Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

maja367
21. máj 2012

neviem lekarka mi povedal ze to nieje nič hrozne ze to sa stava ... a mi meskali ak mi dala vyvolavacku a ked do tyzdna nedostanem tak mam prist potom k nej

maja367
21. máj 2012

@anjelicek26 a budem brat duphason či ako sa to vola ...

anjelicek26
21. máj 2012

@maja367 - skus ju presvedcit, nech ti spravi hormonalny profil, stery a zoberie krv, nez ti da lieky len tak ;) Mas na to raz do roka z poistovne narok v ramci prehliadky.

maja367
21. máj 2012

@anjelicek26 len to ze ja som u nej mesiac aasi lebo som si prekladala kartu od ineho lekara .... a na prehliadku môzem ist az v auguste 😒 skor mi neurobia iba ak si to sama zaplatim a vsetky vysetrenia budu stat dost len jeden odber raz mi bral lekar a somm platila 30€

anjelicek26
21. máj 2012

@maja367 - to ano, labaky su drahe, ak ides mimo poistovnu na vlastnu ziadost. Hadam to nejako pojde, ved spytat sa mozes 🙂 Ale ja drzim palce na dve ciarky zajtra, nech toto uz nemusis riesit 😉

maja367
21. máj 2012

@anjelicek26 ale svagrina sa pozna s lekarkou dost dobre tak to asi skusim takto ... no tak tesila by som sa na dve ciarky aj ked nebudu no co uz ... 🙂

petruska10
22. máj 2012

@icipxe Diky, ale povedala som si, že nebudem robiť už asi žiadny test a nechám sa prekvapiť u doktora. 28.5. som už objednaná. 🙂 tak uvidím, kedže každá sme iná, tak možno aj tá hladina HCG je u mňa asi nižšia...myslím, že ak to tam má byť tak sa to dozviem u doktora.

lindusik
22. máj 2012

@alitomk ahojky,no tak dnes došla mrcha-skôr ako výsledky krvi. Nevadí tento mesiac zacneme a uvidíme🙂 držala aj ja tebe palce ;)

enricka
22. máj 2012

ahojky baby, pomôžte mi z vašej vlastnej skusenosti...pokusam sa o babatko ako vela z vás...zacala som si viesť tabulku billingsovej metody, aby som zistila den ovulácie a tiež si kupujem aj ovulacné testy a predsa sa nám nedarí. Ovulačný test bol len jeden den pozitívny, snažili sme sa práve v ten den. Píšu, že vraj ovulácia nastane do 24-48 hodín po pozitívnom ovulacnom teste, ale mne to nijako nevychádza. Mne z tabulky vyslo, ze mám ovuláciu v den pozitívneho testu, mali sme styk a aj pred aj po a predsa nič...kde môže byť chyba...máte s týmto skusenosti?

riana12
23. máj 2012

@enricka myslím, že dobre robíš, nikde si chybu nespravila... ale to je tak, aj napriek presnemu nacasovaniu nie je podmienkou, že sa hneď zadari... ak sa vám nepodarí do roka, popremyslaj nad základnými vysetreniami - u teba okrem ultrazvuku hormonalny profil (2 odbery krvi v 1 cykle) a u muza spermiogram u urologa...

alitomk
23. máj 2012

@lindusik ahoj, hm, tak to nevyšlo ☹ škoda... ale máme pred sebou ďalšie možnosti a kto vie, možno sa to práve teraz poradí 😀 budem držať silno palce tebe a v podstate všetkým, ktoré sa snažia a snažia a stále nie //... raz to hádam príde... ja som sa teraz trochu ukľudnila, nakoľko manžel ide v utorok na spermiogram a verím, že sa konečne posunieme ďalej... veľmi v to dúfam, pretože byť tehotná je pre mňa zázrak a verím, že je to to najkrajšie, čo žena môže v živote zažiť 😀 a potom držať v náručí svoje krásne bábo 😀 teším sa na tie okamihy 😀 takže hlavu hore a šup do vyrábania 😀

gabriela255
23. máj 2012

Ahoj baby, nechodím na fóra, ale teraz neviem čo už mám robiť. 11.5 som zacala menstruovat a 20.5 som mala nechranený styk ze všým všudy :D včera večer som mala bolesti prsníkov, nie moc strašné, také čudné pichanie a bradavky som mala horúčizne. Dnes ráno som sa zobudila úplne malátna a aj s pocitom na zvracanie, stále sa mi tvorí v ústach veľa slín ako keď pre zvracaním. Som taká čudná, nafúknutá. Aj keby príde mi to veľmi skoro, veď su to len 3dni, príde mi to nereálne... Trošku sa bojím, nieže by som sa zabila kebyže som tehotná ale je to také iné, čudné. A mám proste ten pocit, že sme asi zamiesili... nechcem to nikomu hovoriť a pýtať sa známych či rodiny pretože keď už tak nech je to riadne prkvapko 🙂 Čo myslíte, test si môžem urobiť až po 5 či 7dnoch a dovtedy sa mám zblázniť??? 🙂

riana12
23. máj 2012

@gabriela255 sprav si ho az v case ocakavanej menstruacie, ak ta tato nepredbehne... 3 dni je naozaj nerealne 😉

aduskatt
23. máj 2012

@gabriela255 priznaky sa prejavuju az ked telo zacne produkovat hCG, co byva okolo 10 dna po oplodneni. Hadam to aKO ODPOVED STACI🙂

lindusik
23. máj 2012

@alitomk dakujem za krásne slova 🙂 A máš pravdu, tehotenstvo je uzasneeeeeee... Aj keď som bola tucnaaaa(21kg naviac🙂aj keď som 5 mesiacov zvracala 3-4denne,aj ked som si musela pochat injekcie celé tehu ,aj ked som mala uplne hroznyyyy porod.....aj keby bolo tisiiiiic "aj ked"....tehotenstvo je úžasna neopisatelna udalosť v živote každej ženy....pôrod preskočim 🙂 🙂 🙂 a držať len a len tvoje bábätko...."to je zázrak".

babika1923
23. máj 2012

Ahojte, s priatelom sa snažíme o babatko. Mali sme nechranený pohlavný styk 12.05. MS som mala dostať včera ale nemám ani krče. Len ma hrozne bolia prsia a býva mi pri jedeni na zvracanie a sem tam sa mi zakrúti hlava. Robila som si aj test dneska ale bol negatívny. Môže byť že mám ešte málo tých hormonov čo v teste určujú tehotenstvo?

enricka
23. máj 2012

@riana12 dakujem krásne za radu. Vieš zavidím ženám ktoré si nemusia ani merať teplotu, ani sledovať hlien a robit ovu testy a predsa sa im podarí. My sa snažíme, všetko si do detailov značím a všímam na tele a predsa zlyháme. Nikdy by som si nemyslela, ze to bude takého tažké. Človek sa roky chránil a keby som vedela, že to bude takého komplikované a ťažké splodiť dieťatko, tak sa nikdy nechránim. Ale takýto je život. Som velmi zvedavá ako dopadne tento cyklus v ovu testoch uz vôbec neverím, uplne ma sklamali.

rienok
24. máj 2012

@enricka tak nám tento systém takmer zničil manželstvo .... vďaka dôkladnému plánovaniu styku sme potom na určitý čas nemali styk vôbec 😝 prsote psychika zapracovala. Ale ak manžel v pohode zvláda je to OK 😉

szdan
24. máj 2012

@babika1923 ak ti výde negatívny tehotenský test vôbec nič to nemusí znamenať. Ja viem že na testoch píšu ako strašne rýchlo si ich môžeš po styku robiť, ale to nie je 100%tné. Keď som čakala malú, test som mala pozitívny až na druhý raz cca 2 týždne po styku a pri mojom druhom tehotenstve mi vyšiel pozitívny už cca po týždni. Ešte zopár dní počkaj a keď perióda nepríde, tak si test zopakuj. A možno budú aj 2 // 😉

babika1923
24. máj 2012

szdan - No už som si o tom prečítala dosť 🙂 , dnes som si robila zase ale nič tam nieje vidno. Ale ak sa na to poriadne sustredím vidím tam čiarku ale uplne slabulinkatú. Ale možné je že si to domýšlam 🙂 Další skúsim zase v sobotu a pondelok zase. MS mi mešká 4 dni čo mi nikdy nemeškávala mávam pravidelnú. Ale dnes som mala hnedé špinenie. 😒

enricka
24. máj 2012

@rienok viem o čom vravíš, aj mne je to blbe, ale ked človek chce bábo, tak čo má robiť. Môj mi povie,poď ideme pracovať na bábätku a ked prídeme k tomu, že mám tie dni, tak človek nemá ani chuť. Na silu sa nič nedá, sama to viem. A robiť to len preto, že to mám robiť, tak to nie je bohvie čo. Ale ked človek tak velmi chce bábo. Nikdy by som tomu neverila, že v živote budem mať práve ja takýto problém. Všetky moje kamosky, spolužiačky bezproblémov otehotneli, ani nechceli a boli v tom, druhé chceli a na prvý šup sa podarilo, nerátali si žiadne dni a bolo to. Tak im závidím, ale tým si nepomôžem.

emily_666
25. máj 2012

@babika1923 ja nemám kupené testy, takže ak nepríde potvora, otestujem až budúci týždeň, zatiaľ sa potichučku vytešujem

babika1923
25. máj 2012

emily_666 no mne uz meska ale testik ukazuje slabulinku ciarku rano idem robit už 3 😒 dúfam že bude všetko tak ako chcem 🙂 a neboj jasne že nepríde 🙂

emily_666
27. máj 2012

@babika1923 tak nejako to vnútorne cítim 😀

8kiss8
28. máj 2012

Ahojte všetci. Chcela by som poradit - spytat sa ci mal niekto podobny problem ako ja. Meskal mi menzes 8dni. Spravila som si 3x test a vsetky vysli pozitívne. Síce som mala len takeho ducha čiarku ale podla mna som bola tehu. . Dnes som bola na wc a zo mna vysiel kus niecoho. Co mam robit??Bol to potrat? Mam ist hned k lekarovi? Zijem v zahranici a chcela by som vediet co dalej. Budem rada ak sa mi niekto ozve...Kedy sa mozem snazit o dalsie tehu.Preco sa to stalo??????

emily_666
28. máj 2012

@8kiss8 a to niečo bolo krvavé ? lebo prípadná strata sa prejaví krvácaním.

ematko29
28. máj 2012

@8kiss8 podla mna by to mohol byť mikropotrat,ale bez lekára sa to nedozvieš.on ta musí prezrieť podla mna aby ti objasnil príčinu.ale nemusi to byť len mikropotrat,može to byt aj krvná zrazenina adietatko sa tam mohlo udržať.radila by som ti ist k lekárovi ak by si bola ešťe tehotná tak by ti predpísal lieky na udržanie plodu hlavne to neghod za hlavu treba to riešiť

sunny15
28. máj 2012

@8kiss8 suhlasim s ematko29...treba ist na vysetrenie k dr.aby potvrdil alebo vylucil tehotenstvo...

aduskatt
28. máj 2012

@8kiss8 treba ist lekarovi...tu na MK ti tazko niekto odpovie ci si bola tehu, co a preco sa stalo 😒

katulienka28
28. máj 2012

ahoj..ja zase som po liekoch clostil a duphas..minuli mesiac som brala lieky a menzes mi meskal 10 dni a na 11 som dostala.tento mesiac som presne tak isto brala lieky,ako minuli,ale tento krat som ešte menzes nedostala dnes je 13 den co mi meška...test som si nerobila,lebo si myslim že niesom,,pretože mam priznaky.,ako na menzes strasne ma boli brucho a vaječniky..fakt neviem a 2 dni do zadu som trušičku špinila takej hnedastej farbi..poradte mi čo to može znamenať..tužim po babu,strasne ale ale bojim sa že to nieje tehotenstvo..či? dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre