Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

matka90
28. feb 2016

@sabibi51 no z toho nic nebude kedze mi prisla.. sice slaba, brucho ma nejak neboli ale prisla. Ostava mi snazit sa dalej

sabibi51
28. feb 2016

@matka90 och do riti som dufala ze sa ti uz podarilo...nezufaj onedlho sa ti iste zadari.sa hovori ze ked nato vobec nemyslis a neratas s tym tak to zrazu pride u mna je to tiez tak 🙂

matka90
28. feb 2016

@sabibi51 no to ano dufam 🙂 ale aj tak sa mi zda nejaka slaba kedze pomali ani na papieri len sem tam a ked idem na wc tak vonec

sabibi51
28. feb 2016

No uvidime ved su zeny co boli tehotne a dostali este ms aj moja kolegyna bola tak.ktovie mozno este neni nic stratene 🙂

matka90
28. feb 2016

@sabibi51 tak to hej poznam zapar takych, normalne sa boim ze uz prirodzene neotehotniem este mam moznost skusit na podporu injekcie ale 140 eur sa mi zda trosku vela ked tam je sanca tak 50:50 aale tak mozno buduci mesiac vyskusam uvidime

sabibi51
28. feb 2016

@matka90 napisala som ti internu postu nechcem to tu rozoberat aby som nenavadzala nikoho na nic 🙂

matka90
28. feb 2016

@sabibi51 jasne ved uz som citala 🙂

baby24
29. feb 2016

Zdravim vas snazilky som tu nova chcem sa opytat ci mate nejake skusenosti s tymto testom....

baby24
29. feb 2016
lucy23456
29. feb 2016

Ahojte dnes som bola u doktorky,robila mi usg tak ze maternicu este zvacsenu nemam je tam vidno dutinku ale prazdnu..lebo je este skoro aby bolo vidno plod..objednala ma na 16.3.a testy ktore som si robila mi vychadzaju pozitivne..menstruacia mi meska treti den..co myslite?

adela232
29. feb 2016

@lucy23456 Strašne skoro si išla k lekárke. Jasné že nič nevidno ale tehotná si tak sa teš. Ja som vždy išla v 7 t vtedy už vidieť aj srdiečko. Držím palce a gratulujem 🙂

baby24
29. feb 2016

@baby24 nemate s nim teda skusenost? Prosim je to pre mna dolezite s manzelom sa snazime viac ano 4 roky a stale nic mama testyvmi ukazali slabe ciarocky a ten to nic je to mozne? Dakujem za skoru odpoved

baby24
29. feb 2016
alenkakj
29. feb 2016

S manželom sa snažíme o bábätko už od septembra a zatiaľ stále nič. O tri dni by som mala dostať menzes, ale už teraz mám také bolesti v podbrušku. Túto noc som nemohla ani spať ako obvykle spávam na bruchu. Mám bolesti aj v chrbte, dokonca to je niekedy taká bolesť od brucha cez bok až do chrbta. A bolia ma aj prsníky, ale hlavne na dotyk a najviac asi bradavky. Je možne že sa uhniezďuje vajíčko? Môže to byť začiatok tehotenstva?

baby24
29. feb 2016

@baby24 takto mi vysli testiky co vy na to ten posledny je maybe baby znacka nepoznam ju

nera123
29. feb 2016

@baby24 a koľký si DPO?

andrejta
29. feb 2016

@baby24 no nieco slabunke tam je. Kolky den cyklu si testovala? A su z jedneho dna?

baby24
29. feb 2016

@andrejta testovala som 30DC a 32DC a dnes ten je spodny ale bok to maybe baby ktory nepoznam a odlepoval sa bol asi vadny

baby24
29. feb 2016

@andrejta mavam tak 34 dnovy cyklus

baby24
29. feb 2016

@baby24 co vy NATO uz som zufala

andrejta
29. feb 2016

@baby24 tak si kup nejaky "znackovejsi" a otestuj rano v den keby si mala dostat menzes. Cakanie je na nervy, ale zatial nestresuj. Nieco slabulilinke som tam videla 😉

andrejta
29. feb 2016

@andrejta aj ta fotka je neostra

andrejta
29. feb 2016

@baby24 si pisem sama, skus urobit ostrejsiu foto

redhead20
29. feb 2016

Ahojte, chcela by som sa vas opytat. Meska mi MS uz 8 dni, predtym sa mi to nestalo nikdy. Cyklus mavam pravidelny +- max 1 den. Nechraneny pohlavny styk sme mali v case plodnych dni, respektive v case ovulacie. Robila som si dva typy testov s citlivostou 10 aj 25, avsak negativne vysledky. Pobolieva ma pocas dna podbrusko tak na par minut vzdy, mam aj biely vytok, ktory ma nijako neobtazuje, t.j. nepali, nesvrbi, nic. K dr sa chystam az neskor, nakolko som teraz v praci naozaj vytazena. Nemate nejake skusenosti, resp nevedli by ste mi poradit co to moze byt, popripade ako zatial postupovat, kym sa dostanem k dr? Dakujem za ospovede 🙂

baby24
29. feb 2016

@andrejta skusim iny test mozem aj pocas dna?

redhead20
29. feb 2016

@baby24 testovat mozes kedykolvek, ale rano by mala byt hladina hcg najvyssia 🙂

baby24
29. feb 2016

Tak teraz som skusala lady max test a nic ako je to mozne dva pozitivne tej istej znacky dva negativne inej znacky uz sa to stalo niekomu?

baby24
29. feb 2016

@redhead20 tak teraz som skusala lady max test a nic ako je to mozne dva pozitivne tej istej znacky dva negativne inej znacky uz sa to stalo niekomu?

stevvvka
29. feb 2016

@redhead20 skus sa otestovat naobed, mne ukazalo naobed ciarku ale rano nic...

redhead20
29. feb 2016

@stevvvka skusala som rano, na obed, aj poobede v priebehu troch dni. A nic.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre