Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kotatko1232
25. aug 2016

@mausy21 inak aj ty mavas pred MS.zapchu a nafuknutie??
raz mam zapchu a raz mam hnacky... ☹

06lienocka
25. aug 2016

@snazilka19993 ano je tam gratulujem

mausy21
25. aug 2016

@kotatko1232 neviem ti povedat tak prehanat ma neorehana skor ta zapcha

kotatko1232
25. aug 2016

@mausy21 no lebo tu zapchu mam uz asi tyzden...a aj nafuknuta som ☹
cize uz cakam ze ma MS dorazii ☹ ☹

kikuskaschw
25. aug 2016

@kotatko1232 v pondelok ...noo ved uvidíme len som vystrašená s tých pŕs ...

kotatko1232
25. aug 2016

@kikuskaschw no ja mam dnes alebo zajtra.
tak ja som tiez zvedavaa...

nivea777
26. aug 2016

@snazilka19993 to mavas ovulku este cez MS resp. hned po? ked si 16DC a 12Dpo ?

clarkova
26. aug 2016

Ahojte, zakladala som sice ine vlakno ale prehodili ma adminky sem, vifim ze tu to zije 🙂 viete mi prosim poradit? Skopirujem to sem, ak to nie je proti pravidlam.. Ahojte, chcem sa opytat ci myslite ze mozem byt tehu. Bezny cyklus mavam 25 dni cca. Dnes je to uz 33 DC a uz tyzden mam hnacky, strasne, par dni dozadu ma boleli bradavky a sa mi zdali opuchnute. Podbrusko ma pobolieva kazdy den uz asi tyzden a pred tyzdnom som bola naladovejsia ako naladova a vlastne aj teraz este trochu som. Sama so sebou som nevedela vydrzat ... S partnerom sme si cely posledny mesiac nedavali pozor a mozem povedat ze sme si uzivali dooost casto emoticon dost ma bolia kolena zo zadnej strany. Ahojte, chcem sa opytat ci myslite ze mozem byt tehu. Bezny cyklus mavam 25 dni cca. Dnes je to uz 33 DC a uz tyzden mam hnacky, strasne, par dni dozadu ma boleli bradavky a sa mi zdali opuchnute. Podbrusko ma pobolieva kazdy den uz asi tyzden a pred tyzdnom som bola naladovejsia ako naladova a vlastne aj teraz este trochu som. Sama so sebou som nevedela vydrzat emoticon ... S partnerom sme si cely posledny mesiac nedavali pozor a mozem povedat ze sme si uzivali dooost casto :D dost ma bolia kolena zo zadnej strany... ale testy mam vsetky negativne.. po duchovi ani stopy :( ....
No len s tym rozdielom uz len snad, ze dnes je to uz 34 DC...

clarkova
26. aug 2016

Ospravedlnujem sa, tusim sa to skopirovalo dva x do jedneho prispevku 🙈

miriamn76
26. aug 2016

@clarkova test si neskusala?

miriamn76
26. aug 2016

@clarkova a prepac negtivne☺troska mi to uslo☺

clarkova
26. aug 2016

@miriamn76 ano negativne boli.. tuto noc som sa zobudila na dost silny vytok, aj dnes mam uplne mokre nohavicky, som na seba aj nahnevana ze som si intimku aspon nedala...

snazilka19993
26. aug 2016

Nivea777 ahoj.. No ja netusim .. Raz mam 28 potom 30 a niekedy az 32.. Tento mesiac som dostala na 31dc posledny den ms sme skusali potom den po .. Vcera som mala ovulku tak neviem co mi to ukazuje.. Ale vela ludi tu pisalo ze mamatest robi aj falosne pozitivne.. Dneska som kupila tehu test mybebaby a uvidim co ukaze.. Mam bolesti prs co ja nemavam vobec pocas ovulky to ma zacinaju boliet az v case ms 3 dni pred.. A teraz mam bolesti prs biely husty vytok od vcerajska a taktiez bolesti podbruska a obcas ma zabolia aj vajecniky.. Uzivam od 3dc inofolic 2x denne zeby hned zabral to netusim..

martuska90
26. aug 2016

Babyyy ja sa asi rozplacem alebo uz neviem co :( :(
Snazili sme sa rok o bejbi..ked sa podarilo tak nasledovala kyretaz:(
Tak sme si povedali ze dorobime dom a potom ked bude klud...
Vratila som sa k hnusnemu zlozvyku ze si sem tam zapalim..
Dalsia vec je zistena berelioza v nizkych hladinach
Dalsia vec bolest zuba minuly tyzden...pozrate ibalginy u zubara injekcia a dnes ked mi meskaju mam pozitivny test :( :(
Ja uz nechcem prezit dalsie sklamanie (jeden potrat a jednu kyret mam za sebou)
A teraz toto vsetko neviem ako mohlo zaposobit na plod :(

nelka2017
26. aug 2016

@martuska90 ahoj neboj nic ved kolké ženy netušia že su tehotne, ved v zaciatkoch myslim kym sa uhniezduje to nevadi a teraz si už dávaj pozor

babatkoo
26. aug 2016

@martuska90 Neboj sa, urcite si babo neohrozila, na uplnom zaciatku. Tera uz ziadne ibalginy, brufeny a ine iny skus ich nahradit niecim inym napr. paracetamolom. Ten sa berie ako bezpecny liek, s fajcenim ti neporadim. Ja sama som fajcila dost, ked som ostala tehu tak som si iba potahovala od kolegyne sem tam a nakoniec som nefajcila vobec. Ta zodpovednost v tebe bude rast zo dna na den s rastucim bruskom ;) Boreliozu netusim.... ale hlavne MYSLI POZITIVNE zena 🙂 tes sa na babatko, nemysli na minulost, zi pritomnostou. Kazdy den podakuj za ten dar ktory ti bol teraz dopriaty a tes saaa 😉

snazilka19993
26. aug 2016

Dnešny testik 🙂.. Mam verit mamatestom10?.. Lebo som spravila 2 rozne typi z jedneho mocu a mamatest pekny pozitivny ale ten druhy mybebaby negativny .. Tak nechapem o co idem tym testom :D

priora
26. aug 2016

@martuska90 neboj ja som v prvom tehotesntve jjeďa ibalginy do 3-4 mesiaca mala som silne migreny a nevedela som ze sa nemozu.,, a maly je zdravy 🙂 a teraz v druhom mi trhali 2 krat zub samozrejme s injekcami 🙂 a vsetko ok 🙂 a fajcila som tiez.,, ja som postupne prestala ( prestalo mi chutit) a vsetko ok hlavne klud treba a pozitivne myslenie ;)

katka1601
26. aug 2016

@snazilka19993 jejo no podla mna je ten mamatest spravny a si tehotna zajtra skus spravit zase.ja som tiez robila mama test uplne po jednom dni ako mi meslala a ukazal mi este slabsiu ciarku ako tebe a bola to pravda.dockala som sa.a teraz sa snazime o druhe tak tuzim po dvoch ciarkach.

snazilka19993
26. aug 2016

Dakujem baby bojim sa byt stastna .. 3,5 roka sa snazime a mesiac uzivam inofolic.. Tak nechapem preco mi ten druhy test neukazal nic :(.. Som z toho troska smutna

lanci23
26. aug 2016

Ahojte baby.viem ze to sem nepatri ale predsa.som v 17 tyzdni a mam hrozne zlte vytoky.mam ich uz od zaciatku tehotenstva.samozrejme ze som bola na gynde a dala mi 3 krat tabletky.pomohlo mi to na tyzden a zase.vravela ze je to urcite mykoza. Mate s tym niekto skusenost? Pocula som dokial nie su vytoky cervene a hnede je to ok. Dakujem

mausy21
26. aug 2016

@snazilka19993 a nemas foto toho druheho testu???

snazilka19993
26. aug 2016

Foto nemam,ale je negativny ani naznak druhej ciarky :(

katka1601
26. aug 2016

@snazilka19993 ten druhy test nemusi byt taky citlivy ale ak si ten mamatest ponorila spravne nie nad hranicu tak by mal ukazat dobre.

lanci23
26. aug 2016

@kotatko1232 ja som mala hnacky tyzden pred ms a ms uz neprisla.tiez sa mi to zdalo zvlastne 😉

snazilka19993
26. aug 2016

Takze baby.. Moja skusenost s testami je najhorsia skusenost.. Spravila som si mamatest10 2x,ukazal pekne dve viditelne ciarky.. Spravila som mybebaby a women secret a cisto negativne.. Takze ja uz netusim o co ide tym testom.. Nechapem uz nicomu..ostala som zarazena po negatyvnom vysledku.. Medzi testovanim bolo 2 hodiny.. Toto je uz vrchol vsetkeho uz neverim nicomu .. Asi tolko

kikuskaschw
26. aug 2016

No neviem

dominini
26. aug 2016

@snazilka19993 a neboli to kanaliky? neviem ako by sa mohla ciarocka zafarbit a este k tomu aj pekne viditelne do ruzova keby tehotna niesi... ☹

mysga
26. aug 2016

@snazilka19993 ved vydrz, mne nejaky pepino ukazal dva dni pred MS slabu ciarku, nejaky iny ziadnu.

snazilka19993
26. aug 2016

Ja neviem uz nevladzem testovat a pozerat sa nane ako klamu .. Raz davaju nadej,potom sklamanie.. :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre