Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

sisisi
5. júl 2011

@katrenka111 ale kde, ved je ju pekne vidiet! videla som uz aj slabsie a bolo to tam. a predsa nema sa tam ta druha z coho len tak objavit 🙂
a priatel sa len tak z nicoho nic rozhodol?

mishuu
5. júl 2011

@katrenka111 gratulujem a verím, že sa to potvrdí 😉 🙂 🙂

katrenka111
5. júl 2011

@sisisi No z nicoho nič...som z toho prekvapena a sokovana že tak rýchlo.....lebo som mala aj nejake zdravotne problemy....

katrenka111
5. júl 2011

@mishuu ahoj, ešte nie je k čomu gratulovat....nie je to 100%....
A vy ako pokracujete???

katrenka111
5. júl 2011

@mishuu
@sisisi no same zname tu stretám...srandaaaa 😀 😀 😀

sisisi
5. júl 2011

@katrenka111 asi to tak malo byt!!! super, ze to vyslo hned, teda vyzera to tak 🙂 jupiiiiiiiiii
same zname, ale @mishuu je aspon snazilka... ja som stale cakatelka na snazilku 😒

baramborka
5. júl 2011

AHOJTE BABYYYYYYYYYYYYY 🙂 nooo ja sa modlim kazdy večer aby sa nam zadarilo babatko .... straaaaaaašneee 🙂)))))))))) už tu chcem s vami diskutovat o priznakoch :D snad sa čoskoro dočkam 🙂

eviq
6. júl 2011

ahojte, dnes ráno som si robila mamatest, som 25 DC, po troch minútach bol výsledok negatívny a po pol hodine sa mi tam objavil duch....myslíže, že môžno tomuto výsledku dôverovať? potrebujemsi totiž ísť na hematku po injekcie a nechcem narobiť zbytočný poplach.....dakujem

elebe
6. júl 2011

@eviq ahoj,no ja by som to nepriehliadala....bratrancová snúbenica mala takto isto dva dni za sebou duchovia po limite pol hoďka a teraz už bude rodiť 🙂 🙂 kedy si ideš po injekcie? a načo sú? skús test aj zajtra....alebo povedz dokimu že si pravdepodobne tehotná 😉

mishuu
6. júl 2011

@katrenka111 ja už neberiem HAK od novembra, ale ešte si dávame pozor, keďže ma drahý v januári požiadal o ruku a 11.11.2011 chceme mať svadbu, tak to nechceme so snažením uponáhľať, asi len tesne pred svadbou alebo až po, nechávam to na chlapa 🙂 len akurát sa mi teraz pár dní pred MS niečo nepozdáva a robila som si včera poobede test a je tam taký slabulinký dúšik, tak neviem čo si mám o tom myslieť...dnes ráno som si robila ešte jeden a tam nevidím nič no a viac som ich už doma nemala tak som si urobila zo srandy ovulačný a tam je slabá, ale jasne viditeľná druhá čiarka, čítala som tu, že sa to babám potvrdilo, že vraj funguje aj ovulačný, tak neviem, či je to len náhoda...

lucinocka
6. júl 2011

@mishuu ovulacny test je vtedy pozitivny ako tehu, ked je druha ciara rovnako hruba ako testovacia alebo hrubsia.. inak ee

lucinocka
6. júl 2011

@mishuu takto nejako 🙂 prva je ta co sa zobrazuje a druha je kontrolna🙂

mishuu
6. júl 2011

@lucinocka ďakujem za info 🙂

lucinocka
6. júl 2011

@eviq neverila by som tomu moc, po limite duchov som mala tooolko a nikdy nic z toho nebolo.. ved injekcie ti ne ublizia , predpokladam, ze na riedenie krvi, aj ja ich beriem🙂

eviq
6. júl 2011

ano na riedenie, ale ja ich praveze este nemam, tak som chcela cim skor vediet ci si mam po nich ist...volala som lekarke, tak mi vzali pred chvilou krv na hcg a dnes sa dozviem vysledok...velke nadeje si nerobim, je to velmi slaba ciarka....aj na teste pise, ze po limite to moze byt falosne pozitvne....tak uvidim, aspon sa zbavim neistoty 🙂

piacere
6. júl 2011

@eviq pokiaľ má ružový nádych a nie sivý, tak je to pozitívny výsledok, aj keď vyšiel po limite 🙂 Si ešte len 25DC, takže takáto čiarka je OK... držím palce, aby bola krv pozitívna 🙂

eviq
6. júl 2011

@lucinocka tak som ti odpovedala vyssie 🙂 a od ktoreho tyzdna beries injekcie ty?

eviq
6. júl 2011

@piecere je ružová, ale iba taká tenučká ako nitka....radšej sa vopred nebudem tešiť, snažili sme sa len prvý mesiac, to by bolo veľké šťastie

piacere
6. júl 2011

@eviq a ten mamatest je aká citlivosť? 25 alebo 10?

eviq
6. júl 2011

@piecere je to 10, to by už asi malo ukázať silnejšiu čiarku...

eviq
6. júl 2011

@piacere je to 10, to by už asi malo ukázať silnejšiu čiarku...

mamka78
6. júl 2011

kikuska_nr gratulujem a držím palce aby všetko dobre dopadlo

mamka78
6. júl 2011

@kikuska_nr gratulujem a držím palce, aby všetko dobre dopadlo 😀 😀 😀

kikuska_nr
6. júl 2011

@mamka78 Dakujem, no bojim sa, ci je vsetko ok. Zajtra idem znova k doktorovi, chcela som pockat na svojho, ale ani po liekoch som neprestala krvacat, som z toho nervozna 😖

lucinocka
6. júl 2011

@eviq od 9 tyzdna a vraveli do konca tehu...len ma zdzubali ze preco som to nepovedla skor, jasne ze ked spominas nieco skor tak ta lekari odignoruju ze sa robis bars mudra.. vraj som mala hned od zaciatku tehu.. ale tak nemala som zatial ziadne problemy, tak dufam ze ani dalej nebudu🙂

vierka0
6. júl 2011

@kikuska_nr urcite chod..ja som pri prvom tehotenstve len spinila a sestricka mi povedala, ze kazde spinenie alebo krvacanie moze znamenat hroziaci potrat..a tak aj bolo..

kikuska_nr
6. júl 2011

@vierka0 ☹ vies, nechce sa mi dvakrat k tomuto lekarovi, na sono ma posle cez cele mesto, ani ma nevysetril, nema moju kartu nic...najradsej by som pockala na svojho, ale ten ma dovolenku este tento tyzden...neviem, nemam ziadne bolesti, ziadne problemy, len toto...niekedy je to len spinenie, niekedy krvacanie...ale zajtra tam asi len predsa skocim, ved co uz...len v praci asi zacne byt podozrive 🙂

vierka0
6. júl 2011

@kikuska_nr beries nejake lieky? mozno skus brat ascorutin, ten je bez predpisu..mne to na krvacanie pomohlo..

kikuska_nr
6. júl 2011

@vierka0 ascorutin mi predpisal, prve tri dni som brala 3x2tbl a teraz 3xdenne po jednej...ale nemam pocit, ze by sa to nejako zlepsilo a to ich mam od piatku...este mi dal take kvapky, vitamin K, ale to som uz vyuzivala...bojim sa, lebo nemam priznaky vobec, ani ze som tehotna, ani ze uz nie som 😢

vierka0
6. júl 2011

@kikuska_nr skus si urobit tehu test, najlepsie rano, ked je navyssia koncentracia hcg..ak ciarocka silnie, je to okej 🙂 hlavne aby nemizla..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre