Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

pegi7474
14. jan 2013

@arobrab777 cosi je tam aj druhe slabe ale je

isabellaa
14. jan 2013

@arobrab777 kolky den po ovulacii to je? ale ducha vidno, tak nech silnie 😉

janaplt
14. jan 2013

@pegi7474 ahojky, nic si z toho nerob. Raz to urcite vyjde, som si tym ista. Ja som dnes testovala a test negativny, ale mne to neva, aj tak sme babo neplanovali 😉 ja sama neviem kedy dostanem mrchu, necham sa prekvapit. ale tento tyzden urcite

arobrab777
14. jan 2013

isabellaa myslím že 12 deň po OVU, nevyznám sa v tom až tak dobre, len podľa neakého kalendára na nete, prvý mesiac snaženia, tri dni pred mrchou...

pegi7474
14. jan 2013

@janaplt co uz aj ked som si poplakala ale zatial to len tak spini no ja neviem ale ja mam smolu mne to nevijde ale uz kaslem nato zacnem si uzivat uz zivot nie sa trapit 😅

romuaska
14. jan 2013

@arobrab777 ni ti duch není 🙂 tiše gratuluji a ať sílí 🙂

ja1985
14. jan 2013

ahojte baby, chcela by som sa opytat sucasnych alebo byvalych tehuliek 🙂 ci ste mavali bolestive prsia , resp. bradavky pred tym nez vam test ukazal //...a trvalo to nepretrzite alebo jeden den ano, potom nie alebo ako? tiez by ma zaujimalo, kedze som sa niekde docitala, ze v tehotenstve stmavne oblast prsnej bradavky...mavail ste to? ja si nie som ista, ale pozorujem trosku zmenu v oblasti bradaviek, neviem ci sa da hovorit o stmavnuti ale skor mi pridu akoby viac prekrvene 😖 alebo neviem ako to napisat....a prosim vas vedeli by ste mi aj popisat bolesti v podbrusku? ja mavam uz asi 2 tyzdne vyrazne bolesti , vacsinou citim pravy vajecnik, obcas aj oba naraz a bolest vystreluje az do krizov....obcas to trva cely den, potom dva dni nic, potom opat...test by som si chcela robit stvrtok...ms mam nepravidelnu, teda netusim ci uz meska alebo nie... 😝 vdaka za vase rady....

janaplt
14. jan 2013

@pegi7474 Tak ako hovoris. Nemysli tolko na to, uplne to vypusti z hlavy. A potom ani nebudes vediet ako a prave vtedy sa to podari uvidis 😉 drzim ti palce 😵

pegi7474
14. jan 2013

@janaplt dakujem ti moc 🙂 😉

azmuk
14. jan 2013

@pegi7474 sakra! to je mi luto. Skus na chvilu vypustit a ono to pride samo, uvidis! Najdi s nejake nove hobby, nejaky sport alebo tanec a venuj sa sebe. drzim place 😉

azmuk
14. jan 2013

@ja1985 ahoj, tie bolesti v podbrusku som mala take ake opisujes, najma v pravom vajecniku. bradavky tmavnu, ale az neskor. mne v 15 tyz.tehot. 😉 urob si test, lebo nikto ti do bruska nevidi 😉

ja1985
14. jan 2013

@azmuk dakujem, az stvrtok sa dostanem do lekarne, tak pevne dufam ze test bude pozitivny....potesila by som sa 😵

sabina1975
15. jan 2013

ahoj babenky 7.1: som bola na gynde na folykulimetrii mala som 19,8 lavy folykul v stredu a vo stvrtok pozitivny ovu test myslite ze ak sa vajko oplodnilo moze uz byt uchytene ? v nedelu a v pondelok ma dost vyrazne pichalo v podbrusku tak dufam ze vtedy sa mozno uchytavalo 😲 😵

tyxoe
17. jan 2013

mamicky a cakatelky mate niekto skusenosti s Duphastonom? Mam hormonalnu poruchu a zevraj ma kladne ucinky a podporu tehotenstva ....pomohol vam? Mali ste pravidelnu mrchu? vopred dakujem 🙂

nikaniko
17. jan 2013

ahojte babulky potrebujem poradit. bola som v utorok u gynekologa.chcem vediet ci by zistilmuž prípadné tehotenstvo?? styk bol naposledy 7januara a menzes ma príst 27 januara. doktor robil aj sono aj prsia kontroloval no nic mi nepovedal,len že je vsetko vporiadku

extrem000
17. jan 2013

@nikaniko no ja mám niečo také podobné, krámy som mala 20 teho decembra a 6 januára som mala nechránený sex, a krámy čakám 21 januára, chodia mi presne, no a robila som si prvý test po 8 dnoch a nič mi tam neukázalo, potom druhý a iná značka, neukázalo nič, no dnes ráno som si tretí test robila, ukázalo mi tam slabučku čiarku, ale je tam, ja tiež neviem , čo to znamená, či som alebo nie som tehotná, musím si počkat na krýmy, ale testy som si robila preto , lebo som vyslaná na RTG a tam nemôže byt žena tehotná, no radšej nan nejdem, ale tiež by som potrebovala radu, neviem, čo si o tom mysliet!

extrem000
17. jan 2013

@extrem000 a inak ako keby som cítila, že som tehotná, mám iné chute, víno mi nechutí, káva tak by sa dalo, čo som mala rada, nejde mi na chut, nechcem sladké a bolieva ma v podbrušku a som citlivejšia....no viac príznakov, poradte aj mne prosím

extrem000
17. jan 2013

@pegi7474 robila som si test 3 dni pred menzesom a tiež mi tam vyšla takáto slabá čiarka , ale je tam, čo to teda znamená, sme tehotní?????

nikaniko
17. jan 2013

@extrem000 no ty káš aspon príznaky no ja nemám nic okrem výtoku bieleho od poslednej menstruacie ktorá bola 26decembra a stále mi neskoncil. ale je ho málo .myslím že doktor by aspon podla prs zistil nieco nie??ked ich prehmatával zistil by zmeny nie?? alebo na sone ale je to len týžden od styku

extrem000
17. jan 2013

@nikaniko práveže to ja neviem, ale pri prvom som mala po 2 mesiacoch asi bolestivé a vačšie prsia, ale kedže ešte čakám na krámy, tak sú tu iné zmeny, skoršie, no mna bolia len bradavky, mám ich bolestivejšie ale farba sa mi na nich nezmenila, tak ja neviem

pegi7474
17. jan 2013

@extrem000 myslim ze ano urcite za dva dni urob bude tmavsia keby sme tak aj mi boli ja som dostala tu potvoru cervenu 😝 😢 😢

junka311
17. jan 2013

Ahojte baby, potrebujem poradit, mala som styk 6.1, bol prerusovany, no potom sa muz len utrel a za dve minuty sme isli znova, a teraz mam uz asi stvry den citlive bradavky a tak mi striela v krizoch, robila som si test a vysla.mi je jedna ciarka, no po hodine som sa pozrela znova a bola tam druha, ale slaba, je viditelna, ale slaba, myslite si, ze by som mohla byt v tom?, zeby ostali muzovi v mocovej rure nejake spermie a mohlo k tomu dost?mam styri dni pred MS.

extrem000
18. jan 2013

@pegi7474 no dufajme, že čosik už mi to napovie, lebo som z toho už nervozna, no to mi je lúto, ale netreba vešat hlavu, podarí sa, ked človek nebude čakat a strašne sa potom tomu poteší, držím vám palce!!!! 😵

trollinka
18. jan 2013

Ahojte baby. Už šiesty deň mi to mešká, sem tam pocítim nejaké pichnutie v podbrušku, mám hustý biely výtok, prsia bez zmeny, zmeny nálady len mierne, nemala som "klasciký" PMS ako som zvyknutá. Občas cítim nafúknuté bruško, potom ten pocit na chvílu zmizne, akoby nič. A tak. V štvrtý deň meškania som spravila ten citlivý test (10hcg) z ranného moču a bol negatívny. ☹ Čo myslíte, kolko mám ešte počkať s urobením ďalšieho testu, aby to nebolo zbytočné?
Mám náročnú prácu v nepriaznivom prostredí a preto by som rada vedela čím skôr či čakám. Nerada by som malé ohrozila.

extrem000
18. jan 2013

čo hovoríte na toto? som alebo nie som tehotná? mala by som ešte jeden vyskúšat!!!!!

pa_mi
18. jan 2013

@extrem000 myslim ze je tam nieco vidiet aj ked slabo. skus este o dva dni alebo zajtra z ranneho mocu 😉

romuaska
18. jan 2013

@extrem000 a nedělala jste si jiný testík?Třeba ten mamatest?Tohle je co?za test

romuaska
18. jan 2013

@extrem000 to ale není jakože ružová přímo a tlustá jako ta první že?mám stejnou právě na mamatestu☹ a nevím co ted jestli jo nebo ne:-/..ale já beru ha tož nevím

extrem000
19. jan 2013

kúpila som si další testík, mama test 10 a hned ráno som šla vyskúšat, no krámy mám dostat o tri dni, no už sa mi zobrazila hrubšia a viditelnejšia čiarka, ja som ozaj spokojná s týmto mama testom .....

extrem000
19. jan 2013

@romuaska ten test s tenkou čiarkou je rapiclear

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre