Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

sandralu
15. feb 2012

@megy : cyklus mám stále pravidelný.Dostanem vždy v stredu a menštruáciu mám streda,štvrtok,piatok.

megy
15. feb 2012

@sandralu s těhotenstvím určitě ne 😉 já měla zánět vaječníků taky jednou a nepřeju to nikomu, řezání v podbřišku, píchání, nadýmání, pocity na zvracení, jakýkoliv pohyb bolestivý.
ženy, které jsou těhotné - jako já 😀 zahnizďování nějak nemusí pociťovat. většinou jsou to pocity na menstruaci a až tak 7-8tt může dojít k pocitům jak bodavé bolesti, píchání v podbřišku, napínání, bolesti vazů - děložních úponů.

obávám se, že tvé vaječníky chytlo prochlazení, což není sranda. jelikož by se mělo udělat vyšetření a podle nálezu ev. nasadit atb

megy
15. feb 2012

@sandralu těhu vůbec neřeš

sandralu
15. feb 2012

@megy : môžem sa opýtať, keď si otehotnela mala si menštruáciu,koľko dní po menštruácii si si urobila test?Bol jasne pozitívny?

megy
15. feb 2012

@sandralu proč nechodíš vůbec pořádně oblečená?? víš co to může být do budoucna?? opakované záněty vaječníků - problémy s otěhotněním, srůsty - brr

koniarova
15. feb 2012

@megy Preboha, len jej tam nepíš 7-8 tt. Teraz by mala byť práve v ňom 🙂 🙂 Začne mať bodavé bolesti, pichanie v podbrušku a pod. 😀 😀

megy
15. feb 2012

@sandralu určitě můžeš - jasně pozitivní jsem měla den před očekávanou MS, ale pozitivní byl již 10 dnů po ovulaci 🙂

sandralu
15. feb 2012

@megy : 7-8 týždňov od styku alebo 7-8 týždňov od poslednej menštruácie?No mňa tie vaječníky riadne bolia,je to taká tlaková bolesť,akoby mi na nich niekto silno tlačil.Nemám bodové bolesti,ani pichanie.Ja viem,že Vy to vnímate trošku inak ako ja.Ja sa ale bojím a všetko pripisujem tehotenstvu.

zuzkka88
15. feb 2012

@sandralu Holky ti tu radí dobře, těhotenství to není. Proč by všechny bolesti vaječníků a dalších ženských orgánů mělo znamenat těhotenství? Může to znamenat milion dalších věcí. NEJSI TĚHOTNÁ

megy
15. feb 2012

@sandralu ty těhotenství vůbec neřeš. holka, kolik ti vlastně je?? 7-8 týden těhotenství počítáno od začátku poslední menstruace může žena pociťovat nepříjemnosti v podbřišku, ale také nemusí - je to hodně individuální
jestli máš takovou fobii z těhotenství, tak proč se nechráníte? to mi nejde na rozum.

koniarova
15. feb 2012

@sandralu Bože, urob si už ten test. 🙄 🙄 Hneď dnes. V žiadnom prípade nemôžeš byť tehotná, zbytočne čakáš na sobotu.Preboha, veď si mala styk 29.12. Dnes je 15.02. 2x si mala menzes, jeden test si si už spravila. 😒 Už na teba ani nebudem reagovať. Daj sa prosím ťa ozaj liečiť. A to nemyslím v zlom. Takýto prehnaný strach je už ozaj chorobný. 😉

sandralu
15. feb 2012

Ja neviem,proste si všetky príznaky, ktoré môžu znamenať aj iný zdravotný problém,tak nájdem že znamenajú aj tehotenstvo.Tak potom to automaticky pripisujem k tomu a nie niečomu inému.

maruja
15. feb 2012

@sandralu pokud máš menstruace a negativní těhu test, tak to asi nebudeš těhotná!!!!!! A k doktorovi bych šla se zánětem vaječníků

megy
15. feb 2012

@sandralu bereš nějakou antikoncepci?

sandralu
15. feb 2012

Ja mám 26 rokov,chránime sa,ale mala som na mesiac vysadenú HA kvôli operácii.Nebudem tu opisovať pohlavný styk atď.prečo sa bojím.Nepíšte mi vek na dieťa máš,či by to bol problém.Áno bol by to problém a s priateľom nechceme deti najbližších 5 rokov.Tak sme sa obaja rozhodli.Ja viem,že je to chorobný strach.Lenže nie som teraz ani doma,mám prácu kde cestujem po svete.Ako som už písala,doma budem 2.3,takže k svojej gynekologičke môžem ísť najskôr 5.3.To už bude aj po 3 menštruácii,ktorú mám dostať 29.2.

koniarova
15. feb 2012

@sandralu Čiže ešte ste sa aj chránili?

salomee
15. feb 2012

No... tím spíš, že nejsou v začátku žádné příznaky, které by řekly určitě, že je žena těhotná. Každý příznak (různé ty Bolesti, špinění, nevolnosti atp..) může znamenat cokoliv. Podle čeho jedna pozná, že je těhotná, u druhé to může znamenat nějakou poruchu cyklu.
Nevím, co můžou znamenat oboustranné bolesti, vždycky jsem obdivovala ty, které řeknou: bolí mě vaječník.. to jsem já nikdy neuměla- takhle přesně lokalizovat🙂.
Zahnizďování rozhodně nemůže probíhat 5 nebo kolik týdnů po oplodnění, to nevím, kde by se tam to embryjko tak dlouho plantalo.
Fakt nejde, abys šla k doktorovi? Bojím se, abys pak nelitovala zanedbání, tady ty ženské věci, když se zanedbají, můžou mít fatální následky. Do března je ještě daleko.

zuzkka88
15. feb 2012

@sandralu ježiš každá se cítí těhotná, pokud chce nebo si myslí, že by mohla být. Dvakrát jsem myslela, že bych mohla být těhotná a taky jsem měla ukázkové příznaky. Vždycky se najde něco, proč si myslet, že právě toto jsou těhotenské příznaky. Ale většinou nejsou. Takže klid. Těhotná nejsi, tečka. A pokud to nemůžeš pochopit, tak už ti opravdu není pomoci. V těle se děje strašně moc věcí, které se nějak projeví. Tvoje příznaky rozhodně neznamenají těhotenství. Nechápu, co ještě za důkazy chceš, kromě toho, že máš menstruaci a negativní test tolik dní po souloži.

gepe
15. feb 2012

@sandralu muzes mit i pouze bolestivou ovulaci 😕 pokud mas obavy o svuj zdravotni stav, udelej si tehotensky test a zaroven si dojdi k doktorovi.

salomee
15. feb 2012

Tady bych fakt neřešila, proč nechceš dítě, když na to máš věk... tady se fakt spíš obávám toho, co by ty potíže mohly znamenat.
Když jsem měla třeba cystu, bolelo to jen na té jedné straně. Při ovulaci to taky začne na jedné straně, ač se to pak rozleze do celého "spodku" a šíleně to bolí...ale nikdy ne víc jak dva dny.
S jinými gyn. chorobami-chvála Bohu- zatím zkušenost nemám, tak fakt nevím. Ale dole nejsou jen vaječníky a děloha...ale třeba močové cesty, střeva..

megy
15. feb 2012

@sandralu ptala jsem se proto, že jsem tušila, že antikoncepci bereš a proto tě moc nechápu. kdyby ti bylo tak pod 18, řekla bych - chudák holka, ale je ti 26 a řešíš věci o POTENCIÁLNÍM imaginárním těhu , strachu a vůbec nemáš ponětí, jak ti funguje tělo , což je děs a znalosti o menstruačním cyklu ve 26 nevědět, je velká ostuda.TĚHOTNÁ NEJSI A TEČKA A POKUD TO TVÁ HLAVA NEBERE, HOLD BUDEŠ MUSET VYHLEDAT POMOC JINDE 😖

sandralu
15. feb 2012

Rada by som zašla ku gynekológovi,ale nie je to možné.Chránime sa,ale ten mesiac,konkrétne v ten deň sme sa nechránili,nebudem rozpisovať čo a ako.Test som si urobila 52dní od styku bol negatívny.Chcem si urobiť ešte druhý 59dní od styku a tretí 65dní od styku.To bude už 24.2,menštruáciu mám dostať 29.2. a 2.3 pridem na Slovensko.Teda 5.3 môžem ísť ku gynekologičke.

salomee
15. feb 2012

hej neee, všechno jde nějak zařídit... nechcu dělat paniku, ale Ty nemáš strach? Moje teta taky čekala a ignorovala bolesti, nemohla,nebyl čas a kdesi cosi.... a nebudu psát, jak to dopadlo.
Zdraví máme jenom jedno a já jako žena bych se fakt snažila to nějak rozlousknout, bo tam může být do budoucna ohrožená možnost nějaké to dítě vůbec mít.

bambi2
15. feb 2012

@sandralu nepisala si tu uz raz v nejakej teme ale pod inym nickom?? si novo registrovana a ja mam pocit, ze si ta ista osoba.. tiez mala tento isty problem co ty.. a stale to iste dokola a stale ten isty problem...

ono neni problem vyhladat gynekologa v zahranici ak si ochotna si to zaplatit... je jedno v ktorom state 🙂 myslim, ze ak ide o zdravie, netreba hladiet na peniaze. ako pises, mas velmi dobru robotu, tak nechapem... a este sa ta chcem spytat, ked uz dieta nechcete, preco sa nechranite??

sandralu
15. feb 2012

@megy : prečo si myslíš,že nemám znalosti o svojom menštruačnom cykle?Práveže si ho vždy sledujem,viem presne kedy mám dostať menštruáciu,kontrolujem sa,sledujem a asi aj to je dôvod prečo mám taký strach a tak sa sledujem.Len si chcem byť istá,že 8 týždňov od styku,kedy žena mohla otehotnieť jej to musí na 100% ukázať tehotenský test.Žiadny duch,proste buď jasne jedna alebo dve čiarky.Tá bolesť podbruška ma vystrašila a rovno to proste pripisujem tehotenstvu.

megy
15. feb 2012

@bambi2 bere antikoncepci 😉

desmodka
15. feb 2012

@sandralu tehotna si neni urcite, problem nastal tam ze nemas hak tak telo sa sprava inak

megy
15. feb 2012

@sandralu už z toho důvodu, co mi teď píšeš jde vidět, že jsi mimo mísu ☹ já ti napsala, že je to absolut nemožné a ty mě stále přesvědčuješ o opaku 😀 jestli budeš těhotná - tak se ti tady veřejně omluvím 😉

koniarova
15. feb 2012

Ježiši, robiť si test 59 dní po styku a potom ešte kontrolný 65 dní po styku. 😀 😀 😀 Ja už z tejto témyfakt odchádzam, lebo zblbnem. Drž sa. A urob si pre istotu ešte jeden. 365 dní po styku. Mám pocit, že si z nás robíš dobrý deň.

megy
15. feb 2012

@koniarova možná dělá nějakou studii 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre