Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

maikkynna
30. sep 2013

@katkasofi tak po 15 min, ale u všech třech ten duch je... Už jsem se natestovala, ale nikdy jsem takového ducha na žádném z testů neměla.

luckalee
30. sep 2013

@maikkyna a kolko testov si si uz urobila? 🙂

katkasofi
30. sep 2013

@maikkynna skús si spraviť clearblue digital. Tam ti ukáže aj tt... Zbytočne sa budeš stresovať. Vidíš aspoň že ten duch silnie? Lebo ak nie môže ísť o biochemicke tehotenstvo

maikkynna
30. sep 2013

@luckalee Tří a všechny mají ducha..

@katkasofi Zítra ráno vyzkouším poslední co mám doma a jestli bude opět duch, tak koupím ten digitální.

katkasofi
30. sep 2013

@maikkynna ale silnejú tie duchy?

maikkynna
30. sep 2013

@katkasofi Ten poslední test, který jsem si dělala odpoledne má menší citlivost a vyšel tam stejný duch.

katkasofi
30. sep 2013

@maikkynna musíš porovnávať rovnaký test najlepšie z ranného mocu. Aj rôzne testy s rovnakou citlivostou ukážu rôznych duchov

n1colette
30. sep 2013

2 testy negativne, MS meska tyzden...hmmhmmmm🙂 vidim to na vyvolavacku

jaanka89
30. sep 2013

Ahojte.. Potrebujem poradit. S mojim priatelom sme mali nechraneny sex minuly mesiac a uz tyzden mi meskaju. Robila som si aj test no bol negativny no uz par dni mam strasne krce v brusku a prsia mam take citlive ze sa ich nemozem ani chytit. Myslite ze som tehotna?

n1colette
30. sep 2013

@jaanka89 som na tom rovnako🙂 uz tyzden mi meska MS a dnesny (druhy) test negativny. V piatok idem k lekarovi, lebo ma priserne boli podbrusko...tak som zvedava na vysledok. Pre istotu si spravim este test v piatok rano, ak MS sa nedostavi

jaanka89
30. sep 2013

@n1colette ale fakt tomu nechapem som vkuse na WC co mocim a take priznaky mam ako keby som bola a furt 1 ciarka

n1colette
30. sep 2013

@jaanka89 nasla som tu rozne skupiny, kde sa diskutuje a tom, ze vysledky // ti vobec nemusia vyjst a predsa budes v tom. Tak uz neviem...s cikanim to mam podobne, denne sa budim v noci aj 2x.
Je to cele zvlastne ale zaroven aj prijemne cakanie 🙂

rovnanova
1. okt 2013

ahojte, som piaty den od pohlavného styku,, ale mám dnes cely deń napätie v bruchu môže to byť prvý príznak?

demika
1. okt 2013

Ahojte .. mám pocit že som tehotná , ale asi len pocit menštruácia mešká a test je negatívny, ☹
Asi sa moc pozorujem ale nejako extra veľa slín mám už dva dni mám bolesti v podbrušku, prsia ma bolia len na dotyk 🙄 alebo pri nejakom prudkom pohybe a sem tam ma aj v krížoch pichne .... ááá nakoniec mám veľa akné 😔 pričom som nikdy nebola taká vyhádzaná ako som teraz ... a až vo štvrtok idem k lekárovi a do vtedy asi nevydržím 😖
čo mám robiť 😔

balada6
1. okt 2013

@rovnanova 5 den od pohlavneho styku????? to si len psychycky domyslas,,,

chris_n
1. okt 2013

@demika nezbude nic, jen čekat..... nebo si kup digitální test.

chris_n
1. okt 2013

@rovnanova to myslím, že si spíš vsugerováváš něco.

demika
1. okt 2013

zajtra idem do práce na celý deň dúfam že to veľmi rýchlo ubehne a vo štvrtok by mi mohol lekár povedať že to vyšlo :D ..... a ešte som zabudla sem tam mi ako keby tvrdne bruško alebo niečo také .. 😒

rovnanova
2. okt 2013

asi áno baby :( len by som už moc chcela aby to vyšlo

bubu4125
2. okt 2013

žienky, brala som HAK dlho...naposledy to vychádzalo : 7dňová pauza od 4-10.9.....potom nasadená 11.9 prvá z balenia....vybrala som z nej 10ks a potom sme odcestovali a zabudla som ju zobrať so sebou...poslednú som zobrala 20.9.....22.9. sme mali styk, nechránený...a hneď 23.9.som dostala MS...nakoľko sa nejak extra nebránime mimi, aj by nás potešilo, keby ostanem tehu...tak nás ani moc netrápi vynechaná HAK...a vlastne som ju ani nenasadila naspäť, lebo som nevedela, že kedy a medzi tým sme mali ešte styk 29.9.....neviem aké sú štatistiky...čo myslíte??? ďakujem...

rovnanova
2. okt 2013

dnes mam cely deň hnačku,, pri tehotenstve to zo začiatku nezvykne byvat? ale ja som nemala žiadny krvavy vytok ako spomínajú mamičky ze mali pri uhniezdˇovaní

rovnanova
2. okt 2013

ahojte baby,,viete mi poradiť niektorá z vlastnej skúsenosti,, som šiesty deň od pohlavného styku a s priateľom by sme už aj uvitali babo,,,cely den mam hnačku ,,môže to byť príznak? brucho ma nebolí len ma prehana

therra
3. okt 2013

@rovnanova No to bude skor z toho ako si nedockava a stresujes sa.

rovnanova
3. okt 2013

@therra asi skôr chrípka :( už sa pridala aj horučka

didus2
4. okt 2013

Ahojte dievcata. Potrebujem sa poradit. Par mesiacov sa pokusame o mimi, mam vsak dlhsi a nie velmi pravidelny cyklus cca 31 - 37 dni. Posledne 2 tyzdne sa vsak citim divne, strasne ma boli hlava, mavam pocit na vracanie (taky zvlastny pocit v krku), uz som si myslela, ze dostanem mms (na 36 den), boleli ma krize, aj podbrusko...a nic, preslo to, mam len biely vytok bez nejakych problemov. Test bol negativny... mate niekto podobne skusenosti? Dakujem za kazde info 🙂

babulinka29
4. okt 2013

@didus2 ja mám cyklus tak 29-32 dneska by mala prísť mrcha ale tiež už vyše týždňa pociťujem hrozné bolesti krížov a podbruška hlava ma tiež včera bolela nechápem to nikdy ma kríže pred mrchou neboleli a teraz ledva sedím v práci............tiež som test mala negatívny ale ten bol robený pred štyrmi dňami....tak čakám kedy tá mrcha dorazí my sa snažíme sedem mesiacov a to pri prvom som bola hned aj pri druhom do mesiaca som otehotnela

ursulienka1
4. okt 2013

@didus2
@babulinka29
mne az 2 tyzdne po ocakavanej menstruacie po kazdodennom testovani ukazal test 2 ciarocky

babulinka29
4. okt 2013

@ursulienka1 ja sa bojím si aj urobiť test aby som zase nebola sklamaná ale príznaky mám všetky okrem bolestivých prsníkov ...mňa síce ani pred mrchou nikdy neboleli prsia sem tam teraz cítim iba taký tlak a to iba chvíľku cez deň ale inak nič ....a pri druhom tehotenstve mi až po deviatich dňoch meškania ukázalo pozitívny test.....počkám do víkendu ale to by bol naozaj zázrak keby som bola tehu

delfinka210
4. okt 2013

Ahoj holky, chci se poradit. S mm se snazie o miminko. Poslední menzes byla 9,9 a k moznemu oplodneni by mohlo dojit 22,23,24 nebo 26,9. Dnes jsem si dělala test, byl negativni. Jenze ..... uz dva dny mam neustale bolesti v podbrisku. Par dni předtím me pobolival jakoby vajecnik. Taky min jim, nemam chute a když se najim tak mi je chvilku blbe. Včera u vareni vecere (veprove na vine) me smrdelo maso a pak i vino. Myslela jsem, ze nedovarim. Myslite, ze by to mohlo byt a kdy si mam udelat test???? Nedelala jsem ho moc brzo? A jaky test je podle vas nejspolehlivejsi? JA mela obyceny od dr. Maxe. Nutno ještě dodat, ze nemam pravidelny cyklus. Menzes dostavam od 6-9 nasledujici mesic. Ovulaci mam však jako bych mela cyklus 27 dni.Diky za rady.

babulinka29
4. okt 2013

@delfinka210 myslím si, že na test je ešte skoro si robiť ja som si tiež robila ...ja som mala posledný menzes 5.9 a robila som si test 30. 9 a ukázal sa ako negatívny, ale tiež podbruško ma bolí už vyše týždňa do toho kríže neskutočne a divný tlak v prsiach ale iba niekedy sem tam..............zatiaľ mi nič nie je ani zle mi nebýva tak neviem ale pri druhom synovi mi test ukázal, až keď meškal 9 dní

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre