Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

emuska08
3. jan 2016

@gabikamicka busi mi srdce ked nieco robim, mam kyselinu zo sladkosti a jedla by som jablka 😀

gabikamicka
3. jan 2016

@emuska08 🤗 ako sa cítiš, cítiš ze to vyšlo ? Vitaminy berieš ?
Ja tiez mam kyselinu a bolia ma prsia uz veľmi dlho nezvykom a kuracie mäso mi smrdí 😝

gabikamicka
3. jan 2016

A bazalnu teplotu mam vysoku 11. Den max 37,5/37,2 minimum

emuska08
3. jan 2016

@gabikamicka beriem femibion a prednison kvoli zvysenej imunite proti trofoblastu /dovod nasich neuspechov/ inak ano nechut kuracieho masa poznam 😀 dufam ze budeme tehu naraz 🙂

emuska08
3. jan 2016

@gabikamicka ja bazalku nemeriam, to ma nikdy nechytilo... Resp som na to furt zabudla ateda to nemalo pre mna vyznam. Ale tvoja vyzera dobre, nech sa pekne drzi v takychto hodnotach

gabikamicka
3. jan 2016

@emuska08 Dufam ze Ano! ze to savo je pravdive 😁Ak nie Aspon ty a rada budem vyzvedat ako ti to ide ☺️

gabikamicka
3. jan 2016

@emuska08 Ja tiez obcas zabudnem meriat IBA ak sa nieco deje vtedy vytiahnem toplomer ☹ Uvidime Lebo uz klesla teraz vecer som merala tak neviem ci to brat do uvahy je pod 37

baculka262
3. jan 2016

Ahojte baby mozu byt priznaky aj to ze nezvycajne bolia prsia nutkanie na wc a nejak mi nechuti kava a sem tam ma natahuje na zvracanie posledny ms som mala 2.12

gabikamicka
3. jan 2016

@baculka262 moze 50/50 a ako dlho ti meska ?

baculka262
3. jan 2016

Gabikamicka@ no poslednu som mala 2.12 takze 30.12 som mala mat +-

gabikamicka
3. jan 2016

@baculka262 tak ako ja 😛 no urob test

baculka262
3. jan 2016

@gabikamicka No toho sa bojim ze budem sklamana ..ale po tych vsetkych liekoch a inekcii co som uzivala verim v kutiku duse ze sa to podarilo ..ked nedostanem pojdem lekarke alebo spravim testik a ty si ☺

emuska08
3. jan 2016

@gabikamicka a prave preto nemeriam 😀 teplota si robi co chce... A ozaj kedy by si mala mat menzes? /ktory nedojde :-P

gabikamicka
3. jan 2016

@baculka262 tak vela stastia mas to zložitejšie ... Tak správ cim skor ja sa chystám zajtra ak ovšem nepríde ms ked mi klesla teplota vecer

gabikamicka
3. jan 2016

@emuska08 mala som mat 30. Novembra ktorý nedošiel ani na novy rok tak po cely rok 🤔😄

gabikamicka
3. jan 2016

@gabikamicka 😅😅😭😭😭😅😅😅😅 30. Decembra oprava uz vela by som chcela

baculka262
3. jan 2016

@gabikamicka tak treba verit ze nepride 😉a dakujem aj tebe vela stastia daj vediet ak budes robit ako dopadol ☺

gabikamicka
3. jan 2016

@baculka262 ďakujem aj tebe šťastlivo ;) zajtra sa ozvem ak bude negatívny polamem ten test a rozzuvem 😅

baculka262
3. jan 2016

@gabikamicka ok budem rada 😉vsetko bude ok verim tomu

gabikamicka
3. jan 2016

@baculka262 urcite vsetko bude ako ma byt 😉 dobrú Noc

baculka262
3. jan 2016

@gabikamicka jasne ze bude 😉verime tomu ☺Dobru noc aj tebe

lusynka4444
4. jan 2016

Dievcata mozete mi poradit? Tyzden pred MS som krvacala ale asi 3 dni ale uplne bez bolesti...a normalna ms mi neprisla zatial...stretla ste sa s niecim podobnym?

gabikamicka
4. jan 2016

@baculka262
@emuska08 test negatívny teraz urobený krami nikde ☹

mimmka30
4. jan 2016

@gabikamicka och co toto je ..ani ja este nemam

gabikamicka
4. jan 2016

@mimmka30 ja neviem sama som naštvata co sa deje

bambulka271
4. jan 2016

Ahojte.Nemate skusenost s nadchou ako s priznakom??
O tri dni mam dostat,no dva dni kycham tecie mi z nosa.Pocula som ze to moze byt priznak.Dnes urobim test no neviem ci este nieje skoro.

mimmka30
4. jan 2016

@bambulka271 neviem ci to ma suvis nepocula som o tom.pockaj ci sa dostavi ms..mozno je to len riadne prechladnutie

mimmka30
4. jan 2016

@gabikamicka ved aj ja..ak nepridu pojdem stvrtok na gyndu

bambulka271
4. jan 2016

S manzelom sa snazime o dieta,takze by to bola velka radost.Vcera som vracala no podla mna to ma suvis skor s chorobou.Mala som tlaky v podbrusku asi 5 dni pred ms.No neviem ani sama teraz.

gabikamicka
4. jan 2016

@mimmka30 to je asi jedno kolko stál ak je z lekárni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre