. mame vsetko..iba to babo🙂 ale ked nebude, musime prezit

dianka16
19. dec 2012

@alceola ja som uz cela popletena,mrcha mi skoncila 25.11 hned na to som zacala spinit na ruzovo a teraz uz par dni ma taku staru krv hnusnu raz tam je inokedy nie,uz toho mam dost!Inac aj mna bolia pocas dna prsia to asi mozno stoho krvacania,a ten test ti neukazal ani jednu ciarku bol cely biely?

enigma7
19. dec 2012

alceola a bola sa aj u lekara sa info preco to viazne? je to neuveritelne dlha doba to mi je luto... zial je to priroda... :( drzim ti palceky ja sa ti ozvem ako som dopadla ja... vcera ma bolel strasne mechur... uz 2,dni pijem cajik urologicky... a prsia ma stale nebolia tak uvidime este 8dni :o) je to dlha doba a verim ze ms dojde jak boha verim :o)

alceola
19. dec 2012

@dianka16 a tak test ukazal jedn palicku,ale to je vsetko..a prsia bolia uz ako na menzes..a ta stara krv ti zvykne takto ist? ja som prestala farbit v sobotu..takze teraz som uplne ok..a test veru ukazal ze mozem ucakavat menzes, takze aj som na jednej strane kludna, ze uz nemusim rozmyslat, ci som abo nie..uz to viem,a mozem sa venovat inym veciam,aj ked smutna som to nebudem klamat

alceola
19. dec 2012

@enigma7 no je to dlha doba🙂 ale mozno posledna pre teba a budes vediet🙂 bola som u lekara pravdaze, vsetky vysetrenia a secko je ok..

dianka16
19. dec 2012

@alceola dnes to uz bolo cele tmavo hnede az cierne ,ale pochybujem ze som v tom .Dnes som sa dozvedele ,ze uz aj moja 18rocna neter je v tom som hotova ,prajem jej to ale je to uz namna vela su to moje najhorsi vianoce

alceola
20. dec 2012

@dianka16 ale no tak..ved aj my uz mame-, horsie by to bolo, keby sme nemali a povedz si toto mne pomaha..mam doma krasne, zdrave dieta, a mam co jest, mam teplu postel, vyplatene seky🙂 a co mi chyba? ano babika mala, ale aj to bude. ini su chori, sami, bez jedla, tepla....takze odhod smutok..neboj bude..!!

alceola
20. dec 2012

@dianka16 rjaj pockaj, moja chyba, ty nemas babo..prepac!!!!!!!!!!!!!ma to mrzi, vsetko beriem spat...

dianka16
20. dec 2012

@alceola nic sa nestalo 🙂

alceola
20. dec 2012

@dianka16 ale stalo, mrzi ma to , prepac!!som krava niekedy!! a kedy mas dostat mrch ty??

dianka16
20. dec 2012

@alceola netrap sa tym mna to pobavilo,mne mrcha skoncila 25.11 hned na to po styku som zacala opat spinit az doteraz ibaze teraz to uz je take tmavo hnede.

grenka
20. dec 2012

@dianka16 a nebude to uhniezdovanie?skus testik uz by ti mal ukazat...

alceola
20. dec 2012

@dianka16 fuha, to je uz dlho.. prepac, ze tak neskoro pisem, aleodisla som z roboty a isla som do postele, asi mam chripku, tak lezim....ale ja uz nekrvacam, nic...ale test a dnes neukazal tehu...takze budes vediet tento vikend... ako dlho sa vy snazite???

dianka16
20. dec 2012

@alceola mi sa snazima cca 5rokov ,ale bohuzial nic ☹

dianka16
20. dec 2012

@grenka myslis?kolko asi trva uhnezdovanie tak dlho by som to nemala a co ta krv?

grenka
20. dec 2012

@dianka16 neviem spineneie mozno 2dni...a ty to ako dlho mas?

dianka16
20. dec 2012

@grenka ved od toho cca 26.11 ,ale uz mi to dnesnim dnom skoncilo a prsia ma bolia stale uz aj chrbat citim

grenka
20. dec 2012

@dianka16 fiiiiha zbehni na gyndu pre istotu a testla si

dianka16
20. dec 2012

@grenka nie netestla som bojim sa,preco mam ist moze to byt nieco zle?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre