Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lauritka
11. dec 2011

@martynka_za tak snad ta testik potesi. 😉

mia2088
12. dec 2011

Ahojte, potrebujem radu, už dlhšiu dobú mám rôzne príznaky, citlivosť pŕs, stále mám zdurené bradavky, bolesti v podbrušku a v krížoch, belavý výtok bez infekcie - nezapácha ani nepáli, mám chuť na úplne iné jedlá ako zvyčajne, resp. niekedy nemám chuť jesť vôbec aj keď skoro nič nejem, necítim hlad, mám aj pocit, že som akási precitlivená, podľa mojich výpočtov, ak som tehotná, tak som asi v 18. dni, test som robila ešte skôr a samozrejme bol negatívny, oplatí sa mi test robiť skôr ako mám dostať menštruáciu? Dnes ma navyše strašne bolí hlava a cítim tlak v oblasti štítnej žľazy - môže to byť ďalší príznak - tento už mám sem-tam dlhšiu dobu. A stále mám zvláštny pocit v podbrušku - brucho však nemám nafúknuté. Nebojím sa či som alebo nie som tehotná, preto si nemyslím, že by som si to navrávala, som dosť zmätená sama zo seba, občas mám pocit, že reagujem akoby som to ani nebola ja a som stále unavená, len by som spala. Beriem antikoncepciu druhý mesiac, pričom v prvom som zabudla zobrať 1 tabletku a tabletky som spočiatku nebrala stále v tú istú hodinu. Môžu to by príznaky HAK - také silné a tak veľa? Ďakujem vopred za názory. Mirka 🙂 :

babhika
12. dec 2011

Ahojte.Potrebujem poradit..3 a 5.12 sme sa pokusali o babo..9.12 mi mala prist mrcha ale do teraz neprisla,myslite ze nam to tentokrat vyslo a mohla by som byt tehu?kedy mam robit test...

kukucg
12. dec 2011

@babhika No v provom rade je zvlastne preco ste sa par dni pred MS pokusali o babo?? kedy mas ovulku?? ako mas dlhy cyklus?? keby si otehotehotnela plati ze naskor po 10 dnoch sa oplati robit test, co je zvycajne par dni pred ms u teba by som robila najskor 15.12 ale celemu tomu nerozumiem ako to mas... 😒

babhika
12. dec 2011

@kukucg manzel mi pracuje v zahranici a vtom case bol doma..absolutne netusim kedy mam ovulaciu...

mishuu
12. dec 2011

@babhika ak ti mešká menzes, urob si jednoducho test a uvidíš ovuláciou si mohla mať aj neskôr, nie každá žena ju má v strede cyklu! Mám kamošku, čo otehotnela deň pred MS! 😉

kukucg
12. dec 2011

@babhika aha, no obvykle je ovulka v strede cyklu a v zasade moze byt hocikedy 😒 je sice malo pravdepodobne ze by si otehotnela par dni pred MS a neviem ci by ti to test ukazal uz ale skus pockat dva tri dni a testnut rano testom s citlivostou 10 a uvidis 😉 drzim palce

babhika
12. dec 2011

@kukucg Dakujem dufam ze to vyslo.. 🙂

kukucg
12. dec 2011

@babhika No uz ti meska tri dni vyzera to slubne aj ked teda na konci cyklu ehm ale ved vynimka potvrzduje pravidlo 😉 Keby nahodou nie tak do buducna skus zistit kedy mas priblizne plodne dni, napriklad podla hlienu, bazalnej teloty, testami...
Daj potom urcite vediet ako si dopadla som zvedava 😵 😉

babhika
12. dec 2011

@kukucg ok dam vediet..

vejula
12. dec 2011

@babhika ak si mala ovulaciu 3 tak testi ti ešte pravdepodobne neukaže že si tehu. Mne neukazal ani na 12 den po oplodneni. Ja by som počkala aspon 15 dni od predpokladaneho oplodnienia a potom by som robila test

sansa
12. dec 2011

Kedze je pre mna skoro robit test, zaujima ma vas nazor. Den pred skoncem MS a den po skoncemi MS sme mali nechraneny styk (so vsetkym co k tomu patri). Poslednych par dni ma nehorazne bolia bradavky a kazdy vecer po veceri mi je dost nevolno, ale nezvraciam. Kedze do najblizsej MS mam este cca tyzden, na test je skoro. Inak mam ju mam dost nepravidelnu, moj cyklus sa pohybuje medzi 30-50 dni :(

garzonka
15. dec 2011

@mia2088
Ahoj. Pricina tvojich priznakov moze byt v podtate rozna, ja sa vsak priklanam k tomu, ze tvoj organizmus reaguje na upravu hladiny hormonov dodavanych do tela tabletkami (HA). Pochopila som to tak ze s HA este len zacinas, a zvlast ak si nedodrazala presne uzivanie, takze to moze byt tym, organizmus sa nastavuje na iny rezim hormonov, takze preto tie divne stavy...Ale to je len moj nazor.

kacicka30
16. dec 2011

Otázka Je to mozne? (Nová)
kacicka30 ahojte baby chcemsa opitatci sa niektorej stalo ze jej to meskalo robila testy vsetkych 5 mi ukazalo druhu ruzovu ciaru..ale dostala som menzes a aj po mam druhu..ci to moze byt ze som tehotna..vela znamych povedalo ze moze....mozte poradit??
Dnes o 18:20 • snaží sa • •

anjelicek26
16. dec 2011

@kacicka30 - no moze a aj nemusi. Bud sa hcg zacalo tvorit, ale o mimi si prisla a hcg sa vyplavi par dni po menstruacii.... alebo je babo silne a vydrzalo napriek menstruacii a stale tehotna si. Alebo si tehotna mimo maternice - to by bolo velmi nebezpecne. Kazdopadne rychlo k lekarovi na ultrazvuk.

kacicka30
16. dec 2011

no lebo zname niektore ze mali normalne menzes este prve mesiace...no uz som mala mikro potrat na zaciatku tak preto sa bojim.atie testy su vzdy silnejsie...tak chcem ist po vianociach k lekarovy...

kacicka30
16. dec 2011

@anjelicek26 teraz som si urobila este test a je tam druha ciara ruzova.....tak neviem teda myslis ze mam ist v pondelok k lekarovy?

salomee
16. dec 2011

Raděj jo než ne. Tím nic nepokazíš. Čekat celé Vánce a riskovat, že se něco zanedbá, co pak už nejde vrátit, to nestojí za to.

kacicka30
17. dec 2011

@salomee /veru tak to bude v pondelok idem k doktorovy.s takym sa neda cakat cim skor tym lepsie.....

salomee
17. dec 2011

No tak ať to dobře dopadne!!
Ty Vánoce jsou v tomhle takové ošemetné... pak jet na pohotovost, i kdyby třeba jen pro jistotu a zbytečně, to na psychice nepřidá.Toho se docela bojím, na vánoce jsem u rodičů na dědině, nemají ani auto a dostávejte se pak někam někdy ve svátek... no na to nesmím takhle myslet... 🤐

lu17
18. dec 2011

@kacicka30 ahoj. Aké silné krvácanie si mala. Máš aj príznaky tehotenstva . Určité choď k lekárovi,je to istejšie . Ja som mala slabú čiarku na teste a dostala som ... Už som sa začínala tešiť že to vyšlo tak AK naozaj babo chces lekár je istota. Držím palce.

kacicka30
18. dec 2011

stredne krvacanie ale len 2 dni a potom take ruzovo hnede uz iba......stale mam dve ruzove viditelne ciarky....tak urcite zajtra rano idem k lekarovy.....

melinduska
18. dec 2011

@kacicka30 určite choď k lekárovi.... ja som tiež dostala menzes a bola som tehotná ... bol síce slabší ako obyčajne a divný pretože som mala 2 dni hnedé špinenie potom deň nič potom červenú krv potom zase nič...potom to ustalo,len tak zo srandy som si urobila test a vyšli mi dve čiaročky...tá druhá trochu slabšia ale bola tam.. test som zopakovala a čiarka silnela... objednala som sa k lekárovi a ten na ultrazvuku nič nevidel tak som dostala stresy či náhodou to nie je mimomaternicové... zobral mi krv na hcg a výsledky jasne potvrdili tehotenstvo a o týždeň už bolo vidno dutinku... teraz som v 12. týždni tak dúfam, že budeme len rásť ...chcela som tým len povedať, že všetko je možné...ale pre istotu k lekárovi a držím palce 😉

kacicka30
19. dec 2011

ano dakujem za info bola som dneska urobil mi ultrazvuk bolo tam nieco male ako zrnko,,,este mi zobral hcg krv a o tyzden mam prist.....tak o dva dni mam krvne testy a o tyzden kontrola...tak hadam to tam bude a cakame babo vytuzene.....ozvem sa.

salomee
19. dec 2011

Téda, to si celkem ještě počkáš na výsledek..ale konečně už se něco děje a zprávy budou určitě dobré🙂.

mia2088
21. dec 2011

Ahojte, mám taký problém, včera som bola z práce na vstupnej prehliadke a doktorka mi nahmatala zväčšenú štítnu žľazu, odporučila mi si to ísť prešetriť, na krvných testoch som bola len pred mesiacom a nič mi nenašli, čítala som, že v tehotenstve môžu nastať problémy so štítnou žľazou, navyše som posledný menzes mala len 2,5 dňa, čo väčšinou mávam 4-5, môže to byť kvôli antikoncepcii? V treťom týždni som zabudla vziať jednu tabletku, pričom to bol prvý mesiac, čo som antikoncepciu brala. Mala som aj nevoľnosť, mám pocit, že sa mi zväčšili prsa a stmavli mi bradavky, môže to byť následok antikoncepcie alebo som tehotná? Nikde som ešte nepočula, že by mohla antikoncepcia narušiť činnosť štítnej žľazy, čo si myslíte? Ďakujem vopred za rady a názory! Mia

kacicka30
21. dec 2011

@mia2088 nuž je to zlozite takto pomoct co pises,,,ale moja rada je ist k zenskemu....to je 100%....len pekne chod a budes vediet na com si moze sa stat ze si tehotna.

radka007
22. dec 2011

@kacicka30 ahoj, ja som tiez bola 19. u gyn, tiez len snad sme si vsugerovali, ze tam videl nejaku bodecku, zobral mi krv, hcg 596, tak by som mala byt teh., na kontrolu idem buduci štvrtok, snad uz bude malické vidiet lepsie.... sa hrozne tesím, ja som mala poslednu m. 29.10, ale 17.11 som spinila, test som mala aj krvný 30,11 negatívne, tak som asi zostala teh potom okolo 1.12, sme sa snazili... tak asi to vyslo, lebo odvtedy vsetky testy pozitívne teda uz aj hcg.. drzím palce nech ti to vyjde a napís ako ti dopadok krvný test ahoj

kacicka30
22. dec 2011

@radka007 ahoj no krvny test mi potvrdil ze cakame babo.....aj som to pisala vcera....tesime sa len si musim davat pozor....lebo spinim take hnede a ze to je spinenie miesto menzesu....nemam dvyhat tazke a vela chodit....zatial.tak si davame pozor.potom daj vediet ako to dopadlo...🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre