Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

veronikanoetomas
4. jan 2016

Ahojte bambulky...dufam ze mi budete vediet poradit...4 tyzdne mi meska ms...pred dvoma tyzdnami som bola na vyvolavacke ale ms neprisla. Dnes som bola zas na gynde ale na sone nic nevidiet..testy su negativne...tak som dostala zas tabletky na vyvolanie...mam uz doma 2 syncekov viem ake su tehu priznaky...a teraz ma strasne bolia prsia hlavne bradavky...rano zvraciam alebo ma len naduva...ale vsetko negativne...zajtra mam ist na odber krvy na zistenie mnozstva Hcg....iba ma zaujima ci tu nie je babenka s podobnymi skusenostami....dakujem

katarinka2511
4. jan 2016

baby potrebujem radymam dve dievcata ,12.12 som mala naposledy styk s muzom, 23.12 som mala normalnu ms,trvala 3 dni,teraz v tych dnoch by som mala mat ovulku...lenze ja sa citim nejak divne akoby som bola v tom alebo si len namyslam,test som nerobila,neska som mala aj zaludocne nervy.....co robit,mate niekto skusenost?

ikapatkova99
4. jan 2016

@katarinka2511 treba ist k lekarovi alebo si kup testy

bambulka271
4. jan 2016

@gabikamicka druhy mesiac..v oktobri sme mali svadbu☺

emuska08
4. jan 2016

@gabikamicka jaaaj az teraz som sa sem dostala... Ms prisla? Do kelu. Ja som dnes u gyndosa nepochodila kedze jeho sestricka ma dovcu... Takze som v slaskom nevedomi este

bambulka271
5. jan 2016

@gabikamicka no ako???predsa ms?

alzbetka1989
5. jan 2016

Ahojte chcem sa opytat 1 novembra nam trochu uslo a 7 novembra som dostala menstruaciu a 20 novembra tiez v decembri som uzivala 2 tyzdne antibiotika koli akne a meskali mi 9 dni test bol negativny ale 3 dni menstruacia a uz to pomaly konci je mozne ze by som bola v tom? Som z toho rozhodena nakolko stym chlapom uz nemam nic a velmi sa bojim no lekarka mi dala termin az na 15 februar co mam robit aby som sa ukludnila a kedy testu mozem doverovat ?

emuska08
6. jan 2016

@alzbetka1989 ktore antibiotika si uzivala ak sa smiem spytat?

emuska08
6. jan 2016

@veronikanoetomas ahoj. Ako ti dopadol odbef krvi?

alzbetka1989
6. jan 2016

Doxybene som brala 4dni dve tabletky a potom jednu este 10 dni

emuska08
6. jan 2016

@alzbetka1989 nemyslim si ze si tehotna, cyklus ti mohli narusit aj lieky... Podla mna mozes byt kludna 🙂

alzbetka1989
6. jan 2016

No dufam ze to bolo len tym lebo to znie asi hlupo ale neviem ci by som to zvladla keby som v tom kedze ON zmizol a neviem o nom nic uz ☹ ale dakujem za tvoj nazor @emuska

emuska08
6. jan 2016

@alzbetka1989 aj keby hocico bolo, zena zvladne vsetko 🙂

veronikanoetomas
6. jan 2016

@emuska08 Kedze mame stale zimne prazdniny rozhodla som sa ze nebudem behat po doktoroch s detmi...pockam este tento tyzden a ked mi ani do konca tyzdna nepride mrcha tak pojdem na krvne testy..neviete nahodou do kolkych dni po uziti lutenylu ma prist ms? Uz som uzila 3 tabl.a nic....joj ci sa mi to cele nepoznava..prsia ma bolia nehorazne; zvracanie ma ako tak preslo...takto dlho mi nikdy nemeskala ms a po vyvolavacke prisla po 4 dnoch...

emuska08
6. jan 2016

@veronikanoetomas lutenyl je na upravenie cyklu, ma nejake pravidla uzivania, je to progesteron a ten ma za ulohu dozrievanie sliznice, cize jej rast. Dakto ho dokonca uziva na oddialenie ms... Tehotensky test ste robili? Po vysadeni lutenylu by mala prist ms do nejalych 5 dni ale to neviem presne. Treba ist k lekarovi, meskanie ms nema vzdy na svedomi tehotenstvo...

slnieckomyska
6. jan 2016

@schelly2910 Ahoj ja Ti poviem asi toľko že ja som hneď tušila že sa zadarilo,mala som zrazu nízky tlak a bolo mi všelijako proste tak inak

elenap3
6. jan 2016

Ahojte prosim poradte..2 dni mi meska menzes a krcok mam tvrdy a uzavrety ale je vysoko polozeny co to znamena?

bella1235
6. jan 2016

@kamcatka30 dnes som si urobila digitálny 🙂

evittam
6. jan 2016

@bella1235 Jeeej, gratulujem - ja som mala pri malej taký istý výsledok toho istého testu - normálne, že "déja vu" 😉

rysavka55555
6. jan 2016

Ahojte,
Chcela som sa spytat, ci je mozne aby sa vajicko uhniezdilo 4dni po styku, mala som bolesti v podbrusku a krizov a strasne ale ze strasne ma boli hlava uz asi 4ty den. Ms mam dostat az o 2tyzdne, dakujem pekne za kazdu odpoved. 🙂

gustako
7. jan 2016

Baby uz dva tyzdne ma bolia prsia,bradavky, skoncila mi mrcha hoci bola dost slaba myslite ze by som mohla byt tehotna? 🙂

scales
7. jan 2016

Ahojte, mne dnes mešká ms presne 5-ty deň, včera ráno som si robila test a bol negatívny, no vôbec nemám príznaky, že by mi ms mala dôjsť. Nie som na tvári vyhodená, nemala som týždeň pred chuť na sladké a neboleli ma prsia. S priateľom sme mali antikoncepciu len nehormonálnu - Pharmatex krém. Použili sme ho asi 3x a zrovna z toho aj raz keď som mala plodné dni. Merala som si dnes bazálnu teplotu, ale nebolo to hneď po prebudení, už som mala za sebou aj sprchu a mala som 37,5. Viem, že je to zbytočné si merať, keď nemám pravidelné záznamy, len keď človek to neplánuje, tak sa tomu ani predtým nevenuje a tieto veci mu napadnú zrovna vtedy, keď to nemá asi až taký zmysel. Myslíte, že ten test som si robila priskoro a mohol by ešte skresľovať danú situáciu?

slnieckomyska
7. jan 2016

@scales A ako Ti vyšiel test?

slnieckomyska
7. jan 2016

@slnieckomyska Ani len duch Ti nevyšiel? Tak myslím. Vidím že si písala že negatívny, ale mavas pravidelnú mrchu?

bella1235
7. jan 2016

@scales ja viem ze moze skresľovať určite skús si ešte par dni počkať a urob si další ak ti nepríde menzes... 🙂

mimcurik
7. jan 2016

neviem ci sem moja otazka patri ,ale aka je pravdepodobnost /moznost ze je v 47.rokoch je zena tehotna a nejde o menopauzu ? teda aspon podla vas ??? Ak nEprati ,tak prosim vymazte alebo nekomentujte a prepacte ze som to sem dala ....

scales
7. jan 2016

@slnieckomyska nevyšiel mi ani duch. Mávam menzes pravidelný, najneskôr na 32 deň, čiže naozaj mešká a krčok mám vyššie, tvrdý a uzavretý a často chodím na toaletu... Chorobu som už prekonala bez antibiotík, čiže chorá zrejme nie som.

elenap3
7. jan 2016

Baby stretla ste

elenap3
7. jan 2016

S tym ze mi pulzuje v podbrusku

mimcurik
7. jan 2016

@elenap3 mne sa to stavalo i mimo tehotenstva ....bola to brusna cast aorty

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre