Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

gerry22
15. júl 2016

@modraslza Presne tak, na to zvracanie sa neda spoliehat aj ja to ma ako PMS, ale to som zistila az prednedávnom. Prvykrat ked sa mi to stalo pred tymi dvoma mesiacmi som sa cudovala kvoli comu , uz som si aj myslela ze mam zaludocne problemy , ale nedalo mi to ved ma len napinalo a nezvracala som iba raz. Tak som si myslela ze som tehu, ale uz teraz viem ze je to PMS. Skus nejako vydrzat 4, 5 dni a potom testni, uvidis ci budu // alebo / ciarka. Drzim palce aby boli // ciarky na testiku. 🙂 🙂

miriamn76
16. júl 2016

Ahojte dievcata vidite tam nieco? Uz mi ztoho prepina☺

barbarax9
16. júl 2016

@miriamn76 na tom hornom vidno taku slabucku ciarku ... trosku .. ale mozno len mne sibe

andrejka1986a
16. júl 2016

@miriamn76 ja na oboch vidim. Vyzera to nadejne 😉

mausy21
16. júl 2016

@miriamn76 aj ja ich vidim ale ja som mala take iste na vsetkych ma atestoch a nic z toho

mausy21
16. júl 2016

@miriamn76 uz ti meska?

marcopollo
16. júl 2016

@gerry22 ahoj dostala som ms včera bolo špinenie ale dosť skoro prišla ms ,dakujem aj tebe všetko dobre 🙂

dejna31333
16. júl 2016

Ahojte vcera som si robila test bol tam duch a dneska nic...mozem byt tehotna? Aj bradavky mam ovela väcsie a inej farby ako inokedy

frau99
16. júl 2016

Ahoj baby kedy si mam spravit test posledna ms 15.06 . A meska mi uz dva dni . Mam taky vodnaty vytok bielo priesvitnej farby , boli ma podbrusku uz 2 tyzdne ako keby som mala dostat ms . Mohlo byt to to uhnezdenie mala som asi 8 den po styku taky ruzovy vytok raz na papiery a potom nic

dejna31333
16. júl 2016

Ahojte vidite tam nieco?

frau99
16. júl 2016

@dejna31333 nieco ano zla kvalita fotky je rozmazana trochu skus to lepsie odfotit 😊

dejna31333
16. júl 2016
frau99
16. júl 2016

@dejna31333 krasny dusik , skus testovat dalej ci bude silniet drzim palceky ☺☺

frau99
16. júl 2016

@dejna31333 uz ti meska ??

dejna31333
16. júl 2016

@frau99 tak pri 28 dnovom cykle 7 dni mi meska.ale ja mam vselijaky cyklus 😉 takze sa modlim

gerry22
16. júl 2016

@marcopollo no tak vidis. Mozno si nachladnuta a ani o tom nevies, alebo mas nejaky hormonalny vykyv a preto ti dosla MS skor. Uvidis co bude dalej ci bude normalna a ci bude travat tolko kolko zvykne. dakujem 😀

miriamn76
16. júl 2016

@mausy21 nie nemeska len som netrpezliva

esperanzita
16. júl 2016

@miriamn76 Je to MAMATEST, vyskúšaj iný test...

miriamn76
16. júl 2016

@esperanzita uz som skusala a vobec nic😢uz ked dojde aj teraz mrcha tak to vzdavam

zuzanka3381
16. júl 2016

@gabikamicka Gabika, že mi ľúto, že ste prišli o bábo. Viem si predstaviť čo prežívaš, ja som došla o dvojičky po dlhých rokoch snaženia sa. Ak ti môžem poradiť, mne po potrate poradili brať kyselinu listovú. Je dobrá na regeneráciu maternice, posilnenie maternice. To mi povedal v nemocnici jeden pán doktor. Takže toto si kúp. Brala som iba čistú kyselinu listovú. Aj počas celého tehotenstva. neprestala som ju brať ani po otehotnení. A môj gynekológ povedal, že to je super, že to neškodí ani v tehotenstve. Takže držím palce. Nám sa na druhýkrát podarila dcérka, narodila 5 kilová zdravá. Neboj bude to dobre

zuzanka3381
16. júl 2016

@gabikamicka a ako som čítala vyššie, tak doktor ti vravel, že mesiac po potrate môžete sa snažiť o bábo. Mne po potrate povedali v nemocnici, že najskôr o troch menštruačných cyklos. Maternica je teraz náchylnejšia na otehotnenie, no môže to skončiť opäť potratom. Mne to tak bolo povedané. My sme naozaj čakali tri MC. Celý čas som brala kyselinu listovú.

gabikamicka
16. júl 2016

@zuzanka3381 dakujem za podporu Ano snažím sa brat kyselinu stále brala som ju aj pred otehotnením az do teraz som neprestala
Tak asi hej lepšie mat pauzu predsa teraz mam este stále silnú ms uz šiesty den je mi to cudne preco tak dlho
Teraz mam pauzu a uvidíme na dalsi mesiac čiže este asi tuto a ďalšiu menstruacie si počkám
Čiže si otehotnela hned po troch mesiacoch ?

morandia
16. júl 2016

Ahojte, vidite na tom nieco alebo nie, realne s manzelom ,ked tak na to pozerame mame nazor ,ze nieco uuuuplne slabulilunke tam je, pred tyzdnom sme mali posledne milovanie..celkovo sa cítil m zvlastne, toci sa mi hlava uz 4den ,1 a 2 den ma poslala chalo na mieste,kde je vajicko, aj keize som citila a dnes som si vsimla flak slabulinko cerveny na spodnom pradle a zase citim krize slabucko , ako keby som mala dostat menstr., poslednu menstr.som mala pred dvoma tyzdnami...mozem dostat menstr.po dvoch tyzdnoch? Ovu som mala pred tyzdnom, vtedy bolo aj posledne milovanie.

miriamn76
16. júl 2016

@morandia ja tam nevidim nic ale to mas este skoro . Skus testnut este neskor viem ze ste netrpezlivy aj ja som na tom ako vy vcera som testovala este pred mrchou bol tam duch a dnes vobec nic tak uvidim ci dojde mrcha v pondelok

hanelka1
16. júl 2016

@morandia ahoj, ak máš dva týždne po menzes tak to by si mala mať práve ovulaciu, preto to mierne spinenie aj pichanie ( alebo nerozumiem tvojmu vysvetleniu že máš 2 tyzdne po menzese a pred týždňom si mala ovulku?).
,,,na teste nič nie je zatiaľ

hanelka1
16. júl 2016

@frau99 počkaj tak, aby ti meškala 7 dní, potom by ti test už mal vyjsť pozitívny, ak si tehotná,, ak dovtedy nedostaneš mrchu.

morandia
16. júl 2016

@hanelka1 no ano

sibalka21
16. júl 2016

@morandia skor by som tie priznaky priradovala ovulacii ale ked tvrdis ze si mala pred tyzdnom tak neviem no.... ale na teste bohuzial nic nieje.... pockaj ci pride MS

modraslza
16. júl 2016

@morandia asi iba kanalik ak tam nieco je...

frau99
16. júl 2016

@hanelka1 dobre dakujem dom zvedava

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre